SON DAKİKA HAMZA YANILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Hamza Yanılmaz Haberleri


HAMZA YANILMAZ

Hamza Yanılmaz, 3 Ocak 1963'te Elazığ Palu'da doğdu. Babasının adı Nuri, annesinin adı Güllü'dür. Eğitimci ve İş Adamı; Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Kamu görevlisi olarak çalıştı. Sportif ve sosyal faaliyetlerde bulunan özel okulların kuruculuğu,... Devamı

13:41
AK Parti Elazığ 5. Olağan İl Kongresi - Arınç AK Parti Elazığ 5. Olağan İl Kongresi-Başbakan Yardımcısı Arınç: - "İnşallah 2015 seçimlerinden sonra kurulacak Sayın Davutoğlu hükümetinde ülkemiz muhteşem günler yaşayacak, büyük başarılar kazanacak, istikrar döneminin hizmetinin meyvelerini çok güzel şekilde alacağız"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "AK Parti bu ülkede 300 yıllık bir gerileme dönemini bitirdi.
AK Parti Elazığ 5. Olağan İl Kongresi - Arınç
12:50
AK Parti Elazığ 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Yardımcısı Arınç: "İnşallah 2015 seçimlerinden sonra kurulacak Sayın Davutoğlu hükümetinde ülkemiz muhteşem günler yaşayacak, büyük başarılar kazanacak, istikrar döneminin hizmetinin meyvelerini çok güzel şekilde alacağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "AK Parti bu ülkede 300 yıllık bir gerileme dönemini bitirdi.
17:15
Yanılmaz, Kardeşinin Yaptırdığı Caminin Temelini Attı Elazığ’ın eski belediye başkanı merhum Hamza Yanılmaz tarafından 19 yıl önce yapımına başlanan Ulukent Mahallesi’ndeki Sarayaltı Camisi, Hamza Yanılmaz’ın abisi mevcut Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın destekleriyle yeniden yapılacak.
Yanılmaz, Kardeşinin Yaptırdığı Caminin Temelini Attı
16:48
Arınç: Partimizi Küçültmeye Çalışıyorlar Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bir sürü dedikodular, bir sürü iftiralar, bir sürü yalan dolanlar, bu partiyi küçültmeye çalışıyorlar." dedi.
Arınç: Partimizi Küçültmeye Çalışıyorlar
16:47
Erdoğan: Türkiye mi Bölündü? Başbakan Erdoğan, "Şimdi başörtüsü diye bir sorun kaldı mı? Başı açık kızımla başı örtülü kızım birbirine mi girdi?. Türkiye mi bölündü?." dedi.
Erdoğan: Türkiye mi Bölündü?
15:04
Erdoğan: Biz İyi Niyetimizden Maalesef Bu Oyuna Geldik AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP şaşkınlık içinde, MHP gözlerine inanamaz halde.
Erdoğan: Biz İyi Niyetimizden Maalesef Bu Oyuna Geldik
14:51
AK Parti Elazığ Mitingi Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (1) "CHP şaşkınlık içinde, MHP gözlerine inanamaz halde.
AK Parti Elazığ Mitingi
20:12
Elazığ'da Köprü Açılışı Yeni köprü, şehrin kuzeyindeki mahalleleri  Güney Çevre Yolu'na bağlayacak
13:59
Elazığ'da 10 Yılda Tamamlanan Köprü Yanlış Yapılmış Elazığ'da 2003 yılında temeli atıldıktan sonra bu yıl tamamlanabilen köprünün hatalı yapıldığı söylendi.
Elazığ'da 10 Yılda Tamamlanan Köprü Yanlış Yapılmış
17:58
Gazi Caddesi'nin 12 Yıllık Kaldırımlarına Bakım En son 2001 yılında zamanın Belediye Başkanı Merhum Hamza Yanılmaz döneminde yenilenen Gazi Caddesi'nin kaldırımları, geçen 12 yıllık zaman zarfının ardından bir dizi bakıma alındı.
Gazi Caddesi'nin 12 Yıllık Kaldırımlarına Bakım
17:28
Gazi Caddesi Engellilere Uygun Hale Getiriliyor Elazığ'da 2001 yılında merhum Belediye Başkanı Hamza Yanılmaz döneminde yenilenen Gazi Caddesi'nin kaldırımları, geçen 12 yıllık zamanın ardından bir dizi bakıma alındı.
Gazi Caddesi Engellilere Uygun Hale Getiriliyor
16:15
Elazığ'dan Kısa Kısa Elazığ'da Çanakkale Zaferi'ni konu edinen "Biz Değilmiydik-" isimli fotoğraf sergisi açılacak.
15:49
Elazığ'da Hamza Yanılmaz Hatıra Ormanı Oluşturuldu Vefatının 2. yılında AK Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz adına tahsis edilen hatıra ormanına bin 200 çam ağacı dikildi.
Elazığ'da Hamza Yanılmaz Hatıra Ormanı Oluşturuldu
12:42
Eski Belediye Başkanı Yanılmaz Anısına Hatıra Ormanı Oluşturuldu Elazığ eski Belediye Başkanı Hamza Yanılmaz anısına hatıra ormanı oluşturuldu.
Eski Belediye Başkanı Yanılmaz Anısına Hatıra Ormanı Oluşturuldu
10:46
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız."Uluslararası Şer Odaklarının Emirlerini Yerine Getiren PKK... "Uluslararası şer odaklarının emirlerini yerine getiren bu PKK unsurları, Meclis'teki uzantılarıyla da beraber bu soruna bir çözüm bulmayı bir kenara bırakıp, hala o direktifler peşinde koşturuyorlar" dedi.
23:03
Bakan Yıldız'dan BDP'ye PKK Eleştirisi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan'ı Yıldız "PKK, Meclis'teki uzantılarıyla beraber sorunlara çözüm bulmayı bir kenara bırakıp, hala o direktifler peşinde koşturuyorlar" dedi.
13:27
Emekli Orgeneral Büyükanıt Hakkında Suç Duyurusu Elazığ Barosu avukatlarından İbrahim Gök, bazı basın organlarında yer alan, Kara Kuvvetleri Komutanı olduğu dönemde verdiği emirle kendisinin de arasında bulunduğu kişileri fişlediği iddiasına ilişkin emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt hakkında suç...
Emekli Orgeneral Büyükanıt Hakkında Suç Duyurusu
08:37
Bülent Arınç Kovancılar Toplu Açılış Töreninde Bülent Arınç, Kovancılar Belediyesi'nin Hizmet Binasının açılışını yapmak için Kovancılar İlçesine geçti.
Bülent Arınç Kovancılar Toplu Açılış Töreninde
16:10
Yanılmaz İçin Mevlit Okutuldu Hamza Yanılmaz için İzzetpaşa Camiinde mevlidi şerif okutuldu.
Yanılmaz İçin Mevlit Okutuldu
16:00
Hayatını Kaybeden AK Parti Elazığ Eski Milletvekili Yanılmaz, Anıldı Hayatını kaybeden AK Parti Elazığ eski milletvekili Hamza Yanılmaz için mevlit okutuldu.
09:20
Merhum Yanılmaz Kabri Başında Anıldı Hamza Yanılmaz Yanılmaz ailesi, birlikte görev yaptığı mesai arkadaşları ve meclis üyeleri ile tüm sevenleri tarafından anıldı.
Merhum Yanılmaz Kabri Başında Anıldı
19:21
Merhum Yanılmaz Kabri Başında Anıldı Merhum Yanılmaz, vefatının sene-i devriyesinde Asri Mezarlıkta bulunan kabri başında Kur'an tilaveti ve hayırla yâd edildi.
Merhum Yanılmaz Kabri Başında Anıldı
23:53
Merhum Yanılmaz Anılacak İlimizde iki dönem Elazığ Belediye Başkanlığı ile bir dönem Milletvekili görevlerinde bulunan merhum Hamza Yanılmaz için anma programları düzenlenecek.
Merhum Yanılmaz Anılacak
11:00
Elazığ'da Yılın Olayları Elazığ'da 2011 yılında önemli olaylar ve gelişmeler yaşandı.
15:40
Kadın Vaizin Hazin Sonu Elazığ Müftülüğü'nde Görevli Kadın Vaiz ve Yeğeni Kazada Yaşamını Yitirdi
Kadın Vaizin Hazin Sonu
13:40
Kadın Vaiz Kazada Öldü Halime Yanılmaz ile yeğeni 14 yaşındaki Betül Sena Öz, Misland Kavşağı'nda bir kamyonun çarpması sonucu öldü.
Kadın Vaiz Kazada Öldü
13:05
Elazığ'da Kamyon ile Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı Elazığ'da kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu otomobil sürücüsü Kur'an kursu eğitmeni kadın ile kursa götürdüğü 14 yaşındaki yeğeni öldü, diğer yeğeni yaralandı.
12:35
Elazığ'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı Elazığ'da, kamyonla otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti.
08:46
2 Yeni Bulvarla 5 Mahalle Birbirine Bağlanıyor Başkan Selmanoğlu: "20 Yıl Sonrayı Düşünerek Hizmet Gerçekleştiriyoruz" dedi.
2 Yeni Bulvarla 5 Mahalle Birbirine Bağlanıyor
23:20
Başbakan Erdoğan Elazığ'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Elazığ İstasyon Meydanı'nda düzenlediği mitinge katıldı.
Başbakan Erdoğan Elazığ'da
23:10
Başbakan Erdoğan Elazığ'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Elazığ İstasyon Meydanı'nda düzenlediği mitinge katıldı
Başbakan Erdoğan Elazığ'da
22:35
Başbakan Erdoğan: Uluslararası Çetelerin Kapısına Gidip Oy Dilenmedik Başbakan Erdoğan, 12 Eylül'de yapılan referandumda CHP, MHP, BDP ve legal-illegal örgütlerin aynı hizada buluştuğunu, anayasa değişikliğine "hayır" dediklerini söyledi.
Başbakan Erdoğan: Uluslararası Çetelerin Kapısına Gidip Oy Dilenmedik
22:15
"Biz Çetelerden Oy Dilenmeyiz" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz gidip hukuk dışı odakların, karanlık odakların duvarlarında ağlamayız.
11:04
AK Parti'nin Vefat Eden Elazığ Milletvekili Yanılmaz Anısına Tekvando Turnuvası AK Parti'nin 22 Mart'ta hayatını kaybeden Elazığ milletvekili Hamza Yanılmaz anısına düzenlenen tekvando turnuvası 22 Mayıs'ta başlayacak.
19:40
Basın Açıklaması Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun Mart 2011 Toplantısı, Platform Üyesi Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcilerinin Katılımıyla Gerçekleştirildi.
Basın Açıklaması
15:08
Meclis'in Karnesi Çıkarıldı TBMM, 23. Dönemi 548 düzenlemeyi yasalaştırarak bitirdi.
Meclis'in Karnesi Çıkarıldı
13:20
Meclis'ten 548 Yasa Çıktı TBMM, 23.Dönemi 548 düzenlemeyi yasalaştırarak bitirdi.
17:14
Aksaray Gençlik Spordan Yanılmaz’a Vefa Aksaray Gençlik Spor Klubü, Merhum Hamza Yanılmaz Vefatından Sonra Yader Sporla 27 Mart Pazar Günü Oynadığı Maça Siyah-Kırmızı Forma İle Çıktı.
Aksaray Gençlik Spordan Yanılmaz’a Vefa
22:51
Başkan Selmanoğlu Merhum Yanılmaz’a Son Görevimizi İfa Ettik Elazığ Milletvekili Merhum Hamza Yanılmaz, Dün İzzetpaşa Camiinde İkindi Namazını Müteakip Kılınan Cenaze Namazı Sonrasında Sevenlerinin Omuzlarında Hakka Uğurlandı.
Başkan Selmanoğlu Merhum Yanılmaz’a Son Görevimizi İfa Ettik
16:58
AK Parti Milletvekili Yanılmaz'ın Vefatı Müsiad Elazığ Şube Başkanı Nedim Durgungül, AK Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz'ın Vefatını Derin Üzüntü ile Karşıladıklarını Söyledi.
16:58
AK Parti Milletvekili Yanılmaz'ın Vefatı Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği
18:08
BDP'li Tuncel'in Polise Tokat Atması Devlet Bakanı Mehmet Aydın, BDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel'in Polise Tokat Atmasıyla İlgili, "Kınıyorum. Son Derece Rahatsız Edici, Sıkıntı Verici Bir Durum Olmuş" Dedi.
18:08
AK Parti Milletvekili Yanılmaz'ın Cenazesi Elazığ'da Toprağa Verildi Enfeksiyona Bağlı Rahatsızlığı Nedeniyle Tedavi Gördüğü Özel TOBB Etü Hastanesi'nde Hayatını Kaybeden Hamza Yanılmaz'ın Cenazesi, Elazığ'da Toprağa Verildi.
17:59
Yanılmaz'ın Cenazesi Toprağa Verildi Enfeksiyona Bağlı Rahatsızlığı Nedeniyle Tedavi Gördüğü Özel TOBB Etü Hastanesi'nde Hayatını Kaybeden Hamza Yanılmaz'ın Cenazesi, Elazığ'da Toprağa Verildi.
17:39
Milletvekili Yanılmaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı Karaciğer Yetmezliğine Bağlı Rahatsızlığı Nedeniyle Tedavi Gördüğü Özel TOBB Etü Hastanesi'nde Hayatını Kaybeden Hamza Yanılmaz'ın Cenazesi, Memleketi Elazığ'da Toprağa Verildi.
16:50
Bakan Aydın BDP'li Tuncel'i Kınadı Devlet Bakanı Mehmet Aydın, BDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel'in Polise Tokat Atmasıyla İlgili, "Kınıyorum. Son Derece Rahatsız Edici, Sıkıntı Verici Bir Durum Olmuş" Dedi.
15:07
Yanılmaz’ın Naaşı Elazığ’da Ankara'da Yaşamını Yitiren Elazığ Milletvekili Ve Eski Belediye Başkanı Hamza Yanılmaz'ın Naaşı Saat 10.45'te Özel Bir Uçakla Elazığ Havaalanına Getirildi.
Yanılmaz’ın Naaşı Elazığ’da
14:19
Milletvekili Yanılmaz'ın Cenazesi Elazığ'a Getirildi Hayatını Kaybeden AK Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz'ın (48) Cenazesi, Uçakla Elazığ'a Getirildi.
12:50
Ak Partili Yanılmaz'ın, Son Fotoğraflarında Neşe ve Hüzün Bir Arada Vefat Eden AK Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz'ın (48), TBMM'de En Son Çekilen Fotoğrafları Ortaya Çıktı.
Ak Partili Yanılmaz'ın, Son Fotoğraflarında Neşe ve Hüzün Bir Arada
12:48
AK Parti Milletvekili Yanılmaz'ın Vefatı Tedavi Gördüğü Özel TOBB Etü Hastanesinde Hayatını Kaybeden AK Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz'ın Cenazesi, Uçakla Elazığ'a Getirildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:25. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HAMZA YANILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]