Son Dakika Haberleri: Ağaoğlu, Uludağ'daki İkinci Otelini 21 Aralık'ta Açacak

Ağaoğlu, Uludağ'daki İkinci Otelini 21 Aralık'ta Açacak

Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Uludağ'da, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, ikinci otelini açmaya hazırlanıyor.

09.11.2012 11:04
Ağaoğlu, Uludağ'daki İkinci Otelini 21 Aralık'ta Açacak,
Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Uludağ'da, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, ikinci otelini açmaya hazırlanıyor. Tadilat çalışmaları bu ay içerisinde tamamlanacak olan otel, 'Ağaoğlu My Mountain' adıyla 21 Aralık'ta açılacak.

Uludağ'da Ağaoğlu My Resort Oteli'nin ardından 2010 yılında ikinci oteller bölgesinde bulunan Kar Tanesi Oteli'ni satın alan ve otelin fiziki yapısını bozmadan iç mimarisini yeniden düzenleyen Ali Ağaoğlu, 300 yatak kapasiteli yeni tesisini 21 Aralık tarihinde hizmete açacak. Ağaoğlu Uludağ Otelleri Sorumlusu Murat Türker, ikinci otelin Avrupa'nın en iyi dağ otelleri arasında yer alacağını söyleyerek, "Uludağ'da kış sezonu ile birlikte otelimizi açacağız. Kayak pisti ikinci otelimizin hemen yanında bulunuyor. Kayaksever konuklarımız için büyük kolaylık olacak. Aralık ayı itibariyle Ağaoğlu My Resort ve Ağaoğlu My Mountain'de misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız" dedi.

Uludağ'daki 1'inci Oteller bölgesi'nde 5 kayak pisti bulunan Ağaoğlu, ikinci bölgedeki kayak pistinin ise yüzde 22'sine sahip. - Bursa / Merkez

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.04.2015 15:28:53. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Ağaoğlu, Uludağ'daki İkinci Otelini 21 Aralık'ta Açacak
  [Hata Bildir]