05:3600
SON DAKİKA HAMZA YANILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Hamza Yanılmaz Haberleri


HAMZA YANILMAZ

Hamza Yanılmaz, 3 Ocak 1963'te Elazığ Palu'da doğdu. Babasının adı Nuri, annesinin adı Güllü'dür. Eğitimci ve İş Adamı; Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Kamu görevlisi olarak çalıştı. Sportif ve sosyal faaliyetlerde bulunan özel okulların kuruculuğu,... Devamı

   

  Arınç: Partimizi Küçültmeye Çalışıyorlar

  Arınç: Partimizi Küçültmeye Çalışıyorlar

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bir sürü dedikodular, bir sürü iftiralar, bir sürü yalan dolanlar, bu partiyi küçültmeye çalışıyorlar." dedi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: Türkiye mi Bölündü?

  Erdoğan: Türkiye mi Bölündü?

  Başbakan Erdoğan, "Şimdi başörtüsü diye bir sorun kaldı mı? Başı açık kızımla başı örtülü kızım birbirine mi girdi?. Türkiye mi bölündü?." dedi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: Biz İyi Niyetimizden Maalesef Bu Oyuna Geldik

  Erdoğan: Biz İyi Niyetimizden Maalesef Bu Oyuna Geldik

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP şaşkınlık içinde, MHP gözlerine inanamaz halde. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Kadın Vaizin Hazin Sonu

  Kadın Vaizin Hazin Sonu

  Elazığ Müftülüğü'nde Görevli Kadın Vaiz ve Yeğeni Kazada Yaşamını Yitirdi (29 Haziran 2011 Çarşamba )

   

  Kadın Vaiz Kazada Öldü

  Kadın Vaiz Kazada Öldü

  Halime Yanılmaz ile yeğeni 14 yaşındaki Betül Sena Öz, Misland Kavşağı'nda bir kamyonun çarpması sonucu öldü. (29 Haziran 2011 Çarşamba )

   

  Elazığ'da Kamyon ile Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı

  Elazığ'da kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu otomobil sürücüsü Kur'an kursu eğitmeni kadın ile kursa götürdüğü 14 yaşındaki yeğeni öldü, diğer yeğeni yaralandı. (29 Haziran 2011 Çarşamba )

   

  Elazığ'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı

  Elazığ'da, kamyonla otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti. (29 Haziran 2011 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri