SON DAKİKA ORTADOĞU RULMAN HABERLERİ

Son Dakika Ortadoğu Rulman Haberleri

11:01
Dış Ticaret Sermaye Şirketi Statüsü Ekonomi Bakanlığı tarafından, 1 şirkete "dış ticaret sermaye şirketi" statüsü verilirken, 2 şirketin "sektörel dış ticaret şirketi" statüsü geri alındı.
10:02
Araç Karşı Şeride Geçti: 2 Ölü Ankara'nın Polatlı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti.
Araç Karşı Şeride Geçti: 2 Ölü
15:18
Sgk Ödülleri Sahiplerini Buldu Sosyal Güvenlik Kurumu Ankara İl Müdürlüğü, prim borcu bulunmayan ve düzenli olarak en fazla prim ödeyen ilk 10 işvereni plaket vererek ödüllendirdi.
Sgk Ödülleri Sahiplerini Buldu
15:20
Sosyal Güvenlik Haftası Ankara'da Sosyal Güvenlik Kurumu'na(SGK) borcu olmayan ilk 10 işveren ödüllendirildi."14-20 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası" kapsamında, SGK'ya borcu olmayan Ankaralı 10 işverene plaketleri törenle verildi.
17:27
2. Matematik Olimpiyatı Polatlı'da Gerçekleştirildi Polatlı'da gerçekleştirilen ortaöğretim okullararası 2.Matematik Olimpiyatında Ankara Fen Lisesi 2 bin 500 tam puan alarak birinci oldu.
12:21
Sanayi Esnafına Rulman Hakkında Seminer Verildi Karamanlı sanayisindeki esnafa rulman hakkında seminer verildi.
13:20
Polatlı'da Zincirleme Trafik Kazası: 11 Yaralı Ankara'nın Polatlı ilçesindeki zincirleme trafik kazasında 11 kişi yaralandı.
16:07
Ankara - Mhp Çanakkale Milletvekili Cengiz, Kazada Ağır Yaralandı MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz, Ankara'nın Polatlı İlçesi Yakınlarında Geçirdiği Trafik Kazasında Ağır Yaralandı.
Ankara - Mhp Çanakkale Milletvekili Cengiz, Kazada Ağır Yaralandı
12:20
MHP'li Vekil Ağır Yaralı MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz, Trafik Kazası Geçirdi.
MHP'li Vekil Ağır Yaralı
18:08
Polatlı'da Yenilenen Köy Okulu Hizmete Açıldı Polatlı'da Karapınar Köyündü Yenilenen İlköğretim Okulu Hizmete Açıldı
19:54
Polatlı - Yibo Öğrencilerine Malzeme Yardımı Ortadoğu Rulman Fabrikası'nda Çalışan Bin 500 İşçi ile Yöneticiler, Ankara'nın Polatlı İlçesi'ne Bağlı Şabanözü Köyü'ndeki Hikmet Uluğbay Yatılı Bölge Okulu (yibo) Öğrencilerine Giysi, Ayakkabı, Kırtasiye ve Temizlik Malzemesi Yardımında Bulundu.
Polatlı - Yibo Öğrencilerine Malzeme Yardımı
19:28
Başkentte Elektrik Kesintisi Bakım, Onarım ve Tesis Yenileme Çalışmaları Nedeniyle 6 -7 Mart Tarihlerinde Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
01:46
İşçilere Mahkeme Kararıyla İşbaşı Polatlı'da Ortadoğu Rulman Sanayi ve Ticaret Aş'de Çalışırken İş Akitleri Geçen Yıl Feshedilen 59 İşçi Yeniden İş Başı Yaptı.
İşçilere Mahkeme Kararıyla İşbaşı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:49:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORTADOĞU RULMAN HABERLERİ
[Hata Bildir]