Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor - Son Dakika

Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor

27.11.2020 15:42

Diva lakaplı Bülent Ersoy, Nişantaşı'ndaki bir kürk mağazasından alışveriş yaptı. Ersoy'un yakasında tilki kafası bulunan 60 bin TL'lik kürkü hayvanseverlerin tepkisini çekti.

400 bin TL değerindeki çantasıyla kombin yaparak tepeden tırnağa kırmızılara bürünen Bülent Ersoy, kürk alışverişine çıktı. Ersoy, iki elindeki büyük tektaş yüzükler ve boynundaki pırlanta kolyesiyle ağızları açık bıraktı. Diva'nın üzerindeki pırlantaların yaklaşık 10 milyon TL olduğu öğrenildi.

TİLKİ KAFASI BULUNAN KÜRK GİYDİ

Mağazada tek tek kürkleri deneyen Bülent Ersoy'un giydiği beyaz kürk ağızları açık bıraktı. Yakasında tilki kafasının bulunduğu kürke 60 bin TL ödeyen Ersoy, muhabirlerin "Hayvanseverler size çok kızacak" demesi üzerine "Evet biliyorum, ama alıştım. Kürkleri açık artırma ile satıp Türkan Saylan Hanım'ın vakfına vereceğim. Epey yüklü bir miktar tutar" dedi.

Bülent Ersoy'un yakasında tilki kafası bulunan kürküne tepki yağdı

KÜRKÜ TEPKİ ÇEKTİ

Ersoy'un giydiği kürk kısa sürede tepki çekerken "Hayvanlardan yapılan kürkü satıp yardım mı yapacaksın?", "Bu kürkleri ne alın ne de bağışlayın" "Keşke o parayla fakire fukaraya yardım yapsaydın" ve "O tilkinin kafası ne öyle tam bir vahşet" yorumları yapıldı.

Bülent Ersoy'un yakasında tilki kafası bulunan kürküne tepki yağdı
Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor

Son Dakika Magazin Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Rıdvan Dilmen'den Burak Yılmaz'ın Mesut Özil'le ilgili sözlerine tepki Hangi ilde ne kadar aşı yapıldı? Türkiye'nin aşı haritası erişime açıldı Pentagon, mahkeme kararı almadan insanların konum bilgilerine ilişkin verileri satın alıyor Hastalığı nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül sessizliğini bozdu Süper Lig tarihine geçecek olay! Kendi kalesine gol atınca maç sonu vedalaşıp takımdan ayrıldı Kocasıyla yıllar önce birlikte çekildiği fotoğrafı gören kadın aldatıldığını zannedince eşini bıçakladı Ebru Polat dekoltesini eleştirip kendisine "Ortalık malı" diyen takipçisine fena patladı Karadeniz'deki doğal gazın çıkarılmasında 2 bin kişi istihdam edilecek