SON DAKİKA MENDERES HABERLERİ

Son Dakika Menderes Haberleri

 • 21:55Vatan Partisi'nden Menderes'te Kirlilik EylemiVatan Partisi'nden Menderes'te Kirlilik EylemiDenizli'nin Sarayköy İlçesi'nde Vatan Partisi, Büyük Menderes Nehri'ndeki kirlenmeye dikkat çekmek ve kirliliğin önlenmesi için parti olarak geliştirdikleri projeyi açıklamak için eylem yaptı.
 • 20:54Davutoğlu, İzmir'de Başbakanlık Ofisi'ni Açtı (3)Davutoğlu, İzmir'de Başbakanlık Ofisi'ni Açtı (3)İzmir'de KONUŞTU Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa'nın adından geldiği İzmir'de Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda miting yaptı.
 • 20:11Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milli iradeye düşman olanların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için "muhtar bile olamazsın" dediğini belirterek, "Milli iradenin karşısında duramazsınız, duramayacaksınız. Recep Tayyip Erdoğan sağ olduğu sürece, AK Parti var olduğu sürece, bu milletle yürüdüğü sürece bilsinler ki milli irade o tuzak kuranları ezip geçecektir.
 • 18:43AK Parti İzmir MitingiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "yeni" Türkiye'nin, çok daha büyük, müreffeh, huzurlu, gelişmiş ve kalkınmış ülke olacağını bildirdi.
 • 16:08Genel Seçime Doğru"Milli İttifak"ın İzmir milletvekili adayları Bayram Sakartepe, Cenk Kılıç, Vedat Kolukısa, Ali Koyugölge, Menderes Bozkurt, Orhan Yıldırım ve Sedat Fidan, seçim çalışmaları kapsamında Çiğli'de Saadet Partisi İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.
 • 14:59Tarihi Sevdiren Adam Okurlarıyla BuluştuTarihi Sevdiren Adam Okurlarıyla BuluştuAnılarındaki Türkiye’yi anlatan Yavuz Bahadıroğlu, 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda okurlarıyla bir araya geldi.
 • 14:09Bultürk Genel Başkanı UlutürkBultürk Genel Başkanı UlutürkGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - (BULTÜRK) Genel Başkanı Rafet Ulutürk ile röportaj Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği (BULTÜRK) Genel Başkanı Rafet Ulutürk, Bulgaristan Türkleri olarak devletin güçlenmesinden yana olduklarını söyledi.
 • 13:58Bultürk Genel Başkanı Ulutürk AçıklamasıBulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği (BULTÜRK) Genel Başkanı Rafet Ulutürk, Bulgaristan Türkleri olarak devletin güçlenmesinden yana olduklarını söyledi.
 • 13:11Edirne'de Baraj İnşaatındaki Göçükte Hayatını Kaybeden İşçiEdirne'de Baraj İnşaatındaki Göçükte Hayatını Kaybeden İşçiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Veli Gök'ün cenazesinin Kadirli Devlet Hastanesi morgundan alınması-Asri mezarlığa getirilmesi-Çalışma arkadaşı Selahattin İşçan'ın konuşması-Evine getirilip helallik alınması-Yakınlarının gözyaşı dökmesi-Defnedilmek üzere Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesine gönderilmesi Edirne'de baraj inşaatındaki göçük- Hayatını kaybeden işçilerden Veli Gök'ün cenazesi, ailesinin yaşadığı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde helallik alınmasının ardından memleketi Kahramanmaraş'a gönderildi Edirne'de, Hamzadere Barajı inşaatına bağlı sulama kanalı çalışmasındaki göçükte hayatını kaybeden işçilerden Veli Gök'ün cenazesi, ailesinin yaşadığı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde helallik alınmasının ardından toprağa verilmek üzere memleketi Kahramanmaraş'a uğurlandı.
 • 11:35Menderes Çiçek Festivali Coşkulu AçılışMenderes Çiçek Festivali Coşkulu Açılışİzmir’in Menderes ilçesinde düzenlenen 6. Çiçek Festivali coşkulu başladı.
 • 10:46Menderes 6. Çiçek FestivaliMenderes Belediyesi tarafından, Menderes Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin katkılarıyla düzenlenen Geleneksel 6. Çiçek Festivali renkli görüntülere sahne oldu.
 • 00:48Bozdağ: Bozdağ: "Atatürk De, İnönü de Fiilen Başkan Gibi Görev Yapmıştır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yeni Türkiye Buluşmaları Başkanlık Sistemi" konulu panel- Salondan detaylar- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ konuşması Eski Adalet Bakanı Bozdağ: - "Atatürk ve İnönü dönemlerinin başbakanlarını sorsak, bugün birçok kimse isimleri bilmeyebilir.
 • 23:03Eski Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'de fiilen başkanlık sistemiyle yönetilen dönemler bulunduğunu belirterek, "Atatürk ve İnönü dönemlerinin başbakanlarını sorsak bugün birçok kimse isimleri bilmeyebilir.
 • 21:33Eski Adalet Bakanı Bozdağ Nevşehir'de Başkanlık İstemini AnlattıEski Adalet Bakanı Bozdağ Nevşehir'de Başkanlık İstemini AnlattıEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, başkanlık isteminin kaybedenlerin sistemi olmadığını ve bu yüzden Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’nin bu istemi istemediklerini belirterek, “Başkanlık sistemini Türkiye bir gün mutlaka benimseyecek.
 • 16:44İzmir Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurdu 2-İzmir Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurdu 2-Kocaoğlu: AKP'li İçten'in tweetleri kanımı dondurdu İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'le ilgili attığı tweetlerle tepki çeken Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten'in sözlerinin kanını dondurduğunu söyledi.
 • 14:43İzmir Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurdu 1-İzmir Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurdu 1-Kocaoğlu: AKP'li İçten'in tweetleri kanımı dondurdu İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'le ilgili attığı tweetlerle tepki çeken Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten'in sözlerinin kanını dondurduğunu söyledi.
 • 14:33Adnan Menderes'in Heykeli Memleketi Koçarlı'ya DikildiAdnan Menderes'in Heykeli Memleketi Koçarlı'ya DikildiDemokrasi şehidi merhum Başbakan Adnan Menderes’in heykeli, memleketi Aydın'ın Koçarlı ilçesinde, aynı adı taşıyan parka dikildi.
 • 13:03Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı DondurduKocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurduİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'le ilgili attığı tweetlerle tepki çeken Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten'in sözlerinin kanını dondurduğunu söyledi.
 • 11:02Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim(Yüzde) IZOCAM 814.
 • 10:49CHP'li Belediye Adnan Menderes'in Heykelini DiktiCHP'li Belediye Adnan Menderes'in Heykelini DiktiAydın'ın Koçarlı İlçesi'nde CHP'li Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, kent merkezinde yapılan parka merhum başbakan Adnan Menderes'in adını verdi ve heykelini dikti.
 • 10:49Aydın'da CHP'li İlçe Belediyesi Adnan Menderes'in Heykelini DiktiAydın'da CHP'li İlçe Belediyesi Adnan Menderes'in Heykelini DiktiAydın'ın Koçarlı ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı, ilçe merkezinde yapılan parka, merhum başbakan Adnan Menderes'in adını verdi ve parka Menderes'in heykelini dikti.
 • 10:27Burdur'da 150 Kişi AK Parti'ye KatıldıBucak ilçesinde Demokrat Parti'den istifa eden 150 kişiye, AK Parti rozeti takıldı.
 • 23:05Erdoğan: Erdoğan: "12 Eylül Dönemini Özlüyoruz Diyorlar"- Toplu açılış töreni- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'ta-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4)- "İstedikleri kadar medyaları olsun, İstedikleri kadar paralel medyaları olsun, istedikleri kadar Doğan medyası olsun, istedikleri kadar onların yandaşları olsun. Bunlar ne demişti?
 • 22:29Milli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'deMilli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'deMihalgazi ilçesini ziyaret- Esnaf ziyareti- Bakan Avcı'nın gözleme pişiren kadınlarla sohbeti- AK Parti Eskişehir 3. sıra milletvekili adayı Emine Nur Günay'ın açıklaması Milli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'de- Avcı, Mihalgazi ilçesini ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya geldi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'in Mihalgazi ilçesini ziyaret etti.
 • 21:38Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'taCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstedikleri kadar medyaları olsun, istedikleri kadar paralel medyaları olsun, istedikleri kadar Doğan medyası olsun, istedikleri kadar onların yandaşları olsun. Bunlar ne demişti?
 • 21:08Milli Eğitim Bakanı Avcı Eskişehir'deMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'in Mihalgazi ilçesini ziyaret etti.
 • 19:24Hacı Ahmet Ercan Camii Dualarla AçıldıHacı Ahmet Ercan Camii Dualarla AçıldıŞehitkamil Belediyesi’nin destekleriyle Gaziantepli Hayırsever İşadamı Hacı Ahmet Ercan tarafından yaptırılan Hacı Ahmet Ercan Camii’nin açılışı dualarla yapıldı.
 • 18:48Gaziantep'te Cami AçılışıGaziantep'te yaptırılan Nezihe Şerafettinoğlu ve Hacı Ahmet Ercan camileri törenle ibadete açıldı.
 • 18:43Eskişehir - Bakan Avcı'dan Seçim ZiyaretleriEskişehir - Bakan Avcı'dan Seçim ZiyaretleriBakan Avcı'dan seçim ziyaretleri Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, seçim çalışmalarını Eskişehir'in Sarıcakaya ve Mihalgazi ilçelerinde sürdürdü.
 • 18:34Bakan Avcı'dan Seçim ZiyaretleriBakan Avcı'dan Seçim ZiyaretleriMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, seçim çalışmalarını Eskişehir'in Sarıcakaya ve Mihalgazi ilçelerinde sürdürdü.
 • 18:33Ordu-giresun Havalimanı'nın AçılışıOrdu-giresun Havalimanı'nın AçılışıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Yüzyılın Projesi" olarak adlandırdığı ve 20 yılda 200 milyar dolarlık yatırım hedeflediği mega projesiyle ilgili, "Sayın Kılıçdaroğlu çıkmış projeler açıklıyor.
 • 18:22Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Türkiye'nin yerli ve yenilenebilir enerji projelerini geliştirmeye devam edeceklerini vurgulayarak, son bir hafta içerisinde açılışını yaptıkları ve temelini attıkları projelerin toplam maliyetinin bir milyar doların üzerinde olduğunu belirtti.
 • 18:18Vatandaşın Menderes Vefası, Bakan Avcı'yı ŞaşırttıVatandaşın Menderes Vefası, Bakan Avcı'yı ŞaşırttıMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesinde vatandaşlarla selamlaştığı sırada, bir vatandaşın Adnan Menderesin idam edilmesinden bir gün önceki gazete kupürünü kasketinde saklamasına şaşırdı.
 • 17:53Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:33Prof. Dr. Tuna: Prof. Dr. Tuna: "Bafa'daki Tarihi Alanlar Rist Altında"Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Edebiyat Fakültesi tarafından yürütülen, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında gerçekleştirilen “Bafa Gölü ve Çevresinde Toplum Destekli Eko Turizm Faaliyetlerinin Belirlenmesi” projesi 2. Çalıştayı üniversitenin Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) yapıldı.
 • 16:02Ak Partili Adaylar, Özal Mahallesi'ni Ziyaret EttiAk Partili Adaylar, Özal Mahallesi'ni Ziyaret EttiAK Parti Malatya Milletvekili adayları, Özal Mahallesi’nde düzenlenen ortak toplantıda bir araya geldi.
 • 14:31Ak Partili Hamza Dağ: Ak Partili Hamza Dağ: "Birileri İmam Hatip Okulundan Her Zaman Rahatsızlık Duyuyor"İzmir’in Menderes ilçesinde, Menderes İmam-Hatip Ortaokulu’nun açılışını yapan AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, imam-hatip okullarının kuruldukları andan bugüne kadar birçok meselede ön planda olduğunu vurgulayarak, birilerinin bu okullardan her zaman rahatsızlık duyduğunu ifade ettiMenderes İmam Hatip Ortaokulunun açılışına, AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu ve vatandaşlar katıldı.
 • 12:44Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:19Özdağ: Özdağ: "Ak Parti Diğerleri Gibi Türkiye'yi İdare Etmedi, Yönetti"AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “Türkiye’yi idare etmek kolay yönetmek zordur” dedi.
 • 07:26Erdoğan: Mursi'nin İdam Kararı Kanıma DokunuyorErdoğan: Mursi'nin İdam Kararı Kanıma DokunuyorCumhurbaşkanı Erdoğan, Mursi'ye verilen idam kararı için "Açık ve net söylüyorum, bu benim kanıma dokunuyor. Hazmedemiyorum." dedi.
 • 00:27Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Serbest Turizm Ticaret Bölgesi' Projemiz Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun üyeler ile selamlaşması- Bakan Eroğlu'nun konuşması ve plaket alması -"Küçük Menderes Deltası'nda 7 büyük baraj ve 6 gölet yapıyoruz.
 • 22:26Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçimlerden sonra İzmir'e serbest turizm ve ticaret bölgesi kurulması için çalışma başlattıklarını, bunun için 4 yer belirlediklerini ve bu konuda iş dünyasının fikirlerini beklediklerini söyledi.
 • 22:24İzmir - Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle Oynamayacaksınızİzmir - Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle OynamayacaksınızTaner Yıldız'dan ucuz mazot tepkisi Vatandaşın, çiftçinin ümitleriyle oynamayacaksınız (3) SOMA'DA DEVLETLEŞTİRME OLMAYACAK İzmir'de bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Menderes'teki ziyaretlerini tamamladıktan sonra Ak Parti İl Teşkilatı'na geldi.
 • 21:22Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle Oynamayacaksınız (3)Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle Oynamayacaksınız (3)Soma'da DEVLETLEŞTİRME OLMAYACAK İzmir'de bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Menderes'teki ziyaretlerini tamamladıktan sonra Ak Parti İl Teşkilatı'na geldi.
 • 20:26Yıldız: Yıldız: "Devletin Nasıl Yönetildiğini Hep Beraber Gördüler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın alana gelmesi- Bakan Yıldız, Menderes Belediye Başkanı Soylu ve İZMİRGAZ AŞ Genel Müdürü Yandımata'nın doğalgaz borusunu imzalamaları- Tören alanında küçük bir çocuğu kucağına alması- Lokma yemesi- Menderes Belediyesini ziyareti - Bakan Yıldız: "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:33Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle Oynamayacaksınız (2)Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle Oynamayacaksınız (2)Menderes'e DOĞALGAZ GELECEK Menderes İlçesi'ne doğalgaz verilmesi için ilk boruların kaynak törenine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da katıldı.
 • 19:30Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “İktidara geldiğimizde bir şeye benzetmeyenler, Türkiye iki belediye ile yönetilemez diyenler, bugün devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler” dedi.
 • 19:27Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, İzmir'deEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:17Kayseri Şeker Fabrikası Boğazlıyan Tesislerinde İncelemeKayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası'nın Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesindeki üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.
 • 18:07Bahçeli: Milli İrade ya İktidara Devam Demeli, Veyahut da Yıkıp Atmalı (3)Bahçeli: Milli İrade ya İktidara Devam Demeli, Veyahut da Yıkıp Atmalı (3)"osmanlı TOKADI YİYECEK" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bilecik'ten sonra geldiği Kütahya'da halka hitap etti.