02:5200
SON DAKİKA ESRA DERMANCIOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Esra Dermancıoğlu Haberleri


ESRA DERMANCIOĞLU

... Devamı

  Gişe Rekorları Kıran Yerli ve Yabancı Filmler Mayıs Ayında Tivibu'da

  Gişe Rekorları Kıran Yerli ve Yabancı Filmler Mayıs Ayında Tivibu'da

  TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu, sinemalarda en çok izlenen yerli ve yabancı filmleri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Erzurum'da 9. Uluslararası Dadaş Film Festivali

  Erzurum'da 9. Uluslararası Dadaş Film Festivali

  Festivalde ödül töreni düzenlendi. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Eyyvah Eyvah 3' 4 Ödül Aldı

  Eyyvah Eyvah 3' 4 Ödül Aldı

  Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi A salonunda düzenlenen ödül törenine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Festival Komitesi Başkanı Nil Gürpınar, onur konukları Halit Akçatepe, Engin Çağlar, Salih Kalyon ve Şefik Döğen, Jüri başkanı Gani Müjde üyeleri Aslı Selçuk, Ömür Gedik, Murat Han, Ahmet Sarı ile çok sayıda öğrenci ve sanatsever katıldı. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Ozan Açıktan'ın Silsilesi Seyirciyle Buluştu

  Reklam dünyasının başarılı yönetmeni Ozan Açıktan'ın filminde Nehir Erdoğan, İlker Kaleli, Tardu Flordun, Serkan Keskin ve Esra Bezen Bilgin rol alıyor. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Beren Saat: Bu Konulara Girmeyelim

  Beren Saat: Bu Konulara Girmeyelim

  Beren Saat, İstanbul ayazında titrerken, sevgilisi Kenan Doğulu ise derecelerin 40'ı gösterdiği Avustralya plajlarındaydı. (04 Şubat 2014 Salı )

   

  Esra Dermancıoğlu'nun Küçük Armutlu'daki Rock Barı

  Esra Dermancıoğlu'nun Küçük Armutlu'daki Rock Barı

  Esra Dermancıoğlu, çok çılgın, çok hayalperest, çok sevgi dolu ve üstelik Küçük Armutlu'da rock bar sahibi bir işletmeci! (22 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Arkadaşları İçin Özel Gösterim Düzenlediler

  'Kadın İşi Banka Soygunu' isimli filmin başrol oyuncuları Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu; arkadaşları için özel bir gösterim.... (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Kadın İşi'ne Ünlü İsimlerden Tam Puan!

  Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu ve Filiz Ahmet'in başrollerini paylaştığı 'Kadın İşi-Banka Soygunu' filmi için önceki gün Alkent Cinecity.... (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Ekranların Şükran'ı Beyoğlu'nda Eğlendi

  Ekranların Şükran'ı Beyoğlu'nda Eğlendi

  ATV'de yayınlanan Doksanlar isimli dizide 'Şükran' karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu, Beyoğlu'ndaki Hayal Kahvesinde eğlendi. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

  'Kadın İşi Banka Soygunu'na Ünlülerden Tam Puan

  "Kadın İşi Banka Soygunu"na Ünlülerden Tam Puan

  Film gösteriminden sonra o gece için organize edilen partiye katılan davetliler, eğlencenin ve müziğin doyasıya tadını çıkardı. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Sen Şarkını Söyle' Vizyona Giriyor

  Sen Şarkını Söyle' Vizyona Giriyor

  Sinemaseverler bu hafta beş yeni film ile buluşuyor. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek

  Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek

  Haftanın yerli yapımları "Kadın İşi: Banka Soygunu" ile devam filmi "Çılgın Dersane 3" sinemaseverlerle buluşacak Ünlü folk sanatçısı Dave Van Ronk'un hayatını anlatan ve Justin Timberlak'in oynadığı "Sen Şarkılarını Söyle" ile "Düzenbaz" vizyonun merakla beklenen yapımlarından "Karlar Ülkesi" adlı animasyon film, özellikle çocukların ilgisini çekeceğe benziyor. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Yerli Tomb Raıder'lar Görücüye Çıktı

  Yerli Tomb Raıder'lar Görücüye Çıktı

  Kadın İşi isimli filmin tanıtımı için başrol oyuncuları; Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu objektiflere poz verdi. (14 Ocak 2014 Salı )

   

  'Kadın İşi Banka Soygunu' 17 Ocak'ta Vizyonda

  "Kadın İşi Banka Soygunu" 17 Ocak'ta Vizyonda

  Bir kadının içindeki gizli güce, 4 kadının gerçekleştirdiği soygunla, 17 Ocak'ta bir kez daha tanık olacaksınız! (14 Ocak 2014 Salı )

   

  Daha Şahane Bir Dünya İçin; 'Batsın Bu Dünya'

  Daha Şahane Bir Dünya İçin; "Batsın Bu Dünya"

  17 Ocak'ta vizyona girecek olan, başrollerini Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu'nun paylaştığı "Kadın İşi Banka Soygunu"nda "Batsın Bu Dünya" sürprizi! (10 Ocak 2014 Cuma )

   

  Özge Ulusoy Arkadaşı İçin Kariyerini Hiçe Saydı

  Özge Ulusoy Arkadaşı İçin Kariyerini Hiçe Saydı

  Özge Ulusoy, çok sevdiği mesleğinde kariyer basamaklarını hızla tırmanırken, arkadaşları için meslek hayatını riske attı. (07 Ocak 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 02:52:53. #1.12#