Son dakika Recep Tayyip Erdoğan haberleri, Recep Tayyip Erdoğan son dakika, son dakika Recep Tayyip Erdoğan

Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muğla mitinginde halka seslenecek
  02:59 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muğla mitinginde halka seslenecek

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Muğla mitinginde halka seslenecek.

 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un Havza ilçesinde partisinin Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti
  21:46 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un Havza ilçesinde partisinin Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti

  Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin kendi kendine yeten bir ülke olduğunu vurgulayarak, liderlerinin ve ülkenin önünü kesmek isteyenlere fırsat vermeyeceklerini belirtti. AK Parti Belediye Başkan adayı Murat İkiz ise Havza'da sanayi ve turizme öncelik vereceklerini ve millete hizmeti amaçladıklarını söyledi.

 • Aziz Yıldırım Fenerbahçe maçı izlerken fotoğraf paylaştı! Herkes duvardaki detaya takıldı
  21:40 Aziz Yıldırım Fenerbahçe maçı izlerken fotoğraf paylaştı! Herkes duvardaki detaya takıldı

  Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin Hatayspor ile oynadığı maç sırasında bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımda, oda duvarındaki Aziz Yıldırım ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafının, diğer fotoğraflara göre daha büyük olması sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

 • Emine Erdoğan, lider eşlerini Anadolu'nun Asırlık Lezzetlerine Yolculuk programında ağırladı
  20:18 Emine Erdoğan, lider eşlerini Anadolu'nun Asırlık Lezzetlerine Yolculuk programında ağırladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'na katılan lider eşlerini 'Anadolu'nun Asırlık Lezzetlerine Yolculuk' programında ağırladığını belirterek, Türk mutfağının tarihine ve Anadolu'nun kültürel zenginliklerine tanıklık ettiklerini söyledi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehir hastanelerindeki eksiklikleri en kısa sürede gidereceğiz
  19:45 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehir hastanelerindeki eksiklikleri en kısa sürede gidereceğiz

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Şehir Hastanesi'nin açılışında konuşarak, şehir hastanelerinin eksikliklerinin en kısa sürede giderileceğini belirtti. Erdoğan ayrıca, Türkiye'nin sağlık alanında dünyanın önde gelen merkezlerinden biri haline geldiğini ve hayırlı projelerin takdir edilmesi gerektiğini vurguladı.

 • Erdoğan: Hangi maskeyi takarlarsa taksınlar milletimiz bunların ne olduğunu artık gayet iyi biliyor
  17:45 Erdoğan: Hangi maskeyi takarlarsa taksınlar milletimiz bunların ne olduğunu artık gayet iyi biliyor

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hangi maskeyi takarlarsa taksınlar milletimiz bunların ne olduğunu artık gayet iyi biliyor ama niyetlerini ve taktiklerini kendi ağızlarıyla ikrar etmelerinden açıkçası biz memnuniyet duyduk. Görüldüğü gibi sandıkta hesaba çekilecekleri günler yaklaştıkça bunların ayakları titremeye başladı. Hangi kılığa gireceklerini, hangi yalana sarılacaklarını, hangi istikamete koşacaklarını şaşırdılar." dedi

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'DEM ile demlendi'
  17:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "DEM ile demlendi"

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Görüldüğü gibi sandıkta hesap verecekleri günler yaklaştıkça bunların ayakları titremeye başladı.

 • Emine Erdoğan, Kadın Barış ve Güvenlik Paneli sonrası sergi gezdi
  16:58 Emine Erdoğan, Kadın Barış ve Güvenlik Paneli sonrası sergi gezdi

  Emine Erdoğan, Kadın Barış ve Güvenlik Paneli sonrası sergi gezdiANTALYA Emine Erdoğan, Kadın Barış ve Güvenlik Paneli'ne katıldı.

 • Emine Erdoğan Antalya Diplomasi Forumu'nun Kadın, Barış ve Güvenlik Oturumu'nda konuştu Açıklaması
  13:29 Emine Erdoğan Antalya Diplomasi Forumu'nun Kadın, Barış ve Güvenlik Oturumu'nda konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Unutmamalıyız ki, kalıcı ve sürdürülebilir bir barış, kimsenin geride bırakılmadığı bir süreçten doğar. Toplumun temel ve dönüştürücü bir parçası olan kadınların dahil edilmediği bir barış sürecinin başarıyla sonuçlanması beklenemez." dedi.

 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'ne Van İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın'ı atadı
  08:29 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'ne Van İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın'ı atadı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayınlanan kararname ile Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'ne Van İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın atandı. Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan görevden alınırken, yerine Kayseri İl Emniyet Müdürü Kamil Körabörk atanırken, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'ne de Van İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın atandı. Van İl Emniyet Müdürlüğü'ne ise Murat Mutlu atandı.

 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Van İl Emniyet Müdürlüğü'ne atama yapıldı
  02:59 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Van İl Emniyet Müdürlüğü'ne atama yapıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayınlanan atama kararı sonucunda Van İl Emniyet Müdürlüğü'ne Murat Mutlu atandı. Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne Kayseri İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk atandı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'ne ise mevcut Van İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın atandı. Atama kararlarına göre Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan'ın da görevden alındığı belirtildi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya mitingine katılacak ve Şehir Hastanesi bağlantı yollarını açacak
  02:45 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya mitingine katılacak ve Şehir Hastanesi bağlantı yollarını açacak

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Turgut Özal Spor Salonu önünde partisinin Antalya mitingine katılacak ve Antalya Şehir Hastanesi ile bağlantı yollarının açılışını yapacak. Saat 14.30'da başlayacak miting, 16.30'da sona erecek.

 • Bakanlık ve kamu kurumlarında atama ve görevden alma kararları
  00:58 Bakanlık ve kamu kurumlarında atama ve görevden alma kararları

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara göre, Mersin İl Emniyet Müdürü görevden alındı. Ayrıca, Milli Eğitim Bakanlığı Mersin İl Milli Eğitim Müdürü de görevden alındı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda da görev değişiklikleri yaşandı. Birçok ilde müdürler atanırken, bazı illerde görevden alınan müdürlerin yerine yeni isimler görevlendirildi.

 • Macaristan Başbakanı Orban: Erdoğan, Avrupa kıtasını kurtardı
  01 Mar Macaristan Başbakanı Orban: Erdoğan, Avrupa kıtasını kurtardı

  Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Türkiye'nin göç konusundaki rolünün çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Türkiye olmasaydı şu anda Avrupa, AB ülkeleri tamamıyla istikrarını kaybetmiş olurdu. Erdoğan bir yerde Avrupa kıtasını kurtardı." dedi.

 • Emine Erdoğan, IFRC Başkanı Kate Forbes ile görüştü
  01 Mar Emine Erdoğan, IFRC Başkanı Kate Forbes ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Uluslararası Kızılay ve Kızılhaç Federasyonu (IFRC) Başkanı Kate Forbes ile bir araya geldi. Görüşmede, İsrail'in Gazze'de yaptığı katliamlar ve bölgeye yapılacak yardımlar ele alındı. Emine Erdoğan, Türkiye'nin Gazze'deki masum çocukların tedavilerini üstlendiğini belirtti. Forbes ise Türk Kızılay ile işbirliği yapacaklarını ifade etti.

 • Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ümraniye'de Yüzme Havuzu Açılışı Yaptı
  01 Mar Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ümraniye'de Yüzme Havuzu Açılışı Yaptı

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ümraniye'de yapılan Akademi Ümraniye Parseller Yüzme Havuzu'nun açılış törenine katıldı. Bakan Bak, Türkiye'nin spor tesisleriyle donatılmasının önemine vurgu yaparak, 10 milyon çocuğa yüzme öğrettiklerini ve bağımlılıkla mücadele ettiklerini belirtti. Ayrıca, Bakan Bak, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'nda milli sporculara güvendiğini ifade etti.

 • Erdoğan: Uluslararası toplum, Filistin devletinin kurulmasıyla borcunu ödeyebilir
  01 Mar Erdoğan: Uluslararası toplum, Filistin devletinin kurulmasıyla borcunu ödeyebilir

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'nda yaptığı konuşmada, uluslararası toplumun Filistin devletinin kurulmasıyla Filistin halkına olan borcunu ödeyebileceğini belirtti. Erdoğan ayrıca, 21. yüzyılın bir buhranlar çağına döndüğünü ve Türkiye'nin aktif, dirayetli ve vicdanlı bir güç olarak öne çıktığını vurguladı.

 • Emine Erdoğan, 3. Antalya Diplomasi Forumu'na katıldı
  01 Mar Emine Erdoğan, 3. Antalya Diplomasi Forumu'na katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 3. Antalya Diplomasi Forumu'na katıldı ve önemli bir konuşma gerçekleştirdi. Forum, uluslararası ilişkiler ve diplomasi konularında önemli isimleri bir araya getirdi.

 • Erdoğan: Artık sözler eyleme dökülmeli, Gazze'de garantörlüğe hazırız
  01 Mar Erdoğan: Artık sözler eyleme dökülmeli, Gazze'de garantörlüğe hazırız

  Antalya Diplomasi Forumu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız Filistin Devleti'nin kurulması için Türkiye'nin sorumluluk almaya hazır olduğunu belirtti. Erdoğan, "Sözler eylemle desteklenmedikçe, ne Filistin'deki zulmü durdurmak, ne de uluslararası sisteme güveni yeniden inşa etmek mümkündür." ifadelerini kullandı.

 • Başkan Büyükkılıç, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile buluştu
  01 Mar Başkan Büyükkılıç, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile buluştu

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya, yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde elektrikli araçla oda üyelerine yönelik mini tanıtım turu yaptı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'nda konuşma yapacak
  01 Mar Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'nda konuşma yapacak

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'nda katılımcılara hitap edecek.

 • Erdoğan: Türkiye ekonomisi yüzde 4,5 büyüdü, muhalefet ne oldu?
  29 Şub Erdoğan: Türkiye ekonomisi yüzde 4,5 büyüdü, muhalefet ne oldu?

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da yaptığı konuşmada Türkiye ekonomisinin yüzde 4,5 büyüdüğünü ve üst üste 14 çeyrek büyüme başarısı gösterdiğini belirtti. Ayrıca, gayrisafi yurt içi hasılamızın 1 trilyon dolar sınırının üzerine çıktığını ve muhalefetin 'Yandık, bittik, öldük' söylemlerine karşın ekonominin iyi durumda olduğunu vurguladı.

 • Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Irak Dışişleri Bakanı Fuad Hüseyin ile görüştü
  29 Şub Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Irak Dışişleri Bakanı Fuad Hüseyin ile görüştü

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 3. Antalya Diplomasi Forumu öncesinde Irak Dışişleri Bakanı Fuad Hüseyin ile bir araya geldi. Görüşmede, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Irak ziyareti ve Güvenlik Zirvesi hazırlıkları ele alındı. Ayrıca, Irak'taki güvenlik durumu, bölgedeki son gelişmeler ve Kalkınma Yolu Projesi de değerlendirildi.

 • AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Aydın'da Miting Düzenledi
  29 Şub AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Aydın'da Miting Düzenledi

  AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Aydın'da düzenlenen mitingde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş konuşma yaptı. Zeybekci, Aydın'ın gelişimi konusunda eleştirilerde bulunurken, Savaş ise kente hizmet etme sözü verdi. İl Başkanı Gökhan Ökten ise 31 Mart'ın Aydın için tarihi bir gün olacağını belirtti.

 • Yeniden Refah Partisi Milletvekili Doğan Bekin, emeklilere gerekli zammın yapılması ve kaynakların ortaya çıkarılması gerektiğini söyledi
  29 Şub Yeniden Refah Partisi Milletvekili Doğan Bekin, emeklilere gerekli zammın yapılması ve kaynakların ortaya çıkarılması gerektiğini söyledi

  Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, emeklilere gerekli zammın yapılması ve kaynakların ortaya çıkarılması gerektiğini belirtti. Bekin, ayrıca 28 Şubat postmodern darbesinin milli iradeye vurulmuş en büyük darbe olduğunu ve darbe girişimlerini önlemek için etkin adımların atılması gerektiğini ifade etti.

 • İçişleri Bakanı Yerlikaya: Suç oranları düşüyor, aydınlatma oranları artıyor
  29 Şub İçişleri Bakanı Yerlikaya: Suç oranları düşüyor, aydınlatma oranları artıyor

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Üsküdar'da yaptığı konuşmada, suç oranlarının düştüğünü ve aydınlatma oranlarının arttığını belirtti. Yerlikaya, polis ve jandarmanın gece gündüz demeden çalıştığını vurguladı. Ayrıca, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in hizmetlerini övdü ve İstanbul'da gerçek belediyeciliğin Recep Tayyip Erdoğan döneminde başladığını söyledi.

 • Sivasspor, Kasımpaşa maçı için hazırlıklarını tamamladı
  29 Şub Sivasspor, Kasımpaşa maçı için hazırlıklarını tamamladı

  Trendyol Süper Lig'in 28. haftasında yarın deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak EMS Yapı Sivasspor, teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanla hazırlıklarını tamamladı. Sivasspor, bugün İstanbul'a gidecek ve yarın saat 20.00'de Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda Kasımpaşa ile karşılaşacak.

 • CHP Genel Başkan Yardımcısı: Emeklilere zam yapacak paramız yok diyorlar
  29 Şub CHP Genel Başkan Yardımcısı: Emeklilere zam yapacak paramız yok diyorlar

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emeklilere seyyanen zam yapılmayacağına ilişkin açıklamayla ilgili “Başkanlık sistemi ile Türkiye’yi uçuracaklarını söylediler, şimdi ‘emekliye zam yapacak paramız yok’ diyorlar. 16 milyon emekliye 7 bin TL bile zam yapamayacaklarını söylüyorlar. Rant ekonomisine devam edeceklerini ilan ettiler. SGK’ya bütçeden genellikle yüzde 15-20 civarında kaynak ayrılırdı. Bu oran 2024’te yüzde 10 seviyesine kadar indirildi. Sosyal güvenliğe ayrılan kaynak kısıldı, başka yerlere aktarıldı” dedi.

 • Sivasspor, Kasımpaşa maçı için hazırlıklarını tamamladı
  29 Şub Sivasspor, Kasımpaşa maçı için hazırlıklarını tamamladı

  Sivasspor, Süper Lig'in 28. haftasında Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Teknik Direktör Bülent Uygun yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda takım, ısınma hareketleri, pas çalışması ve taktik çalışmalar yaptı. Kırmızı-beyazlılar, maç öncesi İstanbul'a gidecek ve yarın Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda karşılaşacak.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Çorlu tren faciası davasının ertelenmesini eleştirdi
  29 Şub CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Çorlu tren faciası davasının ertelenmesini eleştirdi

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Çorlu tren faciası davasının 25 Nisan'a ertelenmesinin ardından ailelerle birlikte duruşmanın yapıldığı salonun önünde açıklama yaptı. Özel, davaya ilgi gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çağırarak, davayı takip etmesini ve tarafını göstermesini istedi. Ayrıca, erteleme kararını eleştiren Özel, adaletin geciktirilmesinin vicdansızlık ve korkaklık olduğunu belirtti.

 • Büyükşehir'in 13'üncü kütüphanesi yolda
  29 Şub Büyükşehir'in 13'üncü kütüphanesi yolda

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri'yi kütüphaneler şehri yapma hedefi doğrultusunda Yakut Semt Kütüphanesi'ni hizmete açacak. Büyükşehir Belediyesi'nin 13. kütüphanesi olan Yakut Semt Kütüphanesi, Kocasinan ilçesi Yakut Mahallesi'nde yer alacak. Kayseri'de bulunan diğer 12 kütüphane ise öğrencilerin hizmetinde bulunuyor. Ayrıca, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde devasa bir halk kütüphanesi de inşa ediliyor.

 • Hisarcık Belediye Başkanı, Cumhurbaşkanı'ndan üç büyük proje için destek istedi
  29 Şub Hisarcık Belediye Başkanı, Cumhurbaşkanı'ndan üç büyük proje için destek istedi

  Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Kütahya ziyaretinde Hisarcık ile ilgili üç büyük projeyi sunarak destek istediklerini belirtti. Başkan Çalışkan, Cumhurbaşkanı'na el yapımı 3 boyutlu Esmaül Hüsna tablo takdim etti ve projelerine destek sözü aldı.

 • GÜNDEM ÖZETİNE
  29 Şub GÜNDEM ÖZETİNE

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Aydın mitinginde konuşacak.

 • HAK-İŞ Genel Başkanı: Belediyelerde 650 bin sendikalı işçi toplu sözleşmeli
  28 Şub HAK-İŞ Genel Başkanı: Belediyelerde 650 bin sendikalı işçi toplu sözleşmeli

  HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, belediyelerde 650 bin sendikalı işçinin toplu sözleşmeli olduğunu söyledi. Arslan, taşeron işçilerin kadroya alınmasında yaptıkları çalışmaları anlattı. İşçilerin kadroya alınmasından ötürü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür eden Arslan, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse'ye de teşekkür etti. Ayrıca Arslan, Filistinlilere destek çağrısında bulundu.

 • Erdoğan: Türkiye'yi dünyanın önde gelen tedarikçileri arasına çıkartacağız
  28 Şub Erdoğan: Türkiye'yi dünyanın önde gelen tedarikçileri arasına çıkartacağız

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NG Kütahya Seramik 100. Yıl Fabrikaları Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin savunma sanayinden seramik sektörüne kadar her alanda tasarımıyla, üretimiyle, ihracatıyla dünyanın önde gelen tedarikçileri arasına çıkacağını belirtti.

 • Erdoğan, Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin müzakere masasını yeniden tesis etmeye hazırız
  28 Şub Erdoğan, Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin müzakere masasını yeniden tesis etmeye hazırız

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin, "Barışın inşası için daha önce İstanbul'da kurmuş olduğumuz müzakere masasını yeniden tesis etmeye hazırız." ifadesini kullandı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusya ve Ukrayna'ya barış çağrısı: İstanbul'da kurduğumuz müzakere masasını yeniden tesis etmeye hazırız
  28 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusya ve Ukrayna'ya barış çağrısı: İstanbul'da kurduğumuz müzakere masasını yeniden tesis etmeye hazırız

  Ukrayna-Güney Doğu Avrupa Zirvesi'ne video mesaj gönderen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya ve Ukrayna'ya barış çağrısında bulundu. Erdoğan, ''Savaşın adil ve kalıcı bir barışla sona erdirilmesi için diplomasiye ve diyaloğa şans verilmesi gerektiğine dair görüşümü muhafaza ediyorum. Barışın inşası için daha önce İstanbul'da kurmuş olduğumuz müzakere masasını yeniden tesis etmeye de hazırız.'' ifadelerini kullandı.

 • MEÜ Diş Hekimliği Hastanesi'nde Ocak Ayında 4 Bin 286 Hastaya Sağlık Hizmeti Sunuldu
  28 Şub MEÜ Diş Hekimliği Hastanesi'nde Ocak Ayında 4 Bin 286 Hastaya Sağlık Hizmeti Sunuldu

  Mersin Üniversitesi (MEÜ) Diş Hekimliği Hastanesi'nde ocak ayında 4 bin 286 hastaya sağlık hizmeti sunuldu. Hastane, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleriyle yeni açılan binada hizmet vermeye devam ediyor. Hastalar, sağlık güvencesi olanlar ücretsiz, sosyal güvencesi olmayanlar ise uygun ücretler karşılığında hizmet alabiliyor. Ayrıca, hastane aynı zamanda geleceğin diş hekimlerini yetiştiriyor.

 • Erdoğan: Emekli maaşlarına seyyanen artış yapmak bütçeyi zorlar
  28 Şub Erdoğan: Emekli maaşlarına seyyanen artış yapmak bütçeyi zorlar

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli maaşlarına seyyanen artış yapmanın bütçeyi zorlayacağını belirtti. 7 bin lira veya 10 bin lira olarak ifade edilen ek artışın maliyetini anlatan Erdoğan, bu gideri karşılamak için tüm yatırım bütçesini aktarsalar bile yeterli olmayacağını söyledi. Ayrıca, seyyanen artışların emekli maaşları arasında adaletsizlik yarattığının da farkında olduklarını belirtti.

 • Erdoğan: Hayat pahalılığıyla mücadele için güçlü bir program uyguluyoruz
  28 Şub Erdoğan: Hayat pahalılığıyla mücadele için güçlü bir program uyguluyoruz

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya'da düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, hayat pahalılığı başta olmak üzere ekonomik dengeleri yeniden yerli yerine oturtmak için güçlü bir program uyguladıklarını belirtti. Erdoğan, emeklilerin hayat pahalılığından en çok etkilenen kesim olduğunu söyledi ve programın olumlu sonuçlarını bu yıl sonundan itibaren görmeye başlayacaklarını ifade etti.

 • AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: 'Hareketi daha da güçlendirmeliyiz'
  28 Şub AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: 'Hareketi daha da güçlendirmeliyiz'

  AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, 31 Mart yerel seçimlerinde hareketi güçlendirmek için her birimizin Kadın Kolları ve Gençlik Kolları gibi hareket etmesi gerektiğini söyledi. Elitaş, 28 Şubat sürecinde millet iradesinin yok sayıldığını ve AK Parti'nin bu süreçte darbecilere karşı mücadele ettiğini belirtti. Ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başörtülü eşini Çankaya Köşkü'nde ağırlamaktan imtina ettiğini ifade etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekli maaşlarını yükseltmek için daha çok çalışacağız
  28 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekli maaşlarını yükseltmek için daha çok çalışacağız

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya mitinginde yaptığı konuşmada, emekli maaşlarını arzu ettikleri düzeye yükseltmek için devlet ve millet olarak daha çok çalışacaklarını belirtti. Ayrıca, hayat pahalılığıyla mücadele ettiklerini ve ekonomik dengeleri yerine oturtmak için güçlü bir program uyguladıklarını söyledi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimiz saldırılara sandıklarda en güzel dersi verdi
  28 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimiz saldırılara sandıklarda en güzel dersi verdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya'da düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, milletin tarihine, kültürüne ve inancına saldıranlara sandıklarda en güzel dersi verdiğini belirtti. Erdoğan, birlik ve beraberlik mesajları vererek, ülkenin güvenliği ve istikrarı için mücadele edeceklerini vurguladı.

 • ATO Başkanı: Türkiye ile Bangladeş arasındaki ticaret hacmi 1 milyar doları aştı
  28 Şub ATO Başkanı: Türkiye ile Bangladeş arasındaki ticaret hacmi 1 milyar doları aştı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dış ticaret hacminin 1 milyar dolar eşiğini aştığını belirterek, "Bangladeş ile ülkemizin ticaretini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın işaret ettiği 3 milyar dolar seviyesine yükseltmek için Ankara Ticaret Odası olarak çalışmaya hazırız" dedi.

 • RTÜK Üyeleri Keser ve Taşcı, TRT'yi, Seçim Yayınlarında Tarafsızlık İlkesini Bozduğu Gerekçesiyle Üst Kurul'a Şikayet Etti
  28 Şub RTÜK Üyeleri Keser ve Taşcı, TRT'yi, Seçim Yayınlarında Tarafsızlık İlkesini Bozduğu Gerekçesiyle Üst Kurul'a Şikayet Etti

  RTÜK üyeleri Tuncay Keser ve İlhan Taşcı, TRT’yi, seçim döneminde iktidar partisi ile muhalefet partilerinin adayları hakkında tek taraflı yayın yaptığı gerekçesiyle Üst Kurul'a şikayet etti ve işlem yapılmasını istedi. Dilekçede; “40 günlük yayın kayıtları incelenerek, İktidar Partisi ve Ana Muhalefet Partisinin ekrana getirilme süreleri hesaplanmıştır. 40 günlük yayın karnesi hesaplamalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin ekrana getirilme süresi 1945 dakika olarak kayda geçmişken; Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP’nin ekrana getirilme süresinin yalnızca 25 dakika olduğu görülmektedir” denildi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kütahya mitinginde halka hitap edecek
  28 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kütahya mitinginde halka hitap edecek

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kütahya mitinginde halka hitap edecek.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Valisi Ünlü'yü ziyaret etti
  27 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Valisi Ünlü'yü ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa mitingi sonrası Manisa Valisi Enver Ünlü'yü makamında ziyaret ederek Valilik Özel Defterini imzaladı. Ziyarette, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Ünlü'den Manisa'nın genel durumu, yürütülen çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi aldı. Vali Ünlü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gösterdiği yakın ilgi için teşekkür etti.

 • Erdoğan: Ekonomideki sıkıntılar hafiflemeye başladı, önümüzdeki yıldan itibaren yükselişe geçeceğiz
  27 Şub Erdoğan: Ekonomideki sıkıntılar hafiflemeye başladı, önümüzdeki yıldan itibaren yükselişe geçeceğiz

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa'da yaptığı konuşmada, ekonomideki sıkıntıların yıl sonundan itibaren hafiflemeye başladığını ve önümüzdeki yıldan itibaren yeniden yükselişe geçileceğini söyledi. Erdoğan ayrıca, Ankara ve Manisa'nın Cumhur İttifakı olarak birlikte hareket edeceğini ve hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti.

 • AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine davet etti
  27 Şub AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine davet etti

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Şubat'ta Kütahya'ya yapacağı miting ve aday tanıtım toplantısına vatandaşları davet etti. Önsay, vatandaşları miting alanına davet ederek, Erdoğan'ın Kütahya'yı ziyaret ettiği için teşekkür etti.

 • GÜNDEM ÖZETİNE
  27 Şub GÜNDEM ÖZETİNE

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitingine katılacak.

 • İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ''Beni tehdit etmeye kalkma'' çıkışı
  26 Şub İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ''Beni tehdit etmeye kalkma'' çıkışı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bir açılışta yaptığı konuşmadaki ''İnşallah Murat Kurum kardeşimizle birlikte AK Parti yerel yönetimi ile Cumhur İttifakı, Ankara'da el ele verdiğimiz zaman herhangi bir sarkma söz konusu olmayacak ve yola emin adımlarla yürüyeceğiz.'' sözlerine İBB Başkanı İmamoğlu yanıt verdi. İmamoğlu, ''Beni tehdit etmeye kalkma. Bugün yine itiraf etmiş beni engellediğini. 'Murat Kurum gelirse işler aksamaz' diyerek beni engellediğini itiraf etmiş. Bu milleti tehdit etmeyin.'' dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Seçimi kazandıktan sonra yine AK Parti'de olacağım'' diyen sirk cambazlarına asla prim vermeyin
  26 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Seçimi kazandıktan sonra yine AK Parti'de olacağım'' diyen sirk cambazlarına asla prim vermeyin

  AK Parti Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Ben şimdi buradan aday oldum ama seçimden sonra yine AK Parti'ye gideceğim'' diyen sirk cambazlarına aldanmayın. Geçmişte AK Parti'de bulunup da hangi sebeple olursa olsun başka partiye gidenler için de aynı durum geçerlidir. Bu durumdaki hiç kimsenin bizim adımıza konuşma, oy isteme, hatta böyle bir imada bulunma hakkı yoktur'' ifadelerini kullandı.

 • Bilal Erdoğan, kayınpederinin cenazesinde tabutu omzunda taşıdı
  26 Şub Bilal Erdoğan, kayınpederinin cenazesinde tabutu omzunda taşıdı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünürü ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan'ın kayınpederi Orhan Uzuner'in babası Ali Uzuner, yaşlılığa bağlı nedenlerle hayatını kaybetti. Uzuner'in cenazesine Bilal Erdoğan ve birçok önemli isim katıldı. Cenaze namazının ardından Uzuner'in tabutunu Bilal Erdoğan ve yakınları omuzladı ve Uzuner Bağçeşme Mezarlığı'nda defnedildi.

 • Kayseri'deki Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi Vatandaşların Uğrak Noktası Haline Geldi
  26 Şub Kayseri'deki Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi Vatandaşların Uğrak Noktası Haline Geldi

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor. 1 milyon metrekare yeşil alanıyla dikkat çeken bahçe, gençlerin ve çocukların ilgisini çekiyor. Vatandaşlar, bu önemli projenin Kayseri'ye değer kattığını belirterek teşekkür etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın maçını izledi
  25 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın maçını izledi

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın maçını izlediği anlara ilişkin görüntüleri paylaştı. Erdoğan, Adana Valiliği ziyareti sırasında Türkiye'nin İzlanda'yı 76-75 yendiği maçı izledi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Erkek Basketbol Takımının maçını izledi
  25 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Erkek Basketbol Takımının maçını izledi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana Valiliği ziyaretinde, A Milli Erkek Basketbol Takımının 2025 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde İzlanda ile oynadığı maçı televizyondan izledi. Erdoğan, AK Parti'nin mitinginin ardından Adana Valiliğini ziyaret ederek, Vali Yavuz Selim Köşger'den çalışmalar hakkında bilgi aldı ve A Milli Erkek Basketbol Takımının maçını takip etti.

 • Erdoğan'dan CHP yönetimine sert sözler: Neredeyse Kılıçdaroğlu'nun kedisi Şero'yu bile kapıdan içeri sokmayacaklar
  25 Şub Erdoğan'dan CHP yönetimine sert sözler: Neredeyse Kılıçdaroğlu'nun kedisi Şero'yu bile kapıdan içeri sokmayacaklar

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana'da düzenlediği mitingde ana muhalefet partisine yüklendi. Eski CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun partiden uzaklaştırılmasına atıfta bulunan Erdoğan, ''Yere göğe sığdıramadıkları genel başkanlarını partiden öyle bir kazıyıp attılar ki neredeyse kedisi Şero'yu bile kapıdan içeri sokmayacaklar. Halbuki seçim gecesi hepsi de ne diyordu? 'Kazandık, kazanıyoruz.' Bu nakaratla milletin aklıyla dalga geçiyorlardı.'' dedi.

 • Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi Yarın Hizmete Alınıyor
  25 Şub Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi Yarın Hizmete Alınıyor

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yarın hizmete alınacağını bildirdi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye Savunma Sanayi Alanında Destan Yazıyor
  25 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye Savunma Sanayi Alanında Destan Yazıyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'da yaptığı konuşmada Türkiye'nin savunma sanayi alanında büyük başarılar elde ettiğini belirterek, dünyanın ilk SİHA gemisi Anadolu'yu hizmete aldıklarını ve İHA ve SİHA alanında dünyada ilk üç ülkeden biri olduklarını söyledi. Ayrıca, milli muharip uçağı Kaan'ın ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdiklerini ve beşinci nesil uçak üretebilen dört ülkeden biri olduklarını ifade etti.

 • Aliyev, Erdoğan'ın doğum gününü kutladı: Türkiye'nin 20 yıllık başarıları sizin adınızla bağlantılıdır
  25 Şub Aliyev, Erdoğan'ın doğum gününü kutladı: Türkiye'nin 20 yıllık başarıları sizin adınızla bağlantılıdır

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarınki doğum günü dolayısıyla ilk kutlama mesajı Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'den geldi. Aliyev mesajında, "Yaşamınız, vatana ve halka sadakatle hizmet etmenin örneğidir. Siz, kardeş Türkiye'nin refahı, bugünkü gelişmesi ve uluslararası arenada hak ettiği yeri alması için özveriyle çalışan büyük şahsiyet, seçkin devlet adamısınız. Türkiye'nin son 20 yılda elde ettiği önemli başarı ve kazanımlar, sizin adınızla bağlantılıdır" dedi.

 • Gençlik ve Spor Bakanı: Türkiye'de Spor Tesisleri Devrim Yaşıyor
  25 Şub Gençlik ve Spor Bakanı: Türkiye'de Spor Tesisleri Devrim Yaşıyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde çok sayıda spor tesisi yapıldığını ve Türkiye'nin bu anlamda devrim yaşadığını ifade eden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Milyonlarca gencimize hizmet ediyoruz.

 • GÜNDEM ÖZETİNE
  25 Şub GÜNDEM ÖZETİNE

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Adana İstasyon Meydanı'nda düzenlenecek mitingine katılacak.

 • Adalet Bakanı Tunç'tan ''Eros'' davası açıklaması: Cumhurbaşkanımız beni arayıp 'Nasıl olur böyle bir şey?' dedi
  24 Şub Adalet Bakanı Tunç'tan ''Eros'' davası açıklaması: Cumhurbaşkanımız beni arayıp 'Nasıl olur böyle bir şey?' dedi

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İstanbul'da Eros isimli kediyi dakikalarca döverek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında verilen 1 yıl 3 ay hapis cezasıyla ilgili, katıldığı canlı yayında açıklama yaptı. Bakan Tunç, ''Hepimiz bu konuda hassasız. Hatta bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımız 'Nasıl olur böyle bir şey?' diyerek beni aradı. Cumhurbaşkanımız, kamu vicdanında bunun yeri olmadığını söyledi. Cumhurbaşkanımız, bizzat takip ediyor'' ifadelerini kullandı.

 • Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Venezuela ile ticaret hacmini artırmayı hedefliyor
  24 Şub Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Venezuela ile ticaret hacmini artırmayı hedefliyor

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Venezuela'nın başkenti Karakas'ta Venezuela Dışişleri Bakanı Yvan Gil ile düzenlediği basın toplantısında, geçtiğimiz yıl 800 milyon dolar olan dış ticaret hacminin bu sene 3 milyar dolara ulaşmasını beklediklerini söyledi. Fidan, Türkiye ve Venezuela arasındaki ilişkilerin her alanda ilerlediğini ve bu yıl içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Venezuela'ya ziyaretinin planlandığını da belirtti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, İİT Enformasyon Bakanları Toplantısı'na videomesaj gönderdi
  24 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, İİT Enformasyon Bakanları Toplantısı'na videomesaj gönderdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı Enformasyon Bakanları Olağanüstü Toplantısı'na videomesaj gönderdi. Erdoğan, toplantıda Türkiye'nin terörle mücadeledeki kararlılığını vurgulayarak, İİT üyesi ülkeler arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi gerektiğini belirtti.

 • Ömer Çelik: '6'lı masayı oluşturanların milletten özür borcu var'
  24 Şub Ömer Çelik: "6'lı masayı oluşturanların milletten özür borcu var"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 6'lı ve 7'li masayı oluşturan bütün genel başkanların önce çıkıp yerel seçimler için oy istemekten önce milletten özür dilemesi gerektiğini söyledi. Çelik, ayrıca Türkiye'de seçimlere müdahale edilmediği için ülkenin büyüdüğünü ve güçlendiğini belirtti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin ve Türk milletinin verilmiş sadakası varmış.'
  24 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin ve Türk milletinin verilmiş sadakası varmış.'

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin mitinginde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin geçmişte nasıl bir badire atlattığını anladıklarını belirterek, Sakarya'ya teşekkür etti. Erdoğan, mitinge katılanların sayısını 60 bin olarak açıkladı ve Sakarya'nın vatan olmasının geleceğe güvenle bakmanın teminatı olduğunu vurguladı.

 • AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakarya mitingine vatandaşları davet etti
  23 Şub AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakarya mitingine vatandaşları davet etti

  AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın düzenleyeceği miting ve aday tanıtım törenine vatandaşları davet etti. Tever, mitinge katılımın yoğun ve coşkulu olmasını beklediklerini belirterek, hemşehrilerini Cumhurbaşkanını karşılamaya ve dinlemeye davet etti.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Türkiye Son 20 Yılda Hızlı Büyüdü
  23 Şub Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Türkiye Son 20 Yılda Hızlı Büyüdü

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin istikrarlı ve güçlü bir yönetim sayesinde son 20 yılda dünyadan çok daha hızlı şekilde büyüdüğünü söyledi. Yılmaz, İzmir programı kapsamında gençlerle buluşma programına katıldı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde gençlere yönelik atılan adımları anlattı. Ayrıca eğitimde fırsat eşitliği sağlandığını, istihdamda gençlere ve kadınlara pozitif ayrımcılık yapıldığını vurguladı.

 • Erdoğan: 'CHP'yi bölücü örgütün güdümündeki DEM'in oyuncağı haline dönüştürenler utansın'
  23 Şub Erdoğan: "CHP'yi bölücü örgütün güdümündeki DEM'in oyuncağı haline dönüştürenler utansın"

  Balıkesir'de toplanan binlerce kişiye seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin artık oyun kurucu olmaktan çıkıp kurulan oyunların piyonu haline geldiğini belirterek, "Koskoca CHP'yi bölücü örgütün güdümündeki DEM'in ve marjinal örgütlerin oyuncağı haline dönüştürenler utansın"...

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Anlaşılan Birilerinin Ödemek Zorunda Oldukları Diyet Borcu Hiç Bitmiyor ve Bitmeyecek'
  23 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Anlaşılan Birilerinin Ödemek Zorunda Oldukları Diyet Borcu Hiç Bitmiyor ve Bitmeyecek"

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Balıkesir mitinginde, Balıkesir'in kimseye minnet borcu olmadığını ve birilerinin Balıkesir üzerinden birbirlerine borçlandığını söyledi. Erdoğan, ayrıca muhalefetin siyaseti kaybettirmek üzerine kurulu olduğunu ve CHP'nin Kandil'le uzlaşma arayışının ülke ve milletle hiçbir ortak noktasının kalmadığını belirtti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor
  23 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir'de düzenlenen mitingde konuştu. Gündemine yerel seçimleri ve hayat pahalılığını alan Erdoğan, "Dünyanın başının belası olan enflasyon bizim de canımızı yakıyor. Amacımız Türkiye Yüzyılı rotamızı koruyarak bu fırtınalı küresel iklimden ülkemizi sağ selamet çıkarmaktır." ifadelerini kullandı.

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu: 'Cumhurbaşkanımızın temposuna göre heyecanla yolumuza devam ediyoruz'
  23 Şub Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu: 'Cumhurbaşkanımızın temposuna göre heyecanla yolumuza devam ediyoruz'

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, bir düğün salonunda gerçekleştirilen STK temsilcileri buluşmasında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın enerjisinin kendilerini motive ettiğini belirterek, yapılan yatırımların hızla devam ettiğini ve Kırklareli'ni AK Parti belediyeciliği ile tanıştırmak istediklerini söyledi.

 • Emekli vatandaş, Cumhurbaşkanı ve milletvekillerine tepki gösterdi
  23 Şub Emekli vatandaş, Cumhurbaşkanı ve milletvekillerine tepki gösterdi

  CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, Sungurlu'da vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Emekli bir vatandaş, Cumhurbaşkanı ve milletvekillerine maaşlarıyla ilgili eleştirilerde bulundu. Tahtasız ise emekli maaşının artırılması için çalışmalar yaptıklarını belirtti.

 • Erdoğan, keman çalan öğrenciyle sohbet edip Çanakkale türküsünü söyledi
  22 Şub Erdoğan, keman çalan öğrenciyle sohbet edip Çanakkale türküsünü söyledi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'de keman çalan bir öğrenciyle sohbet etti. Erdoğan, öğrencinin kemanı ile seslendirdiği Çanakkale türküsünü söyledi.

 • Başkan Önsay: 'Cumhurbaşkanımız, 28 Şubat Çarşamba günü Kütahya'ya geliyor'
  22 Şub Başkan Önsay: "Cumhurbaşkanımız, 28 Şubat Çarşamba günü Kütahya'ya geliyor"

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Şubat Çarşamba günü Kütahya'ya gelerek, miting yapacağını duyurdu. Başkan Önsay, Erdoğan'ı dolu dolu bir mitingle ağırlayacaklarını ve 31 Mart seçimleri için güzel bir program organize etmeyi hedeflediklerini belirtti.

 • Erdoğan: 2028 yılı sonunda KAAN'ın Hava Kuvvetlerimize katılmasını planlıyoruz
  22 Şub Erdoğan: 2028 yılı sonunda KAAN'ın Hava Kuvvetlerimize katılmasını planlıyoruz

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki gün ilk uçuşunu yapan milli muharip uçak KAAN'a ilişkin önemli bilgiler verdi. Partisinin Denizli mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Varsın birileri, 'Yapamazsınız, başaramazsınız' demeye devam etsin. Ne derseniz deyin, yaptık, gökle buluşturduk. 2028 yılı sonunda KAAN'ın Hava Kuvvetlerimize katılmasını planlıyoruz.'' ifadelerini kullandı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2024 için asgari ücretlilere, kamu görevlilerine ve emeklilere enflasyonun üzerinde artışlar yapacağız
  22 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2024 için asgari ücretlilere, kamu görevlilerine ve emeklilere enflasyonun üzerinde artışlar yapacağız

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli mitinginde yaptığı konuşmada, 2024 yılı için asgari ücretlilere, kamu görevlilerine ve emeklilere enflasyon oranlarının üzerinde artışlar yapacaklarını belirtti. Erdoğan, ayrıca KAAN adlı savaş uçağının 2028 yılı sonunda Hava Kuvvetlerimize katılmasını planladıklarını söyledi.

 • Kayseri'deki Millet Bahçesi'nde köpek eğitim parkuruna Meksikalı ekibin köpeği Proteo'nun ismi verilecek
  22 Şub Kayseri'deki Millet Bahçesi'nde köpek eğitim parkuruna Meksikalı ekibin köpeği Proteo'nun ismi verilecek

  Kayseri Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'ndeki köpek eğitim parkuruna, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde Adıyaman'da arama kurtarma faaliyetine katılan Meksikalı ekibin köpeği "Proteo"nun ismi verilecek.

 • Başkan Önsay: 'Cumhurbaşkanımız, 28 Şubat Çarşamba günü Kütahya'ya geliyor'
  22 Şub Başkan Önsay: "Cumhurbaşkanımız, 28 Şubat Çarşamba günü Kütahya'ya geliyor"

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Şubat'ta Kütahya'ya gelerek miting yapacağını duyurdu. Önsay, Erdoğan'ı dolu dolu bir mitingle ağırlayacaklarını ve 31 Mart 2024 seçimleri için güzel bir program organize etmeyi hedeflediklerini belirtti.

Advertisement