SON DAKİKA SADULLAH ERGİN HABERLERİ

Son Dakika Sadullah Ergin Haberleri


SADULLAH ERGİN

ADAY - AKP - HATAY - BÜYÜKŞEHİR

1964 yılında Antakya'da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Antakya'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesinde 1 yıl okudu. Daha sonra 1983 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine giren Ergin, 1987 yılında mezun oldu. Askerlik... Devamı

07:45
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir Ankara kulislerinin en çok konuşulan ismi şüphesiz MİT Müşteşarı Hakan Fidan. Fidan'ın AK Parti'den aday olacağı, Dışişleri Bakanı olarak kabineye gireceği konuşuluyor.
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir
16:43
Aykut Erdoğdu'dan Melih Gökçek'e Videolu Yanıt Chp Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı Aykut Erdoğdu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Daimler Benz Şirketi'nden aldığını iddia ettiği rüşvetle ilgili olarak kendisini mahkemeye verdiği haberine video ile yanıt verdi.
14:07
Hatay'da Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Gazeteci Yerel gazete sahibinin cenazesi toprağa verildi.
13:05
Davutoğlu: Türkiye, Ürdün, Suriye ve Lübnan Arasında Serbest Ticaret Bölgesi Kuracağız Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2010 yılında Hatay merkezli Türkiye, Ürdün, Suriye, Lübnan arasında dörtlü serbest vize ve serbest ticaret uygulama bölgesi kurma kararı aldıklarını, ancak Suriye'de yaşanan iç savaştan dolayı projenin geciktiğini belirtti.
Davutoğlu: Türkiye, Ürdün, Suriye ve Lübnan Arasında Serbest Ticaret Bölgesi Kuracağız
15:12
Mgk'dan Arıyorum, Bu Bir Devlet Kararıdır; Dursun Çiçek Tutuklanmayacak" Gazeteci yazar Ahmet Dönmez, yeni çıkan ‘Yüzde On-Adil Düzenden Havuz Düzenine’ isimli kitabında 17 ve 25 Aralık operasyonlarını anlattı.
13:42
AK Parti'li Ergin, CHP'li Kart'ın İddialarına Cevap Verdi Açıklaması "Almanya Büyükelçiliği 14 Mart 2011'de Adalet Bakanlığı'ndan adli yardım talebinde bulunmuştur.
15:52
Kart: Nisan 2013'te MİT Başbakanı Uyarırken 11. Cumhurbaşkanı Ne Yapıyordu? CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, 17-25 Aralık'ın hesabını vermeyen birilerinin kaçak saraylar üzerinden itibar üzerine hassasiyet gösterdiğini, duyarlılık gösterdiğini söyledi.
Kart: Nisan 2013'te MİT Başbakanı Uyarırken 11. Cumhurbaşkanı Ne Yapıyordu?
14:56
CHP'li Kart Açıklaması "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, somut suçlamalar ve resmi belgeler söz konusu olmasına rağmen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek ve diğer kişiler hakkındaki soruşturmayı sümenaltı etmiş, kadük hale getirmiştir"
18:03
AK Parti Grup Başkanvekili Satır, Reyhanlı'da Açıklaması "Diğer partilerde en küçük kongrelerde bile kavga yaşanırken bizde tüm makamlar edeple, terbiyeyle ve kardeşlikle el değiştirdi" "İnsanlara dokunduk, insanların hatırını sorduk, dertleriyle dertlendik, sevinçleriyle mutlu olduk ve bunun karşılığında insanlar bize destek verdi"
21:49
Saniye Şahin İçin Mevlit Okutuldu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in vefat eden eşi Saniye Şahin için mevlit okutuldu.
Saniye Şahin İçin Mevlit Okutuldu
21:46
Mehmet Ali Şahin'in Eşi Saniye Şahin İçin Mevlit Okutuldu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in vefat eden eşi Saniye Şahin için mevlit okutuldu.
23:19
Bakan Çelik Hem İktidar, Hem de Muhalefet Olmaktan Yorulduk Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, hem iktidar, hem de muhalefet yaptıklarını ve bunun kendilerini yorduğunu söyledi.
Bakan Çelik Hem İktidar, Hem de Muhalefet Olmaktan Yorulduk
21:50
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Hatay'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hatay’ın İskenderun ilçesinde, AK Parti ilçe teşkilatının 5. olağan kongresine katıldı.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Hatay'da
21:28
Bakan Çelik: Hem İktidar, Hem de Muhalefet Olmaktan Yorulduk Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, hem iktidar, hem de muhalefet yaptıklarını ve bunun kendilerini yorduğunu söyledi.
Bakan Çelik: Hem İktidar, Hem de Muhalefet Olmaktan Yorulduk
19:45
Bakan Faruk Çelik: Kan Akmasını İstemiyoruz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Hükümet olarak kan akmasını istemiyoruz.
Bakan Faruk Çelik: Kan Akmasını İstemiyoruz
20:32
AK Parti Dörtyol İlçe Başkanlığına Hasan Özel Seçildi Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanlığına Hasan Özel seçildi.
AK Parti Dörtyol İlçe Başkanlığına Hasan Özel Seçildi
18:13
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: -"2015 genel seçimlerinde anayasayı değiştirecek güç istiyoruz"HATAY (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, "2015 genel seçimlerinde anayasayı değiştirecek güç istiyoruz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem
17:33
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem Açıklaması "2015 genel seçimlerinde anayasayı değiştirecek güç istiyoruz"
15:55
AK Parti Erzin İlçe Başkanlığına Mithat Bozdağ Seçildi Hatay’ın Erzin ilçesinde AK Parti Erzin İlçe Teşkilatının 5. Olağan Genel Kurulu Belediye Düğün Salonunda gerçekleşti.
AK Parti Erzin İlçe Başkanlığına Mithat Bozdağ Seçildi
10:04
AK Parti Defne İlçe Kongresi AK Parti Defne İlçe Başkanlığı 1'inci Olağan Kongresi'nde tek liste ile seçime giren Onur Karataş, güven tazeledi.
AK Parti Defne İlçe Kongresi
21:07
Bakan Işık, Vali Ercan Topaca'yı Ziyaret Etti Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Hatay'da- Işık: "62. hükümet programımızda üretime yoğun bir yer ayırdık.
Bakan Işık, Vali Ercan Topaca'yı Ziyaret Etti
19:48
"62. Hükumet Programımızda Üretime Yoğun Bir Yer Ayırdık" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "62. hükumet programımızda üretime yoğun bir yer ayırdık." dedi.
19:36
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Hatay'da Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Eğer güçlü bir ekonomiye sahip değilseniz, siyasetinizin güçlü olması beklenemez." dedi.
15:22
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Hatay'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, "Özellikle, hükümet olarak üzerinde durduğumuz konulardan bir tanesi de şu anda strateji belgemize girdi" dedi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Hatay'da
14:11
Bakan Işık: Mobilyada Tasarım Geliştirilmeli Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, mobilya sektörünün Türkiye açısından önemli bir sektör olduğunu söyleyerek mobilyada tasarımın geliştirilmesi gerektiğini söyledi.
Bakan Işık: Mobilyada Tasarım Geliştirilmeli
14:34
AK Parti Bahçelievler İlçe Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati: "Bu yol sevgi, güzellik, kardeşlik, iyilik, minnetle ve dava şuuruyla devam ediyor" "Ne mutlu bize ki böyle bir partimiz var, böyle bir partiye sahibiz"
16:45
Başkentte Hatay Günleri ANKARA (AA) - Başkentte "Hatay Günleri" etkinliği başladı.
16:43
Başkentte Hatay Günleri Başkentte "Hatay Günleri" etkinliği başladı.
17:38
Alaattin Çakıcı Hakkındaki "Tehdit ve Hakaret" Davası Çakıcı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eski Adalet Bakanı Ergin'e 'tehdit ve hakaret' içeren mektup gönderdiği gerekçesiyle yargılanmasına devam edildi.
20:55
Toplumsal Barışa Katkı Ödülleri Sahiplerini Buldu Mustafa Kemal Üniversitesi tarafından verilen II. Ulusal Cemil Meriç Ödülleri ve Toplumsal Barışa Katkı Ödülleri sahiplerini buldu.
Toplumsal Barışa Katkı Ödülleri Sahiplerini Buldu
18:42
Iı. Ulusal Cemil Meriç Ödülleri ve Toplumsal Barışa Katkı Ödülleri" Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) tarafından verilen ödüller sahiplerini buldu Bu yıl, tarih dalında Prof. Dr. Halil İnalcık ile sosyoloji dalında Prof. Dr. Şerif Mardin ödüle layık görüldü.
13:22
Öcalan Kardeşinin Cenazesine Katılamayacak Abdullah Öcalan, Adana'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren ablası Havva Keser'in cenazesine mevzuat engeli nedeniyle katılamayacak.
Öcalan Kardeşinin Cenazesine Katılamayacak
12:33
Emniyet Genel Müdürlüğüne Atanan Lekesiz, Hatay'dan Ayrıldı Valiler Kararnamesiyle Hatay Valiliğinden Emniyet Genel Müdürlüğüne atanan Mehmet Celalettin Lekesiz, kentten törenle uğurlandı.
14:08
Baba ile Oğulun "Başpehlivanlık" Mücadelesi Hatay'ın Yayladağı ilçesine bağlı Sebenoba Mahallesi'nde muhtarlık ve spor kulübü işbirliğiyle düzenlenen "aba güreşi" turnuvasında, Cemil Güleş, oğlu Mehmet ile başpehlivanlık için güreşti.
Baba ile Oğulun 'Başpehlivanlık' Mücadelesi
12:16
12:07
Hakim ve Savcılarla İlgili Yasal Düzenlemeler Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Hakim ve savcıların maaşlarında iyileştirme yapıyoruz.
14:36
Erzin'in 3. Ligde Takımı Var, Stadı Yok Spor Toto 3. Lig, 3. Grup takımlarından Erzin Belediyespor, şehir stadının yetersiz olması nedeniyle bütün maçlarını kent dışında oynuyor.
Erzin'in 3. Ligde Takımı Var, Stadı Yok
10:35
Erzin'in 3. Lig'de Takımı Var, Stadı Yok Spor Toto 3. Lig, 3. Grup takımlarından Erzin Belediyespor’un, şehir stadının yetersiz olması nedeniyle bütün maçlarını kent dışında oynamak zorunda kaldığı bildirildi.
Erzin'in 3. Lig'de Takımı Var, Stadı Yok
16:48
Emniyetteki "Paralel Yapı" Operasyonu Operasyon kapsamında tutuklanan, aralarında eski İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Yakub Saygılı'nın da bulunduğu 5 şüphelinin, Emniyet Müdürlüğü hiyerarşik organizasyonu içerisinde hareket etmeyerek "yasal olmayan oluşum" çerçevesinde faaliyet yürüttükleri belirtildi İstanbul 1. Sulh Ceza.
Emniyetteki 'Paralel Yapı' Operasyonu
14:59
5 Polisin Tutuklandığı Kararda Yargıtay'ın Balyoz Kararına Yer Verildi Paralel yapı iddialarına ilişkin soruşturmada 5 şüphelinin "Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasını engellemeye teşebbüs etme" suçuyla tutuklanmasına karar veren mahkeme gerekçesinde, Yargıtay 9. Ceza Dairesi’nin Balyoz davası hakkında 9 Ekim 2013’te verdiği karara yer verdi.
5 Polisin Tutuklandığı Kararda Yargıtay'ın Balyoz Kararına Yer Verildi
21:44
Başbakan Davutoğlu: Devletin Temsil Makamı Cumhurbaşkanıdır Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hepimizin devlet temsili anlamında muhatabı Cumhurbaşkanımızdır." dedi.
Başbakan Davutoğlu: Devletin Temsil Makamı Cumhurbaşkanıdır
21:10
Paralel'de "Abi" Karar Verecek İddiası 25 Aralık operasyonda görev alan polislerin kendi aralarındaki yazışmalarında "Savcı değil, "Abi" karar verecek" ifadeleri dikkat çekti.
Paralel'de 'Abi' Karar Verecek İddiası
17:42
25 Aralık Soruşturmasına Takipsizlik Kararı Verildi 25 Aralık soruşturmasında verilen takipsizlik kararında ifadesine başvurulan bir gizli tanığın “Soruşturma ilk önce ihaleye fesat karıştırma dosyası olarak başlatılmıştı, ancak daha sonradan Başbakan’ın örgüt lideri olarak gösterildiği bir örgüt şeması oluşturuldu” ifadelerine yer verildi.
22:03
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başkentlilere Veda Etti Görevini 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teslim eden 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan İstanbul’a uğurlandı.
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başkentlilere Veda Etti
21:41
11. Cumhurbaşkanı Gül, İstanbul'a Gitti Görevini devrettikten sonra İstanbul'a giden 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü, Esenboğa Havalimanından kalabalık bir grup vatandaş uğurladı.
21:31
11. Cumhurbaşkanı Gül, İstanbul'a gitti - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 19.50'de özel uçak "CBK" ile İstanbul'a gitti.
11. Cumhurbaşkanı Gül, İstanbul'a gitti -
20:34
11. Cumhurbaşkanı Gül'ü Kabineden 3 İsim Uğurladı 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü, kabineden 3 bakan ile AK Partiden 3 genel başkan yardımcısı İstanbul'a uğurladı.
20:07
11. Cumhurbaşkanı Gül, İstanbul'a Gitti 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 19:50'de özel uçak CBK ile İstanbul'a gitti.
11. Cumhurbaşkanı Gül, İstanbul'a Gitti
15:31
Reyhanlı'daki Bombalı Saldırıların Davası AK Parti Hatay Milletvekili Ergin, ''Dava sonucunda tüm gerçekler gün ışığına çıkacaktır.'' dedi.
Reyhanlı'daki Bombalı Saldırıların Davası
14:08
Milletvekili Ergin: Dava Sonucunda Tüm Gerçekler Gün Işığına Çıkacak Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, 11 Mayıs 2013 günü Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen ve 53 kişinin hayatını kaybettiği saldırının duruşmasının ardından CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz’ın açıklamalarını 'zavallı ve sefih' sözleriyle değerlendirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:26:29. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SADULLAH ERGİN HABERLERİ
[Hata Bildir]