SON DAKİKA MUSTAFA ELİTAŞ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Elitaş Haberleri

13:16
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri’nin büyük bir merak içinde beklediği Yüksek Hızlı Tren projesinin hayata geçtiğini açıklayarak, “Proje bedeli 1 milyar 885 milyon 292 TL olarak belirlenmiştir” dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması
17:17
Taner Yıldız: "265 Milyon TL Civarındaki 6 İlin Toplam Borcunun Ödenmesi Lazım" AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Türkiye'de 18,5 milyon araç var. Bu araçların kullandığı benzini, motorini, sanayide kullandığımız motorini hesap ettiğimizde son 7 ayda 7 milyar dolar civarında yani 15 milyar lira vatandaşımızın cebine girdi"- "Siyasi kimliklerin arkasına sığınarak vatandaşın alacağı hizmeti sıkıntıya sokmamak lazım" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, petrol fiyatlarının düşmesine ilişkin, "Türkiye'de 18,5 milyon
Taner Yıldız: '265 Milyon TL Civarındaki 6 İlin Toplam Borcunun Ödenmesi Lazım'
16:43
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:56
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:44
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:40
AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Türkiye'de 18,5 milyon araç var. Bu araçların kullandığı benzini, motorini, sanayide kullandığımız motorini hesap ettiğimizde son 7 ayda 7 milyar dolar civarında yani 15 milyar lira vatandaşımızın cebine girdi" "Siyasi kimliklerin arkasına sığınarak vatandaşın.
14:00
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
13:44
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması AK Parti Kayseri İl Kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, çözüm sürecine ilişkin, “Bu süreç inşallah başarıya ulaşacak.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması
13:09
AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş Açıklaması AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, “21 Ocak tarihinde bu oylamayı yaptık. Paralel yapının AK Parti üzerinde oynadığı son organizasyonu da bu şekilde bertaraf ettik” dedi.
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Bölgesel Medya Yarışması- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor" Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü'nce düzenlenen 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreni yapıldı.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
20:36
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye'nin eksen kayması yaşadığı, Avrupa Birliği'nden(AB) uzaklaştığı gibi propagandalar, uluslararası medya kuruluşlarının bir çalışması olarak ortaya çıkıyor.
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
19:35
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu (2) Akdoğan, MEDYA YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği '1. Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül törenine katıldı.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu (2)
19:30
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi'nde Gerginlik AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- Mevcut il başkanı Lekesiz, yeniden başkan oldu AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi'nde il başkanlığına yeniden Harun Lekesiz seçildi.
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi'nde Gerginlik
17:54
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi Mevcut il başkanı Lekesiz, yeniden başkan oldu.
17:40
AK Parti İl Kongresinde Olay Çıktı Yozgat'ta, Ak Parti il kongresinde iki listeden birinin divan tarafından kabul edilmemesi nedeniyle tartışma çıktı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Süleyman Soylu ve milletvekilleri salonu terk etti.
AK Parti İl Kongresinde Olay Çıktı
16:56
Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar.
Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi
16:44
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu: "2015 Seçimleri AK Parti'nin Hüküm Seçimi Olacak" AK Parti Yozgat 5’inci Olağan Kongresinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 2015 seçimlerinin AK Parti’nin hüküm seçimi olacağını söyledi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu: '2015 Seçimleri AK Parti'nin Hüküm Seçimi Olacak'
16:18
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar.
16:14
Şamil Tayyar'dan Mustafa Elitaş'a 'Had Bildirme' Yanıtı AK Parti'de "hain" ve "haddini bil" tartışmaları 3 gün sonra yeniden alevlendi. Şamil Tayyar, Mustafa Elitaş'a "Sen haddini bil" anlamında bir çıkış yaptı.
Şamil Tayyar'dan Mustafa Elitaş'a 'Had Bildirme' Yanıtı
08:40
Metiner: Birilerinin Bize Haddimizi Bildireceğini Beklemiyordum Yüce Divan oylamasında 'Evet' oyu kullanan AK Partilileri "Partimizden istifa edenler daha şerefliydi" diyerek eleştiren Mehmet Metiner, canlı yayında ağladı.
Metiner: Birilerinin Bize Haddimizi Bildireceğini Beklemiyordum
20:42
Elitaş: "Dünkü Oylama, CHP ile MHP'nin Paralel Yapıya Yanaşmak İçin Yarış İçinde Olduklarını... Dört eski bakan hakkındaki Yüce Divan oylaması- AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: - "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar.
Elitaş: 'Dünkü Oylama, CHP ile MHP'nin Paralel Yapıya Yanaşmak İçin Yarış İçinde Olduklarını...
20:25
"Arkadaşlarımız Özgür İradeleriyle Oylarını Kullandılar" AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar." dedi.
'Arkadaşlarımız Özgür İradeleriyle Oylarını Kullandılar'
17:43
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini Aştılar AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, TBMM'deki oylamada firelere ilişkin açıklama yapan milletvekilleri Tayyar ve Metiner'e "Hadlerini aştılar" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini Aştılar
17:34
AK Parti'li Elitaş: İki Arkadaşımız Haddini Aşan Bir Açıklama Yapmıştır Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunarak gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
17:18
Dört Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylaması AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar.
17:06
Ak Partili Elitaş: "Milletvekillerinin İradesine İpotek Konulmadı" AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, 4 eski bakan ile ilgili yapılan Yüce Divan oylamasında AK Parti Grubu’nda yaşanan oy kayıplarının “fire” olarak değerlendirilmesinin saygısızlık olacağını, milletvekillerinin özgür iradesine ipotek koymanın TBMM’nin iradesine saygısızlık olacağını söyledi.
Ak Partili Elitaş: 'Milletvekillerinin İradesine İpotek Konulmadı'
01:25
TBMM Genel Kurulu'ndaki Oylamalarda 276 Krizi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapılıyor.
TBMM Genel Kurulu'ndaki Oylamalarda 276 Krizi
00:41
Güler'den Oylamaya Tek Cümlelik Yorum Meclis'te hakkında Yüce Divan oylaması reddedilen Muammer Güler, kuliste gazetecilerin sonuca ilişkin sorularına, "Önemli olan önergenin 276 oy bulmaması...Hayırlı olsun" dedi.
Güler'den Oylamaya Tek Cümlelik Yorum
20:37
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Başladı Eski Ekonomi Bakanı Çağlayan hakkında Yüce Divan önergesinin gizli oylamasına başlandı.
12:57
Rapor Açıklandı: 4 Eski Bakan'ın Yüce Divan'a Sevki İçin Yeterli Şüphe Yok 4 eski Bakanla ilgili çalışan Meclis Soruşturma Komisyonunu raporunda 'Yüce Divan'a sevk için yeterli şüphe yok. Rüşvet için gereken karşılıklı anlaşma yok.' denildi.
Rapor Açıklandı: 4 Eski Bakan'ın Yüce Divan'a Sevki İçin Yeterli Şüphe Yok
10:30
Davutoğlu: 'En Güçlü Cevabı Vereceğiz' Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dayanışma yürüyüşüne bizzat katılarak daha önce üzerinde durduğumuz teröre karşı dayanışma ilkesini Paris'te de göstermiş olacağız" dedi.
10:19
Başbakan Davutoğlu Paris'e Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dayanışma yürüyüşüne bizzat katılarak daha önce üzerinde durduğumuz teröre karşı dayanışma ilkesini Paris’te de göstermiş olacağız" dedi.
20:25
Yüce Divan İçin Gözler TBMM Genel Kurulu'nda Meclis Soruşturma Komisyonu, Türkiye'deki yolsuzluk ve rüşvet iddialarının hedefindeki 4 eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesini kararlaştırdı.
Yüce Divan İçin Gözler TBMM Genel Kurulu'nda
19:10
Yeni Yıla Doğru AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
07:16
Eski Bakanların MASAK Raporuna İtirazı, Kader Kararını Erteletti AK Partili 4 eski bakan hakkında Yüce Divan kararının verileceği karar toplantısı öncesi Ankara'da müthiş bir trafik yaşandı.
Eski Bakanların MASAK Raporuna İtirazı, Kader Kararını Erteletti
18:19
Ak Partili Milletvekilinden Kendi Grubuna Tepki Tbmm Genel Kurulu'nda CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, hükümeti Fethullah Gülen ve 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerinden sert bir dille eleştirdi.
Ak Partili Milletvekilinden Kendi Grubuna Tepki
23:44
Milli Savunma Bakanı Yılmaz'dan, Elitaş'a Taziye Ziyareti Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, ağabeyi vefat eden AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş'a taziye ziyaretinde bulundu.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz'dan, Elitaş'a Taziye Ziyareti
23:25
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Ağabeyinin Vefatı Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Elitaş'a taziye ziyaretinde bulundu.
13:47
Cemil Çiçek ve Bakanlar Kayseri'de Cenazeye Katıldı AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın 60 yaşında vefat eden ağabeyi Ahmet Elitaş'ın cenazesi, Kayseri'de toprağa verildi.
13:40
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Acı Günü (2) AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın acı günü- Elitaş'ın ağabeyinin cenaze törenine, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Adalet Bakanı Bozdağ ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli de katıldı AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın 60 yaşında vefat eden ağabeyi Ahmet Elitaş'ın cenazesi, Kayseri'de toprağa verildi.
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Acı Günü (2)
13:38
TBMM Başkanı Çiçek'ten Operasyon Yorumu: İlk Defa Yapılıyor Değil Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, gazetecilere yönelik operasyonla ilgili, "İlk defa yapılıyor değil. Hepimizin arzusu gerçeğin ortaya çıkarılmasıdır.
13:35
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu TBMM Başkanı Çiçek: "Radyodan dinlediğim kadarıyla, adli bir vakadır, adli bir işlemdir.
İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
13:17
Kayseri Elitaş?ın Acı Günü Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın ağabeyi 60 yaşındaki Ahmet Elitaş, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Kayseri Elitaş?ın Acı Günü
13:14
TBMM Başkanı Çiçek Operasyonları Yorumladı TBMM Başkanı Cemil çiçek, sabah gerçekleşen operasyonlarla ilgili olarak, "Hepimizin arzusu gerçeğin ortaya çıkarılmasıdır" dedi.
13:00
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Acı Günü AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın kalp krizi sonucu vefat eden abisi Ahmet Elitaş toprağa verildi.
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Acı Günü
12:47
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Acı Günü Elitaş'ın ağabeyinin cenaze törenine, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Adalet Bakanı Bozdağ ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli de katıldı.
12:44
Elitaş'ın Acı Günü Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın ağabeyi 60 yaşındaki Ahmet Elitaş, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Elitaş'ın Acı Günü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:29:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA ELİTAŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]