Son Dakika Haberleri: Uzman Çavuş ve Ailesi Kaza Yaptı

Uzman Çavuş ve Ailesi Kaza Yaptı

4 yıl önce

Samsun'un Havza İlçesi'nde 34 yaşındaki uzman çavuş Çetin Kılınç'ın kullandığı otomobil, yol kenarındaki su kanalına düşerek takla attı.

Uzman Çavuş ve Ailesi Kaza Yaptı, System.String[]
Ordu'nun  Gürgentepe İlçesi  Jandarma Komutanlığı'nda görevli uzman çavuş  Çetin Kılınç, ailesi ile birlikte memleketleri Adana'nın  Kozan İlçesi'ne gitmek için sabah saatlerinde, otomobili ile yola çıktı. Samsun'un Havza İlçesi Üniversite Mahallesi'ne gelindiğinde Kılınç'ın kullandığı otomobil, direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu yol kenarındaki su kanalına düşerek takla attı. Kazada Kılınç ile birlikte çocukları 12 yaşındaki Alper Halil ve 2 yaşındaki Egemen ile eşi 32 yaşındaki Songül Kılınç ağır yaralandı. Havza Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından Uzman Çavuş  Çetin Kılınç, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine, Alper Halil, Egemen ve Songül Kılınç ise  Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.
Otokar, 700 Adet Zırhlı Araç Üretip Satacak ABD'den NATO Üyelerine Yeni Uyarı: Sabrımız Sonsuza Kadar Süremez Valilik Önünde Usturayla İntihar Etmek İstedi!

1