Son Dakika Haberleri: CANLI TVX – Ücretsiz TV izle

CANLI TVX – Ücretsiz TV izle

Türkiye'de canlı görüntü yayını yapan ve kalitesiyle göze çarpan Canlı TvX; kullanıcılarına kanalları canlı olarak izleme imkânı sunuyor.

07.01.2013 17:12
CANLI TVX – Ücretsiz TV izle
,
Reklamdır
http://www.canlitvx.com/fox-canli-izle/Türkiye’de canlı görüntü yayını yapan ve kalitesiyle göze çarpan Canlı TvX; kullanıcılarına kanalları canlı olarak izleme imkânı sunuyor. Televizyon kanallarını kesintisiz ve donmadan canlı tv izleme olanağına sahip olurken, bir yandan da son günlerde gündemde olan dizilere ait yorumlar, haberler gibi bilgilere ulaşma imkânı bulacaksınız.

Tüm Kanallar Bir Arada

Canlı TvX’in sunduğu bu imkânlara bir de tüm kanalları tek bir yerde izleme olanağı ekleniyor. Arama yapma zahmetine girmeden tüm kanallara Canlı TvX sitesi üzerinden rahatça ulaşabileceksiniz. Birçok popüler kanalları Star TV, Kanal D , TRT1 , Show TV , ATV, FOX TV gibi haber, spor, müzik, çocuk ve dini kanallara tek bir yerden ulaşma imkânına sahip olmanın verdiği bu rahatlıkla tek tek hangi kanalı izlesem diye aramadan internetten canlı ve kesintisiz yayın izlemenin keyfine varacaksınız.

Hd Sinema Uygulaması Da Bulunuyor

7 Salonlu harika bir sinemaya da sahipsiniz! İstediğiniz salona girip istediğiniz filmi anında izlemek harika olacak. Kesintisiz bir film izlemenin keyfini Canlı TvX ile tadacaksınız.

Mobese Kameraları İş Başında

Bütün bunlara bir de İstanbul’un belirli semtlerini mobese kamera uygulaması ile izleme imkânı da ekleniyor. İstiklal Caddesi, Kız Kulesi, Kapalı Çarşı, Kadıköy, Sultanahmet, Mısır Çarşısı gibi İstanbul’un ünlü mekânlarını izleyebilecek, İstanbul’u dört dörtlük bir bakış açısıyla görme imkânı bulacaksınız.

Canlı TvX’in bu derece müthiş yayın anlayışıyla tüm kanalları kesintisiz izlemenin keyfi bir başka olacak!

Bilgi için: www.canlitvx.com

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 09:50:00. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: CANLI TVX – Ücretsiz TV izle
[Hata Bildir]