Son Dakika Haberleri: Sarayköy'de Minibüsçüler Yeni Garaj İstiyor

Sarayköy'de Minibüsçüler Yeni Garaj İstiyor

Sarayköy Minibüsçüler Kooperatifi Yöneticisi Gülmez, 40 yıldır hizmet veren oto santral garajın yetersiz olduğunu, yeni garaj istediklerini söyledi.

08.10.2013 12:33
Sarayköy Minibüsçüler Kooperatifi Yöneticisi Özden Gülmez, 40 yıldan fazladır ilçeye hizmet veren oto santral garajın yetersiz olduğunu, ilçeye yakışır yeni garaj istediklerini söyledi.

Gülmez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun yıllardır taşımacılık yaptığını, Sarayköy'e yakışır modern garaj yapılması gerektiğini ifade etti.

İlçeye 40 yıldan fazla hizmet veren oto santral garajın yetersiz olduğunu dile getiren Gülmez, şöyle konuştu:

"Uzun yıllardır ben de Denizli-Sarayköy arasında taşımacılık yapıyorum. Ancak, garajımız ilçeye yakışmıyor. Daha modern daha güzel bir garaj istiyoruz. Kıt imkanlar çerçevesinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Her dönem vaatler veriliyor. Ancak, garajımız ilçemize yakışır şekilde değil. Diğer taraftan, birtakım asayiş sorunları da yaşıyoruz. Özellikle diğer ilçelerin kooperatif araçlarıyla yolcu kavgalarımız oluyor. Bizim yolcularımızı alarak haksızlık yapıyorlar. Durum böyle olunca kavgalar çıkıyor. Gerçi yeni ilçe emniyet müdürümüz bu konuda çok hassas. O göreve başladıktan sonra biraz olsun rahatladık. Bu sorundan da tamamen kurtulmak istiyoruz." - Denizli

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 05:04:16. #1.11#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Sarayköy'de Minibüsçüler Yeni Garaj İstiyor
  [Hata Bildir]