16:2500
SON DAKİKA MUSTAFA ELİTAŞ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Elitaş Haberleri


MUSTAFA ELİTAŞ

Mustafa Elitaş, 5 Şubat 1957'de Kayseri'de doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Nuriye'dir. Ekonomist ve Sanayici; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü'nü bitirdi. Sanayici olarak iş hayatını yürüttü. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Üyesi... Devamı

  TBMM'de 'Günah Çıkarma' Tartışması

  TBMM'de 'Günah Çıkarma' Tartışması

  Tbmm Genel Kurulu'nda İstanbul Ataşehir'deki Barbaros Mahallesi'nin Ümraniye İlçesi'ne bağlanması tartışması bugünde devam etti. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Ümraniye ve Ataşehir İlçeleri Sınırları Tartışması

  Ümraniye ve Ataşehir İlçeleri Sınırları Tartışması

  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Ümraniye ve Ataşehir ilçelerinin sınırlarına ilişkin yapılan düzenleme ile ilgili muhalefetin eleştirilerine cevap verdi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu: "(İstanbul'da Ataşehir ve Ümraniye ilçelerinin sınırlarının yeniden belirlenmesi) Yapılan anlaşmaya da centilmenliğe de aykırı bir tutum içerisine girdiler ve birtakım kişilerin rantı için Meclis'i meşgul ettiler, görüşmelerin uzamasına sebep oldular" AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Biz kimseyi aldatmadık. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  İstanbul'da İki İlçenin Sınırları Yeniden Belirleniyor

  İstanbul'da İki İlçenin Sınırları Yeniden Belirleniyor

  İstanbul'da Ataşehir ve Ümraniye İlçeleri'nin hudutları, 04 ve E 80 karayolu sınır olarak tayin edilerek yeniden belirleniyor. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin grup başkanvekilleri ile milletvekilleri, İstanbul Mecidiyeköy'deki inşaatta yaşanan asansör kazasında hayatını kaybeden 10 işçinin ailelerine başsağlığı diledi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Konya'da

  Davutoğlu: (3) "Bugün itibarıyla önce kongrelerimiz üzerinden, daha sonra seçim kampanyamız üzerinden 2015'in kutlu yürüyüşünü başlatıyoruz. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Konya'da

  Başbakan Davutoğlu Konya'da

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, milli iradeyi egemen kılacaklarını belirterek, “Bu ülkede bir daha kimse inancı, kıyafeti, etnik ve mezhebi kökeni dolayısıyla tahkir edilemeyecek, aşağılanamayacak ve millet iradesinin üzerinde hiçbir söz olmayacak” dedi. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu: Hedefimiz Özgür Anayasa

  Başbakan Davutoğlu: Hedefimiz Özgür Anayasa

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2015 genel seçimleri sonrasında en temel hedeflerinin, 1982 Anayasası'nı değiştirmek olduğunu söyledi. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kayseri'nın Yıldız İhracatciları

  Kayseri'nın Yıldız İhracatciları

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ise, bundan 35 sene önce Türkiye'nin toplam dış ticaret hacmi ile şimdiki dış ticaret hacmi 100 misli arttığını belirtti. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  62. Hükümet TBMM'den Güven Oyu Aldı

  Başbakan Davutoğlu: "Sizden de aldığımız destekle gece gündüz çalışmaya aziz milletimiz ve Meclisimiz önünde söz veriyoruz. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Zeybekci: 'Allah bu milleti namerde muhtaç etmesin' -

  Zeybekci: "Allah bu milleti namerde muhtaç etmesin" -

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, ülke ekonomisinin atılım içinde olduğunu belirterek, "Yıl sonunda Türkiye hedeflediğimiz şekilde yüzde 4'ler seviyesinde büyüyecek" dedi. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  2013 Yılı Kayseri İhracatının Yıldızları Ödülü

  2013 Yılı Kayseri İhracatının Yıldızları Ödülü

  Akdeniz İthalatçı Birlikleri (AKİB) tarafından düzenlenen 2013 Yılı İhracatının Yıldızları Ödül Töreni gerçekleştirildi. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Kayseri'de

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Kayseri'de

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, "Yıl sonunda Türkiye hedeflediğimiz şekilde yüzde 4 seviyesinde büyüyecek." dedi. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş Açıklaması

  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, “2004 yılında yapılan yerel seçimlerde AK Parti iktidarı, 2001 yılındaki seçimlerde aldığı yüzde 35’i katlayarak yüzde 42’ye çıkmış” dedi. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Hükumet Programı TBMM'de

  AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, "2002 yılında asgari ücretle çalışan bir işçi 181 kilo ekmek alabilirken, 2013 yılında 277 kilo ekmek alabilecek duruma geldi." dedi. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Emniyetteki 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Emniyetteki "Paralel Yapı" Operasyonu

  Operasyon kapsamında tutuklanan, aralarında eski İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Yakub Saygılı'nın da bulunduğu 5 şüphelinin, Emniyet Müdürlüğü hiyerarşik organizasyonu içerisinde hareket etmeyerek "yasal olmayan oluşum" çerçevesinde faaliyet yürüttükleri belirtildi İstanbul 1. Sulh Ceza. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  62. Hükümet Programı Meclis Genel Kurulu'nda

  62. Hükümet Programı Meclis Genel Kurulu'nda

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Pazartesi günü Meclis’te okuduğu 62. Hükümet’in programı üzerindeki görüşmeler Genel Kurul’da görüşülmeye başlandı. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  5 Polisin Tutuklandığı Kararda Yargıtay'ın Balyoz Kararına Yer Verildi

  5 Polisin Tutuklandığı Kararda Yargıtay'ın Balyoz Kararına Yer Verildi

  Paralel yapı iddialarına ilişkin soruşturmada 5 şüphelinin "Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasını engellemeye teşebbüs etme" suçuyla tutuklanmasına karar veren mahkeme gerekçesinde, Yargıtay 9. Ceza Dairesi’nin Balyoz davası hakkında 9 Ekim 2013’te verdiği karara yer verdi. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Hükümet Programı TBMM'de

  Hükümet Programı TBMM'de

  TBMM Genel Kurul'da, 62. hükümet programının üzerindeki müzakereler başladı. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması

  ''(Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığının taşınacağına ilişkin açıklaması) Bunlar bir mekan paylaşımıdır. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Beşir Atalay - Torba Yasa Tasarısı -

  Beşir Atalay - Torba Yasa Tasarısı -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığının AOÇ'ta yapılan yeni binaya taşınmasıyla ilgili açıklamasını değerlendirirken, "Bunlar bir mekan paylaşımıdır. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Hükümet Programı Üzerine Görüşmeler Yarın

  62.Hükümet'in programı üzerine görüşmeler yarın Meclis Genel Kurulu'nda yapılacak. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Paralel'de 'Abi' Karar Verecek İddiası

  Paralel'de "Abi" Karar Verecek İddiası

  25 Aralık operasyonda görev alan polislerin kendi aralarındaki yazışmalarında "Savcı değil, "Abi" karar verecek" ifadeleri dikkat çekti. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Naci Bostancı, AK Parti Grup Başkanvekili Seçildi

  Naci Bostancı, AK Parti Grup Başkanvekili Seçildi

  TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı, AK Parti Amasya Milletvekili Naci Bostancı, AK Partinin yeni Grup Başkanvekili seçildi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Grubu'nda Yeni Grup Başkanvekili Belli Oldu

  AK Parti Grubu'nda Yeni Grup Başkanvekili Belli Oldu

  TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı, AK Parti Amasya Milletvekili Naci Bostancı, Ak Parti'nin yeni Grup Başkanvekili seçildi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu'nun İlk Talimatı: Sorunu Çözün

  Davutoğlu'nun İlk Talimatı: Sorunu Çözün

  Recep Tayyip Erdoğan başbakanlık vekaletini Ahmet Davutoğlu'na verdi. Davutoğlu'nun ilk mesaisi çiftçinin elektrik borcu oldu. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Başbakan Vekili Davutoğlu'ndan 'Elektrik' Talimatı

  Başbakan Vekili Davutoğlu'ndan 'Elektrik' Talimatı

  Mardin’in Kızıltepe ve Derik ilçesinde elektrik kesildiği için sulama yapamayan çiftçilerin yol kapatma eylemleri ilçe merkezine taşınmıştı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Ak Partili Elitaş: Engin Altay'ın Protestosu Planlı

  AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Mustafa Elitaş ile Belma Satır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin töreni öncesi Genel Kurul'da yaşananlara ilişkin basın toplantısı düzenledi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Elitaş: 'CHP'nin yaptığı açık ve net terbiyesizliktir, seviyesizliktir' -

  Elitaş: "CHP'nin yaptığı açık ve net terbiyesizliktir, seviyesizliktir" -

  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "CHP'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM Genel Kurulu'ndaki yemin törenini protesto ederek Anayasa kitapçığını fırlatmasıyla" ilgili, "CHP'nin yaptığı açık ve net terbiyesizliktir, seviyesizliktir" dedi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu'nda Yaşananlara Tepkiler

  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, TBMM Genel Kurulu'ndaki Anayasa kitapçığı fırlatma olayına, "CHP Cumhurbaşkanı'na değil Türk halkına saygısızlık etmiştir" diye tepki gösterdiCHP'nin Anayasayı fırlatma tavrını "terbiyesizlik" olarak nitelendiren Elitaş, "Halkın iradesiyle seçilen Cumhurbaşkanını bu şekilde protesto etmek, Anayasa kitapçığını TBMM Genel Kurulu'nda Meclis Başkanı'na fırlatmak büyük bir terbiyesizliktir. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Yeni Başbakan Bugün Belirleniyor

  Yeni Başbakan Bugün Belirleniyor

  Erdoğan'ın 28 Ağustos'ta boşaltacağı Başbakanlık koltuğuna oturacak isim konusunda ise bağlayıcı olmasa da en önemli karar bugün alınacak. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan, Bakanları Hem Değiştirecek Hem Gençleştirecek

  Erdoğan, Bakanları Hem Değiştirecek Hem Gençleştirecek

  Recep Tayyip Erdoğan partinin başına bundan sonra geçecek isme ve kabinede yapacağı değişikliklere tatilde karar verecek. Kabineye "genç isimler" katılacak. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Genel Kurul, 21 Ağustos tarihine kadar çalışacak CHP'nin, Dışişleri Bakanı Davutoğlu hakkında verdiği gensoru önergesinin gündeme alınıp alınmamasına ilişkin görüşmeler 16 Ağustos Cumartesi günü yapılacak. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Erdoğan: 77 Milyonun Cumhurbaşkanı Olacağım

  Erdoğan: 77 Milyonun Cumhurbaşkanı Olacağım

  Resmi olmayan sonuçlara göre 12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, "Şahsıma oy verenlerin değil, 77 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım." dedi. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Gül ile Atambayev nikah şahidi oldu -

  Gül ile Atambayev nikah şahidi oldu -

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev, iş adamı Ahmet Kaya'nın oğlunun nikah şahitliğini yaptı. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Gül ile Kırgızistan Cumhurbaşkanı Atambayev Nikah Şahidi Oldu

  Gül ile Kırgızistan Cumhurbaşkanı Atambayev Nikah Şahidi Oldu

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev, iş adamı Ahmet Kaya'nın oğlunun nikah şahitliğini yaptı. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  TBMM'de Yumruklu Kavga

  TBMM'de Yumruklu Kavga

  AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: " Sayın Meclis Başkanı'nın tavsiyesi doğrultusunda 4 siyasi parti grubu bugün ortak bir yazılı açıklama yayınlayacağız" (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  Kayseri'de düzenlenen "4. Ebiç Buğday ve Su Festivali"nin eğlence programları, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları nedeniyle iptal edildi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Torba Kanun Tasarısı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Tasarının 7 maddesi daha kabul edildi CHP Grup Başkanvekili Altay: "28 yıldır burada bu işi yapan adam varken dışarıdan birilerine kavas kadrosu vermek caiz midir, hakkaniyetli midir? (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Torba Kanun Tasarısı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Tasarıya ihdas edilen maddeyle özelleştirme nedeniyle iş akitleri feshedilen ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına nakil hakkı bulunmayan personel, emekli oluncaya kadar 4 C kapsamında istihdam edilebilecek. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  4/c'li Çalışanlara Müjde

  Tbmm Genel Kurulu'nda görüşülen 'Torba Yasa' kanununa 4/C'li olarak çalışan 23 bin kişiyi ilgilendiren yeni bir madde eklendi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Meclis'te "Kabız" ve "İshal" Atışmasında Tutanaklara Yansıyanlar

  Meclis Genel Kurulu'nda Torba Tasarının görüşmelerinde AK Parti ve MHP arasında "kabız", "ishal", "İstersen erkek çıktığını göstersin sana", "ağzı ishal, beyinleri kabız olmuş" atışması yaşandı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Torba Kanun Tasarısı" TBMM Genel Kurulu'nda

  TBMM Genel Kurulu'nda "idam" ve "darbe" tartışması yaşandı MHP'li Uzunırmak: "İdamın kalkmasıyla ilgili 2002 yılındaki oylamada 44 AKP milletvekili 'evet' oyu kullandı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Meclis'te, MHP ve AK Parti Arasında 'Kabız' ve 'İshal' Tartışması

  Meclis'te, MHP ve AK Parti Arasında "Kabız" ve "İshal" Tartışması

  Meclis Genel Kurulu'nda Torba Tasarının görüşmelerinde, MHP'li vekil Uzunırmak ve AK Parti'li Grup Başkanvekili Elitaş arasında "kabız" ve "ishal" tartışması yaşandı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 16:25:15. #1.12#