SON DAKİKA KULU HABERLERİ

Son Dakika Kulu Haberleri

 • 22 Şubat 2017 05:49 Kamulaştırma Kararları Kamulaştırma Kararları İstanbul'un Silivri ile Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçelerinde inşa edilecek termik santraller ile Adıyaman, Çanakkale, Muğla, Tekirdağ, Trabzon, Tokat ve Yozgat'ta tesis edilecek termik santral, hidroelektrik santral (HES) ve rüzgar enerji santrallerinin (RES) yapımı için bazı...
 • 21 Şubat 2017 16:17 Kulu'da Tır Devrildi: 1 Yaralı Kulu'da Tır Devrildi: 1 Yaralı Konya’nın Kulu ilçesinde kontrolden çıkan tırın devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 21 Şubat 2017 09:40 Kırıkkale'de Asayiş ve Trafik Uygulaması Kırıkkale'de Asayiş ve Trafik Uygulaması Bahşılı ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından asayiş ve trafik uygulaması yapıldı.
 • 20 Şubat 2017 12:56 3 Kişinin Yaralanan Trafik Kazası Güvenlik Kamerasına Yansıdı 3 Kişinin Yaralanan Trafik Kazası Güvenlik Kamerasına Yansıdı Mehmet YILMAZ KONYA DHA) KONYA'nın Kulu İlçesi'nde 3 kişinin yaralandığı hafif ticari araçla, otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kaza anı bir işyerinin güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.
 • 20 Şubat 2017 12:53 3 Kişinin Yaralanan Trafik Kazası Güvenlik Kamerasına Yansıdı 3 Kişinin Yaralanan Trafik Kazası Güvenlik Kamerasına Yansıdı Konya'nın Kulu İlçesi'nde 3 kişinin yaralandığı hafif ticari araçla, otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kaza anı bir işyerinin güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.
 • 20 Şubat 2017 12:45 Dha Yurt Bülteni-7 IĞDIR'DA YOLCU OTOBÜSLERİ ÇARPIŞTI(EK)1)ÖLÜ SAYISI 7'YE ÇIKTIİstanbul'dan Nahcivan'a gitmekte olan Iğdırlı Turizme ait Ali Karadağ yönetimindeki 34 DY 9420 plakalı otobüsle, Nahcivan'dan Iğdır'a gelmek için yola çıkan Metro Turizme ait Hüseyin Otan'ın kullandığı 34 YK 9300 plakalı otobüs,...
 • 20 Şubat 2017 12:16 Konya'daki Trafik Kazası Konya'nın Kulu ilçesinde 3 kişinin yaralandığı kaza anı güvenlik kameralarınca kaydedildi.
 • 20 Şubat 2017 10:10 Kulu'da Garaj İçinde Bulunan Otomobil Yandı Kulu'da Garaj İçinde Bulunan Otomobil Yandı Konya’nın Kulu ilçesinde garaj içinde bulunan otomobil, henüz belirlenemeyen nedenle yandı.
 • 20 Şubat 2017 10:08 Kulu'da Garaj Yangını Kulu'da Garaj Yangını Kulu ilçesinde bir evin garajında çıkan yangında garajın içindeki otomobil kullanılamaz hale geldi.
 • 19 Şubat 2017 16:49 Kulu'da Kaza: 3 Yaralı Kulu'da Kaza: 3 Yaralı
 • 19 Şubat 2017 16:43 Konya Kulu'da Kaza: 3 Yaralı Konya Kulu'da Kaza: 3 Yaralı Konya'nın Kulu İlçesi'nde hafif ticari araçla, otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
 • 19 Şubat 2017 16:23 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 1)BAKAN EROĞLU: ÖNCE CHP'Lİ KARDEŞLERİMİZİ 'EVET' VERMELERİ İÇİN İKNA EDECEĞİZORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 16 Nisan öncesinde kapı kapı dolaşacaklarını belirterek, "Özellikle CHP'li kardeşlerimizi evet vermeleri için ikna edeceğiz.
 • 19 Şubat 2017 15:43 Kulu'da Kaza: 3 Yaralı Kulu'da Kaza: 3 Yaralı KONYA'nın Kulu İlçesi'nde hafif ticari araçla, otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
 • 19 Şubat 2017 15:21 Kulu'da Trafik Kazası: 3 Yaralı Kulu'da Trafik Kazası: 3 Yaralı Kulu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 19 Şubat 2017 15:15 Konya'da Zincirleme Trafik Kazası: 3 Yaralı Konya'da Zincirleme Trafik Kazası: 3 Yaralı Konya’nın Kulu ilçesinde üç aracın karıştığı trafik kazasında 2’si ağır, 3 kişi yaralandı.
 • 18 Şubat 2017 20:25 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (7) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (7) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:24 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (8) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (8) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:24 Aktüel Görüntü) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın Aktüel Görüntü) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:22 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (3) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (3) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:22 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (4) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (4) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:21 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (5) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (5) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:21 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (6) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (6) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:19 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (2) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (2) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:18 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (1) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (1) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 19:02 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın! Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın! CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda, "Bu oy olağanüstü önemli. Sakın ha tapuyu kaptırmayın." dedi.