Son Dakika Haberleri: Spikerlerin En Komik Anları

Spikerlerin En Komik Anları

Haberleri sunan spikerlerin 2012'de düştükleri komik durumlar.

28.12.2012 15:33
Spikerlerin En Komik Anları,
2012 yılı boyunca haber sunan haber spikerleri ve muhabirler tarafından yapılmış hatalar ve başlarına gelen komik olayların bir derlemesi olan görüntüler izleyenleri kahkahaya boğuyor.

Haber dendiğinde aklımıza ilk olarak spikerler ve haber muhabirleri gelir. Dünyanın dört bir yanına giden, en zor şartlarda bilgi aktaran muhabirler ve stüdyoda kendilerinden bilgi alan spikerler arasındaki diyaloglar bazen komik haller alabiliyor.

Röportaj yaparken beklenmedik bir olay başlarını komik bir şekilde derde sokabiliyor. Dil sürçmeleri, hazırlıksız yakalanmalar bazen spikerleri çok zor durumda bırakabiliyor. Bazı durumlarda da spikerlerden ziyade reji personelinin hataları, spikerleri rezil edebiliyor.

Bazen de spikerler canlı yayın sırasında kendisini kaptırarak inanılmaz hatalara imza atıyor. Hatta öyle ki bazı canlı yayınları hiç bir şekilde öngörülemez bir davetsiz misafir bile mahvedebiliyor. Örneğin muhabirin üzerine kedi zıplaması.

Muhtemelen bu hatalar 2013 yılında da buyapılmaya devam edecek. İşte 2012'nin en çok dikkat çeken yayın hataları.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 17:26:15. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Spikerlerin En Komik Anları
  [Hata Bildir]