08:5300
SON DAKİKA TRAKYA BÖLGESİ HABERLERİ

Son Dakika Trakya Bölgesi Haberleri

  Yatırımcı Rehberi

  Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: (Dün 10:43)

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'te farklı bölgelerde yaşanan savaşlar, çatışmalar, siyasi krizler, terör saldırıları ve doğal afetler dünya gündeminde öne çıktı. (Dün 10:07)

   

  Epdk Başkanı Yılmaz, Tredaş'ı Ziyaret Etti

  Yılmaz, CBS yazılımı Smallword programının açılışını yaptı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Soğuk ve Yağışlı Hava Geliyor

  Türkiye, pazar günü Balkanlar üzerinden gelecek soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek Hava sıcaklığı pazartesi günü kuzey, iç ve batı bölgelerde 3 ila 8 derece azalacak, salı gününden itibaren tekrar artacak. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması

  "(İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonu) Bu, bir basın suçu değil. Gözaltına alınanlar basın suçundan dolayı gözaltına alınmış değil, düşünce suçundan dolayı gözaltına alınmış değil" "Ekonomimizden olumsuz bir tutum gibi gelişmeyi kimse beklememeli. Şu anda kendimizden eminiz. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Meteoroloji Uyardı: Pazar Akşamı Kar Var

  Meteoroloji Uyardı: Pazar Akşamı Kar Var

  Türkiye pazar gününden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kırklareli'nden Kısa Kısa

  Planlama toplantısı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  5 Yıllık Planlamanın Toplantısı Yapıldı

  Kırklareli Belediyesi'nin Trakya Kalkınma Ajansı 2014 yılı Teknik Destek Programı kapsamında ''Yaşam ve Çevre Gelişme Ekseni Çerçevesinde Kırklareli Belediyesi Planlama Çalışması Projesi''Arama Konferansı düzenlendi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kırklareli'de Elektrik Kesintisi Yapılacak

  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Kırklareli İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kırklareli Belediyesi 5 Yıllık Planlama Toplantısı Yaptı

  Kırklareli Belediyesi 5 Yıllık Planlama Toplantısı Yaptı

  Kırklareli Belediyesi’nin Trakya Kalkınma Ajansı 2014 yılı Teknik Destek Programı kapsamında destek aldığı ’Yaşam ve Çevre Gelişme Ekseni Çerçevesinde Kırklareli Belediyesi Planlama Çalışması Projesi’ konferansı düzenlendi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Hamzabeyli'de 700 Bin TL'lik Kaçak Telefon Ele Geçirildi

  Hamzabeyli'de 700 Bin TL'lik Kaçak Telefon Ele Geçirildi

  EDİRNE (İHA) – Edirne Hamzabeyli Sınır Kapısı’nda Hollanda plakalı bir TIR’da yaklaşık 700 bin TL değerinde kaçak cep telefonu, telsiz telefon ve içki ele geçirildi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Hamzabeyli Gümrük Kapısı'nda Kaçakçılık

  Hollanda'dan gümrük kapısına gelen tırın dorsesinde, beyaz eşyalar arasına gizlenmiş 2 bin 983 cep telefonu, 205 telsiz telefon ve kaçak içki, ele geçirildi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Çerkezköy'de Öğretmenlere Zeka Oyunları Sertifikası Verildi

  Çerkezköy'de Öğretmenlere Zeka Oyunları Sertifikası Verildi

  Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Trakya Kalkınma Ajansı destekli düzenlediği ’Zeka Oyunları İçin Uzman Öğretmenler’ eğitimine katılan öğretmenler sertifikalarını aldı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Edirne, Avrupa'nın Gen Merkezi Olacak'

  Edirne, Avrupa'nın Gen Merkezi Olacak"

  "Edirne, Avrupa'nın gen merkezi olacak"- TÜ Genetik ve Biyomühendislik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Kaya: - "Balkanlara ve Avrupa'ya hitap edeceğiz. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Edirne, Avrupa'nın Gen Merkezi Olacak"

  TÜ Genetik ve Biyomühendislik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Kaya: "Balkanlara ve Avrupa'ya hitap edeceğiz. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Murat Karayalçın: 'Milletvekilliğim de Gitti, Helal Olsun'

  CHP'li Murat Karayalçın: "Milletvekilliğim de Gitti, Helal Olsun"

  CHP İstanbul İl Başkanlığı’na atanan Murat Karayalçın, görevi devraldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Batı Trakyalılara İyi Haber

  Batı Trakyalılara İyi Haber

  AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Batı Trakya Türklerinin Yunanistan makamlarından aldığı belgelerin Türkiye makamlarınca apostille onayı aranmaksızın işleme tabi tutulacağını söyledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kırklareli'nden Kısa Kısa

  Umre semineri düzenlendi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Edesob ile Trepaş İndirim Protokolü İmzaladı

  Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (EDESOB) ile Trakya Elektrik Perakende A.Ş (TREPAŞ), indirim protokolü imzaladı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  "İstiyoruz ki bundan sonra bu ülkede milletin sözünden daha yukarıda, milletin iradesinden daha üstte hiçbir irade olmasın. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sağlık Turizmi ve Marka Zirvesi

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: ''Kimse 'kuşa bak, kuşa bak' diyerek bu ülkede demokrasi, insan hakları, hukuk devleti adına cambazlık yapmaya kalkmasın'' ''Medya özgürlüğüne, medya mensupları ne kadar etik anlamda sahiplerse o kadar onların yanındayım ama yanlış yaptığında herkese demokrasilerde, hukuk devletlerinde nasıl dokunulabiliyorsa, bu medya mensubu ise medya mensupluğu dışında bir yanlış yaptıysa kusura bakmasın, hukuk ona dokunur. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Oğlak Dolması Ulusal Basının Takibinde!

  Türk mutfağının en özel lezzetlerinden biri olan Oğlak Dolmasını Yılbaşı Sofralarına taşımak amacıyla düzenlenen ''Dolsa da Yesek'' adlı kampanya ulusal basının gündemine oturdu. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Paris - İstanbul Hattında Kürk Kaçakçılığı

  Kapıkule Gümrük Kapısı'ndaki bir tırda, Paris'ten getirildiği belirtilen bin 81 kürk ele geçirildi İstanbul'da satılması planlanan kürklerin birçoğunun nesli tükenmekte olan leopar, jaguar, çita, antilop gibi hayvanların derilerinden yapıldığı belirlendi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Akar: "Bu haftayı rüşvet ve yolsuzlukla mücadele haftası olarak kutlayabilirdik ama AKP'nin utanç haftası olarak tarihteki yerini alacak" AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: "Bizim için 17 Aralık utanç vesikası değil, birileri paralel yapıyla hareket ediyorsa onlar için utanç vesilesidir. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Borsa İstanbul, Endekslerde Yer Alan Paylarda Değişiklik Yaptı

  Borsa İstanbul 2015 yılı ilk üç aylık dönem için Pay Endeksleri kapsamında yer alacak paylarda değişiklik yaptı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  60 Ressam Beylikdüzü'nde Sanatını Konuşturuyor

  Trakya Ressamlar Derneği Tred 4. Uluslararası Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi, Beylikdüzü'nde sanatseverlerle buluştu. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  60 Ressam Beylikdüzü'nde Sanatını Konuşturuyor

  60 Ressam Beylikdüzü'nde Sanatını Konuşturuyor

  Trakya Ressamlar Derneği Tred 4. Uluslararası Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi, Beylikdüzü'nde sanatseverlerle buluştu. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Çocuğumu Seviyorum" Projesi

  Edirne Zihinsel Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği'nin zihinsel engelli çocukları olan ebeveynlere seminer ve eğitim vermeyi kapsayan "Çocuğumu seviyorum" projesi Trakya Kalkınma Ajansı'nca kabul gördü. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Brenna MacCrimmon Rumeli Ezgileriyle Coşturdu

  Kanadalı Müzikolog Brenna MacCrimmon, MKM Attila İlhan Salonu'nda müzikseverlere unutulmaz bir Türk halk müziği gecesi yaşattı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Trakyakent'in Bulgaristan Ziyareti

  Doğu Batı Trakya Belediyeler Birliği, (Trakyakent) yönetimi, Bulgaristan’ın Ram Trakya Belediyeler Birliği’ni ziyaret etti. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Milli Sporculara Kapıkule'de Karşılama

  Milli Sporculara Kapıkule'de Karşılama

  Bulgaristan’ın Samakov şehrinde yapılan Avrupa Kros Şampiyonası’ndan başarılı sonuçlarla dönen milli takım, Kapıkule’de düzenlenen törenle karşılandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Çin Heyeti Bursa'ya Hayran Kaldı

  Çin Heyeti Bursa'ya Hayran Kaldı

  Bursa’yı ziyaret eden Çin Halk Cumhuriyeti Pujiang Konseyi Dış Ticaretin Teşviki Onursal Başkanı Shi Zhengiang, Türkiye’yi çok beğendiklerini, özellikle Bursa ve İstanbul’a hayran olduklarını söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Çin Heyeti Bursa'ya Hayran Kaldı

  Bursa'yı ziyaret eden Çin Halk Cumhuriyeti Pujiang Konseyi Dış Ticaretin Teşviki Onursal Başkanı Shi Zhengiang, Bursa'yı çok beğendiklerini söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Şampiyon Atletlere Sınırda Coşkulu Karşılama

  Bulgaristan'daki Avrupa Kros Şampiyonasında başarı elde eden Türk Milli Takımı Kapıkule Gümrük Kapısında bando ve konfetilerle karşılandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Şampiyon Atletlere Sınırda Coşkulu Karşılama

  Bulgaristan'daki Avrupa Kros Şampiyonasında başarı elde eden Türk Milli Takımı Kapıkule Gümrük Kapısında bando ve konfetilerle karşılandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Demirtaş, Yüzde 20'lik Oy İçin Formülünü Anlattı

  Demirtaş, Yüzde 20'lik Oy İçin Formülünü Anlattı

  Daha önce seçimlere parti olarak gireceklerini açıklayan Demirtaş, HDP'ye oy veren herkesin bir oy daha bulması durumunda oy oranının yüzde 20'leri bulacağını belirtti. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  TPAO Araçları Mercek Altında

  TPAO Araçları Mercek Altında

  Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) bünyesindeki tüm araçlara araç takip sistemi ve yakıtmatik takılacak. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Demirtaş: 2015 Seçimlerine Parti Olarak Katılacağız

  Demirtaş: 2015 Seçimlerine Parti Olarak Katılacağız

  HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, 2015 seçimlerine parti olarak katılacaklarını ifade etti. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Demirtaş: '2015 Seçimlerine Parti Olarak Gireceğiz'

  Demirtaş: "2015 Seçimlerine Parti Olarak Gireceğiz"

  Almanya’nın Frankfurt kentinde faaliyet gösteren Mezopotamya Kültür Merkezi ve Halkevleri’nin düzenlediği Şengal’den Kobane’ye Halkların Dayanışma Toplantısı’na katılan HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, 2015 seçimlerine parti olarak katılacaklarını ifade etti. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Başkent'te Off-Road Yarışı Nefes Kesti

  Başkent'te Off-Road Yarışı Nefes Kesti

  Ankara Mebuskent’te ki parkurda düzenlenen Mahalli Off-Road Kupası 3. Yarışı’na off-road tutkunlarının ilgisi büyük oldu. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 08:53:00. #1.11#