SON DAKİKA SENEM YAZICI HABERLERİ

Son Dakika Senem Yazıcı Haberleri

14:30
Uaü'de "Turizm ve Otelcilikte Kariyer Seminerleri" Devam Ediyor Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) Turizm Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü, “Turizm ve Otelcilikte Kariyer Seminerleri” devam ediyor.
Uaü'de 'Turizm ve Otelcilikte Kariyer Seminerleri' Devam Ediyor
15:11
Vali Vekili Yüksel: Antalya Spor ve Kongre Turizmini Geliştirmeli Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ), ‘turizm ve otelcilikte kariyer seminerleri’ serisine devam ediyor.
Vali Vekili Yüksel: Antalya Spor ve Kongre Turizmini Geliştirmeli
10:10
Aşk" Kitabı Down Sendromlu Çocuklar İçin İmzalandı Dünyada da bir ilk olan "Herkes Biraz Yazar Projesi" kapsamında bir araya gelen farklı mesleklerden 50 yazarın yazdığı 'Sensiz Ölümdür Aşk' adlı romanın imza günü Adana Optimum'da gerçekleştirildi.
Aşk' Kitabı Down Sendromlu Çocuklar İçin İmzalandı
11:04
Aşk" Kitabı Down Sendromlu Çocuklar İçin İmzalandı Dünyada da bir ilk olan "Herkes Biraz Yazar Projesi" kapsamında bir araya gelen farklı mesleklerden 50 yazarın yazdığı “Sensiz Ölümdür Aşk” adlı romanın yazarları, Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde okurlarıyla buluştu.
Aşk' Kitabı Down Sendromlu Çocuklar İçin İmzalandı
12:15
Aşk Yazarları Kitaplarını "Down Sendromlu Çocuklar" İçin İmzalayacak "Herkes Biraz Yazar Projesi" kapsamında bir araya gelen 50 yazarın "down sendromlu çocukların eğitimine katkı sunmak" amacıyla yazdıkları ilk kitap olan 'Sensiz Ölümdür Aşk' Samsunlu kitapseverlerle buluşuyor.
Aşk Yazarları Kitaplarını 'Down Sendromlu Çocuklar' İçin İmzalayacak
11:04
Sensiz Ölümdür Aşk Kahramanmaraş Piazza'da Tanıtıldı Türkiye'de 50 kişilik yazar grubunun ilk kitabı olan Sensiz Ölümdür Aşk kitabının yazarları, Kahramanmaraş Piazza AVYM'de kitaplarını imzaladı.
Sensiz Ölümdür Aşk Kahramanmaraş Piazza'da Tanıtıldı
16:31
Aşk" Yazarları İmza Dağıttı Türkiye’de 50 kişilik yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk” kitabının yazarları, Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenen imza gününde kitaplarını imzaladılar.
Aşk' Yazarları İmza Dağıttı
10:54
Aşk Yazarları İmza Dağıtacak Türkiye’de 50 kişilik yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk” yazarları, 16 Mart Pazar günü, saat 15.00'de Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenecek imza günü ile okuyucularla buluşacak.
Aşk Yazarları İmza Dağıtacak
12:47
"Sensiz Ölümdür Aşk" Kitapseverlerle Buluşacak "Sensiz Ölümdür Aşk" yazarları, 9 Mart Pazar günü Şanlıurfa'da bir alışveriş merkezinde düzenlenecek imza günü ile okuyucularla buluşacak.
'Sensiz Ölümdür Aşk' Kitapseverlerle Buluşacak
11:24
50 Yazarın Romanının İlk İmza Günü Optimum 'Da Türkiye’de 50 kişilik bir yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk”, 22 Şubat Cumartesi günü İzmir Optimum Outlet’te düzenlenecek imza günü ile okuyucularla buluşacak.
50 Yazarın Romanının İlk İmza Günü Optimum 'Da
11:31
"Yerleri Hiç Kurumayan Sokak"ta Her Bayram Öncesi Aynı Telaş İzmir'in kültür mozaiğinin en önemli simgelerinden Havra Sokağı, alışveriş merkezlerine karşın hala birçok İzmirli için bayram alışverişinin ilk adresi olma özelliğini koruyor.
11:14
Su İç Beynin Hızlansın İngiltere'de yapılan araştırma, önemli bir işe başlamadan önce içilen üç bardak suyun, beynin reaksiyon hızını yüzde 14 arttırdığını ortaya çıkardı.
Su İç Beynin Hızlansın
11:49
27. Uluslararası İzmir Festivali Sona Erdi Dünyaca ünlü New York Filarmoni ile 2 Mayıs'ta başlayan 27. Uluslararası İzmir Festivali, Apollon Musagete Dörtlüsü'nün konseriyle sona erdi.
27. Uluslararası İzmir Festivali Sona Erdi
11:39
Az Uyuyanlar Obezite Riskiyle Karşı Karşıya ABD'de yapılan araştırma, 5 saatten az gece uykusunun, kişiyi şişmanlattığını ortaya çıkardı.
Az Uyuyanlar Obezite Riskiyle Karşı Karşıya
11:37
Sigara Karşıtı Önlemler Hayat Kurtardı 2007 2010 arasında 41 ülkede uygulanan tütün mamulleri kullanım kısıtlamaları, 7,5 milyon kişinin hayata erken veda etmesini engelledi.
Sigara Karşıtı Önlemler Hayat Kurtardı
11:18
Bodrum Katından Dünyaya Açılan Dans Grubu Harlem'de kurulan Harlem Dans Tiyatrosu, bugün dünyanın ilk siyahi dans topluluğu olarak sanat dünyasından olumlu eleştiriler alıyor.
Bodrum Katından Dünyaya Açılan Dans Grubu
16:23
Nazilli'de Trafik Kazası (Anadolu Ajansı - Suat Deniz, Senem Yazıcı) Aydın (AA) – Nazilli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
12:59
Kefenin Cebi Yok Ama... Senem Yazıcı - Sinema ve müzik dünyasının efsane isimleri, ölümden sonra da para kazanmaya devam ediyor.
11:08
NATO Hava Kuvvetleri, İzmir'e Veda Ediyor NATO'nun İzmir'de bulunan Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın görevi, kapanış töreninin ardından 1 Haziran'da resmen sona erecek.
NATO Hava Kuvvetleri, İzmir'e Veda Ediyor
14:38
Da Vinci'nin Şifresi, Ayasofya'da Çözülecek Don Brown'ın yeni romanındaki gizemin kördüğümü, Ayasofya'da çözülecek.
Da Vinci'nin Şifresi, Ayasofya'da Çözülecek
12:42
Sadece Yediklerinize Değil, İçtiklerinize de Dikkat Senem Yazıcı- Çağın en önemli sağlık sorunları arasında kabul edilen metabolik sendrom, diyabet ve obeziteden uzak durabilmek için, yediklerimiz kadar, yanında tükettiğimiz "gizli işbirlikçilere" de dikkat etmek gerekiyor.
Sadece Yediklerinize Değil, İçtiklerinize de Dikkat
12:35
Sanatçılar "Barış İçin" İzmir'de Bir Araya Geliyor Senem Yazıcı - Farklı ülkelerden sanatçıların 2001 yılında kurduğu Euro-Asian Woldwide oluşumu, İzmir'de düzenlenecek sergiyle sanatın ortak dilini kullanarak dünyaya barış çağrısı yapacak.
11:18
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone Açıklaması Senem Yazıcı - ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, çözüm sürecine ilişkin, "İç meselelerle ilgili yorum yapmak istemiyorum ama Türkiye hakkında bir şey söyleyebilirim."
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone Açıklaması
12:02
"Başkanlık Sistemi İçin Uzlaşı Kültürü Şart" Senem Yazıcı - İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr."AK Parti'nin önerisi, daha etkin, istikrarlı ve güçlü bir yürütme oluşturulmasını amaçlıyor, geçmişte yaşanan sorunlar göz önüne alındığında bu anlaşılabilir bir durum ancak"...
11:14
Çözüm Süreci Halil Şahin / Tolga Albay / Senem Yazıcı - Akil İnsanlar Ege Bölgesi Heyeti, vatandaşların kendilerine verdiği destek nedeniyle İzmir'den umutlu ayrıldı.
11:45
NATO Askerlerinin "Gelibolu Dersi" Senem Yazıcı - NATO'nun İzmir'de bulunan Kara Kuvvetleri Komutanlığı ile 1 Haziran'da görevi sona erecek Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki farklı ülkelerin askerleri, eşleriyle tarihi Gelibolu Yarımadası'nı gezdi.
11:54
"Sylvia", 37 Yıldan Sonra Tekrar Sahnede Bale tarihinin inatçı ve güçlü kadın karakterlerinden "Sylvia", İZDOB tarafından 37 yılın ardından ilk kez Türk izleyicilerle buluşacak.
11:30
Gine'den BM'ye Suriye Çağrısı Gine Dışişleri Bakanı Fall, Suriye halkının acılar çektiğini belirterek "Suriye'deki sorun bir an önce çözüme kavuşturulmalı" dedi.
Gine'den BM'ye Suriye Çağrısı
12:02
"Motor, Otomobil Kadar Güvenlidir" İzmir Motosiklet Kulübü, motor kullanmanın riskli, motorcuların ise sorumsuz olduklarına dair ön yargıları yıkmak için mücadele ediyor.
12:38
Paha Biçilemeyen Kitaplar Saklanmak Değil, Görünmek İstiyor Senem Yazıcı - Kuruluşunun 100.yılını geçen yıl çeşitli etkinliklerle kutlayan İzmir Milli Kütüphane, tarihi binasının ısı ve nem kontrollü özel bölümlerinde 5 binden fazla el yazması ve taş baskı paha biçilemeyen kitaba ev sahipliği yapıyor.
11:59
Kitaplar Saklanmak Değil, Görünmek İstiyor İzmir Milli Kütüphane, binanın ısı ve nem kontrollü bölümlerinde 5 binden fazla el yazması ve paha biçilemeyen kitaba ev sahipliği yapıyor.
14:15
Engelli Psikolog Peder'in Başbakan Erdoğan ile Diyaloğu Senem Yazıcı - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca Ankara'da düzenlenen "İstihdamda Engel Yok" etkinliğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la yaşadığı diyalogla tanınan İzmirli psikolog İlknur Peder, bir engelli olarak doğduğu günden bu yana...
12:45
Köpek Gezdirerek Para Kazanıyor Senem Yazıcı - İzmirli Menan İreç, arkadaşının ricası üzerine bir kereliğine yapmak için başladığı köpek gezdirme işini, taleplerin artması üzerine esas mesleği kuaförlüğü bırakarak dört yıldan bu yana sürdürüyor.
12:14
Yunan Yapımcı ve Yönetmen Stamelos, Evini, Aşkını İzmir'de Buldu Senem Yazıcı - New York'ta yapımcı olarak yaşamını sürdürürken, bir arkadaşının düğünü için geldiği Türkiye'den kopamayan Yunan-Amerikan yönetmen ve yapımcı Valantis Stamelos, "Merhaba Anadolu/Hello Anatolia" belgeselini, Yunan ve Amerikalı...
11:45
Kaynana "Ezber Bozdu" Gelinine Can Verdi Senem Yazıcı - İzmir'de yaşayan 57 yaşındaki Gülşen Kavış, toplumdaki "gelin-kayınvalide" algısını kıracak bir davranışa imza atarak, 5 yıldır diyaliz hastası olan gelini Şalize Kavış'a böbreğini verdi.
11:30
NATO Kara Komutanı Korgeneral Hodges'ın Aa'ya Demeci "İzmir'de Konuşlanan Kara Komutanlığı, Eylülde... Senem Yazıcı - NATO Kara Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Frederick Ben Hodges, İzmir'de 30 Kasım 2012'de resmen faaliyete geçen komutanlığın, eylülde tamamen yerleşmiş olacağını bildirdi.
10:45
Bariyerlere Çarpan Yolcu Otobüsünün Devrilmesi Uşak'ın Banaz ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında ölenlerin sayısı 7'ye yükseldi.
13:12
IMF Türkiye Direktörü Lewis: "Türkiye Global Ekonomide Giderek Daha Büyük Bir Aktör Oluyor" Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Direktörü Mark Lewis, Türkiye ekonomisinin temellerinin sağlam ve iyi durumda olduğunu belirterek, "Türkiye global ekonomide giderek daha büyük bir aktör oluyor" dedi.
10:35
Akhisar'da Kamyonet, Park Halindeki 4 Araca Çarptı Akhisar'da bir kamyonet, park halindeki 4 araca çarptı.
18:45
Alaşehir'de Üzüm İşletmesinde Çıkan Yangın Kontrol Altına Alındı Alaşehir'de bir üzüm işletmesinde çıkan yangın kontrol altına alındı.
18:00
Futbol: PTT 1. Lig PTT 1.Lig'de mücadele eden Manisaspor, hafta sonu Göztepe ile yapacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla başladı.
Futbol: PTT 1. Lig
18:00
Denizli Ticaret Borsası Denizli Ticaret Borsası'nda (DTB) çerezlik çiğ ay çekirdeğinin kilogramı 2,79 liradan işlem gördü.
17:36
18 Mart Şehitleri Anma Günü Acıpayam ilçesinde, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98.yıldönümü nedeniyle tören düzenlendi.
17:30
18 Mart Şehitleri Anma Günü Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Çanakkale Savaşları'nın tarihin yeniden yazıldığı önemli bir dönüm noktası olduğunu kaydetti.
16:51
18 Mart Şehitleri Anma Günü Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğrencilerine, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98.yıl dönümü dolayısıyla öğle yemeğinde Türk askerlerinin günün şartlarında yedikleri buğday çorbası ve hoşaf ikram edildi.
16:45
18 Mart Şehitler Günü Aydın ve ilçelerinde, 18 Mart Şehitler Günü nedeniyle tören düzenlendi.
16:15
Elektrik Akımına Kapılan İşçi Yaralandı Kuşadası ilçesinde, elektrik akımına kapılan işçi yaralandı.
16:06
18 Mart Şehitleri Anma Günü Urla ilçesinde, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle tören düzenlendi.
11:49
NATO Komutanı'nın Yahya Çavuş Hayranlığı Senem Yazıcı - İzmir'de 30 Kasım 2012'de resmen faaliyete başlayan NATO Müttefik Kara Komutanlığı ile mayıs ayında görevi sona erecek Müttefik Hava Komutanlığı'nda görev yapan subay ve astsubaylardan oluşan 150 kişilik heyet, inceleme gezisi için...
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:15:34. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SENEM YAZICI HABERLERİ
[Hata Bildir]