SON DAKİKA YEŞİLHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Yeşilhisar Haberleri

15:22
Büyükşehir Yatırımda Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan ilçeler için yatırımda hız kesmiyor.
13:05
AK Parti'de Kadın Kolları Kongreleri AK Parti, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerinde kadın kolları kongrelerini gerçekleştirdi.
10:25
AK Parti Kadın Kolları Kongresi AK Parti İncesu ve Yeşilhisar, 4. Olağan Kadın Kolları İlçe Kongreleri gerçekleştirildi.
AK Parti Kadın Kolları Kongresi
10:38
Yeşilhisar'a 20 Milyonluk Altyapı Yatırımı Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin sınırlarının il sınırı haline gelmesi ve ilçelerin Büyükşehir'e bağlanmasıyla birlikte başlayan yatırım hamlesi sürüyor.
12:12
Yeşilhisar'da Altyapı Hamlesi 30 Mart 2014 yerel seçimleriyle birlikte Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil olan ilçeler, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile tanışmaya devam ediyor.
Yeşilhisar'da Altyapı Hamlesi
17:54
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (4) Bazı İLÇELERDE OKULLAR TATİL Kayseri Valiliği'nden yapılan açıklamada Felahiye, Hacılar, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Akkışla, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinde okulların yarın da tatil edildiği belirtildi.
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
14:57
4 Ayrı Kazada 2 Kişi Öldü, 13 Kişi Yaralandı Kayseri'de meydana gelen 4 ayrı trafik kazasında 2 kişi öldü, 13 kişi yaralandı.
4 Ayrı Kazada 2 Kişi Öldü, 13 Kişi Yaralandı
12:41
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Planlama Toplantıları Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçeyle ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
12:32
İlçeler İçin Yatırım ve Planlama Toplantısı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
11:38
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı
13:57
Aygören Vadisi Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı Ortahisar ilçesine bağlı 15 mahalle tarafından kurulan derneğin başkanlığına Mehmet Çelik seçildi.
17:46
Kayseri'de, Bağ Evlerinden Hırsızlık Kayseri'de bağ evlerinden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi, mahkemece tutuklandı.
15:30
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı AK Parti'nin, Kayseri'nin 16 ilçesinde kongrelerini tamamladığı bildirildi.
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı
15:51
Kayseri'ye Yapılacak Aziz Jorge Anıtı İzin Bekliyor Kayseri'nin Yeşilhisar İlçesi'ne bağlı Güzelöz Mahallesi'ne yapılması planlanan Aziz Jorge Anıtı, ilgili belediyelerden imar onayı bekliyor.
Kayseri'ye Yapılacak Aziz Jorge Anıtı İzin Bekliyor
17:21
MHP İlçe Kongreleri MHP İncesu İlçe Başkanlığına Fatih Keleş, Yeşilhisar İlçe Başkanlığına ise Ömer Semerci seçildi.
17:18
AK Parti Yeşilhisar ve İncesu Kongreleri Yapıldı AK Parti Yeşilhisar ve İncesu ilçe kongreleri yapıldı.
11:14
Halaçoğlu: Müslümanlık Diyen İktidar Tanesi Bin Liraya Varaklı Kadehler Alıyor MHP Grup Başkanvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, birileri tarafından başarılı görülen iktidarın 12 yıllık süreçte İslam’a ve Müslümanlığa en büyük zararı verdiğini açıkladı.
09:45
AK Parti'de İncesu ve Yeşilhisar Kongreleri de Tamamlandı AK Parti Kayseri teşkilatı tarafından her hafta sonu düzenli şekilde yapılan ilçe kongreleri, bu haftada İncesu ve Yeşilhisar ilçeleri ile devam etti.
AK Parti'de İncesu ve Yeşilhisar Kongreleri de Tamamlandı
08:57
MHP İncesu ve Yeşilhisar İlçe Kongrelerini Yaptı Milliyetçi Hareket Partisi İncesu ve Yeşilhisar 11. Olağan Genel kurulu yapıldı.
MHP İncesu ve Yeşilhisar İlçe Kongrelerini Yaptı
12:50
MHP İl Başkanı Mete Eke'den AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'e Cevap Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, AKP Özvatan İlçe Kongresinde konuşan AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel’in konuşmasına cevap verdi.
MHP İl Başkanı Mete Eke'den AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'e Cevap
09:54
Elma Üreticisi 290 Çiftçiye 3 Milyon 712 Bin Lira Tazminat Ödendi Kayseri'nin önemli elma üretim merkezlerinden birisi olan Yeşilhisar ve Yahyalı ilçesinde elma üreticisine don nedeniyle gördüğü zarardan dolayı ödeme yapıldı.
14:20
Yeşilhisar'da 5 Gram Esrar Ele Geçirildi Kayseri’de jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmalarda 5 gram esrar ele geçirilirken, bir kişi gözaltına alındı.
Yeşilhisar'da 5 Gram Esrar Ele Geçirildi
08:36
Kayseri Şeker Sayesinde Yeni Bir Sektör Doğuyor "Maus Operatörlüğü" Tarım sektöründe iş makinası operatörlüğü alanında yeni bir iş kolu oluşuyor.
Kayseri Şeker Sayesinde Yeni Bir Sektör Doğuyor 'Maus Operatörlüğü'
09:12
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu AK Parti Kayseri teşkilatında kongre takvimi belli oldu.
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu
16:37
Kaski'de İhaleler Birbirini Kovalıyor KASKİ Genel Müdürlüğü’nce iki ihalenin açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi.
14:34
Kayseri'ye 112 Milyon Lira Yatırım Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri'de 112 milyon lira tutarında kamu yatırımının yapım çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Kayseri'ye 112 Milyon Lira Yatırım
08:31
Kayseri Şeker Tarafından Hazırlanan Haşlanmış Pancar Püreli Aşure Büyük Beğeni Topladı Doğal pancar şekerinin tatlandırdığı aşurenin içerisine Kayseri Şeker tarafından şeker pancarının haşlanıp rendelenip ilave edilmesi büyük ilgi çekti.
Kayseri Şeker Tarafından Hazırlanan Haşlanmış Pancar Püreli Aşure Büyük Beğeni Topladı
15:16
Aygören Vadisi Derneği Üyeleri, Vadinin Zirvesinde Buluştu Trabzon Ortahisar ilçesine bağlı 15 mahalle tarafından kurulan "AYGÖREN VADİSİ DERNEĞİ" üyeleri, Vadinin zirvesinde biraraya geldiler.
Aygören Vadisi Derneği Üyeleri, Vadinin Zirvesinde Buluştu
12:05
Tcdd Heyeti Projeler İçin Kayseri'de Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü'nden bir heyet Kayseri'de yürütülecek projeler konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.
Tcdd Heyeti Projeler İçin Kayseri'de
16:36
Dağcılar ve Kaplanlar Erdemli Kanyonunda Yürüdü Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Dağcılık ve Herkes İçin Spor Federasyonu İl temsilciliğinin Yeşilhisar Erdemli kanyonunda gerçekleştirilen sabah sporunda, son şehitler ve Cumhuriyet Bayramı unutulmadı.
Dağcılar ve Kaplanlar Erdemli Kanyonunda Yürüdü
16:35
Ayçiçeği Yeşilhisar'da İflas Getirdi Ayçiçeği üreticilerinden aldığı ayçiçeklerinin parasını ödeyemediği iddia edilen toptancı Yeşilhisar ilçesindeki ay çiçeği üreticilerini zor durumda bıraktı.
12:33
AK Parti'de Delege Seçimlerimleri Tamam AK Parti Kayseri Teşkilatı tarafından 15 Kasım, 31 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan 5. Olağan Genel Kurul öncesinde oy kullanacak delegelerin seçimi yapıldı.
AK Parti'de Delege Seçimlerimleri Tamam
14:54
Pancar Hasat Bayramı Başladı Şeker pancarı hasat döneminin başlaması ile ürünlerini fabrikaya teslim etmeye başlayan pancar üreticileri için Kurban Bayramı sonrası adeta şeker pancarı bayram günleri yaşanmaya başladı.
Pancar Hasat Bayramı Başladı
10:47
Kayseri'de İki Kişi Yedikleri Mantardan Zehirlendi Kayseri’de iki kişi açık araziden topladıkları mantardan zehirlendi.
10:01
Mantar Yiyen 2 Kişi Zehirlendi Kayseri’de, mantar yiyen iki kişi zehirlendi.
16:38
Kayseri İlçeleri İçin 4 İhale Yapıldı Kayseri Büyükşehir Belediyesi ilçelere yatırım için dört ayrı ihale daha yaptı.
10:29
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden Anlamlı Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Muharip Gaziler Derneği yetkilileri, 1979'da vefat eden İstiklal Gazisi Mehmet Erkılıç'ın eşi Meryem Erkılıç'ı ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden Anlamlı Ziyaret
15:10
Başkan Özhaseki: 30 Vilayete Danışmanlık Hizmeti Veriyoruz Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki yarın başlayacak olan Tarihi Kentler Birliği Toplantısı ve gündemde yer alan konularla ilgili bir basın toplantısı yaptı.
09:53
Şeker Pancarı da Pancar Ekicisi de Sahipsiz Değil Kayseri Şeker Fabrikası tarafından düzenlenen 3. Şeker Fabrikası Festivali yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Şeker Pancarı da Pancar Ekicisi de Sahipsiz Değil
15:13
Yahyalı'da Tarla Günü Düzenlendi Yahyalı ilçesinde, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen "İyi Tarım Uygulamaları" kapsamında tarla günü düzenlendi.
13:54
Polise 'Adli Kolluk' Semineri Kayseri Yeşilhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde, Cumhuriyet Savcısı Mustafa Sürmeli tarafından personele yönelik 'Adli Kolluk Personelinin Görev ve Yetkileri' konulu seminer verildi.
13:36
Şeker Pancarının Festivali Üçüncü Yılında Kayseri Şeker Fabrikası’nın kuruluşunun 60’ıncı yılı etkinlikleri kapsamında, şeker pancarının ve şeker pancarının üretim aşamalarında hizmeti geçen firmaların pancar çiftçisi ile yüz yüze görüşerek pancar tarımının geliştirilmesine katkı sağlamak, pancar çiftçisinin kaynaşması amacıyla Pancar Festivali düzenleniyor.
Şeker Pancarının Festivali Üçüncü Yılında
11:43
Yeşilhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeline 'Adli Kolluk Personelinin Görev ve Yetkileri' Konulu... Yeşilhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü eğitim salonunda, Yeşilhisar Cumhuriyet Savcısı Sayın Mustafa Sürmeli tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline yönelik olarak “Adli Kolluk Personelinin Görev ve Yetkileri” konulu seminer verildi.
Yeşilhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeline 'Adli Kolluk Personelinin Görev ve Yetkileri' Konulu...
16:22
Yeşilhisar Kaymakamı Mustafa Gözlet Görevine Başladı Son yayınlanan kararname ile Yeşilhisar ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Gözlet görevine başladı.
Yeşilhisar Kaymakamı Mustafa Gözlet Görevine Başladı
13:23
22. Kültür Turizm ve Üzüm Festivali İncesu ilçesinde, 22. Kültür Turizm ve Üzüm Festivali düzenlendi.
13:00
En Güzel Üzümler Yarıştı Kayseri'nin İncesu ilçesinde düzenlenen 'İncesu Üzüm ve Kültür Festivali'nde en güzel üzümleri yetiştirenler ödüllendirildi.
En Güzel Üzümler Yarıştı
12:02
Kayseri Şeker Çiftçinin Ürettiğinin Değerini Bulmasına Katkı Sağlamaya Devam Ediyor Pancar ekimi haricindeki yıllarda çiftçilerin desteklenmesi, ektikleri ürünlerinin gerçek değerini bulması, Pandoğa işletmesinin ihtiyacının karşılanması için kolları sıvayan Kayseri Şeker Fabrikası tarafından Kayseri merkez, Yeşilhisar, Gemerek, Develi ve Bünyan Bölgelerinde mısır silajının alımına başlandı.
Kayseri Şeker Çiftçinin Ürettiğinin Değerini Bulmasına Katkı Sağlamaya Devam Ediyor
18:25
Beton Mikserinde Akıma Kapılan Operatör Öldü Kayseri'nin Yeşilhisar İlçesi'nde beton döken mikser aracının elektrik tellerine çarpması sonucu akıma kapılan operatör 39 yaşındaki Hamdi Kunduz yaşamını yitirdi.
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:13:42. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YEŞİLHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]