15:0200
SON DAKİKA HAMİT ÖNCÜ HABERLERİ

Son Dakika Hamit Öncü Haberleri


... Devamı

  Esenyurt Belediye Başkanı Nemci Kadıoğlu, Esenyurt Halkına 4 Yıllık İcraatlarını Anlattı

  İstanbul'un En Yoğun Nüfuslu Belde Belediyesi Esenyurt'ta 4 Yıl Önce Belediye Başkanı Seçilen Nemci Kadıoğlu, İş Başına Geldiği Günden Bu Yana Yaptığı İcraatları Anlattı. Yaklaşık 500 Kişinin Katıldığı Toplantıda Slayt Gösterisi Eşliğinde Esenyurt'taki Gelişimi ve Değişmeyi Anlatan Kadıoğlu, "Mega Köy Esenyurt'u Mega Kente Çevirdik." Dedi. (10 Mayıs 2008 Cumartesi )

   

  Kıraç Beldesi Lüks Okuluna Kavuştu

  Kıraç'ta, Pressan Firması Tarafından Yaptırılan, Lüks Donanımı ve Yenilikleriyle Dikkat Çeken Nüzhet Usta İlköğretim Okulu, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in de Katıldığı Törenle Hizmete Açıldı. İki Engelli Asansörü, Her Katta Arıtılmış Suların Aktığı Çeşmeler, Mini Bir Futbol Sahası Bulunan Okul, Mimarisiyle Beyaz Saray'ı Andırıyor. (22 Kasım 2007 Perşembe )

   

  Kıraç'ta, Ekipler Bölgede Gezen Başı Boş Köpekleri Topladı

  Kıraç'ta, 5 Yaşındaki Serhat'ın Kuduz Bir Köpek Tarafından Isırıldıktan 13 Gün Sonra Hayatını Kaybetmesinin Ardından Harekete Geçen Ekipler, Bölgede Gezen Başı Baş Köpekleri Toplayarak Havyan Barınmaevine Götürdü. (05 Ekim 2007 Cuma )

   

  Sinoplular Dostluk ve Dayanışma Gecesi'nde Buluştu

  Sinoplular Dostluk ve Dayanışma Gecesi'nde Buluştu

  Kıraç Sinoplular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tarafından Dostluk ve Dayanışma Gecesi Düzenlendi. Gecede Konser Veren Erkan Ocaklı, Siyami Yaman, Elifçe, Sevim Karaboya ve Fatma Duman İstanbul'daki Sinopluları Coşturdu. (24 Haziran 2007 Pazar )

   

  Samsunlular Derneği Açıldı

  İstanbul Büyükçekmece'ye Bağlı Kıraç Beldesinde Kurulan Samsunlular Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Törenle Hizmete Açıldı. (30 Nisan 2007 Pazartesi )

   

  Deprem Riskli Bölgede Oturanlara Müjde

  Deprem Riskli Bölgede Oturanlara Müjde

  Kadir Topbaş, İstanbul'da Deprem Riskli Bölgede Oturanları Sevindirecek Bir Haber Verdi. (28 Şubat 2007 Çarşamba )

   

  İstanbul Bülteni - 6

  1- İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Öğrencilere Atlas... * Hazırlatılan 800 Bin Atlas Öğrencilere Dağıtıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tarafından İlköğretim Öğrencileri İçin Hazırlanan 800 Bin Adet Türkiye Coğrafyası'nı Anlatan Atlasın Dağıtımına Beylikdüzü'nde Yapılan Törenle Başlandı. Öğrencileri Sınıflarında Ziyaret Ederek Birlikte Hatıra Fotoğrafı Çektiren Topbaş, "Bu Çalışmalarımız N... (27 Şubat 2007 Salı )

   

  Oğlunun Anısına Ana Okulu Yaptıran Baba, Açılışta Duygulu Anlar Yaşadı

  Oğlunun Anısına Ana Okulu Yaptıran Baba, Açılışta Duygulu Anlar Yaşadı

  Bir Babanın Oğlunun Arkasında Döktüğü Gözyaşları Herkesi Duygulandırdı. Yıllar Sonra Dünyaya Gelen 5 Yaşındaki Oğlunu Trafik Canavarına Kurban Eden Baba Ahmet Kopuz, Oğlunun Anısına Yaptırdığı Ana Okulu Açılış Töreninde Duygulu Anlar Yaşadı. (15 Aralık 2006 Cuma )

   

  İstanbul: Müsiad'ın "Hidrolik Teknisyeni Yetiştirme Projesi" Sona Erdi

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından, Esenyurt ile Hadımköy arasındaki bölgede işsiz gençlere yönelik olarak Kıraç EML'de sürdürülen "Hidrolik Teknisyeni Yetiştirme Programı" 5. dönem öğrencilerinin de mezun olmasıyla sona erdi. (28 Haziran 2006 Çarşamba )

   

  Mardin: Kıraç Belediyesi'nden Acırlı Belde Öğrencilerine Hediye

  Mardin'in Midyat İlçesi Acırlı Beldesi'ne ziyarette bulunan manevi kardeş belediye İstanbul Kıraç Belediyesi Başkanlığı, öğrencilere hediyeler verdi. (09 Haziran 2006 Cuma )

   

  Hayırseverlerden Eğitime Destek... - İstanbul'da Hayırseverler Tarafından Yaptırılacak 4 İlköğretim Okulu, 1 Anaokulu Ve 1 Lise İle Arsa Ve Para Bağışına İlişkin Protokoller Törenle İmzalandı

  İstanbul'da hayırseverler tarafından yaptırılacak 4 ilköğretim okulu, 1 lise ile arsa ve para bağışına ilişkin protokoller törenle imzalandı. (06 Haziran 2006 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 15:02:48. #1.12#