Son Dakika Haberleri: Dünyanın En Pahalı Cep Telefonu

Dünyanın En Pahalı Cep Telefonu

Bu Cep Telefonun Fiyatına İnanamayacaksınız !

16.10.2010 11:18
Dünyanın En Pahalı Cep Telefonu,
BU CEP TELEFONUNUN FİYATI 5 MİLYON STERLİN

İngiliz mücevher tasarımcının kesimi kusursuz 500 adetten oluşan toplam 100 karatlık pırlantayla süslediği iPhone 4 marka cep telefonu, 5 milyon sterlin yani yaklaşık 11 milyon 300 bin TL fiyatıyla 'dünyanın en pahalı cep telefonunu' özelliğine sahip.

İngiltere'nin Liverpool şehrinde 38 yaşındaki yaşayan mücevher tasarımcısı Stuart Hudges, Avustralya'lı milyarder bir işadamının siparişi üzerine kesimi kusursuz 500 adetten oluşan toplam 100 karatlık pırlantayla süsleyerek hazırladığı iPhone 4 marka cep telefonunun fiyatı 5 milyon sterlin.

Her biri 2 milyon sterlin değerinde birbiri ile değiştirilebilir iki pırlanta 'ev' tuşu bulunan cep telefonu, gözalıcı görüntüsünün yanında son model teknolojiye sahip.

Dünyanın en pahalı cep telefonunu basına tanıtan mücevher tasarımcısı Hudges, 2003 yılından bu yana bu ile uğrasıyor.

Cep telefonu hazırlarken çok heyecanlandığını söyleyen Hudges, "Alışabileceklerini sanmıyorum çünkü çok pahalı bir telefon" diye ifade etti.

Görüntü Dökümü:

Dunyanın En Pahalı Cep Telefonunun Fotografı

( Haber – Alpaslan Düven –LONDRA / DHA)

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.03.2015 11:28:28. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Dünyanın En Pahalı Cep Telefonu
[Hata Bildir]