Son Dakika Haberleri: Özel Sanko Ortaokulu, Sbs Denemede En Başarılı Okul Oldu

Özel Sanko Ortaokulu, Sbs Denemede En Başarılı Okul Oldu

Özel Sanko Ortaokulu, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 7 Mayıs' ta yapılan başarı değerlendirme sınavı sonuçlarına göre yüzde 84,45 oranla en başarılı okul oldu.

17.05.2013 20:35
Özel Sanko Ortaokulu, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 7 Mayıs' ta yapılan başarı değerlendirme sınavı sonuçlarına göre yüzde 84,45 oranla en başarılı okul oldu.

SBS deneme sınavı niteliğinde yapılan sınavda,

Şehitkamil İlçesi'ne bağlı bütün özel ve devlet okullarını geride bırakarak birinci sırada yer almayı başaran okul öğrencileri 700 üzerinden 641,763 puan alarak başarısını bir kez daha kanıtladı. Özel Sanko Okulları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Tilfarlıgil, "Ortaokul öğrencilerimiz liseye güçlü adımlarla ilerlediklerini SBS denemede aldıkları bu sonuçla gösterdi" dedi.

Öğrenci, öğretmen ve veli üçgeninin koordineli çalışmasının başarı oranının artmasında önemli bir faktör olduğunu vurgulayan Tilfarlıgil, etüt çalışmalarının, bireysel öğrenci takibinin, ölçme değerlendirme analiz sonuçlarına göre aksiyon almanın tüm öğrencilerde ortak başarı oluşturulmasında çok önemli olduğunu belirtti.

Tilfarlıgil, sınava yüksek motivasyonla hazırlanan öğrencilerini kutladı. - GAZİANTEP

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 20:49:07. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Özel Sanko Ortaokulu, Sbs Denemede En Başarılı Okul Oldu
  [Hata Bildir]