17:1400
SON DAKİKA SENEM YAZICI HABERLERİ

Son Dakika Senem Yazıcı Haberleri

  Aşk' Yazarları İmza Dağıttı

  Aşk" Yazarları İmza Dağıttı

  Türkiye’de 50 kişilik yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk” kitabının yazarları, Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenen imza gününde kitaplarını imzaladılar. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  Aşk Yazarları İmza Dağıtacak

  Aşk Yazarları İmza Dağıtacak

  Türkiye’de 50 kişilik yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk” yazarları, 16 Mart Pazar günü, saat 15.00'de Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenecek imza günü ile okuyucularla buluşacak. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  'Sensiz Ölümdür Aşk' Kitapseverlerle Buluşacak

  "Sensiz Ölümdür Aşk" Kitapseverlerle Buluşacak

  "Sensiz Ölümdür Aşk" yazarları, 9 Mart Pazar günü Şanlıurfa'da bir alışveriş merkezinde düzenlenecek imza günü ile okuyucularla buluşacak. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  50 Yazarın Romanının İlk İmza Günü Optimum 'Da

  50 Yazarın Romanının İlk İmza Günü Optimum 'Da

  Türkiye’de 50 kişilik bir yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk”, 22 Şubat Cumartesi günü İzmir Optimum Outlet’te düzenlenecek imza günü ile okuyucularla buluşacak. (20 Şubat 2014 Perşembe )

   

  "Yerleri Hiç Kurumayan Sokak"ta Her Bayram Öncesi Aynı Telaş

  İzmir'in kültür mozaiğinin en önemli simgelerinden Havra Sokağı, alışveriş merkezlerine karşın hala birçok İzmirli için bayram alışverişinin ilk adresi olma özelliğini koruyor. (06 Ağustos 2013 Salı )

   

  Su İç Beynin Hızlansın

  Su İç Beynin Hızlansın

  İngiltere'de yapılan araştırma, önemli bir işe başlamadan önce içilen üç bardak suyun, beynin reaksiyon hızını yüzde 14 arttırdığını ortaya çıkardı. (31 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  27. Uluslararası İzmir Festivali Sona Erdi

  27. Uluslararası İzmir Festivali Sona Erdi

  Dünyaca ünlü New York Filarmoni ile 2 Mayıs'ta başlayan 27. Uluslararası İzmir Festivali, Apollon Musagete Dörtlüsü'nün konseriyle sona erdi. (17 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  Az Uyuyanlar Obezite Riskiyle Karşı Karşıya

  Az Uyuyanlar Obezite Riskiyle Karşı Karşıya

  ABD'de yapılan araştırma, 5 saatten az gece uykusunun, kişiyi şişmanlattığını ortaya çıkardı. (13 Temmuz 2013 Cumartesi )

   

  Sigara Karşıtı Önlemler Hayat Kurtardı

  Sigara Karşıtı Önlemler Hayat Kurtardı

  2007 2010 arasında 41 ülkede uygulanan tütün mamulleri kullanım kısıtlamaları, 7,5 milyon kişinin hayata erken veda etmesini engelledi. (09 Temmuz 2013 Salı )

   

  Anadolu Ajansı Özel Haber Gündemi

  9 TEMMUZ 2013 (09 Temmuz 2013 Salı )

   

  Bodrum Katından Dünyaya Açılan Dans Grubu

  Bodrum Katından Dünyaya Açılan Dans Grubu

  Harlem'de kurulan Harlem Dans Tiyatrosu, bugün dünyanın ilk siyahi dans topluluğu olarak sanat dünyasından olumlu eleştiriler alıyor. (01 Temmuz 2013 Pazartesi )

   

  Nazilli'de Trafik Kazası

  (Anadolu Ajansı - Suat Deniz, Senem Yazıcı) Aydın (AA) – Nazilli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. (27 Mayıs 2013 Pazartesi )

   

  Kefenin Cebi Yok Ama...

  Senem Yazıcı - Sinema ve müzik dünyasının efsane isimleri, ölümden sonra da para kazanmaya devam ediyor. (24 Mayıs 2013 Cuma )

   

  NATO Hava Kuvvetleri, İzmir'e Veda Ediyor

  NATO Hava Kuvvetleri, İzmir'e Veda Ediyor

  NATO'nun İzmir'de bulunan Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın görevi, kapanış töreninin ardından 1 Haziran'da resmen sona erecek. (22 Mayıs 2013 Çarşamba )

   

  Da Vinci'nin Şifresi, Ayasofya'da Çözülecek

  Da Vinci'nin Şifresi, Ayasofya'da Çözülecek

  Don Brown'ın yeni romanındaki gizemin kördüğümü, Ayasofya'da çözülecek. (14 Mayıs 2013 Salı )

   

  Sadece Yediklerinize Değil, İçtiklerinize de Dikkat

  Sadece Yediklerinize Değil, İçtiklerinize de Dikkat

  Senem Yazıcı- Çağın en önemli sağlık sorunları arasında kabul edilen metabolik sendrom, diyabet ve obeziteden uzak durabilmek için, yediklerimiz kadar, yanında tükettiğimiz "gizli işbirlikçilere" de dikkat etmek gerekiyor. (09 Mayıs 2013 Perşembe )

   

  Sanatçılar "Barış İçin" İzmir'de Bir Araya Geliyor

  Senem Yazıcı - Farklı ülkelerden sanatçıların 2001 yılında kurduğu Euro-Asian Woldwide oluşumu, İzmir'de düzenlenecek sergiyle sanatın ortak dilini kullanarak dünyaya barış çağrısı yapacak. (06 Mayıs 2013 Pazartesi )

   

  ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone Açıklaması

  ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone Açıklaması

  Senem Yazıcı - ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, çözüm sürecine ilişkin, "İç meselelerle ilgili yorum yapmak istemiyorum ama Türkiye hakkında bir şey söyleyebilirim." (03 Mayıs 2013 Cuma )

   

  "Başkanlık Sistemi İçin Uzlaşı Kültürü Şart"

  Senem Yazıcı - İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr."AK Parti'nin önerisi, daha etkin, istikrarlı ve güçlü bir yürütme oluşturulmasını amaçlıyor, geçmişte yaşanan sorunlar göz önüne alındığında bu anlaşılabilir bir durum ancak"... (18 Nisan 2013 Perşembe )

   

 

  Çözüm Süreci

  Halil Şahin / Tolga Albay / Senem Yazıcı - Akil İnsanlar Ege Bölgesi Heyeti, vatandaşların kendilerine verdiği destek nedeniyle İzmir'den umutlu ayrıldı. (18 Nisan 2013 Perşembe )

   

  NATO Askerlerinin "Gelibolu Dersi"

  Senem Yazıcı - NATO'nun İzmir'de bulunan Kara Kuvvetleri Komutanlığı ile 1 Haziran'da görevi sona erecek Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki farklı ülkelerin askerleri, eşleriyle tarihi Gelibolu Yarımadası'nı gezdi. (15 Nisan 2013 Pazartesi )

   

  "Sylvia", 37 Yıldan Sonra Tekrar Sahnede

  Bale tarihinin inatçı ve güçlü kadın karakterlerinden "Sylvia", İZDOB tarafından 37 yılın ardından ilk kez Türk izleyicilerle buluşacak. (12 Nisan 2013 Cuma )

   

  Gine'den BM'ye Suriye Çağrısı

  Gine'den BM'ye Suriye Çağrısı

  Gine Dışişleri Bakanı Fall, Suriye halkının acılar çektiğini belirterek "Suriye'deki sorun bir an önce çözüme kavuşturulmalı" dedi. (09 Nisan 2013 Salı )

   

  "Motor, Otomobil Kadar Güvenlidir"

  İzmir Motosiklet Kulübü, motor kullanmanın riskli, motorcuların ise sorumsuz olduklarına dair ön yargıları yıkmak için mücadele ediyor. (08 Nisan 2013 Pazartesi )

   

  Paha Biçilemeyen Kitaplar Saklanmak Değil, Görünmek İstiyor

  Senem Yazıcı - Kuruluşunun 100.yılını geçen yıl çeşitli etkinliklerle kutlayan İzmir Milli Kütüphane, tarihi binasının ısı ve nem kontrollü özel bölümlerinde 5 binden fazla el yazması ve taş baskı paha biçilemeyen kitaba ev sahipliği yapıyor. (06 Nisan 2013 Cumartesi )

   

  Kitaplar Saklanmak Değil, Görünmek İstiyor

  İzmir Milli Kütüphane, binanın ısı ve nem kontrollü bölümlerinde 5 binden fazla el yazması ve paha biçilemeyen kitaba ev sahipliği yapıyor. (06 Nisan 2013 Cumartesi )

   

  Engelli Psikolog Peder'in Başbakan Erdoğan ile Diyaloğu

  Senem Yazıcı - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca Ankara'da düzenlenen "İstihdamda Engel Yok" etkinliğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la yaşadığı diyalogla tanınan İzmirli psikolog İlknur Peder, bir engelli olarak doğduğu günden bu yana... (05 Nisan 2013 Cuma )

   

  Köpek Gezdirerek Para Kazanıyor

  Senem Yazıcı - İzmirli Menan İreç, arkadaşının ricası üzerine bir kereliğine yapmak için başladığı köpek gezdirme işini, taleplerin artması üzerine esas mesleği kuaförlüğü bırakarak dört yıldan bu yana sürdürüyor. (03 Nisan 2013 Çarşamba )

   

  Yunan Yapımcı ve Yönetmen Stamelos, Evini, Aşkını İzmir'de Buldu

  Senem Yazıcı - New York'ta yapımcı olarak yaşamını sürdürürken, bir arkadaşının düğünü için geldiği Türkiye'den kopamayan Yunan-Amerikan yönetmen ve yapımcı Valantis Stamelos, "Merhaba Anadolu/Hello Anatolia" belgeselini, Yunan ve Amerikalı... (30 Mart 2013 Cumartesi )

   

  Kaynana "Ezber Bozdu" Gelinine Can Verdi

  Senem Yazıcı - İzmir'de yaşayan 57 yaşındaki Gülşen Kavış, toplumdaki "gelin-kayınvalide" algısını kıracak bir davranışa imza atarak, 5 yıldır diyaliz hastası olan gelini Şalize Kavış'a böbreğini verdi. (27 Mart 2013 Çarşamba )

   

  NATO Kara Komutanı Korgeneral Hodges'ın Aa'ya Demeci "İzmir'de Konuşlanan Kara Komutanlığı, Eylülde...

  Senem Yazıcı - NATO Kara Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Frederick Ben Hodges, İzmir'de 30 Kasım 2012'de resmen faaliyete geçen komutanlığın, eylülde tamamen yerleşmiş olacağını bildirdi. (21 Mart 2013 Perşembe )

   

  Bariyerlere Çarpan Yolcu Otobüsünün Devrilmesi

  Uşak'ın Banaz ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında ölenlerin sayısı 7'ye yükseldi. (20 Mart 2013 Çarşamba )

   

  IMF Türkiye Direktörü Lewis: "Türkiye Global Ekonomide Giderek Daha Büyük Bir Aktör Oluyor"

  Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Direktörü Mark Lewis, Türkiye ekonomisinin temellerinin sağlam ve iyi durumda olduğunu belirterek, "Türkiye global ekonomide giderek daha büyük bir aktör oluyor" dedi. (19 Mart 2013 Salı )

   

  Akhisar'da Kamyonet, Park Halindeki 4 Araca Çarptı

  Akhisar'da bir kamyonet, park halindeki 4 araca çarptı. (19 Mart 2013 Salı )

   

  Alaşehir'de Üzüm İşletmesinde Çıkan Yangın Kontrol Altına Alındı

  Alaşehir'de bir üzüm işletmesinde çıkan yangın kontrol altına alındı. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  Futbol: PTT 1. Lig

  Futbol: PTT 1. Lig

  PTT 1.Lig'de mücadele eden Manisaspor, hafta sonu Göztepe ile yapacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla başladı. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  Denizli Ticaret Borsası

  Denizli Ticaret Borsası'nda (DTB) çerezlik çiğ ay çekirdeğinin kilogramı 2,79 liradan işlem gördü. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  18 Mart Şehitleri Anma Günü

  Acıpayam ilçesinde, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98.yıldönümü nedeniyle tören düzenlendi. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  18 Mart Şehitleri Anma Günü

  Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Çanakkale Savaşları'nın tarihin yeniden yazıldığı önemli bir dönüm noktası olduğunu kaydetti. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  18 Mart Şehitleri Anma Günü

  Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğrencilerine, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98.yıl dönümü dolayısıyla öğle yemeğinde Türk askerlerinin günün şartlarında yedikleri buğday çorbası ve hoşaf ikram edildi. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  18 Mart Şehitler Günü

  Aydın ve ilçelerinde, 18 Mart Şehitler Günü nedeniyle tören düzenlendi. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  Elektrik Akımına Kapılan İşçi Yaralandı

  Kuşadası ilçesinde, elektrik akımına kapılan işçi yaralandı. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  18 Mart Şehitleri Anma Günü

  Urla ilçesinde, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle tören düzenlendi. (18 Mart 2013 Pazartesi )

   

  NATO Komutanı'nın Yahya Çavuş Hayranlığı

  Senem Yazıcı - İzmir'de 30 Kasım 2012'de resmen faaliyete başlayan NATO Müttefik Kara Komutanlığı ile mayıs ayında görevi sona erecek Müttefik Hava Komutanlığı'nda görev yapan subay ve astsubaylardan oluşan 150 kişilik heyet, inceleme gezisi için... (17 Mart 2013 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 17:14:21. #1.13#