SON DAKİKA NECLA NAZIR HABERLERİ

Son Dakika Necla Nazır Haberleri


NECLA NAZIR

Necla Nazır 1956 İskeçe doğumlu Türk sinema sanatçısıdır.1972'de Ses Dergisi'nin düzenlediği yarışmada birinci olarak sinemaya geçti. 1973'te ilk filmi olan "Isdırap"ı çevirdi. 1978'den sonra sahneye çıkarak arabesk türde şarkılar söyledi ve çoğunlukla bu türdeki filmlerde oynadı. Ferdi Tayfur'la... Devamı

19:32
Sınıfta Şenlik Var Filmi Sınıfta Şenlik Var filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sınıfta Şenlik Var filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Sınıfta Şenlik Var Filmi
16:30
Ateş Böceği Filmi Ateş Böceği filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ateş Böceği filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Ateş Böceği Filmi
11:01
Yatık Emine Filmi Yatık Emine filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yatık Emine filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Yatık Emine  Filmi
14:00
Evlilik Şirketi Filmi Evlilik Şirketi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Evlilik Şirketi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Evlilik Şirketi Filmi
15:00
Çeşme Filmi Seyircisiyle Buluştu Yönetmenliğini Temel Gürsu'nun yaptığı Çeşme filmi seyircisiyle buluştu.
Çeşme Filmi Seyircisiyle Buluştu
21:59
Istırap Filmi Istırap filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Istırap filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Istırap Filmi
11:29
Olmaz Olsun Filmi Olmaz Olsun filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Olmaz Olsun filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
12:29
Küçük Ev Filmi Küçük Ev filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Küçük Ev filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Küçük Ev Filmi
00:00
Bıktım Her Gün Ölmekten Filmi Bıktım Her Gün Ölmekten filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Bıktım Her Gün Ölmekten filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Bıktım Her Gün Ölmekten Filmi
04:30
Ben Doğarken Ölmüşüm Filmi Ben Doğarken Ölmüşüm filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ben Doğarken Ölmüşüm filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
21:29
Ayağında Kundura / Ceylan Filmi Ayağında Kundura / Ceylan filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ayağında Kundura / Ceylan filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
04:00
O Bir Melekti Filmi O Bir Melekti filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. O Bir Melekti filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
O Bir Melekti Filmi
00:00
Garip Kuş Filmi Garip Kuş filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Garip Kuş filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Garip Kuş Filmi
22:01
Kızım Ayşe Filmi Kızım Ayşe filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kızım Ayşe filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Kızım Ayşe Filmi
06:03
Ferdi Tayfur: Bari O Babasız Büyümesin Resmi nikahlı eşini terk edip oğlunun annesi Habibe Ümyani Demir'e dönen Ferdi Tayfur, günah çıkardı.
Ferdi Tayfur: Bari O Babasız Büyümesin
13:03
Ferdi Tayfur'un Oğlu İlk Kez Görüntülendi Ferdi Tayfur'un doğduğundan beri basından köşe bucak sakladığı 6 yaşındaki oğlu Ferdi Taha ilk kez görüntülendi.
Ferdi Tayfur'un Oğlu İlk Kez Görüntülendi
15:03
Ferdi Tayfur'dan Şok Sözler Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur'un sözleri Twitter'ı birbirine kattı..
Ferdi Tayfur'dan Şok Sözler
09:51
Tayfur: Karısı Çok Olan Adam İyi Adamdır Ferdi Tayfur'un evlenip ayrılan erkeklerle ilgili söylediği sözlere sosyal medyada tepki yağdı.
Tayfur: Karısı Çok Olan Adam İyi Adamdır
06:02
Orhan Mı, Ferdi Mi? Resmi rakamlara göre; geçen yılın en çok satanlarından biri Orhan Gencebay albümüydü Benzer bir....
Orhan Mı, Ferdi Mi?
06:30
SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu Sinema Yazarları Derneği 45.Türk Sineması Ödülleri, bir törenle sahiplerini buldu.
SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu
16:03
Harika Avcı Boğaz'daki Villasını Satıyor Harika Avcı, 20 yıl boyunca yaşadığı İstanbul Emirgan'daki 7 odalı 400 metrekarelik villasını satışa çıkardı.
Harika Avcı Boğaz'daki Villasını Satıyor
10:00
"Kibar Feyzo"Nun Köyü Şimdi Suriyelilerle Anılıyor Zafer Akpınar/Salim Taş - Başrollerini Kemal Sunal ve Şener Şen'in paylaştığı Türk sinemasının sevilen eserlerinden 'Kibar Feyzo"nun yanı sıra Ezo Gelin, Kaçak ve Asi gibi birçok film ve diziye ev sahipliği yapan Kavalcık köyü, bir yıldan bu yana"...
17:30
Kadınlar 'Kadın Kimliğini' Konuştu Türk Sinemasının unutulmaz yüzlerinden Necla Nazır ve araştırmacı- Yazar Sibel Eraslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın kimliğini konuştular.
Kadınlar 'Kadın Kimliğini' Konuştu
16:56
Kadınlar 'Kadın Kimliğini' Konuştu Necla Nazır ve araştırmacı- Yazar Sibel Eraslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın kimliğini konuştular.
Kadınlar 'Kadın Kimliğini' Konuştu
11:35
Büyükşehir'den "Nostaljik Yeşilçam Film Afişleri" Sergisi Ankara Büyükşehir Belediyesi 'Nostaljik Yeşilçam Film Afişleri Sergisi' ile Başkentlileri eski günlere götürüyor.
Büyükşehir'den 'Nostaljik Yeşilçam Film Afişleri' Sergisi
11:22
Sır Gibi Saklanan O Çocuk Ferdi Tayfur'un, Habibe Ümyani Demir'den Dünyaya Gelen 2.5 Yaşındaki Oğlu Ferdi Taha İlk Kez Görüntülendi.
Sır Gibi Saklanan O Çocuk
11:07
İşte Sır Gibi Saklanan O Çocuk! Ferdi Tayfur'un, Habibe Ümyani Demir'den dünyaya gelen 2.5 yaşındaki oğlu Ferdi Taha ilk kez görüntülendi.
İşte Sır Gibi Saklanan O Çocuk!
11:05
İşte Sır Gibi Saklanan O Çocuk! Ferdi Tayfur'un, Habibe Ümyani Demir'den dünyaya gelen 2.5 yaşındaki oğlu Ferdi Taha ilk kez görüntülendi
18:47
Sinemanın Yıldızları Yozgat'ta Film Çekecek Yönetmen ve Oyuncu Gani Rüzgar Şavata, Önümüzdeki Günlerde Yozgat'ta Yeni Bir Dizi Film Çekeceğini, Yeni Çalışmada Türk Sinemasının Önemli Yıldızlarının Yer Alacağını Söyledi.
21:54
Ortaca - Ferdi Tayfur 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacak MHP Lideri Bahçeli Arayıp Bilgi Aldı
Ortaca - Ferdi Tayfur 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacak
21:27
Ferdi Tayfur 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacak Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde Kaldırıldığı Hastanede Tedavisi Süren Arabesk Müziğin Önemli İsimlerinden Ferdi Tayfur'un Yaklaşık 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacağı Açıklandı.tayfur'u Hastanede MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Yanı Sıra Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses ve Selami Şahin Gibi Çok Sayıda Ünlünün Aradığı, Devlet Bakanı Egemen Bağış'ın da Çiçek Yolladığı Öğrenildi.
Ferdi Tayfur 1 Ay Sahnelerden Uzak Kalacak
18:29
Ferdi Tayfur'un Sağlık Durumu İyi Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde kaldırıldığı hastanede tedavisi süren arabesk müziğin önemli isimlerinden Ferdi Tayfur'un sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Ferdi Tayfur'un Sağlık Durumu İyi
20:13
Muğla - Ferdi Tayfur´Un Yüz Felci Tehlikesi Var Muğla'da Rahatsızlanan Arabesk Müziğin Önde Gelen İsimlerinden Ferdi Tayfur'un Tedavisi Sürüyor. Şeker Hastalığı Teşhisi Konulan Şarkıcıda Yüz Felci Geçirme Tehlikesi Bulunduğu Açıklandı. Kızı ve Damadıyla Muğla'ya Gelen Necla Nazır da Ferdi Tayfur'un Durumu Hakkında Bilgi Aldı.
Muğla - Ferdi Tayfur´Un Yüz Felci Tehlikesi Var
18:57
Ferdi Tayfur'dan Kötü Haber Şeker Hastalığı Teşhisi Konulan Şarkıcıda Yüz Felci Geçirme Tehlikesi Bulunduğu Açıklandı.
Ferdi Tayfur'dan Kötü Haber
16:27
Ferdi Tayfur'dan Haber Var Rahatsızlanarak Hastaneye Başvuran Ferdi Tayfur'un Sağlık Durumu İyiye Gidiyor.
Ferdi Tayfur'dan Haber Var
09:59
Rock'çı Kızı Evlendi! Ferdi Tayfur, İmam Nikahlı Eşi Necla Nazır'dan Olan Rock'çı Kızları Tuğçe Tayfur'u Evlendirdi..
15:10
Sevgilisinden Bebeği mi Oldu? 30 Yıllık Hayat Arkadaşı Ferdi Tayfur ile Yollarını Ani Bir Şekilde Ayıran Necla Nazır'ın Bu Kararı Herkesi Şaşırtmıştı.
11:03
'Rabbimden Utanıyorum' Oyunculuk için Başını Açabileceğini Söyleyen Necla Nazır, Katıldığı Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı
05:09
?durumum İyi Olsaydı Evimi Kiraya Vermezdim? Necla Nazır ?5 Milyon Dolarlık Evde Oturuyorsun. Kiraya Versen 15 Bin Dolar Alırsın? Diyen Ferdi Tayfur?a Sert Çıktı: Seni Parmağımla Dürttüm, Büyük Depremi Daha Yaşamadın!
05:07
5 Milyon Dolarlık Evde Oturuyor Necla Nazır?ın Açıklamalarıyla İlgili Görüştüğümüz Ferdi Tayfur Eski Hayat Arkadaşına Tepki Gösterdi:
05:04
Necla Hanım'la Barıştık Ferdi Tayfur, Dün Zeytinburnu'nda Verdiği Konserde Necla Nazır'la Barıştığını Açıkladı
18:05
Ailelerinin İzinden Gidiyorlar Müzik Dünyasında Pek Çok Ünlünün Çocuğu Anne ya da Baba Mesleğini Seçiyor.
22:14
TBMM Başkanı Toptan, "Bu Kadar Güzellik Olur mu? Muhteşem Bir Tablo Seyrettik" Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan, 6'ıncı Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Görüntülere Sahne Olduğunu Söyledi. Emeği Geçen Herkese Teşekkür Eden Toptan, "Bugün Burada, Türkçe Olimpiyatları'nda Gerçekten Türkçe'nin Bittiği Yerdeyiz." İfadesini Kullandı.
TBMM Başkanı Toptan, 'Bu Kadar Güzellik Olur mu?  Muhteşem Bir Tablo Seyrettik'
18:49
6.uluslararası Türkçe Olimpiyatı Başladı 6. Uluslararası Türkçe Olimpiyatı İstanbul Gösteri ve Kongre Merkezi'nde Başladı. Törene TBMM Başkanı Köksal Toptan, TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Mehmet Sağlam, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı...
18:25
Sanatçılardan Türkçe Olimpiyatları'na Övgü Uluslararası 6.türkçe Olimpiyatları'nın Final Gecesini İzlemeye Gelen Sanatçılar Öğretmenlere ve Emeği Geçen Herkese Övgüde Bulundu. Organizasyonun Türkiye İçin Onur Verici Olduğunu Belirten Sanatçı Necla Nazır, "Emeği Geçen Gönüllü Öğretmenlerimizi Sevgi ile Kucaklıyorum" Dedi.
16:32
Ferdi Tayfur, Kızı ve Eski Eşi Hakkındaki Haberlere Sert Çıktı: Ünlü Sanatçı Ferdi Tayfur, Eski Eşi Necla Nazır ve Kızı Tuğçe Hakkında Çıkan Haberlere Tepki Göstererek, "Ortalığı Karıştırmasınlar. Herkes Burnunu Sokuyor" Dedi. Tayfur, Kızının Albüm Yapmasına Karşı Olduğu İddiaları Üzerine İse "Karşı Değilim Ama Önce Okulu Gelir" Diye Konuştu.
19:10
Minik Sanatçılar Hünerlerini Sergiledi İstanbul Sabahattin Zaim Anafen İlköğretim Okulu'nda 8 Ayrı Kategoride Düzenlenen "4. Anafen Sanat Günleri" Yarışması Renkli Görüntülere Sahne Oldu. 3 Gün Boyunca Hünerlerini Sergileyen Öğrenciler Aylarca Süren Emeklerinin Karşılığı Olan Ödüllerini Aldı.
12:50
İcra Memurunu Canladıracak. Arabesk Müziğin Sevilen Sesi Ferdi Tayfur, 'Memur Muzaffer' Adlı Yeni Dizisiyle Ekranlara Döndü.
09:55
Karakterim Jön Olmaya Müsait Değil Oyunculuğun Yanı Sıra Yönetmenlik Yapan, Bugüne Kadar 25 Resim Sergisi Açan Aydan, 'Ben Hayatta Öyle Bir Jön Olamazdım, Çünkü Karakterim Bu Duruma Müsait Değil.' Diyor.
15:45
Kızına Seslendi Ferdi Tayfur, Bir Süre Önce Ayrıldığı Necla Nazır'ın, Kızları Tuğçe'yle İlgili 'Kızım Tuğçe Rock Tarzı Albüm Çıkarmak İstiyor' Açıklamasına Yanıt Verdi: 'Tuğçe, Önce Okulunu Bitir.'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:48:09. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NECLA NAZIR HABERLERİ
[Hata Bildir]