SON DAKİKA CEM UZAN HABERLERİ

Son Dakika Cem Uzan Haberleri


CEM UZAN

... Devamı

12:20
2015'te Parası Olan Ne Yapmalı Taraf Gazetesi Yazarı ve Eski Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkan Vekili Süleyman Yaşar, 2015 yılındaki yatırım araçlarının analizini yapıp kazandıracak olanı yazdı.
2015'te Parası Olan Ne Yapmalı
21:35
Kadirli'den "Genç Parti'ye" Genel Başkan Adayı İş adamı Erkan Özerli, partinin genel kurulunda genel başkanlık için aday olduğunu açıkladı.
13:47
Cem Uzan, Mersin İdman Yurdu Maçında Coştu Galatasaray, 2 kez geriye düştüğü maçta Mersin İdman Yurdu'nu 3-2 yenerken Fransa'da yaşayan Cem Uzan, sevinçten çılgına döndü.
Cem Uzan, Mersin İdman Yurdu Maçında Coştu
08:57
Cem Uzan, 5 Yıl Sonra Alara Koçibey'le Yan Yana İş adamı Cem Uzan olaylı bir şekilde boşandığı, iki çocuğunun annesi Alara Koçibey'le 5 yıl sonra bir araya geldi.
Cem Uzan, 5 Yıl Sonra Alara Koçibey'le Yan Yana
07:56
Cem Uzan'ın Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Parası da Tehlikede Türkiye'ye karşı uluslararası mahkemelerde açtığı yaklaşık 100 milyar dolarlık davaların tümünü kaybeden Cem Uzan'a bir kötü haber de Körfez'den geldi.
Cem Uzan'ın Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Parası da Tehlikede
16:50
Hakan Uzan'ın da Fransa'ya İltica Talebinde Bulunduğu İddia Edildi Türkiye'de hakkında yakalama kararı bulunan Hakan Uzan'ın Fransa'ya sığınma talebinde bulunduğu iddia edildi.
09:53
Erdoğan'dan Obama'ya: Gülen'i Bize Verin (Erdoğan Gülen'i İsteyecek !) Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün ABD Başkanı Obama ile yapacağı görüşmede Fethullah Gülen'in ya iadesini ya da sınır dışı edilmesini isteyecek.
08:47
Erdoğan'dan Obama'ya: Gülen'i Bize Verin Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün ABD Başkanı Obama ile yapacağı görüşmede Fethullah Gülen'in ya iadesini ya da sınır dışı edilmesini isteyecek.
Erdoğan'dan Obama'ya: Gülen'i Bize Verin
17:27
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Belki İsrail'le geliştirilme ihtimali olan projelerin siyasi fizibilitesi hiç bu kadar bozulmamıştı" "Eğer İsrail'den veya Doğu Akdeniz'den bu şartlarda doğalgaz boru hattı çekersek oradan doğalgaz değil, masum yavruların, annelerin kanı akar" "Doğu Akdeniz'de İsrail orijinli bir doğalgaz projesinin.
20:08
Cem Uzan, Twitter'dan Siyasete Dönüş Sinyali Verdi 2002 seçimlerine Genç Parti ile katılan işadamı Cem Uzan, Twitter'dan paylaştığı mesajlarıyla siyasete dönüş sinyali verdi.
Cem Uzan, Twitter'dan Siyasete Dönüş Sinyali Verdi
13:09
Uzan 232 Milyar Dolar İstiyor Bakan Yıldız: Uzan Grubu, İnsan Hakları Mahkemesi'ne edilen müracaat da dahil olmak üzere Türkiye'den 232 milyar dolar talep ediliyor.
Uzan 232 Milyar Dolar İstiyor
12:37
Enerji Verimliliğinde Yeni Teşvik ve Uygulamalar" Konulu Toplantı Gerçekleşti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, ”Kuzey Irak’tan gelen yaklaşık 100-120 bin varillik sevkiyat devam ediyor.
Enerji Verimliliğinde Yeni Teşvik ve Uygulamalar' Konulu Toplantı Gerçekleşti
12:11
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "(Kuzey Irak'tan sevk edilen petrol) Yaklaşık 100 120 bin varillik sevkiyat devam ediyor.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması
00:41
Cem Uzan Fatih Terim İçin Ağladı 4 yıldır Fransa'da yaşayan Cem Uzan A Haber'de yayınlanan yazboz programına verdiği röportajda ağladı.
Cem Uzan Fatih Terim İçin Ağladı
18:31
Cem Uzan'ın Fatih Terim İçin Salya Sümük Ağlaması Cem Uzan'ın Fatih Terim İçin Salya Sümük Ağlaması.
Cem Uzan'ın Fatih Terim İçin Salya Sümük Ağlaması
08:46
Cem Uzan'dan 2.5 Milyar Euro'luk Dava Enerji Bakanı Yıldız: "Cem Uzan, 2,5 milyar Euro'luk dava açıyor. Davanın görülmesine bile gerek olmadan reddedileceğine inanıyorum" dedi.
Cem Uzan'dan 2.5 Milyar Euro'luk Dava
18:23
Taner Yıldız'dan, Uzan'ın Dudak Uçuklatan Talebine Tepki Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, Uzan'ın 2,5 milyar avroluk dava açtığını, davanın görülmesine gerek kalmadan reddedileceğine inandığını söyledi.
Taner Yıldız'dan, Uzan'ın Dudak Uçuklatan Talebine Tepki
12:57
BBP'li Efe: Bölünme Süreci Gizleniyor BBP Genel Başkan Yardımcısı Efe, hükümeti eleştirdi ''Paralel Yapı' iddiaları iktidar için tam bir can simidi oldu.' dedi.
BBP'li Efe: Bölünme Süreci Gizleniyor
08:56
Cem Uzan'ın Oğlunun Hesaplarına da Haciz Geldi Uzan ailesinin malvarlığını donduran Motorola, bu kez de babası adına işlem yaptığı iddiasıyla Cem Uzan'ın oğlu Sinan'ın hesaplarına haciz koydu.
Cem Uzan'ın Oğlunun Hesaplarına da Haciz Geldi
12:17
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Yine bir Cem Uzan vakasıyla karşı karşıyayız. Şimdi tekrar miktarı 2,5 milyar euroluk, Stockholm mahkemelerinde yeni bir dava açılmış durumda" dedi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması
12:05
Uzan Grubu'ndan Türkiye'ye Yeni Bir Dava Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Uzan Grubu tarafından Stockholm Ticaret Odası’ndaki tahkim merkezine, Türkiye’ye elektrik şirketlerinin imtiyazının sona erdirilmesiyle alakalı 2,5 milyar Euro'luk dava açıldığını bildirdi.
Uzan Grubu'ndan Türkiye'ye Yeni Bir Dava
11:03
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Yeni bir Cem Uzan vakasıyla karşı karşıyayız" "Şimdi tekrar miktarı 2,5 milyar avroluk Stockholm mahkemelerinde yeni bir dava açılmış durumda" "Benzer davaları emsal gösterip bu davanın kabul edilmemesiyle alakalı ilk girişimlerimiz olacak.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması
11:41
TMSF'den Faiziyle Satılan Tesisdeki Paylarını İstiyor İzmir'in Bornova İlçesi'nde, 1977 yılında yaklaşık 100 dönüm arazi üzerine kurulan yay fabrikasının yapımı aşamasında katkı sağlayıp ücret yerine fabrika hissesi alan ve 1989 yılında hayatını kaybeden Ercüment Elibol'un eşi 66 yaşındaki Gülbin Elibol, iflas eden tesisin, el koyan TMSF tarafından satıldığını ancak, hisselerinin karşılığının kendilerine ödenmediğini söyledi.
11:21
TMSF Fabrikayı Sattı Hissenin Karşılığını Vermedi Tmsf fabrikayı sattı, hissenin karşılığını vermedi İZMİR'in Bornova İlçesi'nde, 1977 yılında yaklaşık 100 dönüm arazi üzerine kurulan yay fabrikasının yapımı aşamasında katkı sağlayıp ücret yerine fabrika hissesi alan ve 1989 yılında hayatını kaybeden Ercüment Elibol'un eşi 66 yaşındaki Gülbin Elibol, iflas eden tesisin, el koyan TMSF tarafından satıldığını, ancak hisselerinin karşılığının kendilerine ödenmediğini dile getirdi.
TMSF Fabrikayı Sattı Hissenin Karşılığını Vermedi
16:54
Başkan Gökçek Esnaf Odalarıyla Bir Araya Geldi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı.
21:05
Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek Açıklaması "(CHP'nin adayı Mansur Yavaş) Senin şu anda mensubu bulunduğun parti, burs vermeyi yasaklattı, sen nasıl vereceksin"
Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek Açıklaması
13:40
Cem Uzan'ın Ultra Lüks Anısı İş adamı Cem Uzan, ünlü yatıyla yıllar önce Karayipler'de Cem Boyner ile karşılaştığı anısından bahsetti.
Cem Uzan'ın Ultra Lüks Anısı
12:48
Cem Uzan'ın Zulası Uzakdoğu'dan Çıktı Cem Uzan'a ait milyarlarca dolar varlık tespit eden Hong Kong mahkemesi, aileyle ilişkili olduğu tespit edilen şirketlerin hesaplarını dondurdu.
Cem Uzan'ın Zulası Uzakdoğu'dan Çıktı
11:50
Hong Kong Mahkemesi, Cem Uzan'ın Hesaplarını Dondurdu Uzan Ailesi'ne ait şirket ve ortaklıkların olduğunu tespit eden Hong Kong mahkemesi, şirketlerin hesaplarını dondurma kararı aldı.
Hong Kong Mahkemesi, Cem Uzan'ın Hesaplarını Dondurdu
08:02
Ziya Doğan'dan Trabzonspor Açıklaması! Ziya Doğan, bordo-mavili takımın başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, kendisini göreve getirmek istese bile ciddi bir muhalefetle karşılaşabileceğini savundu.
Ziya Doğan'dan Trabzonspor Açıklaması!
14:05
Ziya Doğan: Hacıosmanoğlu ile Çalışmak İsterim Ama... Teknik direktör Ziya Doğan, Trabzonspor'da çalışmak istediğini ancak Hacıosmanoğlu'na 'Bana görev verin diyemem' dedi.
Ziya Doğan: Hacıosmanoğlu ile Çalışmak İsterim Ama...
17:24
Belediyede Rüşvet İddiaları Kılıçdaroğlu'nu Zora Sokacak Sarıyer Belediyesi'nde yapıldığı iddia edilen ve belgelerle öne sürülen rüşvet iddiaları CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu zor durumda bırakacak.
Belediyede Rüşvet İddiaları Kılıçdaroğlu'nu Zora Sokacak
11:03
Alara Aşk Sarhoşu Kaçak işadamı Cem Uzan'dan boşandıktan sonra gönlünü Eren Morova'ya kaptıran Alara Koçibey, önceki akşam bir davetteydi.
08:56
Ünlü İsimlerin Cipleri HSYK'lık Oldu Yerel mahkemenin yurt dışından ikinci el lüks araçları sıfırmış gibi sattığı iddia edilen galericileri beraat ettirmesi, Yargıtay'ı harekete geçirdi.
Ünlü İsimlerin Cipleri HSYK'lık Oldu
19:25
Cem Uzan Yeniden Yargılanmak İçin 2. Kez Başvurdu Yalçın Akdoğan'ın 'Kumpas' açıklamalarının ardından yeniden yargılanmak için bana da kumpas kuruldu diyen Cem Uzan Cemil Çiçek'e 2. kez başvurdu.
Cem Uzan Yeniden Yargılanmak İçin 2. Kez Başvurdu
10:47
Cem Uzan: Yeniden Yargılama İstiyorum TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e mektup gönderen Cem Uzan, "Bana da kumpas kuruldu. Yeniden yargılama istiyorum." talebinde bulundu.
Cem Uzan: Yeniden Yargılama İstiyorum
12:15
Interpol ile İlişkiler Geliştirildi, Kırmızı Bültenle Arananların İadesi Arttı Emniyet Genel Müdürlüğü, çeşitli suçlar sebebiyle haklarında kırmızı bülten çıkarılanların Uluslararası Polis Teşkilatı (Interpol) tarafından Türkiye’ye iadesinde son yıllarda artış olduğunu açıkladı.
Interpol ile İlişkiler Geliştirildi, Kırmızı Bültenle Arananların İadesi Arttı
15:03
Çocuklarıı Alıp Eski Eşinin Yanına Gitti Alara Koçibey ile eski eşi Cem Uzan arasındaki sorunlar çözüldü.
10:02
Türkiye'de 2013 Böyle Geçti Mart ayının önemli olayları: Türkiye mart ayında da terör eylemlerine sahne oldu.
Türkiye'de 2013 Böyle Geçti
21:30
Dilipak: 'Yolsuzluk Operasyonundaki İsimler Bunlarla Sınırlı Değil' Abdurrahman Dilipak, “Küçük şahsi menfaatler uğruna ya da uçkur hesabı uğruna yetim malına el uzatan bir davanın önlenmesi için komplolara zemin oluşturan ahlaksızlara ‘Allah belanızı versin’ diyorum” dedi.
Dilipak: 'Yolsuzluk Operasyonundaki İsimler Bunlarla Sınırlı Değil'
10:58
Motorola, Uzanlar'ın Gizli Servetine Ulaştı Motorola; Google, Microsoft, Yahoo ve AOL ile anlaşarak Cem ve Hakan Uzan kardeşlerin e-maillerini ele geçirip gizli mal varlıklarını ortaya çıkarttı.
Motorola, Uzanlar'ın Gizli Servetine Ulaştı
14:44
Cem Uzan, Fatih Terim İçin Ağladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Cem Uzan, Fatih Terim'in Galatasaray'dan gönderilmesini hazmedemediğini belirterek gözyaşı döktü.
Cem Uzan, Fatih Terim İçin Ağladı
16:32
Uzan Ailesinin Teknikeri Yardım Bekliyor Uzan Holding'in inşa ettiği çeşitli yapıların şantiye şefliğini yapan ve holdingin 2009 yılında iflas etmesinin ardından piyasada iş bulamayan Uzan Holding'in İnşaat Teknikeri Faruk Tütüncüoğlu, bir arazide kurduğu çadırda üç çocuğuyla yaşam...
Uzan Ailesinin Teknikeri Yardım Bekliyor
08:59
Bakan Yıldız: Cem Uzan Yalan Söylüyor Enerji Bakanı Taner Yıldız, firari Cem Uzan'ın 'Türkiye'ye 2. Libananco davası açtım' iddialarıyla ilgili, "Biz bu blöfleri yemeyiz." dedi.
Bakan Yıldız: Cem Uzan Yalan Söylüyor
16:24
Antalya'daki Rixos'ta Akıllı Tatil Dönemi Antalya'nın Kemer İlçesi'ndeki Rixos Sungate Otel'de 'akıllı tatil' dönemi başlatılıyor.
Antalya'daki Rixos'ta Akıllı Tatil Dönemi
15:17
Rixos'ta Akıllı Tatil Dönemi Antalya'nın Kemer İlçesi'ndeki Rixos Sungate Otel'de 'akıllı tatil' dönemi başlatılıyor.
Rixos'ta Akıllı Tatil Dönemi
00:59
Avea-Rixos İşbirliğiyle "Akıllı Turizm" Çağını Başlattı! Makineler arası iletişim (M2M) çözüm ve uygulamalarıyla pek çok sektöre ivme kazandıran Avea, Rixos Hotels işbirliği kapsamında hayata geçirdiği “akıllı...
Avea-Rixos İşbirliğiyle 'Akıllı Turizm' Çağını Başlattı!
23:29
Turizmde "akıllı tatil" dönemi Avea ile Rixos Otelleri işbirliğiyle hayata geçirilen "Augmented Reality-Zenginleştirilmiş Gerçeklik" projesi kapsamında, akıllı tatil dönemi başlatılıyor.
Turizmde 'akıllı tatil' dönemi
12:22
Cem Uzan: Gazetede Manşetleri Hurşit Tolon Atardı Star'ın sahibiyken manşetleri Hurşit Tolon'un attığını söyleyen Uzan, "Darbelerin sivil ayağıyla ilgili savcıya ifade vermeye hazırım." dedi.
Cem Uzan: Gazetede Manşetleri Hurşit Tolon Atardı
11:55
Ahmet Özal: Cem Uzan ile Ortaklığım, Demirel'in Baskısıyla Bitti 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Eski Milletvekili Ahmet Özal, İş adamı Cem Uzan ile ilk özel televizyon olan Magic Box'ın nasıl kurulduğunu Cihan Medya Haber Dergisi'nin yeni sayısına anlattı.
Ahmet Özal: Cem Uzan ile Ortaklığım, Demirel'in Baskısıyla Bitti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:43:34. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEM UZAN HABERLERİ
[Hata Bildir]