SON DAKİKA İZMİR HABERLERİ

Son Dakika İzmir Haberleri

 • 18 Şubat 2019 22:57 Bakan Kasapoğlu, Sokak Müzisyenlerine Eşlik Etti Bakan Kasapoğlu, Sokak Müzisyenlerine Eşlik Etti Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'de vapura bindi, sokak müzisyenlerinin söylediği şarkılara eşlik etti.
 • 18 Şubat 2019 22:30 Bakan Kasapoğlu, Sokak Müzisyenlerine Eşlik Etti Bakan Kasapoğlu, Sokak Müzisyenlerine Eşlik Etti Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'de vapura bindi, sokak müzisyenlerinin söylediği şarkılara eşlik etti.
 • 18 Şubat 2019 21:33 Kasapoğlu: Kasapoğlu: "İzmir'e Heybemiz Dolu Geldik" - Kasapoğlu: "İzmir'e heybemiz dolu geldik" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: "Şampiyonlar İzmir'de çıkacak"İZMİR - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'de tesisleşme anlamında önemli projelere imza atacaklarını belirterek, "İzmir'e heybemiz dolu geldik" dedi.
 • 18 Şubat 2019 21:13 Bakan Kasapoğlu ve Zeybekci, Roman Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Bakan Kasapoğlu ve Zeybekci, Roman Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "31 Mart akşamı AK Parti bayrağını, İzmir Büyükşehir Belediyesine, Konak Belediyesine, Karabağlar'a ve diğer belediyelere diktiğimiz an İzmir'in kurtulma zamanıdır.
 • 18 Şubat 2019 20:58 Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var (2) Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir ziyaretinde, "31 Mart akşamı AK Parti bayrağını İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne, Konak Belediyesi'ne, Karabağlar'a ve diğer belediyelere diktiğimiz an İzmir'in kurtulma zamanıdır" dedi.
 • 18 Şubat 2019 20:56 Mehmet Kasapoğlu: Tesisleşmede Avrupa'nın Önündeyiz Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Buluşma ve Malzeme Dağıtım Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu.
 • 18 Şubat 2019 20:55 Dha Yurt Bülteni -21 Görüntü Dökümü: Pakdemirli'nin parti binasına gelişiPartililerin karşılamasıEsnaf ziyaretiKestane almasıAlipaşa çarşısında esnaf ziyaretiBakan Pakdemirli'nin konuşmasıDetaylarHaber-Kamera: Ali Can ZERAY/EDİRNE,===============MEHMET KASAPOĞLU: TESİSLEŞMEDE AVRUPA'NIN ÖNÜNDEYİZ Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Buluşma ve Malzeme Dağıtım Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu
 • 18 Şubat 2019 20:37 Bakan Kasapoğlu: Bakan Kasapoğlu: "Spor Kulüplerimizi Bütün Branşlarda Desteklemeye Varız" - Salondaki spor kulüpleri temsilcileri ve sporculardan görüntüler Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun konuşması AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci'nin konuşması Türkiye Amatör Spor Külüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez'in konuşması...
 • 18 Şubat 2019 20:19 Spor Kulüplerimizi Bütün Branşlarda Desteklemeye Varız Spor Kulüplerimizi Bütün Branşlarda Desteklemeye Varız" Kasapoğlu, Halkapınar'daki İzmir Futbol Hakemleri Dayanışma Derneği Salonu'nda 260 amatör spor kulübünün yöneticileriyle bir araya gelerek, amatör spor kulüplerinin gönüllülük esasına göre çalışan spor camiasının bel kemiği olduğunu belirtti
 • 18 Şubat 2019 20:10 Bakan Kasapoğlu, Altınordu Kulübü Tesisleri'ni Ziyaret Etti Bakan Kasapoğlu, Altınordu Kulübü Tesisleri'ni Ziyaret Etti Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir için çok güzel projelerinin olduğunu belirterek, "Hem sporun tabana yayılmasıyla ilgili hem de sportif başarının geliştirilmesi ve yerleştirilmesiyle alakalı çok güzel projelerimiz var." dedi.
 • 18 Şubat 2019 20:03 Bakan Kasapoğlu Roman Vatandaşlarla Buluştu Bakan Kasapoğlu Roman Vatandaşlarla Buluştu Bakan Kasapoğlu Roman vatandaşlarla buluştuİZMİR - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci ile Roman mahallesine giderek vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 18 Şubat 2019 19:56 İzmir Mehmet Kasapoğlu: Tesisleşmede Avrupa'nın Önündeyiz İzmir Mehmet Kasapoğlu: Tesisleşmede Avrupa'nın Önündeyiz Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Buluşma ve Malzeme Dağıtım Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu.
 • 18 Şubat 2019 19:56 Spor Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var Spor Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var Bakan Kasapoğlu: İzmir için güzel projelerimiz var (2)Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir ziyaretinde, "31 Mart akşamı AK Parti bayrağını İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne, Konak Belediyesi'ne, Karabağlar'a ve diğer belediyelere diktiğimiz an İzmir'in kurtulma zamanıdır" dedi.
 • 18 Şubat 2019 19:56 İzmir Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var İzmir Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var Bakan Kasapoğlu: İzmir için güzel projelerimiz var (2)Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir ziyaretinde, "31 Mart akşamı AK Parti bayrağını İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne, Konak Belediyesi'ne, Karabağlar'a ve diğer belediyelere diktiğimiz an İzmir'in kurtulma zamanıdır" dedi.
 • 18 Şubat 2019 19:46 Dha Yurt Bülteni -21 MEHMET KASAPOĞLU: TESİSLEŞMEDE AVRUPA'NIN ÖNÜNDEYİZ Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Buluşma ve Malzeme Dağıtım Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu.
 • 18 Şubat 2019 19:45 Arsa Mağdurlarına Zeybekci'den Müjde Arsa Mağdurlarına Zeybekci'den Müjde Arsa mağdurlarına Zeybekci'den müjdeİZMİR - Balçova'da arsa mağdurlarıyla bir araya gelen AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, uzmanlar ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan görüş aldığını belirterek, "5 bin vatandaşımız bir devlet kurumundan bedelini ödeyerek yer...
 • 18 Şubat 2019 19:40 Spor Bakan Kasapoğlu İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var Spor Bakan Kasapoğlu İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var Spor Bakan Kasapoğlu İzmir için güzel projelerimiz varOnur ATIŞ - Tekin GÜRBULAK İZMİR (DHA) - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'i ziyaretinde sporcularla bir araya geldi.
 • 18 Şubat 2019 19:36 Kasapoğlu: Kasapoğlu: "İzmir'e Heybemiz Dolu Geldik" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'de tesisleşme anlamında önemli projelere imza atacaklarını belirterek, "İzmir'e heybemiz dolu geldik" dedi.
 • 18 Şubat 2019 19:33 Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var (2) Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var (2) Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir ziyaretinde, "31 Mart akşamı AK Parti bayrağını İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne, Konak Belediyesi'ne, Karabağlar'a ve diğer belediyelere diktiğimiz an İzmir'in kurtulma zamanıdır" dedi.
 • 18 Şubat 2019 19:30 Mehmet Kasapoğlu: Tesisleşmede Avrupa'nın Önündeyiz Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Buluşma ve Malzeme Dağıtım Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu.
 • 18 Şubat 2019 19:24 İzmir'i Sefaletten Kurtarın İzmir'i Sefaletten Kurtarın" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "31 Mart akşamı AK Parti bayrağını, İzmir Büyükşehir Belediyesine, Konak Belediyesine, Karabağlar'a ve diğer belediyelere diktiğimiz an İzmir'in kurtulma zamanıdır.
 • 18 Şubat 2019 19:23 Bakan Kasapoğlu, Roman Vatandaşlarla Buluştu Bakan Kasapoğlu, Roman Vatandaşlarla Buluştu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci ile Roman mahallesine giderek vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 18 Şubat 2019 19:22 Bakan Kasapoğlu: Bakan Kasapoğlu: "İzmir İçin Çok Güzel Projelerimiz Var" - Bakan Kasapoğlu: "İzmir için çok güzel projelerimiz var" Kasapoğlu ve Zeybekci organik torba diktiİZMİR - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İzmir bizim için çok önemli. İzmir'deki sporcularımızın keşfedilmesiyle ilgili birçok projemiz var" dedi.
 • 18 Şubat 2019 19:21 Fetö Sanığı İtirafçı Eski Astsubaya Hapis Cezası İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün '"mahrem imamlarıyla" ankesörlü hatlardan veya büfe telefonlarından ardışık arama sistemiyle haberleştiği gerekçesiyle yargılanan sanığa 2 yıl 3 ay 15 gün hapis cezası verildi.
 • 18 Şubat 2019 19:05 Heyelan Bölgesi Eğridere'de Boşaltılan Ev Sayısı 27'ye Çıktı - İzmir
 • 18 Şubat 2019 18:58 İzmir Ticaret Borsası: Gençlerimiz Tarımsal Üretimle Uğraşmak İstemiyor İzmir Ticaret Borsası: Gençlerimiz Tarımsal Üretimle Uğraşmak İstemiyor İzmir Ticaret Borsası (İTB) Başkan Yardımcısı Ercan Korkmaz "Vatandaşımız üreten olmaktan vazgeçip, tüketici pozisyonuna geçti
 • 18 Şubat 2019 18:53 Heyelan Bölgesi Eğridere'de Boşaltılan Ev Sayısı 27'ye Çıktı Heyelan Bölgesi Eğridere'de Boşaltılan Ev Sayısı 27'ye Çıktı - İzmir
 • 18 Şubat 2019 18:49 İzmir'de Heyelan Olan Eğridere'de 27 Ev Boşaltıldı İzmir'de Heyelan Olan Eğridere'de 27 Ev Boşaltıldı İzmir'de heyelan olan Eğridere'de 27 ev boşaltıldıAFAD İNCELEMESİ DEVAM EDİYORİzmir'in Bornova ilçesine bağlı kırsal Eğridere Mahallesi'nde aşırı yağışlardan sonra yaşanan heyelanın ardından 27 ev boşaltıldı.
 • 18 Şubat 2019 18:34 Dha Yurt Bülteni -19 İzmir'de heyelan olan Eğridere'de 27 ev boşaltıldıAFAD İNCELEMESİ DEVAM EDİYORİzmir'in Bornova ilçesine bağlı kırsal Eğridere Mahallesi'nde aşırı yağışlardan sonra yaşanan heyelanın ardından 27 ev boşaltıldı.
 • 18 Şubat 2019 18:08 Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'i ziyaretinde sporcularla bir araya geldi.
 • 18 Şubat 2019 18:05 Bakan Kasapoğlu: Bakan Kasapoğlu: "İzmir İçin Çok Güzel Projelerimiz Var" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İzmir bizim için çok önemli. İzmir'deki sporcularımızın keşfedilmesiyle ilgili birçok projemiz var" dedi.
 • 18 Şubat 2019 17:49 İzmir'de Japon Kültür Haftası Düzenlendi İzmir'de Japon Kültür Haftası Düzenlendi Japonya İstanbul Başkonsolosluğu, Japonya İzmir Kültürler Arası Dostluk Derneği (JIKAD) ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin iş birliği ile İzmir Sanat'ta 15- 17 Şubat tarihleri arasında 'İzmir'de Japon Sakura Esintisi- İzmir Japon Kültür Haftası' etkinlikleri düzenlendi
 • 18 Şubat 2019 17:48 Evinin Avlusunda Ölü Olarak Bulundu Evinin Avlusunda Ölü Olarak Bulundu İzmir'in Tire ilçesinde, yalnız yaşayan bir adam evinde ölü olarak bulundu.
 • 18 Şubat 2019 17:38 İzmir İçin Çok Güzel Projelerimiz Var" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir için çok güzel projelerinin olduğunu belirterek, "Hem sporun tabana yayılmasıyla ilgili hem de sportif başarının geliştirilmesi ve yerleştirilmesiyle alakalı çok güzel projelerimiz var." dedi.
 • 18 Şubat 2019 17:35 Kayıp Balıkçının Cansız Bedeni Sahilde Bulundu Şakar'ın cansız bedeni savcının incelemesinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı
 • 18 Şubat 2019 17:35 İzmir'de Jandarmadan 'Huzur Uygulaması'  İzmir Jandarma Komutanlığı ekipleri, kent genelinde huzur ve güvenliğin sağlanması amacıyla operasyon düzenledi
 • 18 Şubat 2019 17:18 Nihat Zeybekci, Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anma Törenine Katıldı Nihat Zeybekci, Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anma Törenine Katıldı MHP İzmir İl Teşkilatı ve Ülkü Ocakları üyeleri, Ege Üniversitesi'nde 4 yıl önce öğrenciler arasında çıkan kavgada öldürülen Fırat Yılmaz Çakıroğlu için mezarı başında bir anma programı düzenlendi
 • 18 Şubat 2019 17:14 Bursa'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Bursa'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Alınan bilgiye göre, Yaşar Ağaçlı (22) yönetimindeki 16 HDM 68 plakalı hafif ticari araç, Bursa-İzmir kara yolu Uluabat Mahallesi yakınlarında direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu park halindeki 02 AH 365 plakalı kamyona çarptı
 • 18 Şubat 2019 17:12 Hedef; Her Mahalleye Bir Semt Merkezi Derman belediyeciliğini İzmir'e yayacağız"Biz yeni bir baharı bekliyoruz
 • 18 Şubat 2019 17:10 Analig Masa Tenisi Grup Müsabakaları Sona Erdi Analig Masa Tenisi Grup Müsabakaları Sona Erdi Müsabakalara Manisa, İzmir, Muğla, Bilecik, Aydın, Aydın, Kütahya, Uşak, Denizli, Afyon illerinden 30 erkek, 30 kız olmak üzere toplam 60 sporcu katıldı
 • 18 Şubat 2019 16:25 Yıkılacak Diye Eve Girmeye Korkuyorlar Yıkılacak Diye Eve Girmeye Korkuyorlar Yıkılacak diye eve girmeye korkuyorlar Çiçek Mahallesi'nde korku dolu günler "İstanbul'daki haberleri izledikçe korkuyoruz"İZMİR - İzmir Bayraklı'da evlerinin altındaki kayalık alandaki taş parçalarının, deprem ve aşırı yağışlar sonrası düştüğünü, evlerinin bazı bölümlerinin de yıkıldığını...
 • 18 Şubat 2019 16:20 Tanzim satışlar tam gaz sürüyor Tanzim satışlar tam gaz sürüyor Ankara, İzmir, Mersin, Antalya ve Sakarya bölgelerinden alınan tarım ürünlerinin satışa sunulmasının ardından marketlerde de domates, patates, soğan, salatalık, patlıcan, patates, biber ve ıspanak fiyatları yüzde 50'nin üzerinde düştü.
 • 18 Şubat 2019 16:19 Zeybekci'den Arsa Mağdurlarına Müjde Zeybekci'den Arsa Mağdurlarına Müjde Balçova'da arsa mağdurlarıyla bir araya gelen AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, uzmanlar ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığından görüş aldığını belirterek, "5 bin vatandaşımız bir devlet kurumundan bedelini ödeyerek yer satın almış, kimisine tapu verilmiş...
 • 18 Şubat 2019 16:02 Wingsfor Life World Run" İzmir'de Koşulacak Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak amacıyla 5 Mayıs tarihinde, 6 kıta ve 12 ülkede aynı saatte koşulacak Wingsfor Life World Run'a, İzmir ev sahipliği yapacak.
 • 18 Şubat 2019 15:46 İzmir'de Asayiş İzmir'deki huzur operasyonunda çeşitli suçlardan aranan 41 kişi yakalandı.
 • 18 Şubat 2019 15:38 Aliağa Belediye Helvacı Spor, Deplasmandan 3 Puanla Döndü Aliağa Belediye Helvacı Spor, Deplasmandan 3 Puanla Döndü İzmir Süper Amatör Ligi kırmızı grupta şampiyonluk mücadelesi veren Aliağa Belediye Helvacı Spor, 21. haftada konuk olduğu Güzeltepe Gençlik'i 3-2 mağlup ederek puanını 40'a yükseltti.
 • 18 Şubat 2019 15:35 Amatör Balıkçılık Yapan 60 Yaşındaki Adamın Cesedi Bulundu İzmir'in Urla ilçesinde, kaybolan 60 yaşındaki amatör balıkçının cesedi bulundu.
 • 18 Şubat 2019 15:27 Yıkılacak Diye Eve Girmeye Korkuyorlar Yıkılacak Diye Eve Girmeye Korkuyorlar İzmir Bayraklı'da evlerinin altındaki kayalık alandaki taş parçalarının, deprem ve aşırı yağışlar sonrası düştüğünü, evlerinin bazı bölümlerinin de yıkıldığını belirten mahalle sakinleri, evlerine girmeye korkuyor.
 • 18 Şubat 2019 15:13 Çözmek Boynumuzun Borcu" AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, "Balçova arsa mağdurları" olarak bilinen arazi sahiplerinin sorunlarını çözeceklerini belirtti.
 • 18 Şubat 2019 14:55 İzmir'de Kaybolan Amatör Balıkçının Cesedi Bulundu İzmir'in Urla ilçesinde kaybolan amatör balıkçının cesedi bulundu.