SON DAKİKA SELAHATTİN DEMİRTAŞ HABERLERİ

Son Dakika Selahattin Demirtaş Haberleri

 • 08 Aralık 2016 22:02Selahattin Demirtaş, Segbis ile İfade VerdiSelahattin Demirtaş, Segbis ile İfade VerdiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 3 yıl önce 'Rojava ile dayanışma yürüyüşü' öncesi tartıştığı polislerin şikayeti üzerine tutuklu bulunduğu Edirne'deki cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde Cumhuriyet Savcısı'na ifade verdi.
 • 08 Aralık 2016 21:32Selahattin Demirtaş, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile İfade VerdiSelahattin Demirtaş, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile İfade VerdiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 3 yıl önce 'Rojava ile dayanışma yürüyüşü'nde tartıştığı polislerin şikayeti üzerine tutuklu bulunduğu Edirne'deki cezaevinden Şanlıurfa'daki savcıya ifade verdi.
 • 08 Aralık 2016 21:11Selahattin Demirtaş, Segbis ile İfade VerdiSelahattin Demirtaş, Segbis ile İfade VerdiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 3 yıl önce 'Rojava ile dayanışma yürüyüşü' öncesi tartıştığı polislerin şikayeti üzerine tutuklu bulunduğu Edirne'deki cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde Cumhuriyet Savcısı'na ifade verdi.
 • 08 Aralık 2016 18:52Sırrı Süreyya Önder: Direnmek Onurdur, Bir Fezleke Daha AçsınlarSırrı Süreyya Önder: Direnmek Onurdur, Bir Fezleke Daha AçsınlarSırrı Süreyya Önder: Direnmek onurdur, bir fezleke daha açsınlarHALKLARIN Demokratik Partisi(HDP) Ankara milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Diyarbakır Başsavcılığı tarafından hakkında yürütülen soruşturma kapsamında hazırlanan iddianame ile ilgili konuştu.
 • 08 Aralık 2016 17:53Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş İfade VerdiTerör soruşturması kapsamında Edirne'de tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçlamasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında, Ankara'da soruşturmayı yürüten savcıya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) üzerinden ifade verdi.
 • 08 Aralık 2016 16:36Avrupalı Parlamenterler, Cezaevindeki Demirtaş ile GörüşemediEDİRNE Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı ziyarete gelen Danimarka, Finlandiya, İsveç ve Norveçli parlamenterlerin bulunduğu heyet, izinleri olmadığı gerekçesiyle cezaevine alınmadı.
 • 08 Aralık 2016 16:02Avrupa'dan Gelen Parlamenterler, İzin Almadıkları İçin Demirtaş ve Zeydan'la GörüşemediAvrupa'dan Gelen Parlamenterler, İzin Almadıkları İçin Demirtaş ve Zeydan'la GörüşemediEdirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi’nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı ziyarete gelen İsveç, Danimarka, Finlandiya ve Norveçli parlamenterlerden oluşan Kuzey Avrupa heyeti, izinleri olmadığı gerekçesiyle cezaevine alınmadı.
 • 08 Aralık 2016 15:56Edirne Avrupalı Parlamenterler, Cezaevindeki Demirtaş Ile GörüşemediEdirne Avrupalı Parlamenterler, Cezaevindeki Demirtaş Ile GörüşemediAvrupalı parlamenterler, cezaevindeki Demirtaş ile görüşemediEDİRNE Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı ziyarete gelen, Danimarka, Finlandiya, İsveç ve Norveçli parlamenterlerin bulunduğu heyet, izinleri olmadığı gerekçesiyle...
 • 08 Aralık 2016 15:35Avrupalı Parlamenterler, Cezaevindeki Demirtaş ile GörüşemediAvrupalı Parlamenterler, Cezaevindeki Demirtaş ile GörüşemediEDİRNE Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı ziyarete gelen Danimarka, Finlandiya, İsveç ve Norveçli parlamenterlerin bulunduğu heyet, izinleri olmadığı gerekçesiyle cezaevine alınmadı.
 • 08 Aralık 2016 15:27Dha Yurt Bülteni-9Dha Yurt Bülteni-9Şehidin astsubay kardeşi: Keşke senin yerine ben öleydimFIRAT Kalkanı harekatında şehit olan piyade uzman çavuş 26 yaşındaki Ahmet Şahin, memleketi Afyonkarahisar'ın Çay İlçesi'nde toprağa verildi.
 • 08 Aralık 2016 15:10Avrupalı Parlamenterlerin Demirtaş'ı Ziyaret TalebiAvrupalı Parlamenterlerin Demirtaş'ı Ziyaret TalebiAvrupa'dan gelen bazı parlamenterlerin, terör soruşturması kapsamında tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı ziyaret talepleri kabul edilmedi.
 • 08 Aralık 2016 11:16Demirtaş'tan Mektup Var: HDP Türkiye Halkları İçin Umut KaynağıdırDemirtaş'tan Mektup Var: HDP Türkiye Halkları İçin Umut KaynağıdırSelahattin Demirtaş, tutuklu bulunduğu cezaevinde 33 gün sonra kızlarıyla görüştü. Demirtaş, gönderdiği mektupta, "HDP; bütün Türkiye halkları için biricik umut kaynağıdır." dedi.
 • 07 Aralık 2016 17:39Selahattin Demirtaş'ı Cezaevinde Ailesi Ziyaret EttiSelahattin Demirtaş'ı Cezaevinde Ailesi Ziyaret EttiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı tutuklu bulunduğu Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde eşi Başak Demirtaş, çocukları, kız kardeşi, anne ve babası açık görüş gününde ziyaret etti.
 • 07 Aralık 2016 17:37Dha Yurt Bülteni - 11Selahatin Demirtaş'ı ailesi cezaevinde ziyaret ettiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı tutuklu bulunduğu Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde eşi Başak Demirtaş, çocukları, kız kardeşi, anne ve babası açık görüş gününde ziyaret etti.
 • 07 Aralık 2016 17:30Edirne Selahatin Demirtaş'ı Ailesi Cezaevinde Ziyaret EttiEdirne Selahatin Demirtaş'ı Ailesi Cezaevinde Ziyaret EttiSelahatin Demirtaş'ı ailesi cezaevinde ziyaret ettiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı tutuklu bulunduğu Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde eşi Başak Demirtaş, çocukları, kız kardeşi, anne ve babası açık görüş gününde ziyaret etti.
 • 07 Aralık 2016 17:25Cezaevindeki Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş'a Aile ZiyaretiEdirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı ailesi ziyaret etti.
 • 07 Aralık 2016 17:14Dha Yurt - Selahatin Demirtaş'ı Ailesi Cezaevinde Ziyaret EttiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı tutuklu bulunduğu Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde eşi Başak Demirtaş, çocukları, kız kardeşi, anne ve babası açık görüş gününde ziyaret etti.
 • 07 Aralık 2016 15:27Hdp Diyarbakır Milletvekili Erdoğmuş'a 5 Yıl Hapis İstemiHDP Diyarbakır Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş hakkında, "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 07 Aralık 2016 11:13Edirne F Tipi Cezaevi'nde Demirtaş ve Zeydan İçin Açlık GreviEdirne F Tipi Cezaevi'nde Demirtaş ve Zeydan İçin Açlık GreviEdirne F Tipi Cezaevi'nde 6 PKK'lı, Selahattin Demirtaş ve Abdullah Zeydan'ın tek kişilik koğuşlarda kalmasını protesto etmek amacıyla açlık grevine başladı.
 • 06 Aralık 2016 17:33Hdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen İşkence Yapılıyor,(2)DEMİRTAŞ İLE GÖRÜŞEMEDİLERAdana Milletvekili Meral Danış Beştaş, Muş Milletvekili Burcu Çelik Özkan ve Mardin Milletvekili Erol Dora, girdikleri Edirne F Tipi Cezaevi'nde Adalet Bakanlığı'ndan izin almadıkları gerekçesiyle Selahattin Demirtaş ve Abdullah Zeydan ile görüşmelerine izin verilmedi.
 • 06 Aralık 2016 17:03Edirne Hdp'li Beştaş Demirtaş ve Zeydan'a Alenen Işkence Yapılıyor,Edirne Hdp'li Beştaş Demirtaş ve Zeydan'a Alenen Işkence Yapılıyor,Hdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a alenen işkence yapılıyor,(2)DEMİRTAŞ İLE GÖRÜŞEMEDİLERAdana Milletvekili Meral Danış Beştaş, Muş Milletvekili Burcu Çelik Özkan ve Mardin Milletvekili Erol Dora, girdikleri Edirne F Tipi Cezaevi'nde Adalet Bakanlığı'ndan izin almadıkları gerekçesiyle...
 • 06 Aralık 2016 16:06Hdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen İşkence Yapılıyor,(2)Hdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen İşkence Yapılıyor,(2)DEMİRTAŞ İLE GÖRÜŞEMEDİLERAdana Milletvekili Meral Danış Beştaş, Muş Milletvekili Burcu Çelik Özkan ve Mardin Milletvekili Erol Dora, girdikleri Edirne F Tipi Cezaevi'nde Adalet Bakanlığı'ndan izin almadıkları gerekçesiyle Selahattin Demirtaş ve Abdullah Zeydan ile görüşmelerine izin verilmedi.
 • 06 Aralık 2016 14:24Hdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen İşkence YapılıyorHdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen İşkence YapılıyorHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan'ı tutuklu bulundukları cezaevinde ziyaret eden HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, Demirtaş ile Zeydan'ın aynı koğuşta kalmalarına izin verilmemesine tepki gösterdi.
 • 06 Aralık 2016 14:22Edirne Hdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen Işkence YapılıyorEdirne Hdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen Işkence YapılıyorHdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a alenen işkence yapılıyorHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan'ı tutuklu bulundukları cezaevinde ziyaret eden HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, Demirtaş ile Zeydan'ın aynı koğuşta kalmalarına izin...
 • 06 Aralık 2016 13:55Hdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen İşkence YapılıyorHdp'li Beştaş: Demirtaş ve Zeydan'a Alenen İşkence YapılıyorHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan'ı tutuklu bulundukları cezaevinde ziyaret eden HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, Demirtaş ile Zeydan'ın aynı koğuşta kalmalarına izin verilmemesine tepki gösterdi.