12:5200
SON DAKİKA KEMAL UNAKITAN HABERLERİ

Son Dakika Kemal Unakıtan Haberleri


KEMAL UNAKITAN

1946'da Edirne'nin Süloğlu ilçesine bağlı Domurcalı köyünde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Edirne'de tamamladı. 1968 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi(Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)'nden mezun oldu.

Üniversite eğitiminin ardından Maliye... Devamı

  Es-Es'in 'Demirbaşı': Sezgin Coşkun

  Es-Es'in "Demirbaşı": Sezgin Coşkun

  Eskişehirspor'da 7 sezondur forma giyen Sezgin Coşkun, mevcut kadroda siyah kırmızılı formayı en fazla sırtına geçiren oyuncu olarak göz dolduruyor. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  ATO Congresium'da Kuş Uçurtulmadı

  ATO Congresium'da Kuş Uçurtulmadı

  AK Parti'nin, cumhurbaşkanı adayını belirlemek için ATO Congresium'da etkinlik düzenlemesi nedeniyle bina ve çevresinde yoğun güvenlik önlemi alındı. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Bakan Unakıtan'ın Kardeşi Hayatını Kaybetti

  Bakan Unakıtan'ın Kardeşi Hayatını Kaybetti

  Edirne'de Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde mide kanseri tedavisi gören, Maliye eski Bakanı Kemal Unakıtan'ın 66 yaşındaki kardeşi Cemal Unakıtan, bu sabah hayatını kaybetti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Tanrıkulu, Nedim Şener'in 'Hayırsever Terörist' Kitabına Sansür İddiasını TBMM'ye Taşıdı

  CHP'li Tanrıkulu, Nedim Şener'in 'Hayırsever Terörist' Kitabına Sansür İddiasını TBMM'ye Taşıdı

  Chp Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya, Gazeteci Nedim Şener'in 'Hayırsever Terörist' adlı kitabının reklam afişine sansür uygulanmasına neden gerek duyulduğunu sordu. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  CHP'den 'Nedim Şener' Sorusu

  CHP'den "Nedim Şener" Sorusu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin gazeteci Nedim Şener'in yazdığı "Hayırsever Terörist' kitabının reklam afişini 'siyasi içerikli' diye kabul etmeyerek reklam panolarında yer vermemesinin gerekçesi nedir? (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Fi Istanbul Gıda Endüstrisini Buluşturdu

  Fi Istanbul Gıda Endüstrisini Buluşturdu

  Food ingredients Istanbul'da bu yıl da beslenmede gıdanın geleceğini şekillendiren reformülasyonlar, inovatif ürünler, doğal ve organik çözümler dikkat çekti. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Fı İstanbul Gıda Endüstrisini Buluşturdu

  Dünyanın en büyük gıda üreticilerini bir kez daha İstanbul’da bir araya getiren Food ingredients (Fi) Istanbul’da bu yıl da beslenmede gıdanın geleceğini şekillendiren reformülasyonlar, inovatif ürünler, doğal ve organik çözümler dikkat çekti. (29 Nisan 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 12:52:38. #1.12#