08:3400
SON DAKİKA ESRA DERMANCIOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Esra Dermancıoğlu Haberleri


ESRA DERMANCIOĞLU

... Devamı

  Ve "Hayalet Dayı" Aramızda!

  "Hayalet Dayı" ile tanışmaya hazır mısınız? Değilseniz de fark etmez, çünkü "Hayalet Dayı" sizinle tanışmak için artık aramızda! (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  4 Kadın 1 "POZ"!

  4 kadına yaşattığı travmaları ve ölümünden sonra geride bıraktığı enkazı anlatan "Poz", sarsıyor! (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kötü Yenge Rolüyle Ünlenen Esra Dermancıoğlu Dekolte Şov Yaptı

  Kötü Yenge Rolüyle Ünlenen Esra Dermancıoğlu Dekolte Şov Yaptı

  Giydiği kıyafetlerle her zaman dikkat çeken oyuncu bu kez de patlayan flaşların azizliğine uğrayarak transparan bluzu yüzünden frikik verdi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Selen Uçer Siyasete Soyunursa!

  "Poz"da, hayatını tek bir erkeğe adamış, kendine ait hiçbir kimliği olmayan ama bir taraftan siyasete atılmaya hazırlanan saygın, masum eş Fazilet karakterine hayat veriyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Bu Poz Başka "POZ"!

  "Poz", 17 ve 18 Kasım tarihlerinde, İkincikat Tiyatro/Karaköy'de. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Esra Dermancıoğlu, Bu Kez Pek Mülayim!

  Esra Dermancıoğlu, ahlak kavramının masaya yatırıldığı "Poz"da canlandırdığı karakterle kasıp kavuruyor! (11 Kasım 2014 Salı )

   

  "POZ" Oyununda Dostlara Özel Gösterim!

  Selen Uçer, Esra Dermancıoğlu, Gülce Oral ve Banu Çiçek Barutçugil'in sahnede adeta devleştiği "Poz"u izlemeye gelenler arasında bu kez arkadaşları da vardı! (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Fenomen Karikatürist, Senaryo Yazarı Serkan Altuniğne

  Son dönemlerin en popüler karikatüristi Serkan Altuniğne, mesleği ve kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG Eylül sayısında gerçekleştirdiği samimi röportajında anlattı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Esra Dermancıoğlu Ağlama Krizine Girdi

  Esra Dermancıoğlu Ağlama Krizine Girdi

  Fatmagül'ün suçu ne dizisinde Mukaddes rolü ile tanınan Dermancıoğlu, Bebek Kahve'ye ağlayarak girdi, soru soran muhabirlere "Ağlamadım ben, gidin başka iş yapın" dedi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.12.2014 08:34:19. #1.12#