SON DAKİKA EBRU GÜNDEŞ HABERLERİ

Son Dakika Ebru Gündeş Haberleri


EBRU GÜNDEŞ

Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul'da doğdu. Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesi duyan bir tanıdığı vasıtasıyla Neşe Demirkat´a götürülür. Neşe Müzik Yapım, o günlerde henüz kurulmadığı için Neşe Demirkat, Ebru Gündeş'in sesini değerlendirmeleri için Marş Müzik Yapım´ın o... Devamı

13:30
Reza Zarrab, "Ben de Onu Adam Sandım" Davasını Kaybetti Zarrab, ev sahibi Muzaffer Aslan'ın kendisine "Burasını pavyon gibi yapmış, ben de onu adam sandım" diyerek hakaret ettiği iddiasıyla açtığı davayı kaybetti.
Reza Zarrab, 'Ben de Onu Adam Sandım' Davasını Kaybetti
02:53
Ebru Gündeş'ten Büyük Teklif Emrah Bilen'in elendikten sonra söylediği sözler üzerine, Ebru Gündeş kendisine vokali olmasını teklif etti.
Ebru Gündeş'ten Büyük Teklif
00:49
Yarışmacıyı Kapmak İçin Her Şeyi Yaptılar Mazhar Alanson ve Özkan Uğur ikilisi Büşra Parmaksız'ı kapmak için her şeyi denediler Ebru Gündeş'in kozu ise çok daha zeminliydi.
Yarışmacıyı Kapmak İçin Her Şeyi Yaptılar
00:38
Alican Demirtaş ve Büşra Parmaksız'ın Bire Bir Düellosu Alican ve Büşra, O Ses Türkiye sahnesinde bire bir düellosunu gerçekleştirdi.
Alican Demirtaş ve Büşra Parmaksız'ın Bire Bir Düellosu
23:23
'O Ses'te Merakla Beklenen Yarışmacı Elnur'dan Muhteşem Performans Ebru Gündeş'in takımında yer alan Azerbaycanlı yarışmacı Elnur Huseynov yarı final elemelerinde sergilediği performansla final takımına kalan isim oldu.
'O Ses'te Merakla Beklenen Yarışmacı Elnur'dan Muhteşem Performans
23:38
Arif Altunkaya ve Atalay Temüztürk'ün Bire Bir Düellosu Arif ve Atalay, jürileri Ebru Gündeş'in seçtiği şarkılarla Bire Bir düellolar için performanslarını sergilediler.
Arif Altunkaya ve Atalay Temüztürk'ün Bire Bir Düellosu
22:44
Esra Akman ve Soner Aydın'ın Bire Bir Düellosu Esra Akman ve Soner Aydın, O Ses Türkiye sahnesinde bire bir düelloda karşı karşıya geldiler.
Esra Akman ve Soner Aydın'ın Bire Bir Düellosu
22:28
Eren Erbay ve Can Ünal'ın Bire Bir Düellosu Ebru Gündeş'in ekibinden Eren Erbay ve Can Ünal, bire bir düelloda karşı karşıya geldiler.
Eren Erbay ve Can Ünal'ın Bire Bir Düellosu
21:34
Meltem Abbasova ve Gökhan Gül'ün Bire Bir Düellosu Ebru Gündeş'in ekibindeki Gökhan Gül ve Meltem Abbasova'nın düellosunda kazanan taraf Meltem Abbasova oldu.
Meltem Abbasova ve Gökhan Gül'ün Bire Bir Düellosu
23:48
Birdal Kahveci ve Arif Altunkaya'nın Düellosu Birdal ve Arif, jürileri Ebru Gündeş'in seçimi 'İsmi Lazım Değil' isimli şarkıyla düello yaptılar.
Birdal Kahveci ve Arif Altunkaya'nın Düellosu
22:28
Emincan İçer ve Burak Şahin'in Düellosu Emincan ve Burak, Ebru Gündeş'in seçtiği 'Kara Kışlar' isimli şarkıyla düello yaptılar.
Emincan İçer ve Burak Şahin'in Düellosu
21:58
Hasan Çebi ve Ümit Tuğrul Şen'in Düellosu Hasan ve Ümit, jürileri Ebru Gündeş'in seçtiği 'Ihlamurlar Altında' şarkısıyla düello yaptılar.
Hasan Çebi ve Ümit Tuğrul Şen'in Düellosu
23:23
Naciye İmeceli ve Nazlı Esmer'in Düellosu Naciye ve Nazlı, Ebru Gündeş'in seçimi 'Geçer' isimli şarkıyla düello yaptılar.
Naciye İmeceli ve Nazlı Esmer'in Düellosu
23:13
Ebru Gündeş, Sesiyle O Ses'i Salladı O Ses Türkiye'nin son bölümünde Ebru Gündeş, takımıyla beraber 'meyhaneci' parçasını seslendirerek damga vurdu.
Ebru Gündeş, Sesiyle O Ses'i Salladı
23:05
Esra Akman, Emir Demircioğlu ve Mehmethan Toksöz'ün Düellosu Esra, Emir ve Mehmethan, jürileri Ebru Gündeş'in seçimi 'Meyhaneci' şarkısıyla düello yaptılar.
Esra Akman, Emir Demircioğlu ve Mehmethan Toksöz'ün Düellosu
21:39
Jüride Yanlış Anlaşılma Pahalıya Patlıyordu O Ses Türkiye 34. bölüm düellolarda Mazhar ve Özkan ikilisi ile Ebru Gündeş arasında yaşanan yanlış anlaşılma sonucu az kalsın yeni bir olaya imza atıyorlardı.
Jüride Yanlış Anlaşılma Pahalıya Patlıyordu
21:18
Meltem Abbasova ve Nesil Ayan'ın Düellosu Meltem ve Nesil, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'I Feel Good' isimli şarkıyla düello yaptılar.
Meltem Abbasova ve Nesil Ayan'ın Düellosu
09:12
Ebru ile Reza'nın Yeni Uçaklarının İlk Yolcusu Ünlü Çift Oldu Boşanacakları iddia edilen Ebru Gündeş-Rıza Sarraf çifti 58 milyon dolarlık yeni uçaklarıyla Demet Akalın ile eşi Okan Kurt'u İtalya'ya uçurdu.
Ebru ile Reza'nın Yeni Uçaklarının İlk Yolcusu Ünlü Çift Oldu
10:11
Ebru - Reza Çiftinin 'Ev' Davasına Ret! 2010 yılında kaldıkları Kemerburgaz'daki evin sahipleri, Ebru Gündeş - Reza Zarrab çiftine daireye zarar verdikleri gerekçesiyle dava açtı; mahkeme davayı reddetti.
Ebru - Reza Çiftinin 'Ev' Davasına Ret!
22:49
Ömer Faruk Özcan ve Mustafa Bakırhan'ın Düellosu O Ses Türkiye düellolarda Ömer ve Mustafa bir sanat müziği şarkısı ile karşımızdalar.
Ömer Faruk Özcan ve Mustafa Bakırhan'ın Düellosu
00:43
Onur Nur, Kubilay Göçli ve Yunus Emre Tekin'in Düellosu Onur, Kubilay ve Yunus jürileri Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Hercai' isimli şarkıyla düello yaptılar.
Onur Nur, Kubilay Göçli ve Yunus Emre Tekin'in Düellosu
22:58
Ayhan Bağcı ve Hüseyin Aldırmaz'ın Düellosu Ayhan ve Hüseyin, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Geçmiyor Günler' isimli şarkıyla düello yaptılar.
Ayhan Bağcı ve Hüseyin Aldırmaz'ın Düellosu
22:39
Soner Aydın ve Semih İşçioğlu'nun Düellosu Soner ve Semih, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Mesele' isimli şarkıyla düello yaptılar.
Soner Aydın ve Semih İşçioğlu'nun Düellosu
22:19
Aslı Zengin, Tuğba Şahin ve Gönül Güçler'in Düellosu Sırada bir 3 lü düello var! Aslı,Tuğba ve Gönül, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Arada Sırada' şarkısıyla düello yaptılar.
Aslı Zengin, Tuğba Şahin ve Gönül Güçler'in Düellosu
21:48
Atalay Temiztürk ve Ali İbrahim Tuluk'un Düellosu Atalay ve Ali, O Ses Türkiye sahnesinde jürileri olan Ebru Gündeş'in seçimi 'İtiraf Ediyorum' isimli şarkı ile düellolarını gerçekleştirdiler.
Atalay Temiztürk ve Ali İbrahim Tuluk'un Düellosu
21:29
Hadise Ebru'nun Şarkı Seçiminden Etkilendi O Ses Türkiye 32. bölüm düellolarda Hadise, Ebru Gündeş'in şarkı seçiminden etkilendi ve duygularını böyle dile getirdi.
Hadise Ebru'nun Şarkı Seçiminden Etkilendi
09:12
Ebru Gündeş'ten Boşanma Haberlerine Jet Yanıt Çiftin avukatı, "İddia karşısında 'müvekkillerimin mutlu bir evliliği var ve devam ediyor' açıklamasını yapmak durumunda kaldık." dedi.
Ebru Gündeş'ten Boşanma Haberlerine Jet Yanıt
08:50
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'dan Boşanma Haberlerine Jet Yanıt Çiftin avukatı, "İddia karşısında 'müvekkillerimin mutlu bir evliliği var ve devam ediyor' açıklamasını yapmak durumunda kaldık." dedi.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'dan Boşanma Haberlerine Jet Yanıt
22:49
Ebru Gündeş 'O Ses'de Canlı Sesiyle Sahneyi Salladı O Ses Türkiye jürisinin en güçlü seslerinden Ebru Gündeş, Acun'un baskılarına dayanamayarak sahneye çıkıp 'Araftayım' şarkısını canlı sesiyle söyledi.
Ebru Gündeş 'O Ses'de Canlı Sesiyle Sahneyi Salladı
22:49
Gökhan İkinci Kez Aynı Hatayı Yaptı O Ses Türkiye 31. bölüm düellolarda Gökhan, Ebru Gündeş'in yorumu sırasında butona basınca olanları oldu.
Gökhan İkinci Kez Aynı Hatayı Yaptı
13:59
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor mu? Flaş İddia Yeni yılın ilk bomba dedikodusu Zarrab- Gündeş çiftinden geldi. Ünlü çiftin boşanmak üzere oldukları öne sürüldü. Gündeş'in Instagram paylaşımı da kafaları karıştırdı.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor mu? Flaş İddia
13:29
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor Mu? Bir magazin programında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı ve ünlü çiftin boşanmak üzere oldukları öne sürüldü.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor Mu?
12:56
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor mu? Yeni yılın ilk bomba dedikodusu Zarrab - Gündeş çiftinden geldi. Ünlü çiftin boşanmak üzere oldukları öne sürüldü. Gündeş'in Instagram paylaşımı da kafaları karıştırdı.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor mu?
15:44
Ebru Gündeş 'Aynı Aşklar' Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'nin Yılbaşı Özel gecesinde 'Aynı Aşklar' şarkısını seslendirdi.
Ebru Gündeş 'Aynı Aşklar'
15:39
Hadise ve Ebru 'Fırtınalar' O Ses Türkiye'nin Yılbaşı Özel gecesinde Hadise ve Ebru Gündeş 'Fırtınalar' şarkısını birlikte seslendirdi.
Hadise ve Ebru 'Fırtınalar'
15:01
Ebru Gündeş İçin Güvenlik 2 Katına Çıkarıldı Ünlü şarkıcı, sahne performansını çekmeye gelen basın mensuplarına da sahne öncesinde ve sahne sonrasında görüntü vermemek için yoğun çaba harcadı.
Ebru Gündeş İçin Güvenlik 2 Katına Çıkarıldı
11:58
Serdar Ortaç, Ebru Gündeş Hakkında İlk Kez Konuştu Ortaç, yakın dostu için "Ebru'nun kalbini kırdım ve şu an ne dese haklı. O hep yanımda oldu ama ben onun yanında değildim." dedi.
Serdar Ortaç, Ebru Gündeş Hakkında İlk Kez Konuştu
01:23
Hadise ve Ebru 'Nerdesin Aşkım' Yılbaşı için özel olarak Hadise ve Ebru Gündeş, O Ses Türkiye sahnesinde 'Nerdesin Aşkım' şarkısını seslendirdiler.
Hadise ve Ebru 'Nerdesin Aşkım'
22:33
Arda Turan Sahneye Çıktı, Şarkı Söyledi Milli yıldız futbolcu Arda Turan, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa" isimli şarkıyı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Arda Turan Sahneye Çıktı, Şarkı Söyledi
22:18
Atalay Demirci 'Odam Kireç Tutmuyor' Atalay Demirci,O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında 'Odam Kireç Tutmuyor' isimli şarkıyı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Atalay Demirci 'Odam Kireç Tutmuyor'
21:08
Selin Şekerci 'Feeling Good' Kaçak Gelinler'in yıldızı Selin Şekerci,O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında 'Feeling Good' isimli şarkıyı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Selin Şekerci 'Feeling Good'
20:23
Gamze Özçelik 'Kafa' Gamze Özçelik,O Ses Türkiye Özel programında 'Kafa' isimli şarkıyı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Gamze Özçelik 'Kafa'
13:51
Düelloda Adeta Ezdi Geçti O Ses Türkiye düellosunda Azeri yarışmacı Elnur Hüseynov, rakibini adeta ezdi geçti!
Düelloda Adeta Ezdi Geçti
11:23
Ebru Gündeş Şekilden Şekile Girerse... O Ses Türkiye'nin güzel jüri üyesi Ebru Gündeş'in yaşadığı en komik anların bazılarını sizler için derledik.
Ebru Gündeş Şekilden Şekile Girerse...
23:03
Elnur Hüseynov ve Ümit Ortaç'ın Düellosu Elnur ve Ümit, Ebru Gündeş'in seçtiği 'Stayin' Alive' şarkısıyla düello yaptılar.
Elnur Hüseynov ve Ümit Ortaç'ın Düellosu
22:18
Asger Bagiri ve Fatih Gündüz'ün Düellosu Asger ve Fatih, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Anam Anam' isimli şarkıyı seslendirdier. Düelloyu kazanan isim ise Asger Bagiri oldu.
Asger Bagiri ve Fatih Gündüz'ün Düellosu
22:08
Caner Sözer ve İlkay Can'ın Düellosu Caner ve İlkay, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Kuşlar' şarkısı ile düellolarını gerçekleştirdiler.
Caner Sözer ve İlkay Can'ın Düellosu
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
23:49
Ebru Gündeş, Mazhar ve Özkan İkilisini Son Anda Yakaladı O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş, Mazhar ve Özkan ikilisinin yarışmacı tercihi konusundaki sıkıntısını yakalayınca diğer jüri üyeleriyle paylaştı.
Ebru Gündeş, Mazhar ve Özkan İkilisini Son Anda Yakaladı
23:19
Anıl Jüriyle Bir Türlü Vedalaşamadı O Ses Türkiye 29. bölüm düellolarda Anıl Şimşek'in, Ebru Gündeş ve Hadise ile vedalaşması uzun sürdü.
Anıl Jüriyle Bir Türlü Vedalaşamadı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:54. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EBRU GÜNDEŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]