22:5300
SON DAKİKA NECLA NAZIR HABERLERİ

Son Dakika Necla Nazır Haberleri


NECLA NAZIR

Necla Nazır 1956 İskeçe doğumlu Türk sinema sanatçısıdır.1972'de Ses Dergisi'nin düzenlediği yarışmada birinci olarak sinemaya geçti. 1973'te ilk filmi olan "Isdırap"ı çevirdi. 1978'den sonra sahneye çıkarak arabesk türde şarkılar söyledi ve çoğunlukla bu türdeki filmlerde oynadı. Ferdi Tayfur'la... Devamı

   

  Sınıfta Şenlik Var Filmi

  Sınıfta Şenlik Var Filmi

  Sınıfta Şenlik Var filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sınıfta Şenlik Var filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Ateş Böceği Filmi

  Ateş Böceği Filmi

  Ateş Böceği filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ateş Böceği filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Yatık Emine Filmi

  Yatık Emine Filmi

  Yatık Emine filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yatık Emine filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Evlilik Şirketi Filmi

  Evlilik Şirketi Filmi

  Evlilik Şirketi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Evlilik Şirketi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (07 Ocak 2014 Salı )

   

  Çeşme Filmi Seyircisiyle Buluştu

  Çeşme Filmi Seyircisiyle Buluştu

  Yönetmenliğini Temel Gürsu'nun yaptığı Çeşme filmi seyircisiyle buluştu. (30 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Istırap Filmi

  Istırap Filmi

  Istırap filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Istırap filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (22 Aralık 2013 Pazar )

   

  Olmaz Olsun Filmi

  Olmaz Olsun filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Olmaz Olsun filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (22 Aralık 2013 Pazar )

   

  Küçük Ev Filmi

  Küçük Ev Filmi

  Küçük Ev filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Küçük Ev filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (21 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Bıktım Her Gün Ölmekten Filmi

  Bıktım Her Gün Ölmekten Filmi

  Bıktım Her Gün Ölmekten filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Bıktım Her Gün Ölmekten filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (19 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Ben Doğarken Ölmüşüm Filmi

  Ben Doğarken Ölmüşüm filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ben Doğarken Ölmüşüm filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (18 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Ayağında Kundura / Ceylan Filmi

  Ayağında Kundura / Ceylan filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ayağında Kundura / Ceylan filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (15 Aralık 2013 Pazar )

   

  O Bir Melekti Filmi

  O Bir Melekti Filmi

  O Bir Melekti filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. O Bir Melekti filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (11 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Garip Kuş Filmi

  Garip Kuş Filmi

  Garip Kuş filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Garip Kuş filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (07 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Kızım Ayşe Filmi

  Kızım Ayşe Filmi

  Kızım Ayşe filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kızım Ayşe filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (04 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Ferdi Tayfur: Bari O Babasız Büyümesin

  Ferdi Tayfur: Bari O Babasız Büyümesin

  Resmi nikahlı eşini terk edip oğlunun annesi Habibe Ümyani Demir'e dönen Ferdi Tayfur, günah çıkardı. (01 Mayıs 2013 Çarşamba )

   

  Ferdi Tayfur'un Oğlu İlk Kez Görüntülendi

  Ferdi Tayfur'un Oğlu İlk Kez Görüntülendi

  Ferdi Tayfur'un doğduğundan beri basından köşe bucak sakladığı 6 yaşındaki oğlu Ferdi Taha ilk kez görüntülendi. (22 Nisan 2013 Pazartesi )

   

  Ferdi Tayfur'dan Şok Sözler

  Ferdi Tayfur'dan Şok Sözler

  Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur'un sözleri Twitter'ı birbirine kattı.. (11 Mart 2013 Pazartesi )

   

  Tayfur: Karısı Çok Olan Adam İyi Adamdır

  Tayfur: Karısı Çok Olan Adam İyi Adamdır

  Ferdi Tayfur'un evlenip ayrılan erkeklerle ilgili söylediği sözlere sosyal medyada tepki yağdı. (11 Mart 2013 Pazartesi )

   

  Orhan Mı, Ferdi Mi?

  Orhan Mı, Ferdi Mi?

  Resmi rakamlara göre; geçen yılın en çok satanlarından biri Orhan Gencebay albümüydü Benzer bir.... (24 Şubat 2013 Pazar )

   

  SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu

  SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Sinema Yazarları Derneği 45.Türk Sineması Ödülleri, bir törenle sahiplerini buldu. (22 Ocak 2013 Salı )

   

  Harika Avcı Boğaz'daki Villasını Satıyor

  Harika Avcı Boğaz'daki Villasını Satıyor

  Harika Avcı, 20 yıl boyunca yaşadığı İstanbul Emirgan'daki 7 odalı 400 metrekarelik villasını satışa çıkardı. (13 Mayıs 2012 Pazar )

   

  "Kibar Feyzo"Nun Köyü Şimdi Suriyelilerle Anılıyor

  Zafer Akpınar/Salim Taş - Başrollerini Kemal Sunal ve Şener Şen'in paylaştığı Türk sinemasının sevilen eserlerinden 'Kibar Feyzo"nun yanı sıra Ezo Gelin, Kaçak ve Asi gibi birçok film ve diziye ev sahipliği yapan Kavalcık köyü, bir yıldan bu yana"... (30 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  Kadınlar 'Kadın Kimliğini' Konuştu

  Kadınlar 'Kadın Kimliğini' Konuştu

  Türk Sinemasının unutulmaz yüzlerinden Necla Nazır ve araştırmacı- Yazar Sibel Eraslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın kimliğini konuştular. (09 Mart 2012 Cuma )

   

  Kadınlar 'Kadın Kimliğini' Konuştu

  Kadınlar 'Kadın Kimliğini' Konuştu

  Necla Nazır ve araştırmacı- Yazar Sibel Eraslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın kimliğini konuştular. (09 Mart 2012 Cuma )

   

  Büyükşehir'den 'Nostaljik Yeşilçam Film Afişleri' Sergisi

  Büyükşehir'den "Nostaljik Yeşilçam Film Afişleri" Sergisi

  Ankara Büyükşehir Belediyesi 'Nostaljik Yeşilçam Film Afişleri Sergisi' ile Başkentlileri eski günlere götürüyor. (02 Şubat 2012 Perşembe )

   

 

  Sır Gibi Saklanan O Çocuk

  Sır Gibi Saklanan O Çocuk

  Ferdi Tayfur'un, Habibe Ümyani Demir'den Dünyaya Gelen 2.5 Yaşındaki Oğlu Ferdi Taha İlk Kez Görüntülendi. (20 Ağustos 2010 Cuma )

   

  Sinemanın Yıldızları Yozgat'ta Film Çekecek

  Yönetmen ve Oyuncu Gani Rüzgar Şavata, Önümüzdeki Günlerde Yozgat'ta Yeni Bir Dizi Film Çekeceğini, Yeni Çalışmada Türk Sinemasının Önemli Yıldızlarının Yer Alacağını Söyledi. (10 Haziran 2010 Perşembe )

   

  Ortaca - Ferdi Tayfur 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacak

  Ortaca - Ferdi Tayfur 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacak

  MHP Lideri Bahçeli Arayıp Bilgi Aldı (12 Mayıs 2010 Çarşamba )

   

  Ferdi Tayfur 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacak

  Ferdi Tayfur 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacak

  Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde Kaldırıldığı Hastanede Tedavisi Süren Arabesk Müziğin Önemli İsimlerinden Ferdi Tayfur'un Yaklaşık 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacağı Açıklandı.tayfur'u Hastanede MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Yanı Sıra Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses ve Selami Şahin Gibi Çok Sayıda Ünlünün Aradığı, Devlet Bakanı Egemen Bağış'ın da Çiçek Yolladığı Öğrenildi. (12 Mayıs 2010 Çarşamba )

   

  Ferdi Tayfur'un Sağlık Durumu İyi

  Ferdi Tayfur'un Sağlık Durumu İyi

  Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde kaldırıldığı hastanede tedavisi süren arabesk müziğin önemli isimlerinden Ferdi Tayfur'un sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. (11 Mayıs 2010 Salı )

   

  Muğla - Ferdi Tayfur´Un Yüz Felci Tehlikesi Var

  Muğla - Ferdi Tayfur´Un Yüz Felci Tehlikesi Var

  Muğla'da Rahatsızlanan Arabesk Müziğin Önde Gelen İsimlerinden Ferdi Tayfur'un Tedavisi Sürüyor. Şeker Hastalığı Teşhisi Konulan Şarkıcıda Yüz Felci Geçirme Tehlikesi Bulunduğu Açıklandı. Kızı ve Damadıyla Muğla'ya Gelen Necla Nazır da Ferdi Tayfur'un Durumu Hakkında Bilgi Aldı. (10 Mayıs 2010 Pazartesi )

   

  Ferdi Tayfur'dan Kötü Haber

  Ferdi Tayfur'dan Kötü Haber

  Şeker Hastalığı Teşhisi Konulan Şarkıcıda Yüz Felci Geçirme Tehlikesi Bulunduğu Açıklandı. (10 Mayıs 2010 Pazartesi )

   

  Ferdi Tayfur'dan Haber Var

  Ferdi Tayfur'dan Haber Var

  Rahatsızlanarak Hastaneye Başvuran Ferdi Tayfur'un Sağlık Durumu İyiye Gidiyor. (10 Mayıs 2010 Pazartesi )

   

  Rock'çı Kızı Evlendi!

  Ferdi Tayfur, İmam Nikahlı Eşi Necla Nazır'dan Olan Rock'çı Kızları Tuğçe Tayfur'u Evlendirdi.. (11 Mayıs 2009 Pazartesi )

   

  Sevgilisinden Bebeği mi Oldu?

  30 Yıllık Hayat Arkadaşı Ferdi Tayfur ile Yollarını Ani Bir Şekilde Ayıran Necla Nazır'ın Bu Kararı Herkesi Şaşırtmıştı. (21 Aralık 2008 Pazar )

   

  Ailelerinin İzinden Gidiyorlar

  Müzik Dünyasında Pek Çok Ünlünün Çocuğu Anne ya da Baba Mesleğini Seçiyor. (07 Haziran 2008 Cumartesi )

   

  TBMM Başkanı Toptan, 'Bu Kadar Güzellik Olur mu? Muhteşem Bir Tablo Seyrettik'

  TBMM Başkanı Toptan, "Bu Kadar Güzellik Olur mu? Muhteşem Bir Tablo Seyrettik"

  Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan, 6'ıncı Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Görüntülere Sahne Olduğunu Söyledi. Emeği Geçen Herkese Teşekkür Eden Toptan, "Bugün Burada, Türkçe Olimpiyatları'nda Gerçekten Türkçe'nin Bittiği Yerdeyiz." İfadesini Kullandı. (01 Haziran 2008 Pazar )

   

  6.uluslararası Türkçe Olimpiyatı Başladı

  6. Uluslararası Türkçe Olimpiyatı İstanbul Gösteri ve Kongre Merkezi'nde Başladı. Törene TBMM Başkanı Köksal Toptan, TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Mehmet Sağlam, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı... (01 Haziran 2008 Pazar )

   

  Sanatçılardan Türkçe Olimpiyatları'na Övgü

  Uluslararası 6.türkçe Olimpiyatları'nın Final Gecesini İzlemeye Gelen Sanatçılar Öğretmenlere ve Emeği Geçen Herkese Övgüde Bulundu. Organizasyonun Türkiye İçin Onur Verici Olduğunu Belirten Sanatçı Necla Nazır, "Emeği Geçen Gönüllü Öğretmenlerimizi Sevgi ile Kucaklıyorum" Dedi. (01 Haziran 2008 Pazar )

   

  Ferdi Tayfur, Kızı ve Eski Eşi Hakkındaki Haberlere Sert Çıktı:

  Ünlü Sanatçı Ferdi Tayfur, Eski Eşi Necla Nazır ve Kızı Tuğçe Hakkında Çıkan Haberlere Tepki Göstererek, "Ortalığı Karıştırmasınlar. Herkes Burnunu Sokuyor" Dedi. Tayfur, Kızının Albüm Yapmasına Karşı Olduğu İddiaları Üzerine İse "Karşı Değilim Ama Önce Okulu Gelir" Diye Konuştu. (13 Mayıs 2008 Salı )

   

  Minik Sanatçılar Hünerlerini Sergiledi

  İstanbul Sabahattin Zaim Anafen İlköğretim Okulu'nda 8 Ayrı Kategoride Düzenlenen "4. Anafen Sanat Günleri" Yarışması Renkli Görüntülere Sahne Oldu. 3 Gün Boyunca Hünerlerini Sergileyen Öğrenciler Aylarca Süren Emeklerinin Karşılığı Olan Ödüllerini Aldı. (08 Mayıs 2008 Perşembe )

   

  İcra Memurunu Canladıracak.

  Arabesk Müziğin Sevilen Sesi Ferdi Tayfur, 'Memur Muzaffer' Adlı Yeni Dizisiyle Ekranlara Döndü. (08 Mayıs 2008 Perşembe )

   

  Karakterim Jön Olmaya Müsait Değil

  Oyunculuğun Yanı Sıra Yönetmenlik Yapan, Bugüne Kadar 25 Resim Sergisi Açan Aydan, 'Ben Hayatta Öyle Bir Jön Olamazdım, Çünkü Karakterim Bu Duruma Müsait Değil.' Diyor. (28 Nisan 2008 Pazartesi )

   

  Kızına Seslendi

  Ferdi Tayfur, Bir Süre Önce Ayrıldığı Necla Nazır'ın, Kızları Tuğçe'yle İlgili 'Kızım Tuğçe Rock Tarzı Albüm Çıkarmak İstiyor' Açıklamasına Yanıt Verdi: 'Tuğçe, Önce Okulunu Bitir.' (23 Nisan 2008 Çarşamba )

   

  Anne Kızın Zıtlığı

  Necla Nazır ve Kızı Tuğçe, Katıldıkları Davette Giydikleriyle Herkesi Şaşırttı. (21 Nisan 2008 Pazartesi )

   

  Ono Yorumcusu Töreli'den 2008'de Magazin Dünyası

  Magazin Dünyasının Ünlü Ono Yorumcusu Egemen Töreli, 2008'in Gelinleri Arasında Ebru Gündeş, Pınar Altuğ ve Güzide Duran'ın Yer Alacağını Söyledi. Cihan Ünal ve Türkan Şoray Evliliğinin de Gerçekleşme İhtimalinin Bulunduğunu Belirten Töreli, Seda Sayan'ın Evliliğinin İse Bülent Ersoy'un Aksine Uzun Süreceğini Kaydetti. (04 Şubat 2008 Pazartesi )

   

  Kadir, Necla'yı Dövüyormuş

  Gazeteci-yazar Yeşim Soydan, Necla Nazır ve Ferdi Tayfur İlişkisi Hakkında Geçmişe Yönelik Şok Açıklamarda Bulundu. (17 Aralık 2007 Pazartesi )

   

  Resmi Nikah Krizi

  Ferdi Tayfur, Boşanmak İstemeyince Kızı Tepki Gösterdi. Tayfur da Evi Terk Etti.. (09 Aralık 2007 Pazar )

   

  Yeni Görüntüsüyle Şaşırttı

  'Hakkını Helal Et' Dizisiyle Oyunculuğa Dönen Necla Nazır; Başörtüsüz ve Peruksuz Haliyle Konuştu (24 Kasım 2007 Cumartesi )

   

  Ferdi Alışsın Diye Taktım!

  Necla Nazır, 'Kapandıktan Sonra Bir Süre Peruk Taktım. Çünkü Ferdi'yi Alıştırmak İstedim' Dedi! (23 Eylül 2007 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 22:53:13. #1.13#