SON DAKİKA MENDERES HABERLERİ

Son Dakika Menderes Haberleri

 • 11:30Portakal'da Kılık Kıyafet Şartı DavetiyelerdePortakal'da Kılık Kıyafet Şartı DavetiyelerdeUluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, yarın 52'nci kez sinemaseverlerle buluşacak.
 • 11:06Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile önceki hafta kapanış fiyatına göre değişim oranları şöyle: Hisse adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Kapanış Haftalık Değişim (Yüzde) IZOCAM 780.
 • 17:47Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:42İzmir'de Kaçak İçki OperasyonuMenderes ilçesinde, bir iş yerinin deposunda kaçak üretildiği belirlenen 20 litre rakı ele geçirildi.
 • 15:19İzmir'de, Ölüm Saçan Sahte Rakıları Satan Ş.s., Tüm Türkiye'de Aranıyorİzmir'de, Ölüm Saçan Sahte Rakıları Satan Ş.s., Tüm Türkiye'de Aranıyorİzmir'de sahte rakıdan ölenlerin sayısı 4'e çıktı.
 • 14:31Bayanlardan Erkeklere Manikür ve PedikürBayanlardan Erkeklere Manikür ve PedikürTokat’ta saç ve sakal kesimi için kuaföre giden erkekler, artık cilt bakımının yanı sıra manikür, pedikür de yaptırıyor.
 • 13:15Ak Partili Belediye Başkanları Selçuk'ta ToplandıAk Partili Belediye Başkanları Selçuk'ta Toplandıİzmir’in ilçelerinde görev yapan AK Partili belediye başkanları, bu ay ki toplantısını Selçuk ilçesinde gerçekleştirdi.
 • 12:47Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:48Basketbol: Haftanın ProgramıSpor Toto Basketbol Ligi'ne 8, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 6, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne ise 10. hafta maçlarıyla devam edilecek.
 • 10:14Zabıta Ekibinden Kaçak İçki OperasyonuZabıta Ekibinden Kaçak İçki Operasyonuİzmir’in Menderes ilçesinde, belediye zabıta ekipleri son günlerde kaçak içki nedeniyle yaşanan ölümlerin ardından ilçede alkollü içki denetimi gerçekleştirdi.
 • 10:06İzmir Menderes'te Kaçak İçki Ele Geçirildiİzmir Menderes'te Kaçak İçki Ele Geçirildiİzmir'in Menderes Belediyesi zabıta ekipleri, son günlerde kaçak içki yüzünden görülen ölümlerin ardından, ilçede alkollü içki denetimi yaptı.
 • 17:53Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:46Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:46İzmir Menderes'te Sahil Yolu Projesine Başlandıİzmir Menderes'te Sahil Yolu Projesine Başlandıİzmir'in Menderes Belediyesi tarafından Özdere Çukuraltı’nda hayata geçirilen sahil yolu projesinin çalışmaları başladı.
 • 17:59Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 14:39Adnan Menderes Demokrasi Müzesi" Kurulması ÇalışmalarıAydın'da 2016 yılı içinde açılması planlanan Adnan Menderes Demokrasi Müzesi'nde merhum başbakanın anıları ve siyasi mücadelesi yaşatılacak.
 • 12:43Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:51Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:30Karayolları Genel Müdürlüğü'nden UyarılarKarayolları Genel Müdürlüğü'nden UyarılarKarayolları Genel Müdürlüğü, Küçük Menderes Havzasında farklı noktalarda devam eden yol yapım çalışmalarıyla ilgili uyarılarda bulunarak, sürücülerden trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmelerini istedi.
 • 12:37Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:37Genleri Dinle, Kalıcı Zayıfla'Genleri Dinle, Kalıcı Zayıfla'Sağlıklı zayıflama konusunda 2000’li yılların başından bu yana genler üzerinde yapılan çalışmalar, umut verici sonuçlar ortaya koymaya başladı.
 • 11:24Suriye'de Öğretmendi, Türkiye'de Kebapçılık YapıyorSuriye'de Öğretmendi, Türkiye'de Kebapçılık YapıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Suriyeli öğretmen Muhammed Ali'nin salata yapması, et pişirmesi ve servis yapması- Muhammed Ali'nin ve iş yeri sahibi Şahin Avcı'nın konuşması Suriye'de öğretmendi, Türkiye'de kebapçılık yapıyor- Ülkesindeki iç savaştan kaçarak Osmaniye'nin Kadirli ilçesine gelen Suriyeli öğretmen, kebapçılık yaparak ailesinin geçimini sağlıyor- Suriyeli öğretmen Ali: -"Suriye'de Arapça öğretmenliği yapıyordum. İç savaştan dolayı çok sevdiğim öğretmenlik mesleğimi bırakmak zorunda kaldım. Geçimimizi sağlamak için kebapçılık yapıyorum" MENDERES ÖZAT - Ülkesindeki iç savaştan kaçarak Osmaniye'nin Kadirli ilçesine gelen Suriyeli öğretmen Muhammed Ali, kebapçılık yaparak ailesinin geçimini sağlıyor.
 • 11:10Suriye'de Öğretmendi, Türkiye'de Kebapçılık YapıyorÜlkesindeki iç savaştan kaçarak Osmaniye'nin Kadirli ilçesine gelen Suriyeli öğretmen Muhammed Ali, kebapçılık yaparak ailesinin geçimini sağlıyor.
 • 11:01Adanalı Sporcular 25 Madalya ile DöndüAdanalı Sporcular 25 Madalya ile DöndüAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, geçtiğimiz hafta Antalya’da gerçekleştirilen “ Muay Thai Avrupa Şampiyonası "nda dereceye giren Adanalı sporcuları makamında kabul etti.
 • 10:18İzsu'dan 11 Yılda 3 Bin 260 Kilometre İçme Suyu Şebekesiİzsu'dan 11 Yılda 3 Bin 260 Kilometre İçme Suyu Şebekesiİzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, son 11 yıla 11 büyük arıtma, 3 bin 260 kilometre yeni içme suyu şebekesi, 796 kilometre yeni kanalizasyon şebekesi, 283 kilometre yağmur suyu hattı ve 201 kilometre dere ıslahı sığdırdı.
 • 08:33Hsyk, İlk Defa Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesine Tabi Tutulanları AçıkladıHâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, 31 Ağustos 2015 tarihi itibari ile 1. dereceye yükselip aynı tarih itibariyle geçerli olmak üzere ilk defa birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulan adli ve idari yargı hâkim ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adları yayımlandı.
 • 21:34Eski Adalet Bakanı Türk: İnsanlar Kolaylıkla TutuklanabiliyorEski Adalet Bakanı Türk: İnsanlar Kolaylıkla TutuklanabiliyorEski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk, Sulh Ceza Hakimlerinin yetkilerini ve kararlarını eleştirerek, "İnsanlar kolaylıkla tutuklanabiliyor." dedi.
 • 17:56Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:04Küçük Devran Yangında Can Verdiİzmir'in Menderes İlçesi'nde 7 yaşındaki Devran Maltepe, evde çıkan yangında öldü.
 • 14:51Adnan Menderes Dernekler Federasyonu'nu Kapatma Talebi ReddedildiAdnan Menderes Dernekler Federasyonu'nu Kapatma Talebi Reddedildi27 Mayıs darbesinden sonra idam edilen Başbakan Adnan Menderes adına kurulan derneklerin çatı örgütü Adnan Menderes Dernekler Federasyonu’nun kapatılması için açılan dava reddedildi.
 • 12:55Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:42Tuttuklu Baransu: Dün Yassıada Mahkemesi'nde Yaşananlar Bugün Bana YaşatılıyorTutuklu gazeteci Mehmet Baransu, geçen hafta yapılan duruşmasında gün boyu kendisine yemek verilmediğini ve tuvalete giderken bile kelepçelerinin çıkarılmadığını belirtti.
 • 16:42Özdağ'dan 'Türkiye'ye İhtiyacınız Var' MesajıÖzdağ'dan 'Türkiye'ye İhtiyacınız Var' MesajıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Ne bulurlarsa bulsunlar Doğu Akdeniz’de bize ihtiyacı var. İster İsrail olarak, ister Güney Kıbrıs olarak Türkiye’ye ihtiyacınız var. Onlara sesleniyorum, buradan geçeceksiniz başka çareniz yok” dedi.
 • 13:11Kablosuz ve Ücretsiz İnternet Hizmeti 34 Noktaya YayılıyorKablosuz ve Ücretsiz İnternet Hizmeti 34 Noktaya Yayılıyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde 8 noktada hizmete sunduğu kablosuz ve ücretsiz internet ağını yaygınlaştırmak ve çevre ilçelere götürmek için çalışmalara başladı.
 • 12:16Kablosuz ve Ücretsiz İnternet KeyfiKablosuz ve Ücretsiz İnternet Keyfiİzmir Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde sekiz noktada başladığı “WizmirNET” kablosuz internet ağını çevre ilçelere de yaygınlaştırıyor.
 • 10:59İzmir'deki Kablosuz İnternet Hizmetiİzmir Büyükşehir Belediyesinin 8 ayrı noktada başlattığı kablosuz ve ücretsiz internet hizmetinin 34 noktaya yayılacağı bildirildi.
 • 23:47Akdoğan: Akdoğan: "Artık İcraat Yapma Zamanı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Önümüzde şimdi kısa sürede verdiğimiz sözleri tutmak var. Reformlar var, projeler var. Bunlar çalışılıyor, inşallah önümüzdeki hafta hükümet programı da Meclis'te okunur.
 • 23:33Akdoğan: Akdoğan: "Demokratikleşme İçinde Bir Mücadele Vermek Gerekiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ensar Vakfı - "Büyük Türkiye Buluşması" etkinliği- Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Önümüzde şimdi kısa sürede verdiğimiz sözleri tutmak var. Reformlar var, projeler var. Bunlar çalışılıyor, inşallah önümüzdeki hafta hükümet programı da Meclis'te okunur.
 • 23:17Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Önümüzde şimdi kısa sürede verdiğimiz sözleri tutmak var. Reformlar var, projeler var. Bunlar çalışılıyor, inşallah önümüzdeki hafta hükümet programı da Meclis'te okunur.
 • 15:15Manisa'daki Manisa'daki "Paralel Devlet Yapılanması" OperasyonuManisa'daki "Paralel Devlet Yapılanması"na yönelik operasyonda hayırseverlerin manevi duygularını kullanmak suretiyle makbuzsuz ve güven esasına dayalı olarak toplanan paraların amacı dışında FETÖ/PDY terör örgütüne finansal kaynak sağlamaya yönelik kullanıldığı iddialarıyla 10'u tutuklanan 31 şüpheliden bazılarının Bank Asya'ya yatırılan paralar ve paralara bloke konulmasıyla ilgili beyanları dikkati çekiyor.
 • 12:19CHP İzmir'de Kongre Maratonu BaşlıyorCHP İzmir İl Teşkilatı'nda, delege seçimlerinin tamamlanmasından sonra 30 ilçede yeni başkan ve yönetim belirlenmesi için kongreler başlıyor.
 • 11:37Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile önceki hafta kapanış fiyatına göre değişim oranları şöyle: Hisse adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Kapanış Haftalık Değişim (Yüzde) IZOCAM 788.
 • 11:25Tatlı Su Midyeleri, Yok OluyorTatlı Su Midyeleri, Yok Oluyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Doç. Dr. Ümit Kebapçı ile röportaj, - Midyeler incelenirken görüntü, "Tatlı su midyeleri, yok oluyor"- Bilim adamları, derelerdeki kuruma ve kirlenme nedeniyle tatlı su midyelerinin önemli ölçüde yok olduğunu belirledi- MAKÜ Fen Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Kebapçı: - "Tatlı su midyelerinin, Güney Marmara çevresinde ve Ege Bölgesi'nin endüstrileşmiş kesimlerinde, yoğun tarım yapılan Büyük Menderes ve Gediz havzalarında, ayrıca Akdeniz'e dökülen pek çok derede kuruma ve kirlenme nedeniyle önemli ölçüde yok olduğunu tespit ettik"-"Tatlı su midyeleri kirletici organik maddeleri süzerek ekolojik döngü içinde kilit rol üstlendikleri için yok olmalarının nehir sistemlerinin ekolojik dengesi bakımından oldukça olumsuz sonuçlar doğuracağını düşünüyorum" GÖKMEN YÜCE - Bilim adamları, derelerdeki kuruma ve kirlenme nedeniyle tatlı su midyelerinin önemli ölçüde yok olduğunu tespit etti.
 • 11:16Tatlı Su Midyeleri, Yok Oluyor"Bilim adamları, derelerdeki kuruma ve kirlenme nedeniyle tatlı su midyelerinin önemli ölçüde yok olduğunu tespit etti.
 • 07:18Adü Öğretim Üyesi ve Öğrencisi En İyi Poster Bildiri Ödülü AldıAdü Öğretim Üyesi ve Öğrencisi En İyi Poster Bildiri Ödülü AldıAdnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğretim üyesi ve yüksek lisans öğrencisi ulusal kongrede ‘En İyi Poster Bildiri’ ödülünü kazandı.
 • 17:58Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:49Dinar'da Eski Sulama Kanallarının Üzeri KapatılıyorDinar'da Eski Sulama Kanallarının Üzeri KapatılıyorAfyonkarahisar Dinar ilçesindeki su kanallarının güvenlik gerekçesi ile üzerlerinin kapatılacakları aktarıldı.
 • 12:42Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:04Menderes'e Modern Temizlik İşleri ŞantiyesiMenderes'e Modern Temizlik İşleri ŞantiyesiMenderes Belediyesi, belediye işlerinin daha verimli gerçekleşmesi amacıyla temizlik işleri şantiyesi kurdu.
 • 17:51Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.