SON DAKİKA CEM UZAN HABERLERİ

Son Dakika Cem Uzan Haberleri

 • 22:41DP Genel Başkanı Uysal, Kütahya'da AçıklamasıDemokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "O nedenle diyoruz ki bu vergi düzenini yerle bir edecek 'hak düzeni' dediğimiz kazananın kazandığı ölçüde vergi verdiği, temel ihtiyaç maddelerinde KDV oranının yüzde 1'e indirildiği, basit ve yaygın olması açısından KDV'nin ortalama yüzde 8 olduğu, ÖTV'nin kaldırıldığı, lüks tüketim vergisinin konulduğu bir modeli Türkiye'nin önüne miras olarak bırakıyoruz" dedi.
 • 17:39Tunç: Tunç: "Ülkemizi Dört Kat Daha Büyüterek Emekli Maaşını 4 Kart Artıracağız"AK Parti Bartın Milletvekili ve adayı Yılmaz Tunç, beraberinde, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Merkez ilçe başkanı Ali Eyüpustaoğlu, Belediye meclis üyesi İlker Camcı ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Bartın Merkez Gürgenpınarı’nda esnafları ziyaret ederek kıraathanede emekli maaşları ile ilgili soruları cevapladı.
 • 14:08AK Parti Milletvekili Adayı Yılmaz Tunç AçıklamasıAK Parti Milletvekili Adayı Yılmaz Tunç AçıklamasıUlus Drahna’da AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç’u hemşehrileri çoşkulu ve bayram havasında karşınladı.
 • 11:29Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıTerziler ve Konfeksiyoncular Odasının düzenlediği etkinliğe katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Biz Allah’ın verdiği ömrü tamamladığımız zaman dünyadan ayrılacağımızı bilen insanlarız. Hiçbir tehdit bizleri yıldıramaz” dedi.
 • 09:22Kılıçdaroğlu, HDP'ye Oy Verecek CHP'lilere Seslendi: Kızılay DeğilizKılıçdaroğlu, HDP'ye Oy Verecek CHP'lilere Seslendi: Kızılay DeğilizCHP lideri Kılıçdaroğlu, barajı aşsın diye bu seçimde HDP'ye oy vermeyi düşünen CHP seçmenine seslendi: Biz yardım kuruluşu Kızılay değiliz, partinize sahip çıkın.
 • 19:13Hasankadı'da AK Parti Milletvekili Adaylarına Yoğun İlgiHasankadı'da AK Parti Milletvekili Adaylarına Yoğun İlgiAK Parti Hasankadı Belde Teşkilatının düzenlediği halkın yoğun ilgi gösterdiği seçim bürosu açılış törenine AK Parti Bartın Milletvekili Adayları Yılmaz Tunç, Mustafa Yelkenci, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan, İl Başkanı Hüseyin Manav Hasankadı Belde Başkanı Raif Çeliktaş Teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 • 14:00Yıldız: Yıldız: "Demirtaş'tan 'Kayıp-kaçak Kullanmayın' Diye Bir Cümle Duymadım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız konuşması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "(Seçim vaatleri) Baktığımızda CHP'nin görünen yüzünün Kemal Kılıçdaroğlu, astarının da Cem Uzan olduğunu görüyoruz"- "Demirtaş'tan şu ana kadar 'siz kullandığınız elektrik parasını ödeyin ve elektriği kaçırmayın, kayıp-kaçak kullanmayın' diye bir cümle duymadım. Bu cümleyi duymak istiyoruz" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, muhalefet partilerinin seçim vaatlerine ilişkin, " Baktığımızda CHP'nin görünen yüzünün Kemal Kılıçdaroğlu, astarının da Cem Uzan olduğunu görüyoruz" dedi.
 • 12:37Bakan Yıldız: Demirtaş'tan 'Kayıp Kaçak Elektrik Kullanmayın' Cümlesini Duymak İstiyoruzBakan Yıldız: Demirtaş'tan 'Kayıp Kaçak Elektrik Kullanmayın' Cümlesini Duymak İstiyoruzEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, diğer partilerin bedava enerji ve elektrik vaatlerine yönelik eleştiride bulunarak, "CHP'nin görünen yüzünün Kemal Kılıçdaroğlu, astarının da Cem Uzan olduğunu görüyoruz.
 • 12:34Bakan Yıldız, Demirtaş'a Kaçak Elektrikten YüklendiBakan Yıldız, Demirtaş'a Kaçak Elektrikten YüklendiEnerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a çağrıda bulundu.
 • 12:26Sivas Bakan Yıldız Muhalefete YüklendiSivas Bakan Yıldız Muhalefete YüklendiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, diğer partilerin bedava enerji ve elektrik vaatlerine yönelik eleştiride bulunarak, "CHP'nin görünen yüzünün Kemal Kılıçdaroğlu, astarının da Cem Uzan olduğunu görüyoruz.
 • 12:23Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, muhalefet partilerinin seçim vaatlerine ilişkin, " Baktığımızda CHP'nin görünen yüzünün Kemal Kılıçdaroğlu, astarının da Cem Uzan olduğunu görüyoruz" dedi.
 • 11:40Taner Yıldız Demirtaş'tan Kaçak Elektrik İçin Ödeme Çağırısı İstediTaner Yıldız Demirtaş'tan Kaçak Elektrik İçin Ödeme Çağırısı İstediTaner Yıldız, Selahattin Demirtaş'a çağrıda bulunarak, kaçak elektrik kullananların ödeme yapması için çağrıda bulunmasını istedi.
 • 10:30Tokat - Yıldız Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar OlurduTokat - Yıldız Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar OlurduYıldız Eğer vaatlerle iş yürüseydi Cem Uzan iktidar olurdu (3) 'CHP'NİN SEÇİM ARABASINDA BİRA TAŞIYORLAR' Amasya'dan karayoluyla Tokat'ın Turhal İlçesi'ne geçen Bakan Taner Yıldız, partisinin seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti.
 • 03:18Yıldız: Yıldız: "Türkiye, Kamburlarından Kurtarılmak Zorunda"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Genel görüntüler- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın konuşması- Zile ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açılışı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Türkiye, kamburlarından kurtarılmak zorunda.
 • 00:07Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Türkiye, kamburlarından kurtarılmak zorunda.
 • 23:56Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar Olurdu (4)Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar Olurdu (4)Seçim MERKEZİ AÇILIŞI YAPTI Bakan Taner Yıldız, Turhal'daki programın ardından Zile'ye geçti.
 • 18:33Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar Olurdu (3)Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar Olurdu (3)'chp'nin SEÇİM ARABASINDA BİRA TAŞIYORLAR' Amasya'dan karayoluyla Tokat'ın Turhal İlçesi'ne geçen Bakan Taner Yıldız, partisinin seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti.
 • 16:46Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar Olurdu (2)Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar Olurdu (2)Bakan YILDIZ: ÜLKE GENELİNDE 30 MİLYON TON ATIK TOPLUYORUZ Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Amasya'da Merkez Sultan Beyazıt Camii'nde cuma namazını kıldıktan sonra Belediye'yi ziyaret etti.
 • 16:43Amasya Bakan Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar OlurduAmasya Bakan Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar OlurduEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Amasya'nın Gümüşhacıköy İlçesi'nde katıldığı açılışta yaptığı konuşmada, 'Eğer bu Türkiye'de seçim vaatleri ile iş yürüyor olsaydı dünyanın en büyük hırsızlarından bir tanesi, bunu ben söylemiyorum mahkeme söyledi.
 • 15:45Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Hdp'ye Tepki GösterdiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Hdp'ye Tepki GösterdiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye’nin huzurunun bozulmasına müsaade etmeyeceklerini söyledi.
 • 14:25Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Eğer Türkiye'de seçim vaatleriyle iş yürüseydi dünyanın en büyük hırsızlarından, bunu ben söylemiyorum, mahkeme söylüyor, Cem Uzan vaatleriyle iktidar olurdu" dedi.
 • 14:24Yıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar OlurduYıldız: Eğer Vaatlerle İş Yürüseydi Cem Uzan İktidar OlurduEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Eğer bu Türkiye'de seçim vaatleri ile iş yürüyor olsaydı dünyanın en büyük hırsızlarından bir tanesi, bunu ben söylemiyorum mahkeme söyledi, Cem Uzan, vaatleri ile iktidar olurdu" dedi.
 • 09:16'IMF'li Günler' Klibi, Paylaşım Rekoru Kırdı'IMF'li Günler' Klibi, Paylaşım Rekoru KırdıAK Parti için hazırlanan ve Türkiye'nin en zor dönemlerinden birini anlatan 'IMF'li günler klibi' tık rekoru kırıyor.
 • 22:01Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "İngiltere'de istifa eden üç muhalefet lideri, bizim üç muhalefet liderinin kimyasını bozdu.
 • 18:23Yıldız: Yıldız: "Bizi İktidara Vatandaşımız Getirdi ve Ancak Vatandaş İndirir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanında bekleyenler,- Bakan Yıldız'ın gelişi ve konuşması,- Bakan Yıldız'ın Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Dünyanın Rengi Türkiye'nin Misafiri Uluslararası Öğrenci Buluşması etkinliğine katılması, standları gezmesi.- Bakan Yıldız'ın konuşması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Birileri boş sözlerle bir çırpıda 150 milyar lira harcayacağını söylüyor.
 • 16:55Bakan Yıldız: Bakan Yıldız: "Sandalye, Koltuğa Oturarak Ülke Yönetilmez"Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, sandalye, koltuğa oturarak ülke yönetilmeyeceğini belirterek, “Vatandaş artık hizmeti gördü ve bundan sonra da geri kalmaz. Halkın gördüğünden daha aşağısını vermemek lazım” dedi.
 • 15:17Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Birileri boş sözlerle bir çırpıda 150 milyar lira harcayacağını söylüyor.
 • 00:34Bakan Taner Yıldız; Bakan Taner Yıldız; "Diyarbakır'da Meclis mi Kuracaksınız"7 Haziran Milletvekili Genel Seçim çalışmaları için Gediz ilçesini ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye ne zaman yükselmeye kalksa her seferinde paçasından asılanlar olduğunu söyledi.
 • 00:04Kütahya - Bakan Yıldız Muhalefet Partileri Palavra AtıyorKütahya - Bakan Yıldız Muhalefet Partileri Palavra AtıyorBakan Yıldız Muhalefet partileri palavra atıyor (EK) BAKAN YILDIZ DİYARBAKIR'DA MECLİS Mİ KURACAKSINIZ Seçim çalışmaları için Kütahya'ya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gediz İlçe Başkanlığı önünde partililere seslendi.
 • 23:32Bakan Yıldız: Koalisyon Hükümetlerini Hazırlamak İçin Algı Operasyonlarına Girdiler (5)Bakan Yıldız: Koalisyon Hükümetlerini Hazırlamak İçin Algı Operasyonlarına Girdiler (5)Diyarbakır'da meclis Mİ KURACAKSINIZ? Seçim çalışmaları için Kütahya'da bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gediz İlçe Başkanlığı önünde partililere seslendi.
 • 10:26Genel Seçime DoğruAK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, bazı CHP milletvekillerinin söz ve davranışlarını eleştirerek "İsmet İnönü'nün kemiklerini sızlatıyorlar.
 • 19:39AK Parti'li Özdağ: AK Parti'li Özdağ: "Chp 90 Yıllık Mazisine İhanet Ediyor"AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, “90 yıllık Cumhuriyet Halk Partisine ihanet ediyorlar.
 • 18:17Bolu Taner Yıldız Kimin Parasını Kime VeriyorsunBolu Taner Yıldız Kimin Parasını Kime VeriyorsunTaner Yıldız Kimin parasını kime veriyorsun ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız boş vaatlere kanılmadığını belirterek, Soruyoruz kimin parasını kime veriyorsun, kaynağın nerede, 'kaynak benim' diyor.
 • 17:56Taner Yıldız: Kimin Parasını Kime VeriyorsunTaner Yıldız: Kimin Parasını Kime VeriyorsunEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız boş vaatlere kanılmadığını belirterek, "Soruyoruz kimin parasını kime veriyorsun, kaynağın nerede?
 • 17:09Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, kriptolu telefonlarla ilgili daha önce başlatılan çalışmayı bitirdiklerini belirterek, "Kripto noktasında yepyeni bir yazılımı devreye soktuk, güvenlik mekanizmalarını da arttırdık.
 • 16:48Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Bolu'daEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Bolu'daEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Eğer boş vaatlerle bir şeyler hallediliyor olsaydı, hırsızlıktan hüküm giyen Cem Uzan’ın 2002 yılındaki vaatlerine herkes kanmış olurdu” dedi.
 • 16:07AK Parti Milletvekili Adayı Bedri Baş'a Komşularından Tam DestekAK Parti Milletvekili Adayı Bedri Baş'a Komşularından Tam DestekAK Parti İstanbul 2’nci Bölge Milletvekili Adayı Bedri Baş, yıllarca oturduğu Balat’ta komşularından destek istedi.
 • 15:51Bakan Işık, Muhalefetin Seçim Vaatlerini DeğerlendirdiBakan Işık, Muhalefetin Seçim Vaatlerini DeğerlendirdiBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, muhalefet partilerinin seçim vaatlerini değerlendirerek, “Türkiye, Gezi tuzağına çok şükür düşmedi.
 • 13:26Atay: Atay: "Oy Ver CHP'ye Gitsin IMF'ye"CHP’nin Türkiye’yi bataklığa sürükleyecek, tekrar IMF kapılarında dilendirmek için açıklanan vaatlerini eleştiren AK Parti Aydın 1. sıra Milletvekili Mehmet Sadık Atay, “Oy ver CHP’ye gitsin IMF’ye" dedi.
 • 05:46Ak Partili Çelik'ten İş İsteyen Genç Gözyaşlarını TutamadıAk Partili Çelik'ten İş İsteyen Genç Gözyaşlarını TutamadıZonguldak'ın Ereğli ilçesinde dün temaslarda bulunan AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, tedavisinde kullanması gereken ilaçları alamadığını söyleyen ve Talasemi Major (Akdeniz Anemisi) hastası olduğunu söyleyen bir kişinin yardım talebi ile karşılaştı.
 • 17:50Genel Seçime DoğruAK Parti Malatya milletvekili adayları Taha Özhan, Nurettin Yaşar ve Bülent Tüfenkci, genel seçim çalışmaları kapsamında Kiltepe Mahallesi'ndeki vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 19:23Yıldız: "Çözüm Süreciyle Türkiye Kamburlarından Birinden Daha Kurtulacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting öncesi toplan insanların bayrak sallama görüntüleri- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın gelişi- İnsanlarla selamlaşması - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız'ın konuşması- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız'ın ekibi ile birlikte parti otobüsü üstünde insanları selamlaması- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız'ın gidişi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Biri diyor ki 'ben asgari ücreti bin lira yapacağım', biri diyor 'bin 500 lira', diğeri de diyor ki, 'neden bu kadar az oldu 5 bin lira yapalım.' Şimdi bekliyoruz, 7 Haziran'a kadar 10 bin liraya çıkaracak bir parti çıkacak mı?"- "Eğer sadece seçim vaatleriyle bu ülkede iş yapılacak, iktidar olunacak olsaydı, bu ülkenin en büyük hırsızı olan Cem Uzan iktidara gelirdi" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Biri diyor ki 'ben asgari ücreti bin lira yapacağım', biri diyor 'bin 500 lira', diğeri de diyor ki, 'neden bu kadar az oldu 5 bin lira yapalım'. Şimdi bekliyoruz, 7 Haziran'a kadar 10 bin liraya çıkaracak bir parti çıkacak mı?" dedi.
 • 18:12Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Biri diyor ki 'ben asgari ücreti bin lira yapacağım', biri diyor 'bin 500 lira', diğeri de diyor ki, 'neden bu kadar az oldu 5 bin lira yapalım'. Şimdi bekliyoruz, 7 Haziran'a kadar 10 bin liraya çıkaracak bir parti çıkacak mı?" dedi.
 • 17:06Seçim Vaatleriyle İktidar Olunsaydı En Büyük Hırsız Uzan İktidara Gelirdi'Seçim Vaatleriyle İktidar Olunsaydı En Büyük Hırsız Uzan İktidara Gelirdi'Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Seçim vaatleri ile bu ülkede iş yapılacak olsaydı, bu ülkede iktidar olunacak olsaydı, bu ülkenin en büyük hırsızı olan Cem Uzan, iktidara gelirdi.
 • 16:26Yozgat Bakan Yıldız: Kayserilinin Bir Tabiri Var Zararına Mal Teklif EdilmezYozgat Bakan Yıldız: Kayserilinin Bir Tabiri Var Zararına Mal Teklif EdilmezEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, memleketi Yozgat'ta yaptığı seçim çalışmaları sırasında, bir hemşehrisinin, 'Kılıçdaroğlu çiftçiye mazotu 1 lira 50 kuruştan veriyor.
 • 16:12Bakan Yıldız: Kayserili'nin Tabiriyle Zararına Mal Teklif EdilmezBakan Yıldız: Kayserili'nin Tabiriyle Zararına Mal Teklif EdilmezEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, memleketi Yozgat'ta yaptığı seçim çalışmaları sırasında, bir hemşehrisinin, "Kılıçdaroğlu çiftçiye mazotu 1.5 TL veriyor.
 • 14:55Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, çözüm sürecinde kim geri adım atarsa onun kaybedeceğini söyledi.
 • 15:23Bakan Işık: Bunların Hiçbiri Haydar Baş'ın Eline Su DökemezBakan Işık: Bunların Hiçbiri Haydar Baş'ın Eline Su DökemezBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, muhalafet partilerinin iktidar olma iddialarının olmadığını, liderlerin koltuklarını korumak için vaatlerde bulunduklarını öne sürerek, "Teşbihte hata olmasın bunların kılavuzu Cem Uzan'dır.
 • 12:45Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Eğer her seçim döneminde bu ülke popülizme kayarsa, elde ettiği kazanımları kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır. Üretimin olmadığı, üretmeden vaat edilen refah artışının, memleketin geleceğine ipotek koyacağını hiçbirimiz unutmamalıyız" dedi.
 • 11:52Bakan Işık: Muhalefet Mevcudu Koruma Amaçlı Siyasi Vaatlerde BulunuyorBakan Işık: Muhalefet Mevcudu Koruma Amaçlı Siyasi Vaatlerde BulunuyorBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, muhalefet partilerinin vaatlerini ‘Cem Uzan’ vaatleri olarak niteleyerek, CHP ve MHP iktidar olma niyetlerinin olmadığını sadece mevcudu koruma amaçlı siyasi vaatlerde bulunduklarını söyledi.