SON DAKİKA TRAKYA BÖLGESİ HABERLERİ

Son Dakika Trakya Bölgesi Haberleri

21:45
Syriza, Hem Yunanistan?ın Hem de Azınlıkların Umudu Oldu Dha DIŞ HABER - Syriza, hem Yunanistan'ın hem de Azınlıkların umudu oldu Yunanistan seçimlerinin galiba Syriza'nın Gümülcine'deki soydaş milletvekili Mustafa Mustafa, seçmenin sandığa gömdüğü iki büyük parti Yeni Demokrasi ve PASOK'un yıllardan beri görmezden geldiği ve her seçim döneminde sadece vaat aşamasında kalan azanlık sorunlarının kendi iktidarları döneminde çözüleceğini söyledi.
Syriza, Hem Yunanistan?ın Hem de Azınlıkların Umudu Oldu
21:17
OSMİAD'dan Milletvekili Dr. Bağcı'ya Teşekkür OSMİAD, Başbakan Davutoğlu'na ve Milletvekili Bağcı'ya Pirinçteki Yüzde 1'lik KDV oranı için teşekkür etti.
OSMİAD'dan Milletvekili Dr. Bağcı'ya Teşekkür
18:32
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
17:15
Yunan Parlamentosu'na Türk Kökenli 3 Milletvekili Yunanistan'da yapılan erken genel seçimlerde Radikal Sol Koalisyon (SYRİZA) oyların yüzde 36'sını alarak birinci parti olurken, Batı Trakya'da Gümülcine'den 2, İskeçe'den ise 1 olmak üzere Türk kökenli 3 aday milletvekili seçilerek Yunan Parlamentosu'na girmeye hak kazandı.
Yunan Parlamentosu'na Türk Kökenli 3 Milletvekili
17:09
Kırklareli'nden Kısa Kısa Kesimoğlu'na ziyaret.
16:59
Trakya Üniversiteler Birliği'nin Alt Kurul Toplantısı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin (ÇOMÜ) de üyesi olduğu Trakya Üniversiteler Birliği'nin (TÜB) 6. alt kurul toplantısı, Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde Edirne'de yapıldı.
16:56
AK Parti'li Çavuşoğlu: Çipras'ın Müslüman Türk Azınlığın Hakları İçin de Ezber Bozmasını Bekliyoruz Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Yunanistan'da, dün yapılan erken genel seçimleri kazanan Aleksis Çipras liderliğindeki Radikal Sol Koalisyon'un (Syriza) kazandığı başarıyı değerlendirirken, "Çipras, şok edici fikirleri ile oy istedi.
AK Parti'li Çavuşoğlu: Çipras'ın Müslüman Türk Azınlığın Hakları İçin de Ezber Bozmasını Bekliyoruz
16:55
Yunan Meclisi'nde Üç Türk Yunanistan'da seçimi, favori olarak gösterilen sol ittifak Syriza kazandı.
Yunan Meclisi'nde Üç Türk
15:01
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Murat, Tekirdağ Valiliğini ziyaret etti.
13:16
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
12:49
Yunan Meclisinde 3 Soydaş Milletvekili Yunan meclisinde 3 soydaş milletvekili YUNANİSTAN'da yapılan erken genel seçimlerde Radikal Sol Koalisyon (SYRİZA) oyların yüzde 36'sını alarak birinci parti olurken, Batı Trakya'da Gümülcine'den 2, İşkeçe'den ise 1 soydaş Yunan parlamentosuna girmeye hak kazandı.
Yunan Meclisinde 3 Soydaş Milletvekili
11:26
Dünya Gümrük Günü Törenleri, Yağmur Altında Gerçekleştirildi Edirne'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü törenleri, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü personelinin katılımıyla yağmur altında gerçekleştirildi.
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
10:42
Dünya Gümrük Günü Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü çalışanları Atatürk Anıtına çelenk sundu.
09:48
Yunanistan'da Seçimleri Kazanan SYRİZA, Koalisyon Ortağını Buldu Tek başına hükümet kurabilme fırsatını iki sandalyeyle kaçıran SYRİZA, sağcı Bağımsız Yunanlar partisi ile koalisyon hükümeti kurmak için anlaştı.
Yunanistan'da Seçimleri Kazanan SYRİZA, Koalisyon Ortağını Buldu
09:44
Syriza Lideri Tsipras Kimdir ? Syriza'nın İnanılmaz Seçim Başarısı Syriza lideri Tsipras tabuları yıktı. Dünya Tsipras'ın seçim zaferini konuşuyor. Yunanistan'da genel seçimi, AB'nin tasarruf politikalarına karşı çıkan Radikal Sol İttifak (Syriza) kazandı. Syriza lideri Tsipras, "Yunanistan sayfayı çevirdi." dedi.
Syriza Lideri Tsipras Kimdir ? Syriza'nın İnanılmaz Seçim Başarısı
02:29
SYRIZA Seçimlerde En Çok Oyu Alan Parti Oldu Yunanistan'da resmi olmayan sonuçlara göre, Batı Trakya Türk azınlığına mensup 3 aday, Yunan Meclisi'ne girmeye hak kazandı.
SYRIZA Seçimlerde En Çok Oyu Alan Parti Oldu
02:17
Batı Trakya'dan 3 Azınlık Vekili Syriza'dan Meclise Girdi Batı Trakya Müslüman Türk azınlık, Gümülcine'den 2 ve İskeçe'den de 1 olmak üzere toplam 3 milletvekili adayını parlamentoya göndermeyi başardı.
Batı Trakya'dan 3 Azınlık Vekili Syriza'dan Meclise Girdi
20:03
Yunanistan'da Radikal Sol Koalisyon'dan Büyük Zafer Yunanistan'da genel seçimi, AB'nin tasarruf politikalarına karşı çıkan Radikal Sol İttifak kazandı. Syriza lideri Tsipras, "Yunanistan sayfayı çevirdi." dedi.
Yunanistan'da Radikal Sol Koalisyon'dan Büyük Zafer
18:11
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Al bayrak altında, bundan sonra kimse dini, örfü, adeti, kültürü dolayısıyla dışlanmayacak.
17:41
Batı Trakyalılar En Az 3 Vekil Çıkarmayı Hedefliyor Yunanistan'da bugün yapılan erken genel seçimlerde Batı Trakya Müslüman Türk azınlıktan 17 aday, parlamentoya girebilmek için yarışıyor.
17:23
Dha Dış Haber - Yunanistan Sandık Başında Dha DIŞ HABER - Yunanistan sandık başında YUNANİSTAN'da parlamentonun Cumhurbaşkanını üç turda seçememesi üzerine alınan erken seçim kararından sonra seçmen sandık başına gitti.
Dha Dış Haber - Yunanistan Sandık Başında
17:17
Yunanistan'da Halk Sandık Başında Yunanistan'da parlamentonun Cumhurbaşkanını üç turda seçememesi üzerine alınan erken seçim kararından sonra seçmenler bugün sandık başına gitti.
Yunanistan'da Halk Sandık Başında
16:25
Yunanistan'da Oy Verme İşlemi Devam Ediyor Yunanistan’da bugün gerçekleştirilen genel seçimlerde devam eden oy verme işlemi sırasında Batı Trakya’dan aday olan Türk liderler de oy kullandı.
15:11
Milletvekili Değirmendereli, Yeni Maden Yasasını Eleştirdi CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, yeni maden yasasının, AKP Hükümetinin küçük madencileri bitirme yasası olduğunu söyledi.
11:55
Elektronik İhale Uygulaması Edirne Tasiş'te de Başladı Edirne'de de gümrükte kalan araçlar artık e ihale yoluyla satılmaya başlandı.
11:34
Tzob: Tarımın Kullandığı Kredilerin Yüzde 35,5'i Yüksek Faizli Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Tarımın kullandığı kredilerin yüzde 35,5'i yüksek faizli. Yüksek faiz oranları, çiftçimizin altından kalkabileceği rakamlar değil. Çiftçimiz, düşük faizli ve yeterli finansmanla desteklenmeli." dedi.
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:12
Dünya Gümrük Günü Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü çalışanları fidan dikti.
Dünya Gümrük Günü
10:44
Bayraktar: "Tarımın Finansman Sıkıntısı Çözülmeli" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımın genel olarak bir finansman sıkıntısı çektiğini, bundan dolayı, özel bankalara ve yüksek faizli kredilere yönlendiğini bildirerek, “Tarımın kullandığı kredilerin yüzde 35,5’i yüksek faizli. Yüksek faiz oranları, çiftçimizin altından kalkabileceği rakamlar değil. Çiftçimiz, düşük faizli ve yeterli finansmanla desteklenmeli” dedi.
10:04
Yunanistan'da Erken Genel Seçim Başladı Yunanistan’da erken genel seçimler başladı.
Yunanistan'da Erken Genel Seçim Başladı
08:32
Zirai İlaç Bayileri Daha Sıkı Denetlenecek Kentteki zirai ilaç bayilerinin daha sıkı denetlenecek.
Zirai İlaç Bayileri Daha Sıkı Denetlenecek
20:22
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" "5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi"- Eskişehir'de düzenlenen uluslararası sergide, 3 boyutlu eserler de sanatseverlerin beğenisine sunuldu Eskişehir'de Trakya Ressamlar Derneği'nin düzenlediği "5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" 4 ülkeden sanatçıların katılımıyla açıldı.
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi'
18:34
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" Eskişehir'de düzenlenen uluslararası sergide, 3 boyutlu eserler de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
17:44
Trafo Patlamasındaki Ölüm Protesto Edildi Haber-Kamera: İbrahim AKTÜRK/İSTANBUL-DHA Bahçelievler'deki Türkiye Elektrik Üretim İletim A.Ş. (TEAŞ) Trakya Şebeke İşletme Grup Müdürlüğü önünde toplanan grup geçtiğimiz pazar günü trafodaki patlama sonucu 1 işçinin ölümü, 4 kişinin de yaralanmasını protesto etti.
Trafo Patlamasındaki Ölüm Protesto Edildi
16:53
Edirne Ticaret Borsası'ndan Trakya Birlik Başkanı Sezen'e Ziyaret Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Göktaş, Ferudun Çatalçekiç, Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Hüseyinca, Meclis Üyeleri Efgan Döşlüoğlu, Eray Karaca, Recep İriş ile İsmail Aslan’dan oluşan heyet, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen’i makamında ziyaret etti.
Edirne Ticaret Borsası'ndan Trakya Birlik Başkanı Sezen'e Ziyaret
16:32
Edirne Hamzabeyli de 19 Kilo Eroin Ele Geçirildi Hamzabeyli de 19 kilo eroin ele geçirildi EDİRNE'de Hamzabeyli Sınır Kapısı'ndan çıkış yapmak isteyen bir TIR'da 19 kilo 850 gram eroin ele geçirildi.
Edirne Hamzabeyli de 19 Kilo Eroin Ele Geçirildi
16:20
Yunanistan Yarın Sandık Başına Gidiyor Ekonomik darboğazdan kurtulamayan Yunanistan, yarın erken genel seçimler için sandık başına gidiyor.
15:41
Bahçelievler Teaş Önünde Kaza Protestosu Bahçelievler'de mahalle sakinleri, Türkiye Elektrik Üretim İletim A.Ş. (TEAŞ) Trakya Şebeke İşletme Grup Müdürlüğü'nde geçtiğimiz Pazar günü meydana gelen trafo patlamasında 1 işçinin 4 kişinin de yaralanması ile sonuçlanan kazayı protesto etti.
Bahçelievler Teaş Önünde Kaza Protestosu
15:22
Syriza Partisi: "Türkiye ile Ekonomik İlişkileri Geliştirmek İstiyoruz" Yunanistan'da yarın yapılacak kritik erken genel seçimlerden zaferle çıkması beklenen anamuhalefet partisi Radikal Sol Koalisyon'un (Syriza) ekonomik politikalar sorumlusu Prof. Yannis Milios (60), Syriza hükümetinin Türkiye ile ekonomik ilişkileri daha da geliştirmek ve yeni fırsatlar oluşturmak için çalışacağını söyledi.
14:23
Sivil Toplum Diyaloğu Çorlu'da Başladı Tekirdağ’da Çorlu Gazetesi ve Bulgaristan’ın Burgas merkezli ulusal gazetesi Çernomorenski Far’ın (Karadeniz Feneri) işbirliğiyle düzenlenen Sivil Toplum Diyalogu-III Medya Hibe Programı Çerçevesinde Avrupa İçin Medya Girişimi adlı projenin resmi açılış töreni gerçekleştirildi.
Sivil Toplum Diyaloğu Çorlu'da Başladı
13:53
Serkan Çağrı Çaldı, Salon Söyledi Enstrümantal müziğin popüler ismi Serkan Çağrı Zeytinburnu Belediyesi'nin düzenlediği konserle dinleyicileriyle buluştu.
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
12:11
Kırklareli'nden Kısa Kısa Babaeskispor'da ikinci devre hazırlıkları.
11:49
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sezen Açıklaması "Birlik, beraberlik içerisinde seçildiğimiz tüm görevleri yerine getirme gayreti içerisinde olacağız"
11:28
Hamzabeyli de 19 Kilo Eroin Ele Geçirildi Edirne'de Hamzabeyli Sınır Kapısından çıkış yapmak isteyen bir tırda 19 kilo 850 gram eroin ele geçirildi.
Hamzabeyli de 19 Kilo Eroin Ele Geçirildi
11:24
Batı Trakya Türkleri Yunanistan Seçiminden Umutlu Yunanistan'da pazar günü yapılacak seçimler de Türk azınlık da oy kullanacak.
Batı Trakya Türkleri Yunanistan Seçiminden Umutlu
11:24
Yurt Dışına Çıkmak İsteyen Tırda Uyuşturucu Edirne Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda 19 kilo 850 gram eroin ele geçirildi.
11:20
Hamzabeyli'de 19,8 Kilogram Eroin Ele Geçirildi Hamzabeyli Gümrük Kapısı'ndan çıkış yapmak isteyen bir tır da toplam 19,8 kilogram eroin ele geçirildi.
11:18
1 Milyon 500 Bin TL Değerinde Eroin Yakalandı Edirne Hamzabeyli Gümrük Kapısı’ndan çıkış yapmak isteyen bir TIR'da 1 Milyon 500 Bin TL değerinde, toplam 19 kilo 850 gram eroin ele geçirildi.
1 Milyon 500 Bin TL Değerinde Eroin Yakalandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:29:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TRAKYA BÖLGESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]