SON DAKİKA HAYDAR BAŞ HABERLERİ

Son Dakika Haydar Baş Haberleri

15:06
Kilis'te Ehl-İ Beyt Panelleri Devam Ediyor Kilis’te, Yeni Mesaj Gazetesi tarafından düzenlenen Ehli-Beyt panellerinin birisi daha gerçekleştirildi.
Kilis'te Ehl-İ Beyt Panelleri Devam Ediyor
09:23
Kilis Tevhid'in Merkezi Ehl-İ Beyt Programı Kilis’te, Yeni Mesaj Gazetesi tarafından “İslam Dünyasını Kuşatan Fitneler ve Tevhid’in Merkezi Ehl-i Beyt” konulu bir panel düzenlendi.
Kilis Tevhid'in Merkezi Ehl-İ Beyt Programı
11:23
Btp'de Bayramlaşma Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı tertip edildi.
Btp'de Bayramlaşma
09:08
Kılıçdaroğlu, Haydar Baş'ın Oğlunun Düğününe Katıldı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Köşk seçimlerinde kendilerini destekleyen Haydar Baş'ın oğlunun düğününe katıldı.
Kılıçdaroğlu, Haydar Baş'ın Oğlunun Düğününe Katıldı
00:03
"Ülkede Barışı, Huzuru Sağlamak Zorundayız" CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Biz barıştan yana politika güden, onu savunan bir siyasal gelenekten geliyoruz." dedi.
'Ülkede Barışı, Huzuru Sağlamak Zorundayız'
23:38
Kılıçdaroğlu, Haydar Baş'ın Oğlunun Düğününe Katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş'ın oğlu Hüseyin Baş'ın düğününe katıldı.
Kılıçdaroğlu, Haydar Baş'ın Oğlunun Düğününe Katıldı
23:31
Kılıçdaroğlu, Haydar Baş'ın Oğlunun Düğününe Katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş'ın oğlu Hüseyin Baş'ın düğününe katıldı.
Kılıçdaroğlu, Haydar Baş'ın Oğlunun Düğününe Katıldı
19:38
Btp Bölge Toplantısı Kilis'te Yapıldı Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Merkezi tarafından tertip edilen bölge toplantısı yoğun bir katılımla Kilis’te gerçekleştirildi.
Btp Bölge Toplantısı Kilis'te Yapıldı
19:25
Şentop: ''İhsanoğlu'nun CHP ile uyuşan yanı yok" - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, milletin kimi istiyor, kimi kendine yakın buluyorsa onu cumhurbaşkanı seçeceğini ifade ederek, "Öyle bir takım saray entrikalarıyla Ankara entrikalarıyla Bizans entrikalarıyla cumhurbaşkanlığı seçimine müdahale imkanı yok" dedi.
Şentop: ''İhsanoğlu'nun CHP ile uyuşan yanı yok' -
15:40
Cumhurbaşkanı Seçimi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: "Millet kimi istiyorsa, kendine kimi yakın buluyorsa onu seçecek.
Cumhurbaşkanı Seçimi
20:43
Derleme<br/>gün İçinde Geçtiğimiz "Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu" Başlıklı... "Casusluk" soruşturmasında tutuklanmaları istemiyle İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen 49 kişiden, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 11'i tutuklandı Adalet Bakanı Bozdağ: "Soruşturmanın usulsüz ve kanunsuz olduğu iddialarını güçlendirmek için bilerek ve isteyerek yanlı bir algı yönetimi yapıldığını bütün Türkiye gibi biz de takip ediyoruz" Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Yargıya güveniyoruz.
05:02
Emniyetteki "Paralel Yapı" Operasyonu "Casusluk" soruşturmasında tutuklanmalarına karar verilen eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün'ün de aralarında bulunduğu 11 şüphelinin, "devlet güvenliği açısından önem arz eden, gizli kalması gereken ve temin edilmesiyle siyasal ve askeri casusluk suçunu oluşturan dinleme verileriyle ilgili içeriklerde imzalarının bulunduğu ve delilleri karartma şüpheleri olduğu" gerekçesiyle tutuklandıkları belirtildi Karardan: "Devlet güvenliği açısından önem arz eden ve gizli kalması
14:38
Haluk İpek: "Rakip partiler artık yarışmamaya başladı bizimle" - AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, cumhurbaşkanı seçimi öncesinde birçok partinin birleştiğini belirterek, "Rakip partiler artık yarışmamaya başladı bizimle. Tek amaçları AK Parti'yi geride bırakabilmek.
Haluk İpek: 'Rakip partiler artık yarışmamaya başladı bizimle' -
13:05
AK Parti Iğdır Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Rakip partiler artık yarışmamaya başladı bizimle. Tek amaçları AK Parti'yi geride bırakabilmek.
13:41
Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu "Paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturmada dün gözaltına alınan polislerin, terör örgütü "Tevhit Selam Kudüs Ordusu" ile ilgili soruşturma gerekçesiyle aralarında bazı üst düzey bürokratlar ve gazetecilerin de bulunduğu 242 kişiyle ilgili gözaltı listesi hazırladığı belirtildi.
Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu
01:10
Erdoğan'ın Filistin Görüşmeleri Tapede! Başbakan Erdoğan'ın Filistin Devlet Başkanı ve Başbakanı ile Somali Cumhurbaşkanı ile yaptığı telefon görüşmelerinin dinlendi.
Erdoğan'ın Filistin Görüşmeleri Tapede!
21:39
Erdoğan'ın Yabancı Devlet Adamları ile Yaptığı Görüşmeler Kaydedildi Selam-Tevhid örgütü soruşturmasında yönelik verilen takipsizlik kararında, Erdoğan'ın yabancı devlet adamları ile yaptığı görüşmelerin kayıt altına alındığı belirtildi.
Erdoğan'ın Yabancı Devlet Adamları ile Yaptığı Görüşmeler Kaydedildi
18:55
Selam-Tevhid Örgütü Hakkındaki Takipsizlik Kararı Kararda, 106 klasörden oluşan dosyanın 17 Aralık 2013'te adliyeye götürüldüğü ifade edildi Karardan: "Soruşturma kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanı'nın, Filistin Devlet Başkanı, Filistin Başbakanı ve Somali Cumhurbaşkanı ile yaptığı, devletin güvenliği ve iç ve dış siyasal yararları bakımından.
14:11
AK Parti'den İftar Yemeği Ak Parti Niğde Teşkilatı geleneksel hale getirdiği İftar yemeğinde partililerle buluştu.
AK Parti'den İftar Yemeği
00:18
AK Parti Genel Sekreteri İpek Açıklaması "Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'la MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yan yana. Bütün bunları hangi güç hangi irade yan yana getiriyor bilmiyorum" "Ortadoğu'nun bütün mazlum milletlerin umut bağladığı, bu milletlerin Türkiye'nin lideri dediği Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesinden korkuyor, onun için bir araya geliyorlar ama yine yenilecekler.
AK Parti Genel Sekreteri İpek Açıklaması
13:02
BBP Genel Başkan Yardımcısı Bozok da İhsanoğlu'na Tepki Gösterdi BBP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok, "Ekmeleddin İhsanoğlu ismi, insanlara kapalı kapılar ardında dikte edilmiş bir isimdir." dedi.
BBP Genel Başkan Yardımcısı Bozok da İhsanoğlu'na Tepki Gösterdi
12:36
Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi BBP Genel Başkan Yardımcısı Bozok: "Ekmeleddin İhsanoğlu ismi, Büyük Birlik Partisinin cumhurbaşkanlığı seçimlerinde istişareyle desteklemek kararı almış olduğu bir isim değil, partimizin başkanlık iradesine kurulmuş insanlara kapalı kapılar ardında dikte edilmiş bir isimdir.
13:38
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu tepkisi (2) - Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, BBP'nin Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek açıklamasının, "asla bir araya gelemeyecek" CHP ve BBP isimlerini bir araya getirdiğini belirterek, "Bu da BBP kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu eliyle oluşturulmuş Büyük Birlik ruhunu bağrından hançerlemiştir.
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu tepkisi (2) -
13:30
Alperen Ocakları'ndan Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi BBP'nin Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek açıklamasına karşı geldiklerini belirten Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün "Ey Destici sen bir Yazıcıoğlu değilsin" dedi.
Alperen Ocakları'ndan Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi
13:16
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi Alperen Ocakları Genel Başkanı Tüzün: "Cumhurbaşkanı seçimleri münasebetiyle, bütün BBP ve bütün Alperen Ocaklılarla yapılmış bir istişare kararıymış gibi BBP genel başkanı tarafından dile getirilen Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek açıklaması, asla bir araya gelemeyecek olan CHP ve BBP isimlerini bir araya getirmiş ve bu da BBP kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu eliyle oluşturulmuş Büyük Birlik ruhunu bağrından hançerlemiştir" "Tüm Alperenler bilmelidirler ki bu konuda Alperen Ocakları ile yapılmış
12:19
DSP'den İhsanoğluna Destek DSP Genel Başkanı Masum Türker, CHP ve MHP’nin ortak cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek için il gezilerinde DSP olarak Ekmeleddin İhsanoğlu’nun yanında yer alacaklarını söyledi.
13:05
Beş Siyasi Partinin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Adaylığı'na İlişkin İmzaladığı Belge, Ysk'ya... CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, “AK Parti’nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a düşen ‘Ben de devlet imkanlarını bir kenara bırakıyorum, Başbakanlık kimliğimi de bir kenara bırakıyorum.
Beş Siyasi Partinin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Adaylığı'na İlişkin İmzaladığı Belge, Ysk'ya...
13:04
Yks'ya Başvuran Toprak: Erdoğan Diğer Adaylarla Eşit Şartlarda Yarışmalı Beş siyasi parti liderinin ‘Türkiye ve büyük uzlaşının cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’dur’ diye imzaladığı belgeyi, parti temsilcileri Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.
13:04
5 Siyasi Parti İhsanoğlu İçin Ysk'ya Başvuru Yaptı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanı Adaylığı için, CHP, MHP, DP, DSP ve BTP Genel Başkanlarının imzaladığı ortak deklerasyonla Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) başvuru yapıldı.
5 Siyasi Parti İhsanoğlu İçin Ysk'ya Başvuru Yaptı
11:39
5 Siyasi Partinin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Adaylığı'na İlişkin İmzaladığı Belge, Ysk'ya... CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, CHP, MHP, DSP, BTP ve DP genel başkanlarının Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin imzaladığı belgeyi, Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı'na teslim etti.
5 Siyasi Partinin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Adaylığı'na İlişkin İmzaladığı Belge, Ysk'ya...
18:01
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru İhsanoğlu'nun ismi, CHP, MHP, DP, DSP ve BTP genel başkanlarının imzaladığı ortak deklerasyonla Yüksek Seçim Kurulu'na bildirildi.
16:44
Çatı Aday İhsanoğlu'nu Destekleyen Partiler Ortak Deklarasyon İmzaladı Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, DSP Genel Başkanı Masum Türker, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal bir araya gelerek, İhsanoğlu'nun adaylığı konusunda hazırlanan ortak deklarasyonu imzaladı.
16:39
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu İçin "Büyük Uzlaşma" Deklarasyonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile DSP, DP ve BTP'nin Genel Başkanları Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı için ortak deklarasyon imzaladı.
16:24
İhsanoğlu'nun adaylığı konusunda ortak deklarasyon imzalandı (2) - Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı konusunda "Büyük Uzlaşma" adıyla hazırlanan ortak deklarasyon açıklandı.
İhsanoğlu'nun adaylığı konusunda ortak deklarasyon imzalandı (2) -
16:19
Büyük Uzlaşma Başlıyor Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına ilişkin "Büyük Uzlaşma" adıyla hazırlanan ortak deklarasyon açıklandı.
Büyük Uzlaşma Başlıyor
16:13
Ekmeleddin İhsanoğlu İçin 5 Parti, Ortak Mutabakat Metni İmzaladı Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na CHP ve MHP'nin ardından 3 parti daha destek kararı aldı.
Ekmeleddin İhsanoğlu İçin 5 Parti, Ortak Mutabakat Metni İmzaladı
16:12
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu İçin Ortak Deklarasyon Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, DSP Genel Başkanı Masum Türker, BTP Genel Başkanı Haydar Baş, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanlığı konusunda hazırlanan ortak deklarasyonu kamuoyuna açıkladı.
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu İçin Ortak Deklarasyon Toplantısı
15:58
5 Partiden İhsanoğlu'nun Adaylığı Konusunda Deklarasyon CHP, MHP, DSP, DP ve BTP'nin genel başkanlarının katılımıyla Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda ortak deklarasyon imzalandı.
5 Partiden İhsanoğlu'nun Adaylığı Konusunda Deklarasyon
18:33
Altı Siyasi Parti İhsanoğlu'na Destek Deklarasyonu Açıklayacak Altı siyasi parti, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek için ortak deklarasyon açıklayacak.
17:11
5 Partiden İhsanoğlu'na Destek Açıklaması Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için, CHP, MHP, DSP, DP ve BTP desteklerini belirtmek amacıyla ortak deklarasyon yayınlayacak.
5 Partiden İhsanoğlu'na Destek Açıklaması
16:27
"Uzlaşı Adayı" İhsanoğlu İçin Siyasi Liderler Bir Araya Geliyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte 6 siyasi lider, Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda ortak deklarasyon açıklayacak.
'Uzlaşı Adayı' İhsanoğlu İçin Siyasi Liderler Bir Araya Geliyor
15:58
İhsanoğlu, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'le Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek'i makamında ziyaret etti.
15:45
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'ndan Btp'ye Ziyaret İhsanoğlu: " (Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığı) Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'ndan Btp'ye Ziyaret
15:31
İhsanoğlu, BTP Genel Başkanı Haydar Baş'ı Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, BTP Genel Başkanı Haydar Baş'ı ziyaret etti.
14:17
Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması CHP ve MHP’nin çatı aday olarak gösterdiği Ekmeleddin İhsanoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin, “Hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması
14:06
İhsanoğlu'ndan İlk Erdoğan Yorumu: Şereflice ve Demokrat Bir Yarış Olsun Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı adaylığını değerlendirdi.
İhsanoğlu'ndan İlk Erdoğan Yorumu: Şereflice ve Demokrat Bir Yarış Olsun
12:39
Ekmeleddin İhsanoğlu, TBMM Başkanı Çiçek'i Ziyaret Etti CHP ve MHP’nin cumhurbaşkanlığı seçimlerinde “çatı aday” olarak gösterdiği Ekmeleddin İhsanoğlu, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i ziyaret etti.
Ekmeleddin İhsanoğlu, TBMM Başkanı Çiçek'i Ziyaret Etti
09:03
Gündem / 1 Temmuz 2014
08:48
Gözler "Cumhurbaşkanı" Adaylarında AK Parti "Cumhurbaşkanı adayını" açıklıyor.
Gözler 'Cumhurbaşkanı' Adaylarında
00:07
Gündem Özeti / 1 Temmuz 2014
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:15:41. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HAYDAR BAŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]