SON DAKİKA TRAKYA BÖLGESİ HABERLERİ

Son Dakika Trakya Bölgesi Haberleri

 • 23:15Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Gönül Rahatlığıyla Oyunu CHP'ye Ver"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Miting alanındaki engelliler CHP'nin Denizli mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2)- "Çiftçi kardeşime söylüyorum, sana gelince mazota '1,5 lira olmaz' diyorlar, 'yok' diyorlar.
 • 22:26CHP'nin Denizli MitingiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri halinde çiftçiye mazotu 1,5 liradan verecekleri vaatlerine yöneltilen eleştirilere ilişkin, "Çiftçi kardeşime söylüyorum, sana gelince mazota '1,5 lira olmaz' diyorlar, 'yok' diyorlar.
 • 22:25CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Denizli'deCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Denizli'deCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Herkes duysun, CHP iktidarında kimsenin inancıyla, kimliğiyle, yaşam tarzıyla asla ve asla siyaset yapmayacağım. Tüm insanlarımızı kucaklayacağım. Benim derdim bu ülkede yoksulluk, işsizlik olmasın, emekli huzur içinde emekliliğini yaşasın” dedi.
 • 18:17Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ ve Çorlu İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 18:13Öztrak: Öztrak: "Cumhuriyet Halk Partisi Olarak Bizim Hiçbir Çeteyle İlişkimiz Olamaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak'ın seçim bürosuna gelişi- Öztrak'ın basın açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: - "Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizim hiçbir çeteyle ilişkimiz olamaz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizim hiçbir çeteyle ilişkimiz olamaz" dedi.
 • 18:13Edirne'de Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 18:09Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:20İsveç Göçmenlik Kurumu Heyeti, Kapıkule'de İnceleme Yaptıİsveç Göçmenlik Kurumu heyeti, Kapıkule Gümrük Kapısı'nda incelemelerde bulundu.
 • 16:52CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizim hiçbir çeteyle ilişkimiz olamaz" dedi.
 • 16:20Edirne Kapıkule' de Kuyruk ÇilesiEdirne Kapıkule' de Kuyruk ÇilesiEdirne'de taşıdıkları ihracat yüklerini Avrupa ülkelerine götürmek için Kapıkule Sınır Kapısı'na gelen TIR'lar, Bulgaristan'da işlemlerin yavaş yapılması nedeniyle 4 gündür kuyruktaki bekleyişlerini sürdürüyor.
 • 14:43Kapıkule'de Kuyruk ÇilesiKapıkule'de Kuyruk ÇilesiEdirne'de taşıdıkları ihracat yüklerini Avrupa ülkelerine götürmek için Kapıkule Sınır Kapısı'na gelen TIR'lar, Bulgaristan'da işlemlerin yavaş yapılması nedeniyle 4 gündür kuyruktaki bekleyişlerini sürdürüyor.
 • 13:45Tümkasder Edirne Şubesi AçıldıTüm Kastamonulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (TÜMKASDER) Edirne Şubesi açıldı.
 • 12:41Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:24Yıldız Dağlarını Keşfedelim ProjesiYıldız Dağlarını Keşfedelim ProjesiKırklareli'nde oluşturulan eğitim merkezinde doğayla iç içe 5 gün geçiren çocuklar, kentin güzelliklerini daha yakından görme imkanı buluyor.
 • 10:25Doğayı Tanıtan ve Sevdiren Eğitim"Çocuklar, Dereköy bölgesinde oluşturulan eğitim merkezinde doğal güzellikleri daha yakından tanıma imkanı buluyor.
 • 09:38Edirne'de 'Aktif Yaşlanma Merkezi' AçıldıEdirne'de 'Aktif Yaşlanma Merkezi' AçıldıEdirne Valisi Dursun Ali Şahin, Trakya Üniversitesi ve Trakya Kalkınma Ajansı’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği proje kapsamında Edirne’de ’Aktif Yaşlanma Merkezi’ açıldı.
 • 00:00Aydın - Demirtaş Hdp Bir Robin Hood HareketidirAydın - Demirtaş Hdp Bir Robin Hood HareketidirDemirtaş HDP bir Robin Hood hareketidir (2) DİKTATÖRLÜK VE ÖZGÜRLÜK ARASINDA SEÇİM YAPILACAK Muğla'dan sonra Aydın'a geçen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İstasyon Meydanı'ndaki mitingi konserle başladı.
 • 22:52AK Parti'nin Tekirdağ MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "HDP, bu sefer DHKP/C'nin sözcüsü halinde, DHKP/C'yi savunmaya kalkıyor.
 • 21:39Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "12 Yıllık İktidarımızı Kıskandıkları İçin Çatlıyorlar"Başbakan Ahmet Davutoğlu, “"12 yıllık iktidarımızı kıskandıkları için çatlıyorlar, hep beraber birleşip karşımıza geliyorlar” dedi.
 • 21:31AK Parti'nin Tekirdağ MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul'dan Tekirdağ'a, Tekirdağ'dan Çanakkale'ye, Balıkesir'e, Bursa'ya otoyolu tamamlayacaklarını belirterek, "Ayrıca bütün Marmara'yı çevreleyen hızlı tren hattını da hayata geçireceğiz inşallah. Böylece sallarla geçtiğimiz yerlerden bu sefer hızlı trenlerle gidiyoruz" dedi.
 • 21:14Başbakan Davutoğlu'ndan Çiftçilere MüjdeBaşbakan Davutoğlu'ndan Çiftçilere MüjdeBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Tekirdağ mitinginde çiftçilere müjde vererek organik tarım, seracılık, damlama sulama alanında yapılacak her çalışmaya sıfır faizle ve her türlü destekle takviye verileceğini söyledi.
 • 21:08Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "3. Kuvay-ı Milliye AK Parti Hareketidir"Başbakan Ahmet Davutoğlu, 100 yıllık tarihte üç büyük Kuvay-ı Milliye Hareketi olduğunu, 3. Kuvay-i Milliye Hareketi’nin AK Parti Hareketi olduğunu söyledi.
 • 20:03Demirtaş: Hdp Bir Robin Hood Hareketidir (2)Demirtaş: Hdp Bir Robin Hood Hareketidir (2)"diktatörlük VE ÖZGÜRLÜK ARASINDA SEÇİM YAPILACAK" Muğla'dan sonra Aydın'a geçen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İstasyon Meydanı'ndaki mitingi konserle başladı.
 • 17:56Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:23İstanbul'un Fethi Gebze'den Başladı!Prof. Dr. Başar, "Osmanlı'nın İstanbul'u fethine giden başarılı yolculuğunun 1329 yılında Gebze kıyısında Pelekanon'da başladığını söyleyebiliriz" dedi.
 • 16:47Bahçeli: Piyade Tüfeği 1974 Yılında Üretildi NATO Ülkelerine İhraç EdildiBahçeli: Piyade Tüfeği 1974 Yılında Üretildi NATO Ülkelerine İhraç EdildiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun '2002’den önce Türkiye piyade tüfeğini bile yapamıyordu' sözlerine, "Davutoğlu yalan bataklığında çırpınmaktadır.
 • 15:38Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Plaka" MüjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da katıldığı esnaf buluşmasında “Verin plakayı, bırakalım sigarayı” pankartı açılması üzerine müjdeyi verdi.
 • 15:25Türkiye Büyük Esnaf BuluşmasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnaf ve sanatkarların ülkenin ve milletin omurgası olduğunu belirterek, bugün bu omurganın sapasağlam karşısında durduğunu söyledi.
 • 15:05Efod Bulgaristan'da Sergi AçacakEdirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) yurt dışında sergi açacak.
 • 13:46Edirne'de Aktif Yaşlanma Merkezi AçıldıVali Dursun Ali Şahin, doğum oranlarının düşmesinin dünya için büyük felaket olduğunu belirterek, "Bu dünya için uyuşturucudan daha beter bir durumdur" dedi.
 • 13:06Aktif Yaşlanma MerkeziAktif Yaşlanma MerkeziGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'in konuşması - Kurdela töreni- Merkez içinden detaylar Edirne'de aile hekimliğine entegre ilk Aktif Yaşlanma Merkezi törenle açıldı.
 • 12:56Borsada Birinci Seans Kapanış (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:30İstanbul'un Fethi Gebze'den Başladıİstanbul'un Fethi Gebze'den BaşladıFatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fahamettin Başar, 1329’da Osmanlı Beyliği’yle Bizans İmparatorluğu arasında yapılan Palekanon (Eskihisar) Savaşı’nda kazanılan zaferin, İstanbul’un fethine giden başarılı yolculuğun ilk adımı olduğunu söyledi.
 • 09:45Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 16:44Bulgar Gümrüklerinde Rüşvet KuyruğuBulgar Gümrüklerinde Rüşvet KuyruğuEdirne'den Avrupa ülkelerine giden TIR'lar kilometrelerce kuyruk oluşturdu. Bulgar gümrüklerindeki rüşvet operasyonu nedeniyle kuyrukların oluştuğu belirtildi.
 • 16:20Nükleer Karşıtı EylemNükleer Karşıtı EylemGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Nükleer Karşıtı Platformu üyeleri eylemi - NKP Dönem Sözcüsü Gazi Güz basın açıklaması - Vücuduna nükleer karşıtı amblem çizen eylemciler Mersin'de nükleer karşıtı eylem Mersin'de, Nükleer Karşıtı Platformu (NKP) üyeleri eylem yaptıNKP Dönem Sözcüsü Gazi Güz, bir alışveriş merkezi önünde yaptığı basın açıklamasında, "dünyada nükleere yer yok" demek için bir araya geldiklerini söyledi.
 • 16:02Beşiktaş'ta "Nükleer Santral" ProtestosuNükleer Karşıtı Platformu (NKP) üyeleri, Beşiktaş'ta nükleer santralleri protesto etti.
 • 15:49Bulgar Gümrüklerinde Rüşvet KuyruğuBulgar Gümrüklerinde Rüşvet KuyruğuEdirne'de taşıdıkları ihracat yüklerini Avrupa ülkelerine götürmek için gelen TIR'lar Kapıkule Sınır Kapısı'nda 25, Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda ise 15 kilometre kuyruk oluşturdu.
 • 15:22Çevreciler, Nükleere Karşı YürüdüÇevreciler, Nükleere Karşı YürüdüTürkiye’de farklı platformlarda faaliyet gösteren çevreciler, 'dünyada nükleere yer yok' sloganıyla eş zamanlı yürüyüş düzenledi.
 • 15:09Kapıkule'de 'Çile' Kuyruğu Uzadıkça UzuyorKapıkule'de 'Çile' Kuyruğu Uzadıkça UzuyorBulgaristan hükümeti tarafından geçtiğimiz günlerde Kapitan Andreevo Sınır Kapısı’nda görevli gümrük memurlarına yönelik yapılan ‘rüşvet’ operasyonu sonrası personel sayısının azalması ve sistem değişikliğine gidilmesinin ardından Kapıkule’de 24 kilometre TIR kuyruğu oluştu.
 • 15:06AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Balkanlar ve Batı Trakya'daki Türklerin, bulundukları topraklarda kalmasının faydalı olduğunu düşündüğünü söyledi.
 • 15:03Mersin'de Nükleer Karşıtı EylemMersin'de, Nükleer Karşıtı Platformu (NKP) üyeleri eylem yaptı NKP Dönem Sözcüsü Gazi Güz, bir alışveriş merkezi önünde yaptığı basın açıklamasında, "dünyada nükleere yer yok" demek için bir araya geldiklerini söyledi.
 • 14:44Genel Seçime DoğruSaadet Partisi sandık müşahitleriyle bir araya geldi.
 • 18:36Kılıçdaroğlu: AK Parti Yeniden Mağdur Edebiyatına BaşladıKılıçdaroğlu: AK Parti Yeniden Mağdur Edebiyatına BaşladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçimlere sayılı günler kala AK Parti’nin yeniden mağdur edebiyatı yapmaya başladığını söyledi.
 • 11:02Yatırımcı Rehberi (7)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim(Yüzde) IZOCAM 814.
 • 10:41Trakya Cam, İç Mimaride Camın Tasarımla Buluşmasını AnlattıMimaride cam kullanımıyla ilgili son gelişmeleri masaya yatıran Trakya Cam, 'Camdan Yansımalar' adlı konferans dizisinin üçüncüsünü Yapı-Endüstri Merkezi'nde düzenledi.
 • 23:13Demirtaş, 'Halkların Demokratik Festivali'ne KatıldıHDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, “AK Parti’deki panik sadece ‘HDP barajı aşacak, bizim AK Parti olarak milletvekili sayımızı düşürecek’ paniği değil, ortada ciddi bir ideolojik yarış var. İdeolojik çatışma, ideolojik mücadele var” dedi.
 • 18:26Zeybekci: Zeybekci: "Serbest Bölgelerle İlgili Tasarı Devasa Bir Adım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Zeybekci'nin salona girmesi - Protokolün imzalanması - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in konuşması - Antalya Valisi Muammer Türker'in konuşması - Bakan Zeybekci'nin konuşması"Serbest bölgelerle ilgili tasarı devasa bir adım"- Bakan Zeybekci: -"Serbest bölgeler, yaklaşık 6-7 milyar dolar ihracat fazlası verdiğimiz, 62 bin civarında istihdamın sağlandığı yerdir"- "Serbest bölgelerle ilgili yasa tasarısı, Türkiye'nin çağı yakalaması için atacağı devasa bir adımdır" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, serbest bölgelerin yaklaşık 6-7 milyar dolar ihracat fazlası veren, 62 bin civarında istihdam sağlanan yerler olduğunu söyledi.
 • 17:53Borsada Günlük İşlemler (2)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:05Kırklareli'nden Kısa KısaFATİH Projesi kapsamında Kırklareli'nde öğretmen ve öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.