SON DAKİKA ÇEŞME HABERLERİ

Son Dakika Çeşme Haberleri

23:03
Sivas'taki Sentetik Uyuşturucudan Ölüm İddiası Recep Ç'nin cenazesi Yozgat’ın Aydıncık ilçesinde toprağa verildi.
13:42
Bu Projede "Hayat" Var Kırsal kalkınma konusunda Ege Üniversitesi ile ortak bir projeye başlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bölge insanının ekonomik anlamda kendine yeter hale gelmesini ve genç nüfusun köylerinde kalmasını hedefliyor.
16:42
Kelepçeli Genç Kadın Şaşırttı Mersin’de bir otomobilde eli kelepçeli olarak bulunan genç kadın, polis olduğunu söyleyen 2 kişi tarafından kaçırılmak istendiğini ileri sürdü.
Kelepçeli Genç Kadın Şaşırttı
16:18
Çubuk'ta 4 Hırsız Suçüstü Yakalandı Ankara’nın Çubuk ilçesinde iki ayrı olayda suçüstü yakalanan 4 hırsızlık zanlısından 3’ü tutuklandı.
Çubuk'ta 4 Hırsız Suçüstü Yakalandı
13:51
Ege Üniversitesi "60. Yıl Ormanı" Kuruyor Ege Üniversitesi, 60. yılı olan 2015 yılında 60 bin fidan hedefi ile "Ege Üniversitesi 60. Yıl Ormanı"nı oluşturmak için çalışmalara başladı.
11:10
İzmir'e Son 24 Saatte 27 Kilogram Yağış Düştü Hafta sonundan bu yana yağışlı havanın hakim olduğu İzmir'de, son 24 saate 27 kilogram yağış kaydedildi.
13:49
Yakutiye Belediyesinden İhtiyaç Sahibi İki Aileye Yardım Erzurum Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, ihtiyaç sahibi yoksul ailelere kışlık yakacak, ev eşyası ve gıda malzemesi yardımında bulundu.
Yakutiye Belediyesinden İhtiyaç Sahibi İki Aileye Yardım
11:49
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü'nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu
11:29
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü’nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı
10:33
Alaçatı'nın Sörf Koyları Düsseldorf Fuarı'nda Tanıtıldı Su sporları, yatçılık ve tekne alanında dünyanın en prestijli fuarlarından biri olarak kabul edilen Boot Düsseldorf 2015'te, İzmir'in Çeşme ilçes Alaçatı da tanıtıldı.
Alaçatı'nın Sörf Koyları Düsseldorf Fuarı'nda Tanıtıldı
08:53
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı Meteoroloji; Edirne, Bilecik, Bursa, Kütahya, Afyon, Isparta, Muğla, Aydın ve Antalya'da yağmur ve yüksek kesimlerde kar yağışı olacağını açıklayıp uyardı.
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı
20:24
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Aydın’ın kıyı ilçelerinde beklenen kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor
20:18
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beklenen kuvvetli yağışa karşı Bodrumluları uyardı.
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı
20:09
Güneybatı Kesimlerde Kuvvetli Yağış Uyarısı Güneybatı kesimlerde kuvvetli yağış bekleniyor.
15:22
Meteoroloji'den 4 İle "Kuvvetli Yağış" Uyarısı Muğla, Aydın, İzmir ve Antalya çevrelerinde kuvvetli gökgürültülü sağanak bekleniyor.
Meteoroloji'den 4 İle 'Kuvvetli Yağış' Uyarısı
13:31
İzmir Emıtt'ten Ödülle Döndü İstanbul'da gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda, İZKA'nın İzmir standıyla "Beldeler" dalında en etkin tanıtım ödülünün sahibi oldu.
09:40
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Çekmeköy, Üsküdar ve Sultanbeyli'nin bazı bölgelerinde yarın ve 28 Ocak'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
10:36
Paşasuyu, Turizme Açılıyor İzmit Belediyesi Kocaeli tarihinde önemli yer tutan Paşasuyu Su Yolu’nu turizme açacak.
Paşasuyu, Turizme Açılıyor
15:56
Emıtt Çeşmeli Turizmcileri Umutlandırdı Turizm sektörünün en önemli fuarları arasında yer alan EMITT 2015-19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılan Çeşmeli turizmciler, İstanbul’dan umutlu döndü.
13:06
İş Yerinin Duvarı Delinerek 280 Cep Telefonunun Çalınması Çorlu ilçesinde, duvarını delerek girdiği iş yerinden 280 cep telefonu çaldığı iddia edilen iki şüpheliden biri tutuklandı.
10:46
Kışın Çorba Akıyor, Yazın Şerbet Akacak Elazığ Belediyesi tarafından İzzet Paşa Meydanı'na yapılan ikram çeşmesinden kışın çorba akarken, yazın da şerbet akacak.
Kışın Çorba Akıyor, Yazın Şerbet Akacak
10:32
Yakacık Mesire Alanı Genişleyerek Yaza Hazırlanıyor Yenimahalle Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı, vatandaşların yaz-kış uğrak yeri olan ve Yenimahalle’ye nefes aldıran Yakacık Mesire Alanı genişliyor.
Yakacık Mesire Alanı Genişleyerek Yaza Hazırlanıyor
10:14
Kışın Çorba Akıyor, Yazın Şerbet Akacak Elazığ Belediyesi tarafından İzzet Paşa Meydanına yapılan ikram çeşmesinden kışın çorba akarken, yazın da şerbet akacak.
Kışın Çorba Akıyor, Yazın Şerbet Akacak
10:07
Engelli Yolunu Görmeyene, Maketli Uyarı İzmir'in Foça İlçesi'nde bir süre önce engelliler için yapılan yolun, araç sürücüleri tarafından sürekli işgal edilmesinin önüne geçilemeyince, ilçedeki 3 engellinin maketli uyarı levhaları yerleştirildi.
Engelli Yolunu Görmeyene, Maketli Uyarı
16:57
İş Yerinin Duvarını Delip Cep Telefonu Çaldılar Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde iki şüpheli, duvarını delerek girdikleri iş yerinden 280 cep telefonu çaldı.
11:57
Kruvaziyer Turizminde Tercih Karadeniz Oldu İstanbul, Kuşadası ve İzmir gibi Türkiye'nin önemli limanlarına gelen yolcu sayısında kayıplar yaşanırken, Karadeniz kıyılarını ziyaret eden turist sayısı 2 kat arttı.
09:22
İzmir, Emıtt Turizm Fuarı'nda İzmir, İstanbul'da gerçekleşen 19. EMITT 2015– Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katıldı.
17:26
Dedaş Su Kuyularının Elektriğini Kesti, Vatandaş Mağdur Oldu Şanlıurfa'da DEDAŞ su kuyularının elektriğini kesti susuz kalan vatandaşlar,at arabasıyla çevredeki çeşme ve kaynaklardan evlerine su taşıdı.
Dedaş Su Kuyularının Elektriğini Kesti, Vatandaş Mağdur Oldu
17:02
İzsu, Yeni İlçeleri "yeniden" Donatıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bütünşehir Yasası ile 30 Mart yerel seçimlerinin ardından sınırlarına bağlanan 9 yeni ilçede kurduğu müdürlüklerle su, kanal ve abone hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
İzsu, Yeni İlçeleri 'yeniden' Donatıyor
15:48
Sakız Koyunu, Yetiştirici Elinde Islah Edilecek İzmir İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Çeşme Yarımadası'nın ünlü Sakız koyunu ile ilgili hazırladığı "Sakız Koyunu Islahı" projesinde ikinci adımı attı.
Sakız Koyunu, Yetiştirici Elinde Islah Edilecek
14:45
Sakız Koyunu Yetiştiricinin Elinde Islah Edilecek Çeşme Yarımadası’nın ünlü Sakız koyunu, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı’nın destekleriyle yetiştirici elinde ıslah edilecek.
Sakız Koyunu Yetiştiricinin Elinde Islah Edilecek
13:34
Erdoğan'a El Hareketi Yapmaktan 7 Bin Lira Adli Para Cezasına Çarptırıldı İzmir’de 16 Mart 2014 tarihinde dönemin Başbakanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, miting yapacağı Gündoğdu Meydanı'na gittiği sırada el hareketi yaptığı iddia edilen 42 yaşındaki öğretmen Kamuran Bedir, 354 gün hapis cezasına çarptırıldı.
10:27
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı İzmir Büyükşehir Belediyesi, sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmetine ilişkin taslak projeyi taşıma kooperatifleri yöneticilerinin görüşüne sundu.
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı
09:24
İzmir'de Büyükşehir'e Katılan Yeni İlçeler İçin Çalışmalar Sürüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni büyükşehir yasasıyla beraber sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmeti götürebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.
18:55
Aksoy, Gündemi Değerlendirdi Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Belediye olarak 2014 yılında gerçekleştirdikleri çalışmaları ve gündeme dair soruları değerlendirdi.
Aksoy, Gündemi Değerlendirdi
16:56
Ören Bayan'ın Eski Sahibini ve Eşini Öldüren Özbek Çift Hakim Karşısına Çıktı Ören bayan İplikleri'nin eski sahibi Jak Karako ile eşi Georgia Karako'yu Ortaköy'deki villalarında bıçaklayarak öldürdükten sonra evlerinden hırsızlık yaptığı iddia edilen Özbekistan uyruklu Farkhodjon Yusupova ve eşi Gulbakhor Yusupova'nın yargılanmasına başlandı.
16:53
İzmit Köyleri Çok Daha Güzel Olacak Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ersin Yılmaz ve Kadriye Köyü Muhtarı Ahmet Demir, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğanı makamında ziyaret etti.
İzmit Köyleri Çok Daha Güzel Olacak
16:36
İzmir, Emitt 2015 Turizm Fuarı İçin Hazır İzmir, 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek olan 19. EMITT 2015– Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı için hazırlıklarını tamamladı.
15:28
Meteorolojik Değerlendirme Ege Bölgesi hafta boyunca Akdeniz üzerindeki alçak basınç merkezinin ve güneybatılı hava akımlarının etkisi altında kalacak.
Meteorolojik Değerlendirme
13:24
Ardahan Eksi 24 Sibirya'dan gelen soğuk havanın etkisi altına giren Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında olmak üzere 24 derece ile Ardahan'da ölçüldü.
Ardahan Eksi 24
11:57
Bebekler Yürümeden Önce Yüzmeyi Öğreniyor Dünyanın çeşitli ülkelerinde yüzmeye alıştırılan bebeklere artık Türkiye'de de yüzme dersleri veriliyor. Haftada 30- 40 dakika süren derslerin kur ücreti ise 480 lira.
Bebekler Yürümeden Önce Yüzmeyi Öğreniyor
10:34
Türk Ytong Ekibi: Gelecek Bizimle Gelecek Ytong ailesi 44. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı için Çeşme'de buluştu
Türk Ytong Ekibi: Gelecek Bizimle Gelecek
09:55
Beyoğlu'nun Çeşmeleri "Beyoğlu'nun Çeşmeleri" Sergisi, Beyoğlu çeşmelerini dönemsel, bölgesel, mimari açıdan farklı özelliklerini yansıtacak şekilde ele alıyor.
Beyoğlu'nun Çeşmeleri
09:10
Eyüp'te Özel Çocuklara Özel Okul Alibeyköy Çırçır Mahallesi'nde inşa edilecek "Öğretilebilir Çocuklar Okulu" tamamlandığında 200 öğrenci eğitim görebilecek.
Eyüp'te Özel Çocuklara Özel Okul
18:21
Trafik Kazası: 4 Yaralı Şırnak'ta trafik kazası: 4 yaralı- Şarampole yuvarlanan araçta 4 kişi yaralandıŞIRNAK (AA) – Şırnak'ta meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Trafik Kazası: 4 Yaralı
16:37
Şırnak'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı Şarampole yuvarlanan araçta 4 kişi yaralandı.
16:10
Bodrum'da Res'e Karşı Mücadale Sürüyor Bodrum'un Yalıkavak ve Akyarlar mahallelerine yapılmak istenen rüzgar enerjisi santrallerine (RES) tepkiler sürerken yeni oluşan Yalıkavak- Geriş Çevre Koruma Platformu üyeleri, konuyla ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.
Bodrum'da Res'e Karşı Mücadale Sürüyor
15:52
Bodrum'da Res'e Karşı Mücadale Sürüyor Bodrum'da RES'e karşı mücadale sürüyor MUĞLA'nın Bodrum İlçesi Yalıkavak ve Akyarlar mahallelerine yapılmak istenen rüzgar enerjisi santrallerine (RES) tepkiler sürerken yeni oluşan Yalıkavak-Geriş Çevre Koruma Platformu konuyla ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.
Bodrum'da Res'e Karşı Mücadale Sürüyor
13:49
Çeşme Yelken Kulübü, Genç Yeteneklere Talip Bünyesinden Bora Kozanoğlu gibi dünya şampiyonu isimler çıkaran Çeşme Yelken Kulübü’nün komodoru Rebii Akdurak, alt yapıdan ve özellikle Çeşme’den yeni sporculara talip olduklarını belirtti.
11:40
İzsu, Yeni İlçeler İçin Araç Filosunu Büyüttü İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bütünşehir Yasası ile sınırlarına giren 9 yeni ilçede su arızalarına daha kısa sürede müdahale etmek için tam donanımlı 14 adet ekip aracı ile arıtma tesislerinde kullanılmak üzere 3 vidanjör ve 2 minibüs aldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:23:53. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇEŞME HABERLERİ
[Hata Bildir]