23:5400
SON DAKİKA KULU HABERLERİ

Son Dakika Kulu Haberleri

  Eğitim Gönüllülerinden Öğretmenlere Moral Programı

  Mersin Eğitim Gönüllüleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (MEDER) tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle program düzenlendi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Destici: Öğretmenlerimizin Problemleri İvedilikle Ele Alınmalı

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici öğretmenlerin, layık oldukları itibara ve hak ettikleri ekonomik ve sosyal şartlara sahip olmadıklarını söyleyerek, "Milli eğitimin ve öğretmenlerimizin o kadar çok problemi var ki esasında bunların hepsi ivedilikle ele alınması gereken hususlardır. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bülent Arınç Çözüm Sürecini Değerlendirdi

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Konya'da Kulu-Cihanbeyli Yardımlaşma, Kültür ve Çevre Derneğinin düzenlediği "Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşmaları" programına katıldı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç: 'Çözüm Sürecini Başaracağız'

  Başbakan Yardımcısı Arınç: "Çözüm Sürecini Başaracağız"

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Konyada- Arınç: "(Çözüm süreci) Şimdi daha sağlam bir zeminde daha akılcı ve daha dürüst bir ilişki ile bunu götürmeye çalışıyoruz. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bülent Arınç: Ekmek İçin Ekmeleddin Seçilseydi O Oturacaktı (2)

  Arınç'tan BAŞBAKAN'A ÖVGÜ Kulu-Cihanbeyli Yardımlaşma Derneği tarafından 'Dedeman Otel'de düzenlenen 'Çözüm Süreci' konulu konferansa katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, önce konuşmasını kürsüde yaptı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  'Efendim Sekreterya İstiyormuş, İstesin'

  "Efendim Sekreterya İstiyormuş, İstesin"

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecine ilişkin, "Şimdi daha sağlam bir zeminde, daha akılcı ve daha dürüst bir ilişki ile bunu götürmeye çalışıyoruz." dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 23:54:49. #1.12#