SON DAKİKA MENDERES HABERLERİ

Son Dakika Menderes Haberleri

 • 11:37Hakkari'de Barikatlardaki Tüplere Bağlı Düzenekler Tedirginlik YarattıHakkari'de Barikatlardaki Tüplere Bağlı Düzenekler Tedirginlik YarattıHakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde yaşanan çatışmalar sonrası birçok mahalleye kurulan barikatlardaki tüplere bağlı düzenekler tedirginliğe neden oldu.
 • 12:10Gölcük Yolunda Heyelana Dikkat!Gölcük Yolunda Heyelana Dikkat!Ödemiş’i Gölcük Yaylası’nda bağlayan yolda heyelan tehlikesi sürüyor.
 • 21:43Çanakkale - 45 Dakikada Avrupalı OldularÇanakkale - 45 Dakikada Avrupalı Oldular45 dakikada Avrupalı oldular Çanakkale sahillerinden lastik botlarla yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçmeyi başaran kaçak göçmenler 45 dakikada Avrupalı oluyor.
 • 17:57Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:06Denizde Yakalanan Kaçak Göçmen 40 Bine DayandıDenizde Yakalanan Kaçak Göçmen 40 Bine DayandıSahil Güvenlik Komutanlığı'nın Ege Denizi'nde mülteci kaçakçılığına yönelik yürüttüğü mücadelede son üç günde 1917 kaçak göçmenin yakalandığı bildirildi.
 • 12:45Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:12Hakkari'de Tüplere Bağlı Düzenekler Tedirginlik YarattıHakkari'de Tüplere Bağlı Düzenekler Tedirginlik YarattıHakkari'de tüplere bağlı düzenekler tedirginlik yarattı HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'nde yaşanan çatışmaları protesto etmek amacıyla dün gece geç saatlere kadar olayların sürdüğü Hakkari'de, birçok mahalleye barikat kuruldu.
 • 11:36Kayseri Şeker Panpet Tır Filosunu YeniliyorKayseri Şeker Panpet Tır Filosunu YeniliyorKayseri Şeker’e bağlı iştiraklerden 2010 yılında kurulan ve ilk yıllarında zarar eden Panpet şirketinin, TIR filosundaki ekonomik ömrünü tamamlayan araçların yenilenmesi kapsamında 5 yeni TIR araç filosuna katıldı.
 • 11:36Kayseri Şeker Yaz Spor Okulları Sona ErdiKayseri Şeker Yaz Spor Okulları Sona ErdiKayseri Şeker’in Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında organize ettiği futbol, güreş, satranç ve masa tenisi branşlarında açılan yaz kursları başarıyla sona erdi.
 • 10:19Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Yayladağı, Altınözü, Reyhanlı, Samandağ ve Kırıkhan ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 08:55Aydın Valiliği Büyük Menderes Nehri İçin Kolları SıvadıAydın Valiliği Büyük Menderes Nehri İçin Kolları SıvadıAydın sınırları içinden geçen, ülkenin en önemli ve Ege Bölgesi’nin en uzun akarsularından biri olan Büyük Menderes Nehrin’de yaşanan kirliliğe çözüm bulmak için Aydın Valiliği kolları sıvayarak kurumları devreye soktu.
 • 08:54Tzob Genel Başkanı Bayraktar, İncirciyi UmutlandırdıTzob Genel Başkanı Bayraktar, İncirciyi UmutlandırdıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, incir üretiminde bu yıl da artış beklendiğini belirterek, “Geçen yıl 300 bin tonu aşan incir üretimimizin bu yıl yüzde 9,5’lik artışla 328 bin tona ulaşması bekleniyor.
 • 01:17Yüksekova'daki Olaylar Hakkari'de Protesto EdildiYüksekova'daki Olaylar Hakkari'de Protesto EdildiHakkari'nin Yüksekova ilçesinde dün akşam saat 23.30 da Valilik kararıyla uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından başlayan ve sabah saatlerine kadar devam eden çatışmalar Hakkari'nin bazı mahallelerinde protesto edildi.
 • 00:24Yüksekova'daki Olaylar Hakkaride Protesto EdildiYüksekova'daki Olaylar Hakkaride Protesto EdildiHakkari'nin Yüksekova ilçesi'de dün akşam saat 23.30 da Valilik kararıyla uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından başlayan ve sabah saatlerine kadar devame eden çatışmalar Hakkari'nin bazı mahallelerinde protesto edildi.
 • 19:54İzmir - Kuru İncir Rekoltesinde Yüzde 7 Artış Bekleniyorİzmir - Kuru İncir Rekoltesinde Yüzde 7 Artış BekleniyorKuru incir rekoltesinde yüzde 7 artış bekleniyor İzmir Ticaret Borsası koordinatörlüğünde gerçekleştirilen 2015'2016 kuru incir rekolte tahminleri açıklandı.
 • 19:39Kuru İncir Rekoltesinde Yüzde 7 Artış BekleniyorKuru İncir Rekoltesinde Yüzde 7 Artış Bekleniyorİzmir Ticaret Borsası koordinatörlüğünde gerçekleştirilen 2015–2016 kuru incir rekolte tahminleri açıklandı.
 • 18:50Kuru İncir Rekolte Tahminiİzmir Ticaret Borsası (İZTB) Yönetim Kurulu Üyesi Özhan Şen, 2015-2016 sezonu Ege Bölgesi kuru incir rekoltesine ilişkin, "Hava şartlarının normal seyri halinde geçen yıla göre yüzde 7 artarak 74 bin 505 ton olacağı tahmin ediliyor" dedi.
 • 17:57Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:40Manisa'da Gediz Havzası ToplantısıManisa'da Gediz Havzası ToplantısıOrman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Atıksu Kalite Daire Başkanlığınca “Günlük Maksimum Toplam Yük Yaklaşımının Gediz Havzası’nda Uygulanması Projesi" paydaş toplantısı Manisa’da yapıldı.
 • 17:39Av. Hırçıner: Manisa'da Okul Denetlemesi, Baskın Havası Şeklinde YapıldıAv. Hırçıner: Manisa'da Okul Denetlemesi, Baskın Havası Şeklinde YapıldıManisa’da, polis eşliğinde yedi kurum tarafından denetim baskını düzenlenen Özel Şehzade Mehmet Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu’nun avukatı Menderes Hırçıner, bu denetlemenin denetleme değil, baskın havası şeklinde yapıldığını söyledi.
 • 14:23Alanya Belediyesi Gölbeleni Yaylası'nda Çalışma BaşlattıAlanya Belediyesi Gölbeleni Yaylası'nda Çalışma BaşlattıAntalya’nın Alanya Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Tosmur Mahallesi’ne bağlı Gölbeleni Yaylası’nda altyapı ve yol genişletme çalışmalarına başladı.
 • 12:45Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 10:5450 Pomak Genci Menderes'te50 Pomak Genci Menderes'teHazırlanan proje kapsamında Türkiye’ye gelen Bulgaristan’da yaşayan 50 Pomak genci, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’yu ziyaret etti.
 • 08:54Kayseri Şeker'den Tomarza'ya Bölgesel Toprak Analiz LaboratuvarıKayseri Şeker'den Tomarza'ya Bölgesel Toprak Analiz LaboratuvarıKayseri Milletvekili Yaşar Karayel Kayseri Şeker tarafından Tomarza’ya kurulan toprak analiz laboratuvarının açılışında çok sert konuştu.
 • 03:40İncirde Üretim Yüzleri Güldürdüİncirde Üretim Yüzleri GüldürdüDÜNYA İncir bu yıl üreticinin yüzünü güldürecek.
 • 22:03Ödemiş'te Açılmak İstenen Altın MadeniÖdemiş'te Açılmak İstenen Altın MadeniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ödemiş'te açılmak istenen altın madeni- Kamil Okyay Sındır'ın konuşması- CHP İzmir Milletvekilli Musa Çam'ın konuşması Ödemiş'te açılmak istenen altın madeni- Küçükmenderes'te Tarih ve Doğa Katliamına Hayır Platformu, altın madenine karşı eylem yaptı Küçükmenderes'te Tarih ve Doğa Katliamına Hayır Platformu üyeleri, Ödemiş ilçesinde açılmak istenen altın madenine karşı eylem yaptı.
 • 19:07Ödemiş'ten Ödemiş'ten "Altına Hayır" Sesleriİzmir'in Ödemiş İlçesi Bozdağ'da açılmak istenen altın ve gümüş madeni için 4'üncü kez Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Toplantısı yapılmasını isteyen firma, çevreciler tarafından protesto edildi.
 • 17:53Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:05Ödemiş'te Açılmak İstenen Altın MadeniKüçükmenderes'te Tarih ve Doğa Katliamına Hayır Platformu üyeleri, Ödemiş ilçesinde açılmak istenen altın madenine karşı eylem yaptı.
 • 12:41Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:33Dünya Lideri Olduğumuz İncirde Yüzler GülüyorTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, incir üretiminde bu yıl da artış beklendiğini belirterek, “Geçen yıl 300 bin tonu aşan incir üretimimizin bu yıl yüzde 9,5’lik artışla 328 bin tona ulaşması bekleniyor" dedi.
 • 11:31Tzob Genel Başkanı Bayraktar AçıklamasıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, geçen yıl 300 bin tonu aşan incir üretiminin bu yıl yüzde 9,5'lik artışla 328 bin tona ulaşmasının beklendiğini bildirdi.
 • 09:37Edebiyat Festivali İçin BuluştularEdebiyat Festivali İçin Buluştularİzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali" Seferihisar ve Urla'da edebiyat rüzgarı estirdi.
 • 09:23Samancıların Izdırabı Yazılacak Gibi DeğilSamancıların Izdırabı Yazılacak Gibi DeğilTürkiye’nin en önemli besi ve süt hayvancılığının yapıldığı Aydın’da yılın her mevsimi ve her gün açık olan saman pazarının sakinlerinin ızdırabı yazılacak gibi değil. Başçayır-Ödemiş yolu üzerinde bulunan Saman Pazarına yıllardır bir tuvalet kurulmadığını belirten samancılar, “Sancısı tutan ihtiyaç giderebilmek için ya şehre iniyor ya da bir yerleşim yerine gidip uzun süre ihtiyaç giderebilecek tuvalet arıyor.
 • 21:36Borsa, 2015'i Kayıp Yıl İlan EttiBorsa, 2015'i Kayıp Yıl İlan Ettiİzmir Ticaret Borsası (İTB) Başkan Vekili Ercan Korkmaz, İzmir'in tarla ürünlerinin tümünde üretimin düştüğüne dikkat çekerek, 2015'i 'Kayıp yıl' ilan etti.
 • 19:23Dört İlde Elektrik KesintisiBaşkent Elektrik Anonim Şirketi, Ankara, Çankırı, Zonguldak ve Bartın illerinde planlı elektrik kesintisi programı kapsamında bazı yerleşim birimlerine elektrik verilemeyeceğini açıkladı.
 • 17:57Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:00Menderes'te Okullar YenileniyorMenderes'te Okullar YenileniyorMenderes Belediyesi tarafından 2015-2016 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçedeki okullarda bakım onarım çalışması gerçekleştiriliyor.
 • 14:06Türkiye'nin İlk Tdiosb'si Aydın'da Hayata GeçecekTürkiye'nin İlk Tdiosb'si Aydın'da Hayata GeçecekAK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Sadık Atay, Türkiye’nin ilk Tarıma Dayalı Su Ürünleri İhtisas Organize Bölgesi’nin (TDİOSB) Aydın’da hayata geçeceğini, çalışmaların sona ermesiyle Aydın’ın yavru balık ile diğer balık üretiminde ve ihracatında 81 ilde lider konuma geleceğini açıkladı.
 • 12:44Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:21Şampiyon Son Yarışlarda Belli OlacakŞampiyon Son Yarışlarda Belli OlacakTürkiye Ralli Şampiyonası kadın pilotlar kategorisinde şampiyonluk heyecanı; kıyasıya geçen Ford Otosan 33. Kocaeli yarışıyla devam etti.
 • 09:14Daha İyi Hizmet İçinMenderes Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak Temizlik İşleri Şantiyesi ile Fen ve Destek İşleri Şantiyesi için çalışmalar aralıksız devam ediyor.
 • 17:57Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:31Pancarköy'deki Ağıl YangınıCHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, Pancarköy köyünde bir ağılda meydana gelen yangının ardından ağıl sahibi Mehmet Yaşar Ünver'i ziyaret etti.
 • 12:46Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:24Jeotermal Tartışmaları'na Erdem de KatıldıJeotermal Tartışmaları'na Erdem de KatıldıAydın’da bir süredir devam eden jeotermal tartışmalarına AK Parti 23. ve 24. Dönem Aydın Milletvekili Mehmet erdem de katıldı.
 • 16:54Sudan Koyun GeçirmeSudan Koyun Geçirme" YarışmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Otlayan koyunlardan genel plan detay - Çoban ve koyunlardan detay - Çivril ilçesinden gelen Nurhan Akgündüz'ün açıklamaları-Koyunların Büyük Menderes Nehri' ne getirilmeleri - Suya atlayan koyunlardan genel plan detaylar - Etkinliğe katılan vatandaşlardan genel plan detay - Suya koşan ve atlayan koyunlardan detay -Yarışmaya katılan 11 yaşındaki Musa Kol'un açıklamaları- Teröre tepki için koyunlarını kırmızıya boyadılar- Her yıl Sudan Koyun Geçirme Yarışması'nın düzenlendiği ancak terör saldırıları nedeniyle bu yılki etkinliğin iptal edildiği Denizli'nin Çal ilçesinde bir araya gelen çobanlar, "şehitlere saygı, teröre tepki amacıyla" koyunlarını al renge boyadı Denizli'nin Çal ilçesinde bir araya gelen çobanlar, terör saldırılarına tepki için koyunlarını kırmızıya boyadı.
 • 16:45AK Parti Arapgir İlçe Danışma Toplantısı GerçekleştirildiAK Parti Arapgir İlçe Danışma Toplantısı GerçekleştirildiAK Parti Arapgir ilçe danışma toplantısına AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti Arapgir ilçe başkanı Mehmet Tümer, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, AK Parti İl Başkan yardımcısı Enes Perçin, AK Parti Arapgir koordinatörü Orhan Barman, il yönetim kurulu üyesi Şahin Uslu, ilçe kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
 • 14:35Denizli Koyunlar Çobanları Takip EtmediDenizli Koyunlar Çobanları Takip EtmediDenizli'nin Çal ilçesinde 8 asrı aşkın süredir düzenlenen Sudan Koyun Geçirme Şenliği'nde şehitler nedeniyle eğlence bölümü iptal edildi.
 • 14:11Koyunlar Çobanları Takip EtmediKoyunlar Çobanları Takip EtmediDenizli'nin Çal İlçesi'nde 8 asrı aşkın süredir düzenlenen Sudan Koyun Geçirme Şenliği'nde şehitler nedeniyle eğlence bölümü iptal edildi.