Yıldız Asyalı'dan, ayrıldığı sevgilisi Kerem Saka'ya gönderme: İyi oyuncu, başarılarının devamını dilerim

Yönetmen Kerem Saka ile evlilikleri sadece 30 gün süren oyuncu Yıldız Asyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eski sevgilisine göndermede bulundu. Asyalı, düğünlerinden çekilmiş bir kareyi paylaşarak, "İyi oyuncuymuşsun, başarılarının devamını dilerim" dedi.

Rüya gibi başlayan evliliğini 30 gün sonra bitiren oyuncu Yıldız Asyalı, sosyal medya hesabından düğünlerinden çekilmiş bir kareyi paylaşarak altına, "İyi oyuncu! Başarılarının devamını dilerim" notunu düştü.

Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı "Rüya Şahiner" karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Yıldız Asyalı, 29 Haziran'da bir süredir birlikte olduğu yönetmen Kerem Saka ile Bodrum'da bir düğün yaptı. Nikah kıymadan sadece düğün yapan Yıldız Asyalı'nın mutluluğu kısa sürdü. Sevgilisinden şiddet gördüğünü söyleyen Asyalı, geçtiğimiz günlerde evlerini ayırdı.

ESKİ SEVGİLİSİNE GÖNDERME

Yıldız Asyalı eşi Kerem Saka ile düğünlerinde çekilmiş bir karesini Instagram hesabından paylaşıp altına şu notu düştü: İyi oyuncu! Başarılarının devamını dilerim.

İşte o paylaşım:

Yıldız Asyalı'nın mutluluğu 30 gün sürdü! Düğün yaptığı sevgilisinden 'Şiddet gördüm' diyerek ayrıldı

03 Ağustos 2020 Pazartesi 23:48
YORUMLAR (7)
  • Abuzer kömürcü : Suratın gibi aklında bozulmuş
  • Ertaç : 30 gün sürdüğüne göre ikiside iyi artistmiş.İyi aşık rolü yapmışlar.Şimdiki aşklar kısa sürüyor!!
  • Donkişotun Takkesi : kadınların sözel şiddetini görmezden gelerek sadece fiziksek şiddet diyerek kadına şiddet diye bağırmak samimi bir yaklaşım değildir. dil yarası kılıç yarasından daha keskindir
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika