SON DAKİKA MENDERES HABERLERİ

Son Dakika Menderes Haberleri

 • 14:03Zeynep Nine'nın Yol Çilesini Başkan Türel BitirdiZeynep Nine'nın Yol Çilesini Başkan Türel BitirdiAntalya'nın Alanya ilçesinde, evinin yolu olmadığı için yakınlarının sırtında taşıdığı felçli kadın için belediye tarafından yol yapıldı.
 • 16:54Beydağ Sulama Ağına 50 Bin Dekar Ek AraziBeydağ Sulama Ağına 50 Bin Dekar Ek AraziBeydağ Barajı sulama ağına 50 bin dekar arazi dahil edildi.
 • 12:35Yağ Fabrikası Tamamen YandıYağ Fabrikası Tamamen Yandıİzmir’in Menderes ilçesinde, ilk belirlemelere göre elektrik kontağından çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale gelen yağ fabrikasında yaklaşık 8 milyon TL’lik zarar meydana geldiği bildirildi.
 • 12:05Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim (Yüzde) IZOCAM 742.
 • 23:49İzmir Emirli ve Mescitli'de Baraj Suyu Sevinciİzmir Emirli ve Mescitli'de Baraj Suyu SevinciEmirli ve Mescitli'de baraj suyu sevinci İzmir'de Küçük Menderes Nehri üzerinde kurulan Beydağ Barajı'nın Emirli ve Mescitli mahallelerinde tamamlanan sulama kanallarından su verilmeye başlanması sevinçle karşılandı.
 • 22:34İzmir Bakan Eroğlu'ndan Koalisyon Açıklaması-2İzmir Bakan Eroğlu'ndan Koalisyon Açıklaması-2Bakan Eroğlu'ndan koalisyon açıklaması İzmir'in Torbalı İlçesi'nde Devlet Su İşleri (DSİ) 2'nci Bölge Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden Fetrek Çayı ıslah çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 22:28İzmir Bakan Eroğlu'ndan Koalisyon Açıklaması-1İzmir Bakan Eroğlu'ndan Koalisyon Açıklaması-1Bakan Eroğlu'ndan koalisyon açıklaması İzmir'in Torbalı İlçesi'nde Devlet Su İşleri (DSİ) 2'nci Bölge Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden Fetrek Çayı ıslah çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 21:40Bakan Eroğlu'ndan Koalisyon AçıklamasıBakan Eroğlu'ndan Koalisyon Açıklamasıizmir'in Torbalı İlçesi'nde Devlet Su İşleri (DSİ) 2'nci Bölge Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden Fetrek Çayı ıslah çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 18:02Borsada Günlük İşlemler (2)Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:37Tripolis'te 1900 Yıllık Tahıl Ambarları Gün Yüzüne ÇıktıTripolis'te 1900 Yıllık Tahıl Ambarları Gün Yüzüne ÇıktıDenizli'nin Buldan İlçesi'nin Yenicekent Mahallesi'nde bulunan Antik Tripolis Kenti'nde sürdürülen kazı çalışmalarında, birbirine bitişik 1900 yıllık oldukları belirlenen iki tahıl ambarı gün yüzüne çıkarıldı.
 • 11:30Develi-Pınarbaşı ve Gemerek Çiftçileri Şeker Gölünde BuluştuDeveli-Pınarbaşı ve Gemerek Çiftçileri Şeker Gölünde BuluştuGemerek, Develi ve Pınarbaşılı çiftçilerin katılımıyla Kayseri Şeker Gölü sosyal tesislerinde Şeker iftar sofrası kuruldu.
 • 18:14Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:57Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay AçıklamasıPancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay AçıklamasıKayseri Şeker tarafından Yeşilhisar İlçesinde iftar programı düzenlendi.
 • 15:47Zeynep Ninenin Yol Çilesini Başkan Türel BitirdiAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya'da 5,5 yıl önce geçirdiği rahatsızlık sonucu felç olan ve evinin yolu olmadığı için yakınlarının sırtında taşıdığı Zeynep ninenin yol çilesini sona erdirdi.
 • 14:18Zeynep Nine'nin Yol Çilesini Türel Bitirdi Alanya'da 5.5 yıl önce geçirdiği rahatsızlık sonucu felç geçiren, evinin yolu olmadığı için yakınlarının sırtında taşıdığı Zeynep Nine'nin yol çilesini Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel bitirdi.
 • 13:12Topraksız Tarım Kursu'nu Bitirdi, Patron OlduTopraksız Tarım Kursu'nu Bitirdi, Patron Olduİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 'topraksız tarım' kursuna katılan 28 yaşındaki Halit Keskin, kurduğu serayla kendi işinin patronu oldu.
 • 12:44Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:10Tripolis'te Bin 900 Yıllık Tahıl Ambarları BulunduTripolis'te Bin 900 Yıllık Tahıl Ambarları BulunduTripolis Antik Kentinde, sürdürülen kazı çalışmalarında, tahıl ambarı olduğu belirtilen bin 900 yıllık yapılar ortaya çıkarıldı.
 • 11:14Tripolis'te Bin 900 Yıllık Tahıl Ambarları BulunduBuldan ilçesindeki Tripolis Antik Kenti'nde, sürdürülen arkeolojik kazılarda, tahıl ambarı olduğu belirtilen bin 900 yıllık yapılar ortaya çıkarıldı.
 • 10:06Kursiyerdi, Patron OlduKursiyerdi, Patron Olduİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin "topraksız tarım" kursuna katılan 28 yaşındaki Halit Keskin, kurduğu serayla kendi işinin patronu oldu.
 • 10:05Kağıthane'de Trafik Kazası: 5 YaralıKağıthane'de Trafik Kazası: 5 YaralıTEM Okmeydanı Hasdal Bağlantı yolunda aracının direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü aydınlatma direğine çarptıktan sonra takla attı. Kazada 5 kişi yaralandı.
 • 10:02Kağıthane'de Otomobil Takla Attı, 5 Kişi YaralandıKağıthane'de Otomobil Takla Attı, 5 Kişi YaralandıTem Okmeydanı Hasdal Bağlantı Yolunda, meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
 • 09:58TEM'de Direğe Çarpan Otomobil Takla Attı: 5 YaralıTEM Hasdal-Okmeydanı bağlantı yolunda bir otomobilin aydınlatma direğine çarparak takla atması sonucu meydana gelen kazada aynı aileden 5 kişi yaralandı.
 • 09:51Otomobil Aydınlatma Direğine Çarptı: 5 YaralıOtomobil Aydınlatma Direğine Çarptı: 5 YaralıKağıthane’de aydınlatma direğine çarptıktan sonra takla atan otomobilde bulunan aynı aileden 5 kişi yaralandı.
 • 18:12Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:01Halil Berktay, Aydınların AK Parti ve Erdoğan'a Yönelik Eleştirilerini YazdıBaşbakan Ahmet Davutoğlu’nun iftar davetine katılan aydınlardan serbestiyet.com yazarı Halil Berktay, katılımcıların yaklaşık altı saat süren programda dile getirdiği eleştiri, fikir ve değerlendirmeleri köşesine taşıdı.
 • 16:10Esenler Gönül Sofralarında BuluşuyorBereket Sofrası, binlerce insana aynı sofrada oruç açmanın mutluluğunu yaşatıyor. "Konu komşu iftardayız" sloganıyla Aksaray Caddesi'nde gerçekleştirilen ikinci cadde iftarında 5 bin kişi hep birlikte iftar yaptı.
 • 13:00Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:54Gençlik ve Spor Kulübü Olağan Genel KuruluGençlik ve Spor Kulübü Olağan Genel KuruluAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Spor Kulübü’nün olağan genel kurulu gerçekleştirildi.
 • 10:01Arıtma Çamuru Mucizesiİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2014 yılında açtığı Çiğli Çamur Çürütme ve Kurutma Tesisi'nde kurutulan arıtma çamurları Ege Üniversitesi'nin Menemen'deki Araştırma Çiftliği'nde denendi.
 • 09:48Bekçinin Dikkati Şehit Eşinin İntiharını ÖnlediBekçinin Dikkati Şehit Eşinin İntiharını ÖnlediKahramanmaraşlı şehit uzman çavuşun mezarını ziyaret eden eşi, bir anda sinir krizi geçirerek intihar etmek istedi. Şehit eşini mezarlık bekçisinin dikkati kurtardı.
 • 09:23Menderes'te Girişimciler Sertifikalarını AldıMenderes'te Girişimciler Sertifikalarını AldıMenderes Belediyesi’nin kendi işini kurmak isteyenlere yönelik KOSGEB ile gerçekleştirdiği Uygulamalı Girişimcilik Projesi kapsamında düzenlenen eğitimleri başarıyla tamamlayan girişimciler sertifikalarını aldı.
 • 09:07Menderes'te Girişimciler Sertifikalarını AldıMenderes Belediyesi'nin kendi işini kurmak isteyenlere yönelik KOSGEB ile gerçekleştirdiği Uygulamalı Girişimcilik Projesi kapsamında düzenlenen eğitimleri başarıyla tamamlayan girişimciler sertifikalarını aldı.
 • 17:56Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:20Koyunlar Nehirden "Temiz Çevre" İçin GeçirilecekDenizli'nin Çal ilçesinde, çobanlar arasında 8 asırdır sürdürülen ve bu yıl ana teması "temiz çevre" olarak belirlenen "Sudan Koyun Geçirme" yarışmasında, Büyük Menderes Nehri'ndeki kirliliğe dikkat çekilecek.
 • 12:40Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:44Kayseri Şeker İftar Sofrası, Aşık Veysel'in Memleketi Şarkışla'da Yoğun İlgi GördüKayseri Şeker İftar Sofrası, Aşık Veysel'in Memleketi Şarkışla'da Yoğun İlgi GördüKayseri Şeker Ramazan TIR’ı Aşık Veysel Şatıroğlu’nun memleketi Şarkışla’daydı. ’Benim sâdık yârim kara topraktır’ diyerek çiftçiliğin önemini şiirlerinde dile getiren ünlü ozanın memleketinde Kayseri Şeker iftar sofrasına ilgi yoğundu.
 • 11:40Koyunlar Suya 'Temiz Çevre' İçin AtlayacakKoyunlar Suya 'Temiz Çevre' İçin AtlayacakDenizli'nin Çal İlçesi'nde, 8 asırdır düzenlenen 'Koyun Sudan Geçirme Yarışması' bu yıl çevre kirliliği konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.
 • 22:40Ödemiş - Altın ve Gümüş Madeni İçin Yapılacak Çed Toplantısı İptal EdildiÖdemiş - Altın ve Gümüş Madeni İçin Yapılacak Çed Toplantısı İptal EdildiAltın ve gümüş madeni için yapılacak ÇED toplantısı iptal edildi İzmir'in Ödemiş İlçesi Bozdağ'da açılmak istenen altın ve gümüş madeni için 7 Temmuz 2015'te yapılacağı açıklanan Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) toplantısının iptal edildiği duyuruldu.
 • 20:01Altın ve Gümüş Madeni İçin Yapılacak Çed Toplantısı İptal EdildiAltın ve Gümüş Madeni İçin Yapılacak Çed Toplantısı İptal Edildiİzmir'in Ödemiş İlçesi Bozdağ'da açılmak istenen altın ve gümüş madeni için 7 Temmuz 2015'te yapılacağı açıklanan Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) toplantısının iptal edildiği duyuruldu.
 • 18:02Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:41İl Spor Merkezlerine 16 Bin Öğrenci Kayıt Yaptırdıİl Spor Merkezlerine 16 Bin Öğrenci Kayıt YaptırdıAdana il spor merkezleri törenle açıldı.
 • 14:39Başkan Tütüncü İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret EdiyorBaşkan Tütüncü İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret EdiyorKepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Ramazan boyunca muhtarlar tarafından belirlenen ihtiyaç sahiplerini ziyaret ediyor.
 • 14:39Adana'da 46 Branşta İl Spor Merkezleri AçıldıAdana'da 46 Branşta İl Spor Merkezleri AçıldıAdana'da İl Spor Merkezleri'nin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
 • 13:23Adana'da 46 Branşta İl Spor Merkezleri AçıldıAdana'da 46 Branşta İl Spor Merkezleri AçıldıAdana'da 46 branşta İl Spor Merkezleri açıldı Adana'da İl Spor Merkezleri'nin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
 • 13:08Adana'da 46 Branşta İl Spor Merkezleri AçıldıAdana'da 46 Branşta İl Spor Merkezleri Açıldıadana'da İl Spor Merkezleri'nde 46 branşta eğitim alan sporcuların gösterileri, izleyicilerin alkışını aldı.
 • 13:03Adana'da İl Spor Merkezleri Törenle AçıldıAdana'da İl Spor Merkezleri Törenle AçıldıAdana’da Spordan Sorumlu Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Çukurova’nın bereketli toprakları gibi sporda da Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonlarının yetiştiğini söyledi.
 • 12:39Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:20Adana'da İl Spor Merkezleri AçıldıAdana'da, 46 branşta 16 bin öğrenciye eğitim verecek il spor merkezleri törenle açıldı.
 • 10:44İzmir Menderes'in Taştığı Pamuk Tarlalarında Verim Sorunuİzmir Menderes'in Taştığı Pamuk Tarlalarında Verim SorunuAydın'ın Koçarlı Ziraat Odası Başkanı Mutlu Öztürk, geçen Nisan ayında Büyük Menderes Nehri'nin taşması sonucu sular altında kalan tarlalarda verim sorununun göze çarptığını söyledi.