SON DAKİKA ÇARŞIBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Çarşıbaşı Haberleri

 • 12:42Genel Seçime DoğruAK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Çarşıbaşı ilçesini ziyaret etti.
 • 11:34AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu'na Çarşıbaşı'nda Sevgi SeliAK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu'na Çarşıbaşı'nda Sevgi SeliAK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Çarşıbaşı ilçesinde mahalle ziyaretlerinde bulunarak hemşerileri ile bir araya geldi.
 • 13:46Kayseri Şeker'de Üretimde Hijyen Koşulları En Üst SeviyedeKayseri Şeker'de Üretimde Hijyen Koşulları En Üst SeviyedeDünya Gıda Günü münasebetiyle Kayseri Şeker’i ziyaret eden Kayserili Şekerli mamullerin imalatçı firma sahipleri Kayseri Şeker Fabrikasında üretim aşamalarını inceleyerek üretimdeki hijyen koşullarının en üst seviyede olduğunu görmenin memnuniyeti dile getirdi.
 • 12:49Trabzon Kazaziyesi Yörex'teTrabzon Kazaziyesi Yörex'teTrabzon Ticaret ve Sanayi Odası, bu yıl 6’ncısı düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e hem bölge ürünlerini hem de Karadeniz’in kültürel değerlerini taşıyacak.
 • 16:33Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden İhtiyaçlı 2 Bin Öğrenciye Kırtasiye YardımıTrabzon Büyükşehir Belediyesi'nden İhtiyaçlı 2 Bin Öğrenciye Kırtasiye YardımıTrabzon Büyükşehir Belediyesi, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı başında okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilere yardım elini uzattı.
 • 18:17Çarşıbaşı'na Yüksekokul İçin "Fındıklar Üniversite Arsasına" KampanyasıÇarşıbaşı MYO ve Fakülte Yaptırma ve Yaşatma Derneğince Çarşıbaşı ilçesine Karadeniz Teknik Üniversitesine (KTÜ) bağlı fakülke ya da meslek yüksekokulu kurulması için "Fındıklar Üniversite Arsasına" kampanyası başlatıldı.
 • 17:02Terör Saldırılarına TepkilerÇarşıbaşı ilçesinde terör olaylarına tepki amacıyla yürüyüş gerçekleştirildi.
 • 17:33Çarşıbaşı'nda Teröre Tepki KonvoyuÇarşıbaşı ilçesinde bir grup taksi şoförü, araçlarına Türk bayrağı asarak "teröre lanet" konvoyu oluşturdu.
 • 10:54Çarşıbaşı'nda Evden HırsızlıkÇarşıbaşı'nda bir evden para ve ziynet eşyası çalındı.
 • 17:29Yeni Balık Avı Sezonu İçin Tören DüzenlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Limanda bekleyen balıkçı gemisi-Programın açılışında horon gösterisinin sunulması ve dua edilmesi-Izgarada pişirilen balıklar-Trabzon Valisi Abdil Celil Öz'ün konuşması-Denizde yol alan tekneler Trabzon'da yeni balık avı sezonu için tören düzenlendi- Çarşıbaşı ilçesindeki balıkçı barınağında gerçekleştirilen törende sezonun bereketli geçmesi için dua okundu, protokol üyeleri tekneyle Karadeniz'e açıldı- Vali Öz: - "Avcılık konusunda ciddi bir bilinçlenme olduğunu ve her sene daha iyi mesafe aldığımızı görüyoruz" Trabzon'da yarın başlayacak balık avı sezonu dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 16:58Trabzon'da Balık Avı Sezonu Düzenlenen Törenle AçıldıTrabzon'da Balık Avı Sezonu Düzenlenen Törenle AçıldıTrabzon’da 2015-2016 balıkçılık av sezonu Çarşıbaşı ilçesinde düzenlenen törenle açılırken, tekneler bereket duasının ardından denize açıldı.
 • 16:35Trabzon'da Yeni Balık Avı Sezonu İçin Tören DüzenlendiTrabzon'da yarın başlayacak balık avı sezonu dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 15:26Trabzon?da Balık Avı Sezonu Törenle AçıldıTrabzon?da Balık Avı Sezonu Törenle AçıldıTrabzon'da 2015-2016 balık avı sezonu Çarşıbaşı ilçesinde düzenlenen törenle açıldı.
 • 14:57Trabzon'da Balık Avı Sezonu Törenle AçıldıTrabzon'da Balık Avı Sezonu Törenle Açıldı2016 balık avı sezonu Çarşıbaşı ilçesinde düzenlenen törenle açıldı.
 • 15:40Trabzon'da Yolların Bakımı İçin Seyyar Konkasör KurulduTrabzon'da Yolların Bakımı İçin Seyyar Konkasör KurulduTrabzon Büyükşehir Belediyesi, Akçaabat ve Çarşıbaşı ilçelerindeki birçok kırsal mahallenin stabilize yollarının bakımını yapabilmek amacıyla bölgeye seyyar konkasör kurdu.
 • 20:14Soylu: Soylu: "Silahları Gömene Kadar Bu Mücadeleden Vazgeçmiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Çarşıbaşı ilçesi ziyaretlerinden detay, - AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanlığında konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Evlatlarımız kalleşlere karşı büyük bir mücadeleyi milletimizin birliği, bütünlüğü ve beraberliği için sürdürmektedir.
 • 19:21AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Evlatlarımız kalleşlere karşı büyük bir mücadeleyi milletimizin birliği, bütünlüğü ve beraberliği için sürdürmektedir.
 • 09:01Gündem/ 15 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Yıldırım İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak.
 • 00:02Gündem Özeti/ 15 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Yıldırım İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılacak.
 • 13:39Gamep İrtibat Bürosu AçıldıGamep İrtibat Bürosu AçıldıTürkiye’nin en büyük medya platformu olan GAMEP’in ve PİAR Merkezi’nin açılışı gerçekleşti.
 • 18:58Düzeltme) Gamep AçılıyorTürkiye’nin en büyük Medya Platformu olan GAMEP’in irtibat bürosu bir kokteyl ile 8 Ağustos 2015 Cumartesi günü Tekerekoğlu İş Merkezi’nde açılıyor.
 • 17:36Vali Abdil Celil Öz'den Okul ve Yurt Binası İnşaatlarına DenetimVali Abdil Celil Öz'den Okul ve Yurt Binası İnşaatlarına DenetimTrabzon Valisi A.Celil Öz, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerinde yapımı devam eden ve tamamlanan okul, yurt binası ve spor salonunda incelemelerde bulundu.
 • 12:03Sivas'ta Su KesintisiSivas Belediyesi, içme suyu şebekesinde meydana gelen arıza nedeniyle su kesintisi uygulanacağını bildirildi.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 22:04Trabzon'da Trabzon'da "Bilyeli Arabalar" YarıştıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çarşıbaşı ilçesinde etkilnlik için toplanan halk - "Ralliskefiye" adlı yarışma- Yarışmayı organize eden Barış Taylan Şahin'in açıklamaları Trabzon'da "bilyeli arabalar" yarıştı- Çarşıbaşı ilçesinde, geçmişte çocukların vazgeçilmez eğlenceleri arasında yer alan bilyeli arabalarla "Ralliskefiye" adı altında yarışma düzenlendi Çarşıbaşı ilçesinde, geçmişte çocukların vazgeçilmez eğlencelerinden olan ancak unutulmaya yüz tutan bilyeli arabalarla "Ralliskefiye" adı altında yarışma gerçekleştirildi.
 • 20:11Trabzon'da "Bilyeli Arabalar" YarıştıÇarşıbaşı ilçesinde, geçmişte çocukların vazgeçilmez eğlencelerinden olan ancak unutulmaya yüz tutan bilyeli arabalarla "Ralliskefiye" adı altında yarışma gerçekleştirildi.
 • 18:003. 'Rally İskefiye' Bilyeli Araba Yarışları Nefes Kesti3. 'Rally İskefiye' Bilyeli Araba Yarışları Nefes KestiTrabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde düzenlenen ‘Rally İskefiye’ adlı bilyeli araba yarışmasının üçüncüsü yapıldı.
 • 15:35Mantı LokumMantı LokumKayseri'de Ramazan Bayramı öncesi bir firma, kentle özdeşleşen mantı şeklinde lokum yaptı.
 • 11:35Trabzon'da 200 Milyon TL'lik Çevre YatırımıTrabzon'da 200 Milyon TL'lik Çevre YatırımıTrabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Vedat Çiftçi, Trabzon’da yapımını bitirdikleri ve devam ettikleri kamu yatırımlarının toplam maliyetinin 200 milyon TL civarında olduğunu söyledi.
 • 15:34Battalgazi Belediyesi, Orduzu'da Çalışmalarını SürdürüyorBattalgazi Belediyesi, Orduzu Çarşıbaşı ve Köşebaşı mahallelerine 2 adet çeşme yaptı.
 • 11:15Fındık ve Fıstıklı Bayram Şekerleri Yüzde 15 ZamlandıFındık ve Fıstıklı Bayram Şekerleri Yüzde 15 ZamlandıFındık ve Antep fıstığında yaşanan fiyat artışı fındık ve fıstıklı çikolata, şeker ve lokum fiyatlarını yüzde 15 artırdı.
 • 13:49Bayram Şekerleri Vitrinlerdeki Yerini AldıBayram Şekerleri Vitrinlerdeki Yerini AldıBayram alışverişlerinin vazgeçilmezlerinden rengarenk ve bir birbirinden tatlı şekerler vitrinlerdeki yerlerini almaya başladı.
 • 17:08Çarşı Başında Ramazan Eğlenceleri Tavan YapıyorÇarşı Başında Ramazan Eğlenceleri Tavan YapıyorErzurum’un Oltu İlçesinde Ramazan ayı ile birlikte Çarşıbaşı semtinde düzenlenen Ramazan etkinlikleri büyük bir coşkuya sahne oluyor.
 • 15:55Trabzon'un Bu Yılki Fındık Rekoltesi 50 Bin Ton Civarında BekleniyorTrabzon’da, 2015 yılı fındık rekoltesinin 50 bin ton civarında beklendiği bildirildi.
 • 12:07Trabzon'da 2015 Yılı Tahmini Fındık Rekolte Tespiti YapıldıTrabzon'da 2015 Yılı Tahmini Fındık Rekolte Tespiti YapıldıTrabzon’da 2015 yılı fındık rekoltesini belirlemek için 22-26 Haziran 2015 tarihleri arasında Trabzon Gıda Tarın ve Hayvancılık Müdürlüğü organizasyonunda arazide yapılan çalışmalar sonuçlandı.
 • 19:14Süleyman Demirel İçin 81 İlde Mevlit OkutulacakDokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için Türkiye'nin 81 ilinde ve ilçelerinde yarın (cuma) mevlit okutulacak.
 • 15:16Çarşıbaşı'da Kaymakamlık Futbol Turnuvası Sona ErdiÇarşıbaşı Kaymakamlığı tarafından 9.'su düzenlenen Kaymakamlık Futbol Turnuvası Kalegücü ile Ulucanlar Balıkçılık arasında oynanan final müsabakası ile sona erdi.
 • 13:40Oltu'da Cağ Kebap ile İftar Açma Geleneği SürüyorOltu'da Cağ Kebap ile İftar Açma Geleneği SürüyorOltu’da Ramazan ayında Çarşıbaşında kaldırımlara konulan seyyar kebap ocaklarıyla Oltululara cağ kebabı ikram ediyorlar.
 • 01:06Soylu: Soylu: "Sizi Mahcup Etmeyeceğiz, Yüzünüzü Yere Baktırmayacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun otobüste konuşması-Soylu'nun vatandaşlar ile sohbeti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"AK Parti krizin, kaosun değil, çözümün, huzurun, büyümenin, ilerlemenin, millet iradesinin ve işaretinin belirlediği yolda yürümenin partisidir"- "Sizi mahcup etmeyeceğiz, yüzünüzü yere baktırmayacağız. Durmak yok yola devam" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, genel seçimlere ilişkin, "AK Parti krizin, kaosun değil, çözümün, huzurun, büyümenin, ilerlemenin, millet iradesinin ve işaretinin belirlediği yolda yürümenin partisidir" dedi.
 • 20:56AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, genel seçimlere ilişkin, "AK Parti krizin, kaosun değil, çözümün, huzurun, büyümenin, ilerlemenin, millet iradesinin ve işaretinin belirlediği yolda yürümenin partisidir" dedi.
 • 09:01Gündem/ 14 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, partisinin Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kocaali, Kaynarca ve Serdivan ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 00:14Gündem Özeti/ 14 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, partisinin Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kocaali, Kaynarca ve Serdivan ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 17:19Çarşıbaşı Hem'de Yıl Sonu Sergisi AçıldıÇarşıbaşı ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (HEM) tarafından "Meslek Kursları Yıl Sonu Sergisi "düzenlendi. Çarşıbaşı HEM binası önündeki serginin açılışına, Çarşıbaşı Kaymakamı Hakan Hakyemez, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Çarşıbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurettin Günay, Çarşıbaşı HEM Müdürü Hasan Kocaman, öğretmenler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 • 15:19CHP Milletvekili Haluk Pekşen Teşekkür Ziyaretlerine Devam EdiyorCHP Milletvekili Haluk Pekşen Teşekkür Ziyaretlerine Devam EdiyorCHP Trabzon Milletvekili Avukat Haluk Pekşen, CHP ilçe örgütlerine teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.
 • 16:17Trabzon Akçaabat 2015 genel seçim sonuçları (Akçaabat sandıkları)Trabzon Akçaabat 2015 genel seçim sonuçları (Akçaabat sandıkları)Trabzon Akçaabat 2015 genel seçim sonuçları. Trabzon Akçaabat ilçesinde seçmen hangi partiyi destekledi? Trabzon Akçaabat genel seçimleri sonrası kesinleşmiş seçim sonuçları haberler.com adresinde.
 • 16:17Trabzon seçim sonuçları, 2015 Trabzon ili ve ilçeleri Trabzon seçim sonuçları, 2015 Trabzon ili ve ilçeleriTrabzon ili seçim sonuçları. 2015 Trabzon genel seçim sonuçları. Trabzon'da 7 Haziran sonrası ilçelere ayrılmış seçim sonuçları ile birlikte Karadeniz bölgesinden seçim haberleri.
 • 13:41Balta, Seçim Gezilerini SürdürüyorBalta, Seçim Gezilerini SürdürüyorAK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta seçim çalışmalarını Trabzon’un Vakfıkebir, Şalpazarı ve Çarşıbaşı ilçelerinde sürdürdü.
 • 13:40Trabzon'da Dolandırıcılık İddiasıÇarşıbaşı ilçesinde bir kişi telefonla dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu.
 • 13:25Soylu Dur Durak BilmiyorSoylu Dur Durak BilmiyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, partisinin Maçka, Şalpazarı ve Çarşıbaşı mitinglerine katıldı.
 • 09:01Gündem/ 3 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Valilik ziyaretinin ardından, PTT Kavşağı'nda Bingöllüler ile bir araya gelecek.