09:4000
SON DAKİKA MUSTAFA ELİTAŞ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Elitaş Haberleri


MUSTAFA ELİTAŞ

Mustafa Elitaş, 5 Şubat 1957'de Kayseri'de doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Nuriye'dir. Ekonomist ve Sanayici; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü'nü bitirdi. Sanayici olarak iş hayatını yürüttü. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Üyesi... Devamı

   

  Torba Kanun Tasarısı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Tasarının 7 maddesi daha kabul edildi CHP Grup Başkanvekili Altay: "28 yıldır burada bu işi yapan adam varken dışarıdan birilerine kavas kadrosu vermek caiz midir, hakkaniyetli midir? (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Torba Kanun Tasarısı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Tasarıya ihdas edilen maddeyle özelleştirme nedeniyle iş akitleri feshedilen ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına nakil hakkı bulunmayan personel, emekli oluncaya kadar 4 C kapsamında istihdam edilebilecek. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  4/c'li Çalışanlara Müjde

  Tbmm Genel Kurulu'nda görüşülen 'Torba Yasa' kanununa 4/C'li olarak çalışan 23 bin kişiyi ilgilendiren yeni bir madde eklendi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Meclis, Bayramdan Sonra da Çalışacak

  TBMM Genel Kurulu, 14 Ağustos'a kadar çalışma kararı aldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Milli Eğitim Bakanı Avcı, Türkmenlere yardım yapılmadığı eleştirilerine, "Türkiye, Türkmenlere yardım ediyor ama bunu davul çalarak yapmıyor" diye yanıt verdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (4) "Eğer milletim yetki verir beni seçerse, 12. Cumhurbaşkanı olursam, bu benim bu kürsüden sizlere yaptığım belki de son konuşma olacak" "Hem bu salon hem bu kürsü tarihe tanıklık etmekle, tarih yazmakla kalmadı, 13 yıl boyunca tarihi bizzat inşa etti, tarihi bizzat yazdı" "13 yıla dönüp baktığımızda, bu kürsünün şerefini, onurunu, gururunu en güçlü şekilde muhafaza ettik" "Önemli olan, baki kalan, bu kubbede hoş bir sada bırakmaktır. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Genel Kurul'da 'Terörist' Tartışması

  Genel Kurul'da 'Terörist' Tartışması

  Tbmm Genel Kurulunda AK Partili ve HDP'li milletvekilleri arasında 'terörist' tartışması yaşandı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "(HDP'ye) Yıllarca bu memlekette terör estirenler, teröristlerin arkasında duranlar, onları alkışlayanlar, güvenlik güçlerini 'terörist' diye itham edemezler. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kardeşlik İftarına Katıldı

  AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kardeşlik İftarına Katıldı

  AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kırşehir’de ‘Kardeşlik İftarı’na katıldı. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 09:41:00. #1.12#