SON DAKİKA KULU HABERLERİ

Son Dakika Kulu Haberleri

 • 18:25Sp Lideri Kamalak: Sp Lideri Kamalak: "Türkiye'de Bu Tür Seçim İlk Defa Yaşanıyor"Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Türkiye’de bu tür seçimin ilk defa yaşandığını belirterek, Türkiye’nin ve İslam coğrafyasının büyük bir bunalımdan geçtiğini söyledi.
 • 16:33Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak AçıklamasıSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Doğrusu bu olay bizi şaşırtmadı.
 • 10:55Bir Günde Kalbi Parçalanan 3 Kişiyi Hayata DöndürdüBir Günde Kalbi Parçalanan 3 Kişiyi Hayata DöndürdüBitlis’in Tatvan Devlet Hastanesi'nde görev yapan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Abdül Rıdvan Kulu, ilçede çıkan bir kavgadan dolayı kalbi delinen ve kalbinde yırtıklar oluşan 3 kişiyi saniyelerle yarışarak hayata döndürdü.
 • 21:18Bir Günde 3 Kişiyi Hayata DöndürdüBir Günde 3 Kişiyi Hayata DöndürdüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tatvan Devlet Hastanesi'nde detay görüntüler- Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Abdül Rıdvan Kulu'nun açıklaması- Yaralılardan Mustafa Rızabeytorunları'nın konuşması- Detay görüntüler Tatvan'da ameliyatlar başarıyla yapılıyor Tatvan İlçe Devlet Hastanesinde, başarılı ameliyatların yapıldığı bildirildi.
 • 16:48Hastalarına Hayat VeriyorHastalarına Hayat VeriyorBitlis’in Tatvan ilçesinde görev yapan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Abdül Rıdvan Kulu, hastalara şifa olurken yaptığı başarılı ameliyatlarla da yaralılara hayat veriyor.
 • 16:04Tatvan'da Ameliyatlar Başarıyla YapılıyorTatvan İlçe Devlet Hastanesinde, başarılı ameliyatların yapıldığı bildirildi.
 • 14:44Kulu'da Camiler ve Din Görevlileri Haftası EtkinliğiKulu'da Camiler ve Din Görevlileri Haftası EtkinliğiKonya’nın Kulu ilçesinde Camiler ve Din Görevlileri Haftası düzenlenen etkinlikle kutlandı.
 • 13:08Av. Aksoy: Ankara'nın Sorumlusu Boş Dosyalarla Polisleri Görevden Alanlardırİzmir'de önleme dinlemesi yapan emniyet mensuplarına yönelik. gazete kupürü delil kabul edilerek yapılan ikinci operasyonla ilgili davaya devam edildi.
 • 08:13Sedat Peker: Rize Mitinginde Söylediğim Sözler ÇarpıtıldıSedat Peker: Rize Mitinginde Söylediğim Sözler ÇarpıtıldıSedat Peker, Rize'de düzenlenen teröre lanet mitinginde söylediği "oluk oluk kan alacak" sözlerinin Ankara'daki terör olaylarına yorumlanmasını akılalmaz olarak nitelendirdi.
 • 18:13Ankara'daki Patlamada Ölen 2 Kişi Konya'da Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara'daki Patlamada Ölen 2 Kişi Konya'da Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara'da 95 kişinin yaşamını yitirdiği patlamada hayatını kaybeden 34 yaşındaki öğretmen Şirin Kılıçalp ile HDP Üsküdar İlçe Başkanlığı'nda görevli 43 yaşındaki Fatma Karabulut, memleketleri Konya'da son yolculuğuna uğurlardı.
 • 18:07Ankara'daki Terör SaldırısıAnkara'daki terör saldırısında hayatını kaybeden öğretmen Şirin Kılıçalp, memleketi Konya'nın Kulu, Fatma Karabulut ise Cihanbeyli ilçesinde defnedildi.
 • 17:56Demirtaş: Suruç ve Diyarbakır Patlamalarının Neredeyse Tıpa Tıp AynısıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Ankara'da gerçekleştirilen bombalı saldırıyla ilgili savcının kimlik tespitleri için uğraştığını, belli bilgilere ulaşıldığını ve kendileriyle bu bilgilerin kısmen paylaşıldığını açıkladı.
 • 17:44Ankara'daki Patlamada Ölen 2 Kişi Konya'da Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara'daki Patlamada Ölen 2 Kişi Konya'da Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara Garı Kavşağı'nda düzenlenen bombalı saldırıda ölen 95 kişi arasında bulunan öğretmen, 34 yaşındaki Şirin Kılıçalp ile HDP Üsküdar İlçe Başkanlığı'nda görevli 43 yaşındaki Fatma Karabulut, memleketleri Konya'da son yolculuğuna uğurlardı.
 • 17:55Başkan Akyürek Yatırım Hamlesini İlçelerden BaşlattıKONYA (AA) Konya Büyükşehir Belediye başkanı Tahir Akyürek, Konya ilçelerine yatırım hamlesi başlattı.
 • 16:37Büyükşehir'den İlçelerde Yatırım HamlesiBüyükşehir'den İlçelerde Yatırım HamlesiKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilçelerde yeni yatırımları Kulu ve Cihanbeyli’den başlattı.
 • 13:37Foto Muhabirlerinden Atso'ya TeşekkürFoto Muhabirlerinden Atso'ya TeşekkürTürkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD) tarafından bu yıl 30’uncusu düzenlenen ‘Yılın Basın Fotoğrafları’ ödül törenine katılan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, PhotoAntalya organizasyonu ve basın fotoğrafçılığına verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi aldı.
 • 08:24Kılıçdaroğlu Gaflarına Bir Yenisini Daha EklediKılıçdaroğlu Gaflarına Bir Yenisini Daha EklediCHP Lideri Kılıçdaroğlu "Hiçbir Allah'ın kulu çıkıp da 7 Haziran sonrası CHP iyi bir politika izledi diyemez." dedi. Çevredekiler uyardı ama Kılıçdaroğlu hatasını düzeltmedi.
 • 22:06Kılıçdaroğlu'nun Dili Sürçtü: CHP İyi Bir Politika İzlemedi DediKılıçdaroğlu'nun Dili Sürçtü: CHP İyi Bir Politika İzlemedi DediCHP lideri Kılıçdaroğlu dil sürçmesi sonucu "Hiçbir Allah'ın kulu çıkıp da 7 Haziran sonrası CHP iyi bir politika izledi diyemez." dedi.
 • 21:54Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Hiç Bir Zaman Vatandaşıma Niye O Partiye Oy Verdin Demedim"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun miting alanına gelişi- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun halka hitabı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Zonguldak'ta: -"Eğer birisi bana 400 milletvekili vermediniz, o nedenle ben sizi tekrar tekrar seçime götüreceğim' diyorsa, ona dersini vermek de sizin göreviniz, vermek zorundasınız,demokrasi bunu gerektirir"- "Güney Kore'den önce otomobil üreten ülkeyiz, bugün bizim otomobilimiz yok ama Güney Kore'nin dünya çapında 3 markası var. Ne eksiğimiz var? Ülkesini düşünen siyasetçi eksiğimiz, geleceği iyi okuyamayan siyasetçi eksiğimiz var" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Eğer birisi bana 400 milletvekili vermediniz, o nedenle ben sizi tekrar tekrar seçime götüreceğim' diyorsa ona dersini vermek de sizin göreviniz, vermek zorundasınız,demokrasi bunu gerektirir" dedi.
 • 21:46Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "En İyi Seçim Bildirgesi, CHP'de"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun halka hitabı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Zonguldak'ta: -"Eğer birisi bana 400 milletvekili vermediniz, o nedenle ben sizi tekrar tekrar seçime götüreceğim' diyorsa, ona dersini vermek de sizin göreviniz, vermek zorundasınız,demokrasi bunu gerektirir"- "Güney Kore'den önce otomobil üreten ülkeyiz, bugün bizim otomobilimiz yok ama Güney Kore'nin dünya çapında 3 markası var. Ne eksiğimiz var? Ülkesini düşünen siyasetçi eksiğimiz, geleceği iyi okuyamayan siyasetçi eksiğimiz var" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Eğer birisi bana 400 milletvekili vermediniz, o nedenle ben sizi tekrar tekrar seçime götüreceğim' diyorsa ona dersini vermek de sizin göreviniz, vermek zorundasınız,demokrasi bunu gerektirir" dedi.
 • 19:08CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Zonguldak'ta AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Eğer birisi bana 400 milletvekili vermediniz, o nedenle ben sizi tekrar tekrar seçime götüreceğim' diyorsa ona dersini vermek de sizin göreviniz, vermek zorundasınız,demokrasi bunu gerektirir" dedi.
 • 11:43Kulu'da Minibüsle Motosiklet Çarpıştı: 1 YaralıKulu'da Minibüsle Motosiklet Çarpıştı: 1 YaralıKonya’nın Kulu ilçesinde öğretmenleri taşıyan minibüsle motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 17:49AK Parti Seçim BeyannamesiAK Parti'nin milletvekili seçimlerine ilişkin seçim beyannamesinde, kişiye özel kanser tedavisini öngören ONCOGEN projesinin hayata geçirileceği bildirildi.
 • 00:34Yılın Basın Fotoğrafları 2015Yılın Basın Fotoğrafları 2015" Ödül TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar- Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in konuşması- Plaket takdimi - Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Genel Başkanı Rıza Özel'in konuşması- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Plaket takdimi- Detaylar - Başbakan Yardımcısı Türkeş: "Basına yapılan saldırıları hiç bir şekilde hoş görmediğimizi, hoş karşılamadığımızı ifade etmek istiyorum"- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Siyasetçi en sert eleştirilere bile tahammül etmeli, eğer sert eleştirilere tahammül etmiyorsa siyaseti hemen bırakmalı, odasına çekilmeli, yerine çekilmeli" Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Basına yapılan saldırıları hiç bir şekilde hoş görmediğimizi, hoş karşılamadığımızı ifade etmek istiyorum" dedi.
 • 23:27Yılın Basın Fotoğrafları 2015" Ödül TöreniBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Basına yapılan saldırıları hiç bir şekilde hoş görmediğimizi, hoş karşılamadığımızı ifade etmek istiyorum" dedi.
 • 12:37Gülben Ergen: Yazmaya Devam Et Ahmet Hakan!Gülben Ergen: Yazmaya Devam Et Ahmet Hakan!Ergen, Ahmet Hakan'a yapılan saldırı için Twitter'dan, "Yazmaya devam et Ahmet Hakan. Okurların çığ gibi büyüyüp, sözlerinin gücü ve anlamı daha da perçinleşecek." yazdı.
 • 09:40Kulu'da İlköğretim Haftası KutlandıKulu'da İlköğretim Haftası KutlandıKonya’nın Kulu ilçesinde İlköğretim Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 15:16Komek Yeni Eğitim Yılına BaşladıKonya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarının (KOMEK) yeni eğitim yılı açılışı gerçekleştirildi.
 • 15:15Konya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Büyükşehir Belediyesi, Konya’nın tüm ilçeleriyle birlikte planlandığı Çevre Düzeni Planı’nın ardından ilçelerin geleceğinin planlanacağı Nazım İmar Planı’nı hazırlıyor.
 • 14:55Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Eriş AçıklamasıManisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Eriş AçıklamasıManisa Büyükşehir Belediyespor alt yapı ve futbol okullarında görev yapan antrenörler Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Eriş’i ziyaret etti.
 • 14:43İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Çevre Düzeni Planı çalışmasının devamı niteliğinde olacak 1/25.000 ölçekli Nazım İmar Planı çalışması, ilçelerin 30 yıllık geleceğini etkileyecek.
 • 14:41Kulu'da Öldürülen Çoban Toprağa VerildiKulu'da Öldürülen Çoban Toprağa VerildiKonya’nın Kulu ilçesinde, çobanlar arasında hayvanları sulama meselesi yüzünden çıkan kavgada av tüfeğiyle vurularak öldürülen Yusuf Arslan, memleketinde toprağa verildi.
 • 00:25Giresunspor Başkanı Bozbağ: Bu Kulübe Zarar Vermem, VerdirtmemGiresunspor Başkanı Bozbağ: Bu Kulübe Zarar Vermem, VerdirtmemGiresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, düzenlediği basın toplantısında, "Bu kulübe zarar vermem, verdirtmem." dedi.
 • 18:42Giresunspor Kulübü Başkanı Bozbağ AçıklamasıGiresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, "Bu kulübe zarar vermem, verdirtmem. Zarar vermeyeceğim için başkanlık yapamayacağım bir mevkide de durmamın bir anlamı yok" dedi.
 • 10:15Astığı Bayrakları Destek Gelmediği İçin SökecekAstığı Bayrakları Destek Gelmediği İçin Sökecekİstanbul Adliyesi’nde DHKP-C terör örgütü tarafından rehin alındıktan sonra şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz anısına Giresun’un 2 bin 200 rakımlı Paşakonağı Yaylası’na 54 metrekarelik dev Türk bayrağı asan Hüseyin Pekdemir, maddi imkansızlıklar yüzünden Karagöl Yaylası’na ve Paşakonağı Yaylası’na diktiği bayrakları sökme kararı aldı.
 • 00:45Çobanların Sulama Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü,1 YaralıÇobanların Sulama Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü,1 YaralıKonya’da çobanlar arasında hayvanları sulama meselesi yüzünden çıkan kavgada 1 kişi av tüfeğiyle vurularak hayatını kaybetti, 1 kişi de ağır yaralandı.
 • 00:19Konya- Sürü Sahiplerinin 'Su' Kavgası 1 Ölü, 2 YaralıKonya- Sürü Sahiplerinin 'Su' Kavgası 1 Ölü, 2 YaralıKonya'nın Kulu ilçesinde iki sürü sahipleri arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişide yaralandı.
 • 23:28Konya'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 YaralıKulu ilçesinde çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • 22:32Sürü Sahiplerinin 'Su' Kavgası: 1 Ölü, 2 YaralıSürü Sahiplerinin 'Su' Kavgası: 1 Ölü, 2 YaralıKonya'nın Kulu ilçesinde iki sürü sahipleri arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişide yaralandı.
 • 18:30İstanbul, Ankara, İzmir ve il il namaz vakitleriİstanbul, Ankara, İzmir ve il il namaz vakitleriİstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye ve dünya üzerinde namaz vakitleri. İl İl namaz vakitleri ve İslamin 5 şartından biri olarak kabul edilen namazın müminler için önemi. Namazı vaktinde kılmanın fazileti, vaktinden sonra kılınan namazın günahı var mıdır sorularının cevabı..
 • 15:21Kırşehir Türk Eğitim-Sen: Yeni Eğitim-öğretim Yılına Sorunlarla GiriyoruzKırşehir Türk Eğitim-Sen: Yeni Eğitim-öğretim Yılına Sorunlarla GiriyoruzKırşehir Türk Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Bilal Türk, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla yazılı basın açıklaması yaptı.
 • 12:00Kulu'da 2015-2016 Eğitim-öğretim Yılı BaşladıKulu'da 2015-2016 Eğitim-öğretim Yılı BaşladıKonya’nın Kulu ilçesinde 2015-2016 eğitim-öğretim yılı düzenlenen törenle başladı.
 • 11:11Akekmekci: Okullar İktidarın Kulu Okul Yöneticileri Tarafından YönetilmektedirAkekmekci: Okullar İktidarın Kulu Okul Yöneticileri Tarafından YönetilmektedirTürk Eğitim-Sen Bafra İlçe Başkanı İbrahim Akekmekci, 2015-2016 yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 08:31Başbakan Davutoğlu New York'taNEW Başbakan Ahmet Davutoğlu, yurtdışında yaşayan vatandaşlardan oy kullanmalarını isteyerek, "1 Kasım'da da gururla gidip, Türkiye'nin kaderiyle ilgili tercihlerinizi kullanmanızı rica ediyorum.
 • 20:45AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bozdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bozdağ, "Türkiye'de Yönetebilecekleri Hükümetler İstiyorlar"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "AK Parti’yi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu yönetemeyenler, yönetebilecekleri başbakanlar, yönetecekleri cumhurbaşkanları, yönetecekleri hükümetler istiyorlar.
 • 10:14Hava Ambulans Kalp Hastası İçin HavalandıHava Ambulans Kalp Hastası İçin HavalandıKonya’nın Kulu ilçesinde, kalp krizi geçiren yaşlı kadın helikopter ambulansla Konya’ya sevk edildi.
 • 11:29Eşiyle Tartışan Şahıs Kayınbiraderini BıçakladıKonya’nın Kulu ilçesinde küs olduğu eşini eve getirmek için kayınpederinin evine giden kişi, çıkan kavgada kayınbiraderini karnından bıçakla yaraladı.
 • 16:37Kurban Bayramı KutlanıyorKulu Kaymakamlığı ve Kulu Belediyesince bayramlaşma programı düzenlendi.
 • 15:59Kulu'da 2 Bin 500 Balya Saman Yanarak Kül OlduKulu'da 2 Bin 500 Balya Saman Yanarak Kül OlduKonya’nın Kulu ilçesinde çıkan yangında 2 bin 500 balya saman yanarak kül oldu.
 • 15:55Kulu Protokolü BayramlaştıKulu Protokolü BayramlaştıKonya’nın Kulu ilçesinde protokol üyelerinin katılımıyla bayramlaşma programı düzenlendi.