Son Dakika Haberleri: Rusya'daki Patlamalar

Rusya'daki Patlamalar

Danimarka istihbarat teşkilatı PET'in, Soçi Kış Olimpiyatlarına gidecek oyuncular konusunda ülkesinin olimpiyat delegasyonunu uyardığı bildirildi.

31.12.2013 20:44
Rusya'daki Patlamalar,
Rusya'da meydana gelen patlamalar, Soçi Kış Olimpiyatları'na katılacak bazı ülkeleri kaygılandırdı. 

Danimarka Olimpiyat Heyetinin Başkanı Morten Schram Rodtwitt yaptığı açıklamada; iç istihbarat teşkilatı PET'in, Soçi'deki spor organizasyonu esnasında meydana gelebilecek terör saldırına karşı, delegasyonu uyardığını açıkladı.

PET'in, Soçi'de olmasa bile dışında benzer saldırıların tekrarlanabileceğini bildirdiğini aktaran Rodtwitt, patlamalara rağmen Soçi'deki güvenlik önlemleri dikkate alındığında, 7 Şubat'ta başlayacak organizasyona katılımı iptal etmek için bir neden olmadığını söyledi. 

Volgograd'da 21 Ekim'de bir yolcu otobüsünde düzenlenen intihar saldırısında 6 kişi, 27 Aralık'ta güney şehirlerinden Pyatigorsk'daki patlamada 3 kişi hayatını kaybetmişti. Son olarak yine Volgograd'da 24 saat içinde tren istasyonu ve troleybüste meydana gelen iki patlamada 30'un üzerinde insan hayatını kaybederken, onlarca insan da yaralanmıştı. - Danimarka

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 22:48:33. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Rusya'daki Patlamalar
  [Hata Bildir]