Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı - Son Dakika

Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı

28.10.2020 13:00
Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı, System.String[]

ABD'de bulduğu kafatasını evine götüren bir şahıs, kafatasını bir yıl boyunca şöminesinin üstünde süs eşyası olarak kullandı. Komşuların ihbarı üzerine inceleme yapan ekipler, kafatasının 8 yıldır kayıp olan Junior Willie McCann'e ait olduğunu tespit etti.

Amerika Birleşik Devletleri'nde film senaryolarını andıran bir olay yaşandı. Ülkenin doğu eyaletlerinden Tennessee'deki Gobey bölgesinde bir kişinin süs eşyası olarak kullandığı kafatasının, yıllardır kayıp olan bir adama ait olduğu ortaya çıktı.

ŞÖMİNENİN ÜSTÜNE SÜS DİYE KOYDU

Kafatasının bulup evine götüren şahıs, bir yılı aşkın bir süre boyunca şöminesinin üstünde süs eşyası olarak kullandı. Komşuların dikkatini çekmesi üzerine polise ihbar edilen kimliği belirsiz kişinin evine gelen polis, kafatasını incelenmek üzere DNA merkezine gönderdi.

8 YILDIR KAYIP BİRİNE AİT ÇIKTI

Yapılan incelemelerde, kafatasının 8 yıldır haber alınamayan Junior Willie McCann'e adlı kişiye ait olduğu tespit edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Haftaya düşüşle başlayan altının gram fiyatı 439,5 liradan işlem görüyor Dünyada bir ilk! Rus bilim insanları koronavirüsün İngiltere'deki mutasyonunun fotoğrafını çekti Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi Rıdvan Dilmen'den Burak Yılmaz'ın Mesut Özil'le ilgili sözlerine tepki Hangi ilde ne kadar aşı yapıldı? Türkiye'nin aşı haritası erişime açıldı Hastalığı nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül sessizliğini bozdu Son dakika! Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı Ebru Polat dekoltesini eleştirip kendisine "Ortalık malı" diyen takipçisine fena patladı