SON DAKİKA SELAHATTİN DEMİRTAŞ HABERLERİ

Son Dakika Selahattin Demirtaş Haberleri

 • 29 Mart 2017 10:51 Hdp'li Demirtaş Duruşmaya Katılmadı Hdp'li Demirtaş Duruşmaya Katılmadı Terör örgütü propagandası yapmak, suçu ve suçluyu övmek suçlarından 7 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istemiyle hakkında Elazığ'da dava açılan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, yargılama ve dosya yoğunluğu nedeniyle duruşmaya katılmadı.
 • 29 Mart 2017 10:49 Hdp'li Demirtaş Duruşmaya Katılmadı Terör örgütü propagandası yapmak, suçu ve suçluyu övmek suçlarından 7 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istemiyle Elazığ’da dava açılan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, yargılama ve dosya yoğunluğu nedeniyle duruşmaya katılmadı.
 • 23 Mart 2017 21:27 Demirtaş ve Zeydan'ın Volta Atarken Çekilen Fotoğrafı Yayınlandı Demirtaş ve Zeydan'ın Volta Atarken Çekilen Fotoğrafı Yayınlandı Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş ile Hakkari vekili Abdullah Zeydan'ın cezaevinde volta atarken çekilen fotoğrafları sosyal medyada yayınlandı.
 • 21 Mart 2017 18:46 Diyarbakır Selahattin Demirtaş'ın Eşi Başak Demirtaş Nevruz Kutlamasında Diyarbakır Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş Nevruz kutlamasında(Tür: Yurt)
 • 21 Mart 2017 16:22 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saral, Selahattin Demirtaş'a 9 Bin Lira Tazminat Ödeyecek. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saral, Selahattin Demirtaş'a 9 Bin Lira Tazminat Ödeyecek. CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Oktay Saral'ın, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile kişilik haklarına hakarette bulunduğu gerekçesiyle, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a 9 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verildi.
 • 21 Mart 2017 14:48 Dha İstanbul - (Ek Görüntü ile Geniş Haber) Kartal'daki Nevruz Kutlaması Dha İstanbul - (Ek Görüntü ile Geniş Haber) Kartal'daki Nevruz Kutlaması Polis kutlama alanı ve çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı; polis helikopteri de alan üzerinde sık sık tur attı.
 • 16 Mart 2017 18:36 Selahattin Demirtaş'ın Yargılanmasına Devam Edildi Selahattin Demirtaş'ın Yargılanmasına Devam Edildi Mersin'de yaptığı bir konuşmada 'devletin askerini ve emniyet teşkilatını alenen aşağıladığı' ve dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın yargılanmasına devam edildi.
 • 16 Mart 2017 18:09 Selahattin Demirtaş'ın Yargılanmasına Mersin'de Devam Edildi Mersin’de yaptığı bir konuşmada ’devletin askerini ve emniyet teşkilatını alenen aşağıladığı’ ve dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu’na hakaret ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın yargılanmasına devam edildi.
 • 16 Mart 2017 18:03 Demirtaş Bağlaması Bakım İçin Cezaevinden Çıkarıldı DİYARBAKIR Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hakkında yürüttüğü soruşturma kapsamında 4 kasım 2016 tarihinden bu yana Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın cezaevinde kullandığı bağlaması bugün bakım için avukatı tarafından cezaevinden alındı.
 • 16 Mart 2017 18:01 Diyarbakır Demirtaş Bağlaması Bakım Için Cezaevinden Çıkarıldı Demirtaş bağlaması bakım için cezaevinden çıkarıldıFerit ASLAN/ DİYARBAKIR, (DHA)- DİYARBAKIR Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hakkında yürüttüğü soruşturma kapsamında 4 kasım 2016 tarihinden bu yana Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın...
 • 16 Mart 2017 17:47 Dha Yurt Bülteni -17 Dha Yurt Bülteni -17 1)TUNCELİ-OVACIK KARAYOLU GÜVENLİK NEDENİYLE ULAŞIMA KAPATILDITUNCELİ-Ovacık İlçesi arasında ulaşımı sağlayan karayolu, Munzur Vadisi'nde sürdürülen operasyon nedeniyle ulaşıma kapatıldı.
 • 16 Mart 2017 16:03 Demirtaş Bağlaması Bakım İçin Cezaevinden Çıkarıldı Demirtaş Bağlaması Bakım İçin Cezaevinden Çıkarıldı DİYARBAKIR Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hakkında yürüttüğü soruşturma kapsamında 4 kasım 2016 tarihinden bu yana Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın cezaevinde kullandığı bağlaması bugün bakım için avukatı tarafından cezaevinden alındı.
 • 16 Mart 2017 15:55 Selahattin Demirtaş: Segbis ile Yargılama Fiili Bir İşkence MERSİN'de yaptığı konuşmada dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, SEGBİS ile yapılan yargılamanın fiili bir işkence ve hukuksuz bir uygulama olduğunu söyledi.
 • 16 Mart 2017 15:12 Selahattin Demirtaş: Segbis ile Yargılama Fiili Bir İşkence Selahattin Demirtaş: Segbis ile Yargılama Fiili Bir İşkence MERSİN'de yaptığı konuşmada dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, SEGBİS ile yapılan yargılamanın fiili bir işkence ve hukuksuz bir uygulama olduğunu söyledi.
 • 14 Mart 2017 14:08 Hdp TBMM Grup Toplantısı HDP Şanlıurfa Milletvekili ve Parti Sözcüsü Osman Baydemir, "16 Nisan, bütün Cumhuriyet tarihi boyunca en hayırlı pazar olacak.
 • 13 Mart 2017 16:00 Demirtaş'ın Kaldığı Cezaevinde 6 PKK'lı Açlık Grevi Başlattı Demirtaş'ın Kaldığı Cezaevinde 6 PKK'lı Açlık Grevi Başlattı EDİRNE F Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda, 'Terör örgütü PKK üyesi olmak' suçundan hükümlü bulunan 6 kişi, OHAL nedeniyle getirilen kısıtlamaları ve ceza infaz kurumunun uygulamalarını protesto etmek için açlık grevine başladı.
 • 13 Mart 2017 11:29 Dha Yurt Bülteni-3 Dha Yurt Bülteni-3 1)DEMİRTAŞ'A 5 AY HAPİS CEZASI VEREN MAHKEME: İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ SINIRSIZ DEĞİLDİRHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı 5 ay hapis cezasına çarptıran Doğubeyazıt 2'nci Asliye Ceza Mahkemesi, gerekçeli kararında, ifade özgürlüğünün sonsuz ve sınırsız olmadığını belirterek, "Sanığın, halk...
 • 13 Mart 2017 11:06 Demirtaş'a 5 Ay Hapis Cezası Veren Mahkeme: İfade Özgürlüğü Sınırsız Değildir Demirtaş'a 5 Ay Hapis Cezası Veren Mahkeme: İfade Özgürlüğü Sınırsız Değildir HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı 5 ay hapis cezasına çarptıran Doğubeyazıt 2'nci Asliye Ceza Mahkemesi, gerekçeli kararında, ifade özgürlüğünün sonsuz ve sınırsız olmadığını belirterek, "Sanığın, halk iradesini yansıtan seçmenlerin oyları ile iş başına gelmiş meşru hükümetin icraat...
 • 10 Mart 2017 16:43 Dha İstanbul Bülteni - 4 1- HELİKOPTERİN DÜŞME ANINA İLİŞKİN YENİ GÖRÜNTÜLERErsan SAN - istanbul DHABeylikdüzü'nde helikopterin düşme anı güvenlik kamerasına yansıdı.
 • 10 Mart 2017 15:52 Demirtaş'ın Davutoğlu'na Demirtaş'ın Davutoğlu'na "Hakaret" Davası HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı bir açıklamada, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.
 • 10 Mart 2017 15:37 Selahattin Demirtaş Hakim Karşısına Çıktı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Rusya ziyaretinin ardından 2015 yılının Aralık ayında Atatürk Havalimanı'nda yaptığı konuşmada Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla hakim karşısına çıktı.
 • 10 Mart 2017 15:35 Dha İstanbul - Selahattin Demirtaş Hakim Karşısına Çıktı Dha İstanbul - Selahattin Demirtaş Hakim Karşısına Çıktı Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHAHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Rusya ziyaretinin ardından 2015 yılının Aralık ayında Atatürk Havalimanı'nda yaptığı konuşmada Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla hakim karşısına çıktı.
 • 08 Mart 2017 12:10 Hdp Sözcüsü Baydemir Açıklaması Hdp Sözcüsü Baydemir Açıklaması HDP Sözcüsü Osman Baydemir, HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın milletvekilliğinin "korsanvari" bir şekilde düşürüldüğünü iddia etti.
 • 07 Mart 2017 18:13 Demirtaş, Segbis Yöntemi ile Hakim Karşısına Çıktı Demirtaş, Segbis Yöntemi ile Hakim Karşısına Çıktı Demirtaş, SEGBİS yöntemi ile hakim karşısına çıktıDİYARBAKIR - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında 9 Eylül 2015'te Diyarbakır'da yaptığı bir konuşmada 'hükümeti alenen aşağılama' gerekçesiyle 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın duruşmasına devam edildi.
 • 07 Mart 2017 17:46 Demirtaş, Segbis Yöntemi Ile Hakim Karşısına Çıktı Demirtaş, Segbis Yöntemi Ile Hakim Karşısına Çıktı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında 9 Eylül 2015'te Diyarbakır'da yaptığı bir konuşmada 'hükumeti alenen aşağılama' gerekçesiyle 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın duruşmasına devam edildi.