Yatak videosunu paylaşan Hanife Gürdal, tek celsede boşandığı Kemal Ayvaz ile barıştığını duyurdu

26 Eylül 2020 Cumartesi 11:47

Geçtiğimiz hafta 9 aylık eşinden tek celsede boşandığını duyuran Hanife Gürdal, bugün sosyal medya hesabından Kemal Ayvaz ile bir fotoğrafını paylaşıp barıştığının müjdesini verdi. Gürdal, bir sonraki paylaşımını da yatak odasında yatarken yaptı.

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyurduktan sonra fenomen olan Hanife Gürdal, geçtiğimiz haftalarda 9 ay önce evlendiği Kemal Ayvaz ile tek celsede boşandı. Bir süredir Trabzon'da yalnız yaşayan Gürdal, bugün Instagram hesabından eşiyle barıştığını duyurdu.

EVLİLİKLERİNE İKİNCİ ŞANSI VERDİLER

Ani bir kararla bitirdiği evliliğine ikinci şansı veren Hanife Gürdal, nikah gününde yaptırdığı çekimlerden birini paylaşarak "Kararlarımı sorgulamayın lütfen" dedi. Gürdal daha sonra da Bengü'nün Günaydın şarkısıyla yatağından bir paylaşım yaptı.

Aynı fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Kemal Ayvaz ise "Sen gördüğüm en güzel gelinsin benim güzel karım seni seviyorum. Ben hep senin yanındayım" dedi.

YORUMLAR (34)
  • AKŞAM OLSADA EVE GİTSEK : yattık mı demek istemiş tek problem oymuş öyle mi edep edep
  • biz de yaşadık : hanife kızım hayla kendini 18 yaşında deli başlar gibi eglenen kız san ma evli lik sabır sadakat ister lay lay lom devri bitti.hadi torun bekliyoruz
  • 46 : AZERBEYCANIN YANINDAYIZ
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika