Kerem Bürsin, son yolculuğuna uğurlanan babaannesinin cenaze törenine katılmadı

Kerem Bürsin'in 91 yaşında kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden babaannesi Aliye Güler Bürsin, İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine katılmayan Bürsin'in gönderdiği çiçek tabutun üstüne konuldu.

Oyuncu Kerem Bürsin'in babaannesi Aliye Güler Bürsin, kalp yetmezliği nedeniyle iki gün önce hayata gözlerini yumdu. Kerem Bürsin, aldığı ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. Şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Bürsin, cenaze törenine katılamadı.

ACI HABERİ INSTAGRAM'DAN VERDİ

Babaannesini kaybeden oyuncu, sosyal medya hesabından acı haberi duyurdu. Bürsin, babaannesi ile olan fotoğrafını 'Seni çok seviyorum. Nur içinde yat' notu ile paylaştı.

KEREM, CENAZEYE KATILAMADI

Aliye Güler Bürsin, İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı. Karşıyaka ilçesindeki Soğukkuyu Kabristan Camii'nde gerçekleşen cenaze törenine, Aliye Güler Bürsin'in Almanya'dan gelen oğlu Pamir Bürsin, kızı Nilay Bürsin ve sevenleri katıldı. Törene katılamayan oyuncu Kerem Bürsin'in gönderdiği çiçek, tabutun üstüne koyuldu. Aliye Güler Bürsin, Soğukkuyu Mezarlığı'na defnedildi.

Oyuncu Kerem Bürsin'in babaannesi hayatını kaybetti

Kaynak: DHA
29 Temmuz 2020 Çarşamba 15:36
YORUMLAR (52)
  • Admin : belkide oynadığı dizinin anlaşma sözleşmesinde krndine dikkat etme kalabaliğa girmesi yasak maddesi vardir çünkü corona salgını var malum tehlikeli
  • Handan : Yorumları okurken çok üzüldüm tanımadığınız bir insan yüzünden yorumlarınızdan dolayı günaha giriyorsunuz buda yetmez gibi sonunuzu bilmeden büyük konuşuyorsunuz çok yazık
  • Tespit : Çekimler story vs onlar daha önemli
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika