SON DAKİKA ÜMMET KANDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Ümmet Kandoğan Haberleri


... Devamı

17:17
28 Şubat'ta Kaymakamdım, Böyle Zulüm Görmedim' Eski DYP Milletvekili Ümmet Kandoğan, Hizmet Hareketi’ne kurulan kumpası değerlendirdi.
14:05
Zulüm Karşısında Üç Maymunu Oynayanları Millet Sandıkta Tasfiye Edecektir" Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı avukat Mücahit Gündoğdu, Başbakan Erdoğan'ın Hizmet Hareketi'ne karşı söylediği hakaret sözlerine karşı üç maymunu oynayan siyasetçilerin toplum tarafından sandıkta tasfiye edileceğini söyledi.
11:17
Ihraç Edileceğimi Bile Bile HSYK Teklifine Ret Oyu Verirdim" Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde partisinin kararına rağmen TBMM’ye girerek oy kullanan eski DYP Milletvekili Ümmet Kandoğan, aynı demokratik duruşunu sürdürdüğünü söyledi.
Ihraç Edileceğimi Bile Bile HSYK Teklifine Ret Oyu Verirdim'
18:33
Meclis Darbe Komisyonu, Baykal ve Kandoğan'ı Dinledi TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve eski DYP'li milletvekili Ümmet Kandoğan'ı dinledi.
Meclis Darbe Komisyonu, Baykal ve Kandoğan'ı Dinledi
17:46
TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Eski DYP Milletvekili Ümmet Kandoğan, "27 Nisan muhtırasına karşı AKP ertesi günü o bildiriyi yayımlamasaydı, Türkiye, 28 Şubat'tan daha karanlık bir noktaya giderdi" dedi.
TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu
16:00
Darbe Komisyonu, Ekşi ve Kandoğan'ı Dinledi TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Alt Komisyonu, eski gazeteci ve milletvekili Oktay Ekşi ile eski milletvekili Ümmet Kandoğan'ı dinledi.
Darbe Komisyonu, Ekşi ve Kandoğan'ı Dinledi
17:15
TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın da aralarında bulunduğu dönemin siyasetçilerini dinleyecek.
13:32
'Öym'lerin Kaldırılması Ergenekon ve Kck Sanıklarını Cesaretlendirecektir' Eski DYP Denizli Milletvekili Mustafa Kemal Aykurt, Ceza Muhakemesi Kanunu (CMK)'nun 250.ve devamı maddelerinin değiştirilmesiyle özel yetkili mahkemelerin (ÖYM) kaldırılmasının Ergenekon ve KCK sanıklarını daha fazla cesaretlendireceğini söyledi.
'Öym'lerin Kaldırılması Ergenekon ve Kck Sanıklarını Cesaretlendirecektir'
11:45
Ümmet Kandoğan: Cumhuriyet Mitinglerini Finanse Edenler Araştırılmalı (Özel) Cumhurbaşkanlığı seçiminde tüm baskılara rağmen TBMM Genel Kurulu'na giren eski DYP Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan, Cumhuriyet mitinglerini kimin finanse ettiğinin araştırılması gerektiğini söyledi.
Ümmet Kandoğan: Cumhuriyet Mitinglerini Finanse Edenler Araştırılmalı (Özel)
10:24
Kandoğan: Andıç Hazırlamak Başbuğ'un Görevimi Ki Yüce Divan'da Yargılansın? Eski DYP milletvekillerinden Ümmet Kandoğan, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Yüce Divan'da yargılanmasıyla ilgili görüşlere tepki gösterdi.
15:20
Kandoğan: Herkesin Geçmişten Ders Çıkarması Gerekir, Çözüm Yeri Meclis'tir 2007 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Meclis'e girmesiyle tanınan eski DYP milletvekili Ümmet Kandoğan, partilerin DP ve ANAP'tan ders ve ibret alması gerektiğini söyledi.
10:04
Denizli Basınında Bugün Denizli'de yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle.
19:45
Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandoğan ve Milletvekili Adayları Acıpayam'da Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkan Yardımcısı Ümmet Kandoğan, "Özgürlükten, refahtan, gelir dağılımından, sosyal adaletten yana olan herkesi HAS Parti'ye oy vermeye davet ediyorum" dedi.
16:25
"Cihaner Mahkemede Suçlu Bulunursa CHP Halka Ne Diyecek?" HAS Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Danışmanı Ümmet Kandoğan, Cihaner'in durumunu değerlendirdi
'Cihaner Mahkemede Suçlu Bulunursa CHP Halka Ne Diyecek?'
16:00
Sevigen Den '367' Özeleştirisi Cumhuriyet Halk Partisi'nde, 4 yıl önce ortaya konulan 367 tepkisi ise ilgili bir özeleştiri geldi.
Sevigen Den '367' Özeleştirisi
16:50
AK Parti'li Tanrıverdi: İki Partili Sistemi Vatandaş Talep Ediyor Hüseyin Tanrıverdi, İki Partili Sistemi Türkiye'de Vatandaşın Talep Ettiğini Belirterek, "Bu Milletin Kendi Arzusu ve Tercihi, Bizim İsteğimiz Değil." Dedi.
18:31
Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandoğan Demre'de Halkın Sesi Partisi (has) Genel Başkan Yardımcısı Ümmet Kandoğan, Partisinin İlçedeki Örgütlenme Çalışmaları İçin Demre'ye Geldi
10:17
Ordu Basınında Bugün Ordu'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Olay: 'Orduspor Transferlere Başladı' Bank Asya 1
15:32
Has Parti Gik Üyesi Kandoğan: HAS Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Danışmanı Ümmet Kandoğan, 'Has Parti Önümüzdeki Süreçte Mutlaka Mecliste Olacaktır, Bu Anlamda Kesinlikle Baraj Korkumuz Yoktur' Dedi
17:31
'2011'de Yapılacak Genel Seçimlerde İddialı Şekilde Yerimizi Alacağız' Has Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Danışmanı Ümmet Kandoğan, 'Has Parti Olarak 2011'de Yapılacak Genel Seçimlerde İddialı Şekilde Yerimizi Alacağız' Dedi
19:11
HAS Parti'den BDP'ye Eleştiri Kazım Arslan, Özerk Kürdistan Tartışmasını Gündeme Getiren Barış ve Demokrasi Partisi'nin, Seçim Öncesi Ülkeyi Gerdiğini, Bu Gidişatın Türkiye'nin Hayrına Olmadığını Söyledi.
HAS Parti'den BDP'ye Eleştiri
14:16
HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Arslan: HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Kazım Arslan, BDP Tarafından Gündeme Getirilen 'İki Dil' Tartışmasıyla İlgili Olarak Konuştu.
15:57
HAS Parti'nin Genel Başkanı Seçildi Numan Kurtulmuş 207 Delgenin Oyuyla Genel Başkan Seçildi
HAS Parti'nin Genel Başkanı Seçildi
09:29
Türk Siyasetine Halkın Sesi Saadet Partisi'nde Yaşanan İftar Baskınları ve Kongre Olayları Sonrasında Partiden Ayrılan Genel Başkan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Yeni
Türk Siyasetine Halkın Sesi
13:20
Türkiye Adaletini Ve Refahını İstiyor Kurtulmuş, Partisinin İsmini Açıklamak İçin Başkent'te Rixos Otel'de Basın Toplantısı Düzenledi
Türkiye Adaletini Ve Refahını İstiyor
11:58
Kurtulmuş: Türkiye Adaletini, Özgürlüğünü ve Refahını İstiyor Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Bu Ülkede Herkesin Eşit Yurttaşlar Olduğu, Herkesin Adaletten, Refahtan ve Özgürlükten Nasibini Aldığı Ülke Temennisinde Bulundu.
11:54
İşte Kurtulmuş'un Yeni Partisi SP'den Ayrılan Numan Kurtulmuş Yeni Partisinin İsmini Açıkladı.
İşte Kurtulmuş'un Yeni Partisi
15:18
Numan Kurtulmuş'un Kurmayları Belirlendi Saadet Partisi'nde, 11 Temmuzda 'Kongreden İktidara' Sloganıyla Düzenlenen Kongrenin Ardından Başkanlık Divanı'nda Görev Alacak İsimler Belirlendi. Genel İdare Kurulu Toplantısında, 2 Yeni Genel Başkan Yardımcılığı Oluşturuldu. 3 Yeni İsim Genel Başkan Yardımcısı Olarak Görev Alırken, 13 Genel Başkan Yardımcısı Yeniden Başkanlık Divanına Seçildi.
15:17
Eski Dp Milletvekili Kandoğan: E-muhtıraya 27 Nisan'da Alkış Tutan CHP, Üç Yıl Sonra Büyükanıt'ı Suçluyor (Özel) Eski Dp Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan, CHP'nin 27 Nisan 2007'de Eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın TSK'nin İnternet Sitesinde Yayımladığı "E-muhtıra" Olarak Anılan Bildiriyi Eleştirmek Bir Yana, Yaptığı Açıklamalarla Alkış Tutuğunu Söyledi.
20:22
Numan Kurtulmuş 42 İsmi Yeniledi Saadet Partisi Genel Kongresi'nde Genel Başkan Numan Kurtulmuş'un Listesinde 42 Yeni İsme Yer Verildi.
19:57
Sp Kongresi'nde Numan Kurtulmuş'un Beyaz Listesi Seçildi Saadet Partisi 4. Olağan Kongresi'nde Genel Başkan Numan Kurtulmuş'un Listesi 490 Oy Aldı. Kurtulmuş'un 75 Kişiden Oluşan Genel İdare Kurulu Listesi Kabul Edilmiş Oldu.
11:27
Saadet Partisi'nin Kongresi Başladı Saadet Partisi'nin 4. Büyük Kongresi, Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda Başladı.
11:49
DSP 8. Olağan Kurultayı Çalışmalarına Başladı DSP 8. Olağan Kurultayı, Atatürk Spor Salonu'nda çalışmalarına başladı. DSP Genel Sekreteri Hasan Erçelebi kurultayın açılışını yaparken, "Suya susamış toprak gibi iktidara susamış Demokratik Solcular, bu kurultay ülkemizin sorunlarının çözümü için umut kurultayı olacaktır" diye konuştu.
02:07
Millet İradesinin Önünde Duran Partiler Yok Olur Eski Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan, 1982 Anayasası'nın Değiştirilmesine Destek Vermeyen Muhalefet Partilerini, Cumhurbaşkanlığı Seçiminde DYP ve Anavatan Gibi Bir Hataya Düşmemeleri Konusunda Uyardı.
02:05
'Değişime Kapıyı Kapatanlar Geçmişte Bedel Ödedi' 367 Krizi Sırasında, Dönemin DYP Lideri Mehmet Ağar'ın 'Meclis'i Boykot' Kararına Rağmen Cumhurbaşkanlığı Seçimine Katılan Eski Milletvekili Ümmet Kandoğan, Reform Paketini Zaman'a Değerlendirdi.
12:18
'Darbe Anayasası Yerine TBMM Anayasasını Tercih Ederiz' (Özel) Anayasa Değişikliği Paketine Hukuk ve Siyaset Çevrelerinden Destek Gelmeye Devam Ediyor. Denizli Baro Başkanı Adil Demir, Paketteki Önerileri "İleri Bir Adım" Olarak Değerlendirirken Eski DYP Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan İse CHP'nin Halka Güvenmeyi Artık Anlaması Gerektiğini Söyledi. Denizli Emel Hukuk Derneği (Ehuder) Başkanı Av.
15:42
"Encümeni Daniş (M)" Toplanıyor Sağda Encümeni Daniş Benzeri Bir Oluşum Olarak Kurulan İnsani Değerler Derneği'nin İlk Yüksek Danışma Kurulu Toplantısı, 20 Şubat'ta Toplanacak. Son Siyasi Gelimelerin Değerlendirileceği Toplantıda Bir "Yol Haritası" Belirlenecek.
15:11
'Balyoz' Darbe Planı Hukukçuları Ayağa Kaldırdı (Özel) Taraf Gazetesi'nin Manşetten Duyurduğu, 2003 Yılında Yapılması Düşünülen 'Balyoz Harekâtı' İsimli Darbe Planı Hukukçuları Ayağa Kaldırdı. Hukukçular, Planları Savcıların Derhal Soruşturmasını İsterken Siyasiler de Hükümetin Olayın Üzerine Gitmesini İstedi.
11:05
Ümmet Kandoğan: Kapalı Kapılar Ardından Millete ve TBMM'ye Müdahaleyi İçeren Oyunların Önü Kesilmiştir (Özel) DYP Eski Milletvekili Ümmet Kandoğan, Genelkurmay Karargahı'nda Hazırlandığı İddia Edilen 'Siyasete Müdahale Eylem Planı'nın Orijinalinin Ortaya Çıkmasının Ardından Yaptığı Açıklamada; 'Kapalı Kapılar Ardından Millete ve TBMM'ye Müdahaleyi İçeren Oyunların Önü Kesilmiştir' Dedi.
Ümmet Kandoğan: Kapalı Kapılar Ardından Millete ve TBMM'ye Müdahaleyi İçeren Oyunların Önü Kesilmiştir (Özel)
01:58
Türk Milleti, Bu Eylem Planını Kabul Edemez Demokrat Parti Eski Milletvekili Ümmet Kandoğan da Ortaya Çıkan Eylem Planına Tepki Gösterdi. Kandoğan, Şunları Söyledi: "Yazılanlar Doğruysa TSK'nın Bu Tür İşlerin İçinde Olmasını Milletimizin Hiçbir Ferdi Kabul Edemez. İktidar Partisi ve Fethullah Gülen Hocaefendi ile İlgili Olarak Bu Tür İfadeler Kullanıldıysa Ülkemiz için Son Derece Tehlikeli Bir Durum.
16:27
Canlı Yayında e- Muhtıra Hesaplaşması 27 Nisan E-muhtıranın Üzerinden 2 Yıl Geçti.
Canlı Yayında e- Muhtıra Hesaplaşması
17:34
Eski Dp'li Ümmet Kandoğan: "Meclis'e Girmememiz Halinde Büyük Mükafatlara Nail Olacağımıza Dair Garantiler Verildi" (Özel) Demokrat Parti(dp) Eski Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan, Cumhurbaşkanlığı Seçimi Sürecinde Yaşanan Gelişmelerle İlgili Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Eski Dp'li Ümmet Kandoğan: 'Meclis'e Girmememiz Halinde Büyük Mükafatlara Nail Olacağımıza Dair Garantiler Verildi' (Özel)
11:08
Demokrat Parti Kongresi Başladı Demokrat Parti'nin 4. Olağanüstü Kongresi Başladı. Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu'nda Yapılan Kongrede Bin 214 Delege Partinin Yeni Genel Başkanını Seçecek.
Demokrat Parti Kongresi Başladı
02:06
Adaylıktan Çekilen Kandoğan: Ağar'la Yargıda Hesaplaşacağım Dp'de Serhan Yücel'in Ardından Eski Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan da Genel Başkan Adaylığından Çekildi. Böylece Bugün Yapılacak 4. Olağanüstü Büyük Kongrede Aday Sayısı 14'e Düşmüş Oldu.
14:12
DP Yarın Sandığa Gidiyor Demokrat Parti'nin Yarın Yapılacak 4. Olağanüstü Kongresi'nde Mehmet Ağar'dan Sonra Genel Başkanlık Koltuğuna Oturmak için Yarış Yapılacak.
DP Yarın Sandığa Gidiyor
09:14
Demokrat Parti'de Kongre Heyecanı Demokrat Parti 4'ncü Olağan Üstü Kongresi 6 Ocak Pazar Günü Ankara'da Yapılacak. Aday Sayısının 16'ya Ulaştığı Kongrede, Yarışın Genel Başkan Yardımcısı Çağrı Erhan ve İstanbul Eski İl Başkanı Süleyman Soylu Arasında Geçmesi Bekleniyor. Kongrede, Bin 214 Delege Oy Kullanacak. Genel Başkan Mehmet Ağar İse Kongrede Bir Konuşma Yaparak, Partililere Veda Edecek.
11:07
11. Cumhurbaşkanı Seçiminde İlk Tur Yarın Anayasa Mahkemesi'ne Taşınınca Yapılamayan ve Milletvekili Seçimlerinin Erken Alınmasına Neden Olan 11. Cumhurbaşkanı Seçimi 106 Gün Sonra Yarın Yeniden Başlayacak.
11. Cumhurbaşkanı Seçiminde İlk Tur Yarın
02:06
Mehmet Ağar'ı Eleştirdi; 'Adaylığım Sürüyor' Dedi Seçim Yenilgisinin Ardından İstifa Eden Mehmet Ağar'ın Geri Dönmesine En Sert Tepki Eski Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan'dan Geldi. Kandoğan, Ağar'ın İstifadan Vazgeçerek Kendini Küçük Düşürdüğünü Söyledi.
02:07
Ağar'ın Bıraktığı Koltuğa, Şu Ana Kadar 5 Talipli Çıktı Dp'de Mehmet Ağar'ın İstifasıyla Boşalan Genel Başkanlık Koltuğu için Talipliler Artıyor. İstifadan Sonra Adaylığını İlk Açıklayan Eski Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan Oldu.
18:13
Dp'de 'Dilekçe' Sıkıntısı Demokrat Parti'de (Dp), Mehmet Ağar'ın Genel Başkanlıktan İstifası Sonrası Tam Bir Kaos Yaşanıyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:58:39. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÜMMET KANDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]