SON DAKİKA HÜSEYİN GÜLER HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Güler Haberleri


... Devamı

18:45
Bal'dan Başbakan'a: Aa Genel Müdürü Hakkında da Soruşturma Var Mı? Demokratik Gelişim Partisi Genel Başkanı Kütahya Milletvekili İdris Bal, Başbakan Davutoğlu’na “ Tahşiyeciler grubunu bolca haber yapan Anadolu Ajansı Genel Müdürü ve dönemin AKP milletvekili Oğuz Kağan Köksal hakkında Tahşiyecilere kumpas bağlamında herhangi bir, soruşturma ya da operasyon yapılacak mı?” sorularını yöneltti.
11:29
Alman Ar-Ge Uzmanları Btso'da Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Avrupa’nın en büyük uygulamalı bilimler araştırma ve geliştirme organizasyonu olan Fraunhofer Enstitüsü uzmanlarını ağırladı.
Alman Ar-Ge Uzmanları Btso'da
16:33
Çorum'da Maden İşçilerinden Eylem Çorum'un Dodurga ilçesinde 161 maden işçisi, işten çıkarılmalarını protesto etti.
Çorum'da Maden İşçilerinden Eylem
16:07
Çorum'da Madeni Kapatılan Patron CHP'yi Suçladı Çorum'da bakanlık tarafından çalışmaları durdurulan maden ocağı sahibi, ziyarete gelen CHP'lileri suçlayarak ocaktan kovdu.
Çorum'da Madeni Kapatılan Patron CHP'yi Suçladı
13:43
Maden Sahibi ve CHP'liler Arasında Kapatma Gerginliği Çorum’un Dodurga ilçesinde çalışmaları durdurulan maden ocağını ziyaret eden CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve bir grup parti yöneticisi ile maden sahibi arasında gerginlik yaşandı.
Maden Sahibi ve CHP'liler Arasında Kapatma Gerginliği
10:56
İsviçreli Bakan'dan Btso'ya Ziyaret İsviçre Jura Kantonu Ekonomi ve İşbirliği Bakanı Michel Probst ve beraberindeki firma temsilcileri Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nı (BTSO) ziyaret etti.
İsviçreli Bakan'dan Btso'ya Ziyaret
17:14
Vali Türker'e Ziyaretler Devam Ediyor Son Valiler Kararnamesi ile Antalya’ya atanarak görevine başlayan Antalya Valisi Muammer Türker’e makamında “hoşgeldiniz” ziyaretleri devam ediyor.
Vali Türker'e Ziyaretler Devam Ediyor
14:28
Bakan İdris Güllüce'den Bursa Ekonomisine Övgü Bursalı sanayicilerle bir araya gelen Bakan İdris Güllüce, Türkiye’nin 2023 yılı hedeflerine ulaşmasında Bursa’nın önemli bir rol oynayacağını söyledi.
Bakan İdris Güllüce'den Bursa Ekonomisine Övgü
17:32
BTSO, Fransa Büyükelçisi Bili ve Bordeaux Heyetini Ağırladı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Fransız Büyükelçi Laurent Bili ve Bordeaux şehrinden gelen heyeti kabul etti.
BTSO, Fransa Büyükelçisi Bili ve Bordeaux Heyetini Ağırladı
17:07
Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Bili Açıklaması "Bursa'da otomotiv önemli sektörlerden birisi. Biz, Bordeaux ile Bursa arasındaki bu işbirliğinin artmasını istiyoruz"
14:45
Btso, Üyelerini İngiliz Firmalarla Buluşturacak Oda ile İngiliz Ticaret Odası Derneği arasında imzalanan "Mutabakat Bildirisi" ile Bursa ve İngiliz şirketleri arasında iş birliği fırsatları sağlanacak Birleşik Krallık Başkonsolosu Turner: "İngiltere'de geçen yıl 1,6 milyon araç üretildi.
Btso, Üyelerini İngiliz Firmalarla Buluşturacak
14:04
Btso, Üyelerini İngiliz Firmalarıyla Buluşturacak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ile Türkiye’deki İngiliz Ticaret Odası Derneği, Bursa ve İngiliz şirketleri arasındaki iş birliğini artırmak için muvakele imzaladı.
Btso, Üyelerini İngiliz Firmalarıyla Buluşturacak
16:16
Avustralya'dan Bursa İş Dünyasına İş Birliği Daveti Avustralya Büyükelçisi James Larsen, Bursa ile Avustralya arasındaki ticari ilişkilerin artırılmasını istediklerini söyledi.
Avustralya'dan Bursa İş Dünyasına İş Birliği Daveti
15:55
Avtustralya Büyükelçisi Larsen: İlişkileri Geliştirmek İçin Çalışacağız Avustralya Büyükelçisi James Larsen, Bursa ile Avustralya arasındaki ticari ilişkilerin artırılmasını istediklerini söyledi.
Avtustralya Büyükelçisi Larsen: İlişkileri Geliştirmek İçin Çalışacağız
10:10
Cezaevinde Tiyatro Gösterisi Süheyl Behzat Uygur kardeşler, Hasta Etme Adamı isimli oyunlarını Antalya L Tipi Kapalı Cezaevinde sergiledi.
Cezaevinde Tiyatro Gösterisi
18:35
Duvar kalıntısı, inşaatı durdurdu - Bir inşaatın temel kazısı sırasında eski bir duvar kalıntısı bulunması üzerine çalışmalar durduruldu.
Duvar kalıntısı, inşaatı durdurdu -
17:45
Sivas'ta Temel Kazısında Kalıntılar Bulundu Kızılırmak Mahallesi 12'inci Sokak'taki Zorlu Ateş'e ait arazide temel kazısı yapılırken, Selçuklu dönemine ait olduğu tahmin edilen çeşitli kalıntılar bulundu.
Sivas'ta Temel Kazısında Kalıntılar Bulundu
17:12
Sivas'ta Temel Kazısında Tarihi Kalıntılar Bulundu Sivas'ta inşaat temel kazısında Selçuklu dönemine ait olduğu tahmin edilen kalıntılara rastlandı.
Sivas'ta Temel Kazısında Tarihi Kalıntılar Bulundu
16:55
Sivas'ta İnşaat İçin Temel Kazarken Eski Bir Duvar Kalıntısı Buldular Sivas'ta arkeologlar, bir inşaatın temel kazısı sırasında ortaya çıkan eski bir duvar kalıntısını inceledi.
17:41
700 Yıllık Tarihi "Dokuz Göz" Köprüsünün Restorasyonuna Başlandı Kütahya'nın Simav ilçesinde bulunan yaklaşık 700 yıllık tarihi köprünün onarım çalışmaları başladı.
700 Yıllık Tarihi 'Dokuz Göz' Köprüsünün Restorasyonuna Başlandı
13:13
Dünya TV, Kadir Gecesi Özel Programıyla Gönülleri Ferahlatacak Türkiye'nin Kürtçe yayın yapan ilk özel televizyonu Dünya TV, Kadir Gecesinde özel bir programla izleyicilerinin karşısına çıkacak.
19:18
Düzeltme) İzmir CHP'de İki İlçede Yeni Yönetim İzmir'de CHP'nin iki ilçesinde yeni yönetimler belirlendi.
Düzeltme) İzmir CHP'de İki İlçede Yeni Yönetim
19:08
İzmir CHP'de İki İlçede Yeni Yönetim İzmir'in iki ilçesinde CHP'nin yeni yönetimleri belirlendi.
İzmir CHP'de İki İlçede Yeni Yönetim
10:06
Btso Üyeleri İçin Avantajlı İşbirliği Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ile Türk Standardları Enstitüsü (TSE) arasında İMZALANAN işbirliği protokolüyle BTSO’nun yaklaşık 35 bin üyesisi TSE’nin kalibrasyon ve eğitim hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecek.
Btso Üyeleri İçin Avantajlı İşbirliği
10:31
Gazeteci - Yazarlar Kartallı Okuyucuları ile Buluştu Kartal’da düzenlenen söyleşi ve imza gününde gazeteci yazarlar İsmail Polat ve Süleyman Arat, okuyucularıyla buluştu.
Gazeteci - Yazarlar Kartallı Okuyucuları ile Buluştu
13:51
Peryön Başkanı Özçengel: Zaman Geçtikçe Değeri Artan Tek Şey İnsandır PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, zaman geçtikçe değeri artan tek şeyin insan olduğunu belirtti.
Peryön Başkanı Özçengel: Zaman Geçtikçe Değeri Artan Tek Şey İnsandır
13:40
Rekabet Kurumu Başkanından Btso'ya Övgü Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Nurettin Kaldırımcı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın 16 makro projesinin üst seviyede bir vizyonun ürünü olduğunu söyledi.
Rekabet Kurumu Başkanından Btso'ya Övgü
00:05
Dünya Tv Cizre'de Regaib Kandili Programı Düzenledi İslam aleminin heyecanla beklediği mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandili münasebetiyle Şırnak’ın Cizre ilçesinde büyük bir kutlama programı düzenlendi.
Dünya Tv Cizre'de Regaib Kandili Programı Düzenledi
13:13
Bakan Eroğlu: Organize Ticaret Bölgesi Projesi İsabetli Bir Karar Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından hazırlanan Organize Ticaret Bölgeleri Projesi'nin çok isabetli bir karar olduğunu söyledi.
Bakan Eroğlu: Organize Ticaret Bölgesi Projesi İsabetli Bir Karar
11:29
Bakan Hayati Yazıcı: "Btso'nun Makro Projeleri Bursa'ya Değer Katıyor" Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) hazırladığı 16 makro projenin Türkiye’nin ve Bursa’nın 2023 hedeflerine ulaşmasında önemli imkanlar sunacağını söyledi.
Bakan Hayati Yazıcı: 'Btso'nun Makro Projeleri Bursa'ya Değer Katıyor'
10:43
Yazıcı: BTSO'nun Makro Projeleri Bursa'ya Değer Katıyor Bakan Yazıcı, BTSO'nun hazırladığı 16 makro projenin Türkiye'nin ve Bursa'nın 2023 hedeflerine ulaşmasında önemli faydalar sunacağını söyledi.
Yazıcı: BTSO'nun Makro Projeleri Bursa'ya Değer Katıyor
14:05
Bakandan Btso'ya Övgü Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) heyetini Ankara’da ağırlayan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’de bir ilk olan Gökmen Projesinden övgülerle bahsederek, “Hiçbir ticaret ve sanayi odasında böyle projeler görmedim. Türkiye’nin Gökmen gibi projelere ihtiyacı var” dedi.
Bakandan Btso'ya Övgü
23:43
Mersin'de Trafik Canavarı Can Aldı: 1 Ölü 3 Yaralı Tarsus ilçesinde bir otomobilin traktöre arkadan çarpması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişide yaralandı.
Mersin'de Trafik Canavarı Can Aldı: 1 Ölü 3 Yaralı
20:32
Tarsus'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Mersin’in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Tarsus'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
20:28
Trafik Canavarı Can Aldı: 1 Ölü 3 Yaralı Mersin'in Tarsus İlçesi'nde bir otomobilin traktöre arkadan çarpması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişide yaralandı.
Trafik Canavarı Can Aldı: 1 Ölü 3 Yaralı
18:59
Mersin'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Mersin'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
18:00
Otomobil Traktöre Arkadan Çarptı: 1 Ölü, 3 Yaralı Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.
Otomobil Traktöre Arkadan Çarptı: 1 Ölü, 3 Yaralı
11:07
HSYK Atamaları Resmi Gazete'de Yayımlandı HSYK'nın, adli yargı hakim ve cumhuriyet savcılarının 2802 Sayılı HSYK Kanunu gereğince yapılan atamaları Resmi Gazete'de yayımladı.
HSYK Atamaları Resmi Gazete'de Yayımlandı
10:35
Hakim ve Savcı Atamaları Resmi Gazete'de Adli yargı hakim ve cumhuriyet savcılarının Hakimler ve Savcılar Kanunu gereğince atanmalarına ilişkin kararname Resmi Gazete'de yayımlandı.
Hakim ve Savcı Atamaları Resmi Gazete'de
08:13
HSYK Atama Kararları Resmi Gazetede Hakim ve Savcılar Yüksek Kuruluna ait atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
HSYK Atama Kararları Resmi Gazetede
17:46
Başkan Arslan: "Spor Dostu Belediyeyiz" Yerel seçimlerin ardından yoğun ziyaretçi trafiği yaşayan Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Maltepe Spor Kulübü yöneticilerinin ziyaretinde gençler için en iyi alternatifin spor olduğunu belirterek, belediyenin maddi olanakları çerçevesinde amatör spor kulüplerine destek olacaklarını söyledi.
Başkan Arslan: 'Spor Dostu Belediyeyiz'
14:20
İstanbul İl Seçim Kurulu Kesin Olmayan Sonuçları Açıkladı (1) İstanbul İl Seçim Kurulu, pazar günü yapılan seçimlerin geçici sonuçlarını 90 saat sonra açıkladı.
14:15
İstanbul Adaylarının Ne Kadar Oy Aldığı Açıklandı İstanbul İl Seçim Kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı seçimi il birleştirme tutanağını açıkladı.
13:40
Ilk Sonuca Göre Topbaş 4 Milyon 180 Bin 339 Oyla Yeniden Başkan Istanbul Il Seçim Kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı seçimi il birleştirme tutanağını açıkladı.
Ilk Sonuca Göre Topbaş 4 Milyon 180 Bin 339 Oyla Yeniden Başkan
12:44
HSYK'da Atama Hakimler ve savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) toplam 271 hakim ve savcının atamasını yaptı.
HSYK'da Atama
10:59
Çorlu'da Yerel Seçimlere 10 Parti Gidecek Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 30 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere 10 parti katılacak.
Çorlu'da Yerel Seçimlere 10 Parti Gidecek
13:49
Kalamış Musiki Topluluğu, Kartallılar İçin Söyledi Kuruculuğunu Şermin Niyazi’nin yaptığı Kalamış Musiki Topluluğu verdiği konserle, Kartallı Türk Sanat Müziği severlere doyumsuz bir gece yaşattı.
Kalamış Musiki Topluluğu, Kartallılar İçin Söyledi
18:14
Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Kuriş Uğurlandı Sakarya'ya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Antalya Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Ethem Kuriş, savcılar, hakimler ve diğer personel tarafından Antalya Adliyesi önünden uğurlandı.
Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Kuriş Uğurlandı
17:53
Antalya'da Başsavcı Kuriş Uğurlandı Antalya Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Ethem Kuriş, 9 aydır bulunduğu görevden alkışlarla uğurlandı.
Antalya'da Başsavcı Kuriş Uğurlandı
21:08
Manisa'da Trafik Kazası: 1 Ölü Turgutlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
Manisa'da Trafik Kazası: 1 Ölü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:16:25. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜSEYİN GÜLER HABERLERİ
[Hata Bildir]