SON DAKİKA MENDERES HABERLERİ

Son Dakika Menderes Haberleri

 • 11:49Yatırımcı Rehberi (9)Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: Hisse adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Kapanış Haftalık Değişim (%) IDAS ISTANBUL DOSEME SANAYI 5.909.041 0,25 0,28.
 • 11:23Özdemir: Özdemir: "Menderes Ovası Daha Çok Tahrip Olmadan 'Tarımsal Sit' Olmalı"TEMA Vakfı Aydın İl Temsilcisi Mehmet Özdemir, Büyük Menderes Nehri kenarında binlerce yılda oluşan ovaların korunması ve gelecek nesiller için toprakların üretimde kalması gerektiğini belirtti.
 • 04:09Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Sosyal Medya Canlı YayınındaBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Sosyal Medya Canlı YayınındaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Nereden geldiğimiz unutmayacağız. Türkiye gibi bir yerde biz 200 yıldır derin bir mücadele yapıyoruz.
 • 03:30Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Sosyal Medya Canlı YayınındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, nereden geldiklerini unutmayacaklarını belirterek, "Türkiye gibi bir yerde biz 200 yıldır derin bir mücadele yapıyoruz.
 • 17:51Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 13:58Todaie'de Diploma TöreniÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Dün Almanya'da olanları, İngiltere'nin verdiği kararı görüyoruz ve bütün dünyada İslamofobi, Türkfobi gibi anlamsız ve 21. asra yakışmayacak gelişmelerin niçin oluştuğunu görüyoruz.
 • 13:16Borsada Günün İlk Yarısı (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 11:33Atçalı Kel Mehmet Yeniden BeyazperdedeYakın tarihin önemli halk kahramanlarından Atçalı Kel Mehmet Efe'nin hikayesi 52 yıl aradan sonra tekrar beyazperdeye aktarılacak.
 • 09:05Jeotermalde Bilgi Kirliliği Çevre Kirliliğinin Önüne GeçtiJeotermalde Bilgi Kirliliği Çevre Kirliliğinin Önüne Geçti"Aydın Efeler Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı, son günlerde ilin gündemini en fazla meşgul eden konuların başında yer alan jeotermal konusu hakkında konuştu.
 • 23:55Müsiad Ankara'nın Geleneksel İftar ProgramıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "MÜSİAD, Türkiye'nin uyanışının, geçmişte defalarca önü kesilen mahir girişimci insanımızın ve ülkemizin önünü açma hikayesidir.
 • 18:28Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:44Antalya Asırlık Dede Türel'e Meydan OkuduAntalya Asırlık Dede Türel'e Meydan OkuduAsırlık Dede Türel'e meydan okuduDEMRE'de oturan 96 yaşındaki Süleyman Dede, çok iyi top oynadığını belirterek, "Yaşım yüz, Menderes Başkan gelsin benimle top oynasın" diye meydan okudu.
 • 13:5096 Yaşındaki Yaşındaki Süleyman Dede Top Peşinde Koşuyor96 Yaşındaki Yaşındaki Süleyman Dede Top Peşinde KoşuyorAntalya'nın Demre ilçesinde yaşayan 96 yaşındaki Süleyman Dede, dinçliğiyle görenleri hayrete düşürüyor.
 • 13:21Borsada Günün İlk Yarısı (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 10:48Aydınlı Kadınların 50 Derece Sıcakta 40 Liralık Ekmek MücadelesiAydınlı Kadınların 50 Derece Sıcakta 40 Liralık Ekmek MücadelesiAydın’da son günlerde etkili olan çöl sıcakları nedeniyle imkanı olanlar evden dışarı çıkmazken, çalışmak zorunda olanlar ise 50 dereceye varan çöl sıcaklarında ekmek mücadelesi veriyor.
 • 07:05Göçmen Kaçakçılığı OperasyonuGöçmen Kaçakçılığı OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Göçmen detayları Jandarma ekiplerinin çıkış detayları İzmir'de göçmen kaçakçılığı operasyonu İzmir'in Karaburun ilçesinde göçmen kaçakçılığı yaptıkları iddia edilen 18 kişiden 14'ü yakalandı İzmir'in Karaburun ilçesinde göçmen kaçakçılığı yaptıkları iddia edilen 18 kişiden 14'ünün yakalandığı bildirildi.
 • 22:43İzmir'de Göçmen Kaçakçılığı Operasyonuİzmir'in Karaburun ilçesinde göçmen kaçakçılığı yaptıkları iddia edilen 18 kişiden 14'ünün yakalandığı bildirildi.
 • 17:49Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 14:16İzmir'de Suç Örgütü Çökertildiİzmir’in Karaburun ilçesinde, göçmen kaçakçılığı yapan bir suç örgütü çökertildi.
 • 13:42Jandarmadan İnsan Tacirlerine DarbeJandarmadan İnsan Tacirlerine Darbeİzmir'in Karaburun İlçesi'nde, jandarma tarafından göçmen kaçakçılığına yönelik düzenlenen operasyonda, liderliğini N.K.'nin yaptığı şebeke çökertildi.
 • 13:16İzmir Jandarmadan İnsan Tacirlerine Darbeİzmir Jandarmadan İnsan Tacirlerine DarbeJandarmadan insan tacirlerine darbeİzmir'in Karaburun İlçesi'nde, jandarma tarafından göçmen kaçakçılığına yönelik düzenlenen operasyonda, liderliğini N.K.'nin yaptığı şebeke çökertildi.
 • 13:15Borsada Günün İlk Yarısı (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 23:33Milletvekili Başer, Ovakent Beldesini Ziyaret EttiAK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Boğazlıyan ilçesine bağlı Ovakent beldesini ziyaret etti.
 • 21:50AK Parti Yozgat Milletvekili Ovakent Beldesini Ziyaret EttiAK Parti Yozgat Milletvekili Ovakent Beldesini Ziyaret EttiAK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Boğazlıyan ilçesine bağlı Ovakent beldesini ziyaret etti.
 • 17:57Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:58İzmir'de Göçmen Kaçakçılığı Operasyonuİzmir'in Menderes ilçesinde düzenlenen operasyonda deniz yoluyla Yunan adalarına geçme hazırlığında oldukları ileri sürülen 61 sığınmacı yakalandı, yasa dışı geçişi organize ettikleri iddiasıyla yakalanan 3 kişiden 2'si ise tutuklandı.
 • 15:07İzmirli Üreticilere 52 Milyonluk Destekleme Primiİzmirli Üreticilere 52 Milyonluk Destekleme PrimiAK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İzmir’deki çiftçilere Ankara’dan prim müjdesi verdi.
 • 13:14Borsada Günün İlk Yarısı (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 11:01Kayseri Şeker'den Çiftçiye DestekKayseri Şeker Fabrikası pancar çiftçilerinin şeker pancarı ekim yılı dışında oldukları münavebe yıllarında ekmiş oldukları ürünleri de değerlendirmek için yaptığı sözleşmeli tarım çalışması giderek genişliyor.
 • 08:54Kayseri Şeker'den Yulaf, Danelik Mısır ve Tohumluk Arpa Ekimine DestekKayseri Şeker'den Yulaf, Danelik Mısır ve Tohumluk Arpa Ekimine DestekPancar dışında sözleşmeli tarım kapsamında yulaf, danelik mısır ve tohumluk arpa ürünlerinin ekiminden hasadına kadar her aşamada destek veren Kayseri Şeker tarafından yulaf, danelik mısır ve tohumluk arpa ekiminde pilot bölge olarak Develi ve Yeşilhisar İlçelerinde talep eden çiftçilere ekimler yaptırıldığı belirtildi.
 • 18:05Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:08Atalay Filiz'i İhbar Edenlere Valilikten ÖdülAtalay Filiz'i İhbar Edenlere Valilikten ÖdülGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın konuşması İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'nın konuşması Vatandaşlara ve polislere ödül verilmesi Vatandaşlarla yapılan röportaj İzmir Valiliğinden görüntüler Seri cinayet zanlısı Filiz'in yakalanması İstanbul ve Ankara'daki 3 cinayetin zanlısı olarak aranan Filiz'i ihbar ederek İzmir'de yakalanmasına katkı sağlayan esnaflar ile ilçe emniyet müdürlüğünde görevli polisler ödüllendirildi İzmir Valisi Ayyıldız: "Bu davranış İzmir'imize ve Türkiye'mize örnek olarak duracaktır.
 • 16:24Atalay Filiz'i İhbar Eden Vatandaşlar ÖdüllendirildiAtalay Filiz'i İhbar Eden Vatandaşlar ÖdüllendirildiGeçtiğimiz hafta İzmir'in Menderes ilçesinde 3 kişinin katil zanlısı olarak aranırken, vatandaşların ihbarı sonucu yakalanan Atalay Filiz'i yakalayan İlçe Emniyet Müdürü, komiser ve 6 polis memuru ile polise ihbarda bulunan 2 vatandaş, İzmir Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.
 • 16:02Atalay Filiz'in Yakalanmasıİstanbul ve Ankara'daki 3 cinayetin zanlısı olarak aranan Atalay Filiz'in İzmir'de yakalanmasına katkı sağlayan 2 vatandaş ile 8 polis ödüllendirildi.
 • 15:32İzmir Atalay Filiz'i Yakalatan ve Yakalayanlara Ödülİzmir Atalay Filiz'i Yakalatan ve Yakalayanlara Ödülİzmir'in Menderes İlçesi'nde, İstanbul ve Ankara'daki toplam 3 cinayetten aranan Atalay Filiz'in yakalanmasını sağlayan 2 kişi ile görevli polisler İzmir Valiliği'nde düzenlenen törenle ödüllendirildi.
 • 14:55Atalay Filiz'i Yakalayan Polislere ve İhbar Eden Vatandaşlara ÖdülAtalay Filiz'i Yakalayan Polislere ve İhbar Eden Vatandaşlara Ödülİzmir Emniyet Müdürlüğü, seri katil Atalay Filiz'i yakalayan polislere biner lira, ilk ihbarı yapan Taha Gürses'e 2 bin lira ikinci ihbarı yapan Mustafa Alsu'ya 4 bin lira ödül verdi.
 • 13:14Borsada Günün İlk Yarısı (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 13:082015-2016 Sezonu Hentbol Ligi Tamamlandı2015-2016 Sezonu Hentbol Ligi TamamlandıAdana Hentbol il temsilciği faaliyet programında yer alan Gençler,Yıldızlar,Küçükler ve Minikler Hentbol ligi müsabakaları tamamlandı.
 • 10:45Kayseri Şeker'den SPK ve Borsa İstanbul'a Açılma ÇalışmasıKayseri Şeker'den SPK ve Borsa İstanbul'a Açılma ÇalışmasıKayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker’i SermayePiyasası Kurulu ve Borsa İstanbul’un denetimine açmak için çalışma başlatıldığının müjdesini verdi.
 • 13:03Göçerlerin Ramazanda Zorlu YolculuğuİBRAHİM YOZOĞLU/ GÜRKAN ÖZER - Sakarya'nın Hendek ilçesindeki köylüler, okulların tatil olmasının ardından 108 yıllık geleneksel göç yolculuğuna başladı.
 • 00:30İl Polemiğine Son Noktayı Bakan Çavuşoğlu Koydu Açıklamasıİl Polemiğine Son Noktayı Bakan Çavuşoğlu Koydu AçıklamasıAK Parti Manavgat İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Manavgat ve Alanya’nın ayrısı gayrısı olmayan, aynı yaylaları aynı sahili paylaşan, kaderi bir,her şeyi aynı olan dost, kardeş ve akraba iki ilçe olduğunu belirterek “Bir ilçenin il yapılıp yapılmaması siyasi iktidarın tercihidir.
 • 11:48Yatırımcı Rehberi (9)Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: Hisse adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Kapanış Haftalık Değişim (%) IDAS ISTANBUL DOSEME SANAYI 6.136.312 0,27 0,29.
 • 02:22Cumhurbaşkanı Erdoğan Stk'ların İftarında Konuştucumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde STK temsilcileri ile iftar yaptı.
 • 22:34Erdoğan: Liseli Gençlere de Dadanırlar, Başka Yerlere de DadanırlarErdoğan: Liseli Gençlere de Dadanırlar, Başka Yerlere de DadanırlarCumhurbaşkanı Erdoğan, "Bütün meselemiz gençliğimizdir. Bunlar liseli çocuklara da dadanırlar başka yerlere de dadanırlar. Niye? Başka çıkış yolları kalmadı" dedi.
 • 18:20Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:16Isparta Süleyman Demirel Devlet Töreniyle AnıldıIsparta Süleyman Demirel Devlet Töreniyle AnıldıSüleyman Demirel devlet töreniyle anıldıDOKUZUNCU Cumhurbaşkanı merhum Süleyman Demirel, ölümünün birinci yılında memleketi Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy Mahallesi'nde devlet töreniyle anıldı.
 • 15:119. Cumhurbaşkanı Demirel, Mezarı Başında Anıldı9. Cumhurbaşkanı Demirel, Mezarı Başında AnıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Törenden detaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun gazetecilere açıklaması 9. Cumhurbaşkanı Demirel, mezarı başında anıldı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in ölümünün birinci yılı dolayısıyla memleketi İslamköy'de bulunan Çalcatepe'deki anıt mezarda anma programı düzenlendi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Çoban Sülü'den başbakanlığa, cumhurbaşkanlığına gelmek, en esası da 'Çoban Sülü'den 'Baba'lığa gelmek kolay bir hadise değildir" 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, ölümünün birinci yılında memleketi İslamköy'de anıldı.
 • 14:199. Cumhurbaşkanı Demirel, İslamköy'deki Mezarı Başında AnıldıTürkiye Cumhuriyeti'nin 9'uncu Cumhurbaşkanı merhum Süleyman Demirel, vefatının 1. yıldönümünde Isparta İslamköy Çalçatepe'deki mezarı başında düzenlenen devlet töreniyle anıldı.
 • 14:04Süleyman Demirel Devlet Töreniyle AnıldıDokuzuncu Cumhurbaşkanı merhum Süleyman Demirel, ölümünün birinci yılında memleketi Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy Mahallesi'nde Çalcatepe'deki mezarı başında devlet töreniyle anıldı.
 • 13:359. Cumhurbaşkanı Demirel, Mezarı Başında Anıldı9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, ölümünün birinci yılında memleketi İslamköy'de anıldı.