Son Dakika Haberleri: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri

Siverekli kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında fidan dikti.

07.03.2013 17:50
Siverekli kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında fidan dikti.

Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında Kadın Kültür Merkezi bünyesinde çeşitli kurslara devam eden kadınlar, 8 Mart dolayısıyla belediye fidanlığına ve asri mezarlığa fidan dikti.

SODES Kadın Kültür Merkezi Sorumlusu Mülkiye Baylan, konuya ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada, farklı ve kalıcı bir etkinlik yapmak istediklerini söyledi.

Baylan, bu nedenle fidan dikmeye karar verdiklerini belirterek, her kursiyerin ayrı bir fidanı olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

-Viranşehir'de sağlık paneli

Viranşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sağlık paneli düzenlendi.

Dr. Mircan Özkan, Belediye Kadın Merkezi'nde çok sayıda kadının katılımıyla gerçekleştirilen panelde yaptığı konuşmada, kadınlara ruh sağlığına ilişkin bilgi verdi.

Kadınların fiziksel şiddetten ziyade ruhsal şiddete maruz kaldığını ifade eden Özkan, kadınlara kendi dünyalarına kapanmamaları ve sorunlarıyla mücadele etmeleri tavsiyesinde bulundu.

Muhabir: Şükrü Dolaş - Reşit Dağ / Rauf Maltaş

Yayıncı: Mehmet Güldaş - ŞANLIURFA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 20:47:42. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri
  [Hata Bildir]