Son dakika Tunç Soyer haberleri, Tunç Soyer son dakika, son dakika Tunç Soyer

Son Dakika Tunç Soyer Haberleri

Son dakika Tunç Soyer haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son tunç soyer haberleri anında burada.


 • 17:45 İzmir Büyükşehir, Kahramanmaraş'ta 120 Konteynerin Kurulumunu Tamamladı İzmir Büyükşehir, Kahramanmaraş'ta 120 Konteynerin Kurulumunu Tamamladı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kahramanmaraş’ın Narlı beldesinde kurulan konteyner kenti ziyaret etti. Başkan Soyer, ortaya örnek bir konteyner kent çıkaran İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile gurur duyduğunu söyledi.

 • 11:47 Başkan Soyer, Selden Etkilenen Kardeş Belediye Tut'u Ziyaret Etti Başkan Soyer, Selden Etkilenen Kardeş Belediye Tut'u Ziyaret Etti

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kardeş belediyesi Adıyaman'ın Tut ilçesinin Belediye Başkanı Mehmet Kılıç'ı ziyaret etti. Depremin ardından sel felaketi yaşayan ilçenin sorunlarını ve isteklerini dinleyen Başkan Soyer, “Elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

 • 09:47 Başkan Soyer Adıyaman'da Kurulan Konteyner Kenti Ziyaret Etti… Soyer: 'İlk Günden Beri Buradaydık' Başkan Soyer Adıyaman'da Kurulan Konteyner Kenti Ziyaret Etti… Soyer: "İlk Günden Beri Buradaydık"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Adıyaman'a kurulan konteyner kenti ziyaret etti. Depremzede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tunç Soyer, “İlk günden beri buradaydık. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kurumsal kimliğini en güçlü şekilde buraya taşımaya gayret ettik. Yaralar sarılana, yüzler gülene kadar burada varlığımızı sürdüreceğiz” dedi.

 • Dün Dün 10:59 Tunç Soyer: İzmir, Yeni Bir Marka Kazandı Tunç Soyer: İzmir, Yeni Bir Marka Kazandı

  İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu’nun 116’ncı toplantısında İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi konuşuldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kongre için süreklilik mesajı vererek, “İzmir, Enternasyonal Fuarı gibi yeni bir marka kazandı” dedi.

 • 29.03.2023 29 Mar 15:12 Başkan Soyer, Thierry Hoppe ve Heyetini Ağırladı Başkan Soyer, Thierry Hoppe ve Heyetini Ağırladı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Danimarka’nın İstanbul Başkonsolosu Thierry Hoppe ve beraberindeki heyetle görüştü. Enerji sistemleri ve enerji verimliliğinin gündeme geldiği ziyarette Başkan Tunç Soyer, “Yenilenebilir kaynakları kullanma konusunda oldukça hevesliyiz. Temel amacımız iklim krizi için dirençli kentler yaratmak” dedi.

 • 28.03.2023 28 Mar 13:08 İzmir Büyükşehir Belediyesi, Osmaniye'de Engelli Çocuğu ile Çadırda Kalan Depremzede Aileye Konteyner Gönderdi İzmir Büyükşehir Belediyesi, Osmaniye'de Engelli Çocuğu ile Çadırda Kalan Depremzede Aileye Konteyner Gönderdi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi; deprem bölgesi Osmaniye'nin Toprakkale ilçesinde, zihinsel ve fiziksel engelli oğlu ile kaldığı belediye tesisinden, çatı yaptırılacak gerekçesiyle çıkarıldığını iddia eden belediye çalışanı Kazım Daşöz’e konteyner gönderdi. Depremzede aile, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür etti.

 • 27.03.2023 27 Mar 15:39 İzmir Gençlik Belediyesi'nin Meclis Üyeleri Belli Oldu İzmir Gençlik Belediyesi'nin Meclis Üyeleri Belli Oldu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in genç odaklı kent vizyonu doğrultusunda gençlerin kent yönetimindeki rolünü artırmak amacıyla kurulan İzmir Gençlik Belediyesi’nin meclis üyeleri belirlendi. Türkiye’nin ilk ve tek Gençlik Belediyesi, 18-30 yaş arası İzmirli gençlerin katılımıyla hayata geçmiş oldu.

 • 22.03.2023 22 Mar 17:25 İzmir Sünger Kent Projesi Tahtalı Barajı Kadar Su Toplayacak İzmir Sünger Kent Projesi Tahtalı Barajı Kadar Su Toplayacak

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kuraklık ve yoksullukla mücadele için hayata geçirdiği Sünger Kent İzmir projesi kapsamında yağmur suyu hasadı depoları ilk olarak Bademler Köyü’nde dağıtıldı. Depoları vatandaşlara teslim eden Başkan Soyer, “Projemizi Bademler’den başlatarak İzmir’in her yerine yayacağız. Bizim Tahtalı Barajımız İzmir’in su ihtiyacının yüzde 50’sini karşılıyor. Çatılarda biriken suların tamamını toplayabilirsek Tahtalı Barajı kadar suyu toplamış oluyoruz” dedi.

 • 22.03.2023 22 Mar 17:09 Tunç Soyer, Türkiye'nin Yağmur Suyu Toplayan İlk Köyü Sarpıncık'ı Ziyaret Etti Tunç Soyer, Türkiye'nin Yağmur Suyu Toplayan İlk Köyü Sarpıncık'ı Ziyaret Etti

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kentte kuraklıkla mücadele için başlatılan “Sünger Kent” projesi kapsamında, Türkiye'nin ilk yağmur toplayan köyü Karaburun Sarpıncık'ı ziyaret etti. Başkan Soyer, doğanın gücüne sahip çıkmak için onunla uyumlu, barışık bir hayat sürmenin gerekliliğine bir kez daha dikkat çekti. Soyer, “Metropol ilçelerdeki binaların çatıları Tahtalı Barajı kadar yağış alıyor. Biz de yağmur toplamaya karar verdik” dedi.

 • 22.03.2023 22 Mar 14:38 İzmir'de Yağmur Suyu Hasadından Elde Edilen Suyun Kullanımına Başlandı...Tunç Soyer: 'Kuraklığın Bize Ödeteceği Bedeller Çok Ağır' İzmir'de Yağmur Suyu Hasadından Elde Edilen Suyun Kullanımına Başlandı...Tunç Soyer: "Kuraklığın Bize Ödeteceği Bedeller Çok Ağır"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer 22 Mart Dünya Su Günü’nde ciddi bir tehdide dönüşen kuraklığa karşı başlatılan Sünger Kent İzmir Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları inceledi. Pilot bölge olarak belirlenen Gaziemir İtfaiye Grubu binasında yağmur suyu hasadı ile elde edilen suyun kullanılmaya başlandığını belirten Başkan Soyer, “Yağmur suyunu çatılardan toplamak bile çok ciddi bir tasarruf sağlıyor. Eğer bugün önlem almazsak yarın çok geç olabilir” dedi. Proje ile sadece bir tesiste yıllık 220 ton su tasarrufu sağlanacak.

 • 20.03.2023 20 Mar 18:35 İzmir Limanı'na 2023'ün İlk Kruvaziyer Gemisi Yanaştı İzmir Limanı'na 2023'ün İlk Kruvaziyer Gemisi Yanaştı

  İzmir Limanı’na 2023 yılının ilk kruvaziyer gemisi yanaştı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in yoğun çabaları sonucunda, geçen sene 34 gemi ağırlayan İzmir Limanı’na bu yıl 22 kruvaziyer gemisi gelecek.

 • 20.03.2023 20 Mar 12:50 Sırrı Süreyya Önder: 'Otoritenin En Muhtaç Olduğu Olgu Sadakattir, Tüm Enerjisini Bizi Sadakat İçinde Tutmaya Harcar' Sırrı Süreyya Önder: "Otoritenin En Muhtaç Olduğu Olgu Sadakattir, Tüm Enerjisini Bizi Sadakat İçinde Tutmaya Harcar"

  Eski HDP Milletvekili, yönetmen ve senarist Sırrı Süreyya Önder, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde; “Otoritenin, en muhtaç olduğu olgu sadakattir dersek yanlış yapmış olmayız. Tüm enerjisini bizleri sadakat içerisinde tutmaya harcar. Resmî ideolojiye, kutsallara, tabulara, babaya, krala, devlete, sınırlara, geleneklere, örf ve adetlere böyle uzar gider bu liste. Tarihin başlangıcından beri de böyledir” dedi. Önder, kongre için “Etkisi ve gücü görünenin çok ötesinde bir başlangıç yaptığını düşünüyorum Sayın Tunç Soyer’in ve bütün katkı sağlayan arkadaşların” değerlendirmesini yaptı.

 • 20.03.2023 20 Mar 12:50 Sırrı Süreyya Önder: 'Otoritenin En Muhtaç Olduğu Olgu Sadakattir, Tüm Enerjisini Bizi Sadakat İçinde Tutmaya Harcar' Sırrı Süreyya Önder: "Otoritenin En Muhtaç Olduğu Olgu Sadakattir, Tüm Enerjisini Bizi Sadakat İçinde Tutmaya Harcar"

  Eski HDP Milletvekili, yönetmen ve senarist Sırrı Süreyya Önder, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde; “Otoritenin, en muhtaç olduğu olgu sadakattir dersek yanlış yapmış olmayız. Tüm enerjisini bizleri sadakat içerisinde tutmaya harcar. Resmî ideolojiye, kutsallara, tabulara, babaya, krala, devlete, sınırlara, geleneklere, örf ve adetlere böyle uzar gider bu liste. Tarihin başlangıcından beri de böyledir” dedi. Önder, kongre için “Etkisi ve gücü görünenin çok ötesinde bir başlangıç yaptığını düşünüyorum Sayın Tunç Soyer’in ve bütün katkı sağlayan arkadaşların” değerlendirmesini yaptı.

 • 19.03.2023 19 Mar 14:23 Tunç Soyer: İktisat Kongresi'nin Her Yıl Gözden Geçirme, Yeniden Değerlendirme Toplantısını Yapacağız Tunç Soyer: İktisat Kongresi'nin Her Yıl Gözden Geçirme, Yeniden Değerlendirme Toplantısını Yapacağız

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde alınan kararların yaşama geçirilip geçirilmediğini takip etmek için her yıl gözden geçirme toplantıları yapacaklarını söyledi. Soyer, “Bu kongreyi biz, burada sonlandırmak niyetinde değiliz. Her sene, bir tür ilerleme raporu değerlendirmesi gibi alınan kararların akıbetini görmek isteyeceğimiz toplantılar yapacağız. Hangi kararlar nerede takıldı, hangilerinde yol alındı, hangilerinde yol alınamadı, hangilerinde ne tür engeller var, aşmak için ne yapmak gerekiyor? Bunları konuşmaya devam edeceğiz. Dolayısıyla da İktisat Kongresi’nin her yıl bir gözden geçirme, yeniden değerlendirme toplantısını yapıyor olacağız” dedi.

 • 18.03.2023 18 Mar 20:24 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: 'Geleceği inşa etmek için çok sebep var' İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: "Geleceği inşa etmek için çok sebep var"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: "Geleceği inşa etmek için çok sebep var" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi çerçevesinde paydaş buluşmalarına ilişkin süreci değerlendirdi.

 • 18.03.2023 18 Mar 13:06 İzmir'de Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108'inci Yıldönümünde Anma Töreni Düzenlendi İzmir'de Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108'inci Yıldönümünde Anma Töreni Düzenlendi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yıldönümü nedeniyle Kadifekale Şehitliği'nde düzenlenen anma törenine katıldı.

 • 17.03.2023 17 Mar 14:10 Tunç Soyer: 'Bu Güzelim Memlekette Sadece Siyasilerin Yukarıdan Aşağıya Verdikleri Kararlarla Şekillenen Bir Ülkede Yaşamak İstemiyoruz' Tunç Soyer: "Bu Güzelim Memlekette Sadece Siyasilerin Yukarıdan Aşağıya Verdikleri Kararlarla Şekillenen Bir Ülkede Yaşamak İstemiyoruz"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde çiftçi, işçi, sanayici, tüccar, esnaf gruplarının istişare ederek kararlar aldıkları ve ilkeler belirlediklerine dikkat çekerek; “Bugün alınan kararların sonuna kadar takipçisi olacağız. Çünkü bu güzelim memlekette sadece siyasilerin yukarıdan aşağıya verdikleri kararlarla şekillenen bir ülkede yaşamak istemiyoruz. Hepimiz bu ülkenin kılcallarından beslenen, farklı dinamiklerinin özgürce fikirlerini ortaya koyduğu ve bu özgürce şekillenen fikirler ışığında da belirlenecek siyasi kararların olmasını temenni ediyoruz” dedi.

 • 15.03.2023 15 Mar 18:41 Tunç Soyer: 'Geleceğin Türkiye'si Demokratik, Adil, Müreffeh ve Özgür Bir Türkiye Olacak' Tunç Soyer: "Geleceğin Türkiye'si Demokratik, Adil, Müreffeh ve Özgür Bir Türkiye Olacak"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bugün başlayan ve bir hafta sürecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'ne ilişkin "Demokrasinin öne çıkacağı bir zemin oluşturmak istiyoruz. Yani katılımcı, şeffaf ve yukarıdan aşağıya dikte edilmeyen, aşağıdan yukarıya yükselen ve siyasetçilerin iradelerini şekillendiren süreçler olmasını istiyoruz. Gençlerin forumunda da kadınların forumunda da aynı sonucu aldığımızı söyleyebilirim. Özetle geleceğin Türkiye’si demokratik, adil, müreffeh ve özgür bir Türkiye olacak" dedi.

 • 15.03.2023 15 Mar 16:32 Tunç Soyer: 'Biliyoruz Ki Geleceğin Dünyası, Şehirlerin Dünyası Olacak. Tunç Soyer: "Biliyoruz Ki Geleceğin Dünyası, Şehirlerin Dünyası Olacak.

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Yaşadıklarımızdan ders çıkarmak ve değişmek zorundayız. Hiçbir şey olmamış gibi, ezberlerimizdeki şehirleri yeniden kurmaya devam edemeyiz. Yine tarım alanlarına ve yine jeolojik etüdü tamamlanmamış noktalara binalar kuramayız. Üstelik biliyoruz ki geleceğin dünyası, şehirlerin dünyası olacak. Öyleyse, güvenli, afetlere dirençli ve doğayla uyumlu şehirler kurmayı başarmak zorundayız” dedi.

 • 15.03.2023 15 Mar 12:03 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi İzmir'de Başladı. İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi İzmir'de Başladı.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından "Yeniliğe Davet" sloganıyla düzenlenen ve bir hafta sürecek olan İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, bugün Gençlik Forumu ile başladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 1968 yılında Fransa'da başlayan gençlik hareketini anımsatarak, "Gençlerin bir sloganı vardı; ‘Gerçekçi ol, imkansızı iste’. Bunu bir düşünün. Ama şundan yana emin olun, bu mümkün. Bu dünyanın en güzel coğrafyasında, adete dünyanın merkezi denilebilecek bir konumda, dünyanın en bereketli topraklarında, dünyanın en güzel iklim kuşağında, dünyanın en köklü medeniyetlerine ev sahipliği yapmış Anadolu’da bu yoksulluğu, bu sefaleti hiçbiriniz hak etmiyorsunuz, hiç kimse hak etmiyor. Başka bir Türkiye mümkün" dedi.

 • 15.03.2023 15 Mar 00:33 Depremde Hayatını Kaybedenler İçin İzmir'den 'Sessiz Çığlık' Yükseldi Depremde Hayatını Kaybedenler İçin İzmir'den "Sessiz Çığlık" Yükseldi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenleri anmak için başlatılan “Sessiz Çığlık” buluşmasına katıldı. Çok büyük acıların yaşandığını belirten Soyer, “Bu acılar kader olmadığı için sebeplerini ortadan kaldırmak mümkün. Dirençli kentler yaratmak, dirençli bir ülke yaratmak mümkün. Bunu yapmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 • 14.03.2023 14 Mar 22:02 Başkan Soyer: 'Eşrefpaşa Hastanesi Bambaşka Bir Hikâye Yazıyor' Başkan Soyer: "Eşrefpaşa Hastanesi Bambaşka Bir Hikâye Yazıyor"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 30 ilçeye yaydıkları evde bakım hizmetleriyle belediye olarak sağlık alanında çok önemli bir işlevi yerine getirdiklerini söyledi. Başkan Soyer, evde bakım hizmetlerinin tanıtıldığı toplantıda “Tıbbın içerisinde şefkatin olması gerek. Sağlık o kadar ticarileştirildi ki şefkatin ve vicdanın kaybolduğunu gördük. Eşrefpaşa Hastanesi ise o şefkati diri tutarak bambaşka bir hikâye yazıyor” dedi.

 • 13.03.2023 13 Mar 23:38 Tunç Soyer: Depremde Ölmek ya Cehalettir ya Hıyanettir Tunç Soyer: Depremde Ölmek ya Cehalettir ya Hıyanettir

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Afet bölgesinde yaşıyoruz, deprem bölgesinde yaşıyoruz, fay hatlarımız var. Coğrafya kaderdir, bizim kaderimiz bu. Biz, fay hatlarında kurulmuş ülke üzerinde yaşamaya devam edeceğiz. Bizim kaderimiz bu. Ölüm de mukadder, o da doğru ama depremde ölmek kader değil. Depremde ölmek ya cehalettir ya hıyanettir. Bu ikisinden biri yüzünden ölür insanlar depremde. Çok daha güvenilir, sağlam binalar yapmak mümkündür" dedi.

 • 13.03.2023 13 Mar 15:59 AK Parti İzmir Milletvekili Kaya'dan Tunç Soyer'e Buca Cezaevi eleştirisi AK Parti İzmir Milletvekili Kaya'dan Tunç Soyer'e Buca Cezaevi eleştirisi

  AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti Hükümeti'nin yaptığı düzenlemeyle Buca Cezaevi arazisinin bölgede trafik akışını rahatlattığını kaydederek, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in de neye karşı olduğunu herkes gördü.

 • 13.03.2023 13 Mar 12:15 Tunç Soyer'den İzmirliler'e 'Umut Hareketi' Çağrısı Tunç Soyer'den İzmirliler'e 'Umut Hareketi' Çağrısı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 11 ili etkileyen deprem felaketi sonrası başlattıkları 'Umut Hareketi' kampanyasına İzmirliler'den destek istedi. Yardımların azaldığını söyleyen Başkan Tunç Soyer, “Büyük zorluklarla yaşam mücadelesini deprem bölgesinde sürdüren vatandaşlarımızın yanında olmamız lazım. Herkesi Umut Hareketi üzerinden destek vermeye davet ediyorum” dedi.

 • 12.03.2023 12 Mar 14:21 Tunç Soyer: Vatandaşlarımızı Makul Fiyatlı Et ile Buluşturmak İstiyoruz. Halkın Kasabı'nı İzmir'in Her Yerinde Yaygınlaştıracağız Tunç Soyer: Vatandaşlarımızı Makul Fiyatlı Et ile Buluşturmak İstiyoruz. Halkın Kasabı'nı İzmir'in Her Yerinde Yaygınlaştıracağız

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, yurttaşların daha ucuz ve güvenilir et alabilmeleri için Halkın Kasabı adıyla açılan et satış reyonlarının Bornova Erzene’deki şubesini ziyaret etti. Fiyatlara ramazan ayı boyunca zam yapılmayacağını belirten Soyer, “Vatandaşlarımızı makul fiyatlı et ile buluşturmak istiyoruz. Bu yüzden Halkın Kasabı var. İzmir’in her yerinde yaygınlaştıracağız” dedi.

 • 12.03.2023 12 Mar 14:21 Tunç Soyer: Vatandaşlarımızı Makul Fiyatlı Et ile Buluşturmak İstiyoruz. Halkın Kasabı'nı İzmir'in Her Yerinde Yaygınlaştıracağız Tunç Soyer: Vatandaşlarımızı Makul Fiyatlı Et ile Buluşturmak İstiyoruz. Halkın Kasabı'nı İzmir'in Her Yerinde Yaygınlaştıracağız

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, yurttaşların daha ucuz ve güvenilir et alabilmeleri için Halkın Kasabı adıyla açılan et satış reyonlarının Bornova Erzene’deki şubesini ziyaret etti. Fiyatlara ramazan ayı boyunca zam yapılmayacağını belirten Soyer, “Vatandaşlarımızı makul fiyatlı et ile buluşturmak istiyoruz. Bu yüzden Halkın Kasabı var. İzmir’in her yerinde yaygınlaştıracağız” dedi.

 • 11.03.2023 11 Mar 14:08 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde Depremin Ana Gündem Maddelerinden Biri Olduğunu Belirten Tunç Soyer: 'Deprem Bölgelerinde CHP'li Belediyelerin... İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde Depremin Ana Gündem Maddelerinden Biri Olduğunu Belirten Tunç Soyer: "Deprem Bölgelerinde CHP'li Belediyelerin...

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 15-21 Mart'ta yapılacak İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin detaylarını açıkladı. Kongrenin önemli gündem maddelerinden birinin deprem olduğunu belirten Soyer, Japonya başta olmak üzere dünyanın her yerinden mimar ve şehir plancılarını kongreye davet ettiklerini söyledi. Deprem bölgelerinde CHP’li belediyelerin yaptığı çalışmaları yok sayıldığını kaydeden Soyer, “Yani ‘onlar yapmıyor sadece biz yapıyoruz’ demem ne kadar absürt ne kadar saçma ne kadar ayıp olursa onların da bunu yapmaya devam etmesi o kadar ayıp. Biz bu ayıbı yapmayacağız” diye konuştu.

 • 11.03.2023 11 Mar 13:49 SOYER: İKİNCİ YÜZYILIN İKTİSAT KONGRESİ İLE DÜNYAYA VERECEĞİMİZ MESAJ DEMOKRASİDİR SOYER: İKİNCİ YÜZYILIN İKTİSAT KONGRESİ İLE DÜNYAYA VERECEĞİMİZ MESAJ DEMOKRASİDİR

  İZMİR'de 15-21 Mart tarihleri arasında düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin tanıtım toplantısı yapıldı.

 • 11.03.2023 11 Mar 13:25 Başkan Soyer : 'Kadınların Öncülüğünde Başka Bir Türkiye Yaratacağız' Başkan Soyer : "Kadınların Öncülüğünde Başka Bir Türkiye Yaratacağız"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen buluşmaya katıldı. Ülkedeki değişim için 14 Mayıs'ı işaret eden Başkan Soyer, “Bu ülkenin aydınlık, vicdan sahibi kadınlarının öncülüğünde başka bir Türkiye’yi yaratacağız” dedi.

 • 11.03.2023 11 Mar 14:08 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde Depremin Ana Gündem Maddelerinden Biri Olduğunu Belirten Tunç Soyer: 'Deprem Bölgelerinde CHP'li Belediyelerin... İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde Depremin Ana Gündem Maddelerinden Biri Olduğunu Belirten Tunç Soyer: "Deprem Bölgelerinde CHP'li Belediyelerin...

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 15-21 Mart'ta yapılacak İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin detaylarını açıkladı. Kongrenin önemli gündem maddelerinden birinin deprem olduğunu belirten Soyer, Japonya başta olmak üzere dünyanın her yerinden mimar ve şehir plancılarını kongreye davet ettiklerini söyledi. Deprem bölgelerinde CHP’li belediyelerin yaptığı çalışmaları yok sayıldığını kaydeden Soyer, “Yani ‘onlar yapmıyor sadece biz yapıyoruz’ demem ne kadar absürt ne kadar saçma ne kadar ayıp olursa onların da bunu yapmaya devam etmesi o kadar ayıp. Biz bu ayıbı yapmayacağız” diye konuştu.

 • 11.03.2023 11 Mar 13:49 SOYER: İKİNCİ YÜZYILIN İKTİSAT KONGRESİ İLE DÜNYAYA VERECEĞİMİZ MESAJ DEMOKRASİDİR SOYER: İKİNCİ YÜZYILIN İKTİSAT KONGRESİ İLE DÜNYAYA VERECEĞİMİZ MESAJ DEMOKRASİDİR

  İZMİR'de 15-21 Mart tarihleri arasında düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin tanıtım toplantısı yapıldı.

 • 11.03.2023 11 Mar 13:25 Başkan Soyer : 'Kadınların Öncülüğünde Başka Bir Türkiye Yaratacağız' Başkan Soyer : "Kadınların Öncülüğünde Başka Bir Türkiye Yaratacağız"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen buluşmaya katıldı. Ülkedeki değişim için 14 Mayıs'ı işaret eden Başkan Soyer, “Bu ülkenin aydınlık, vicdan sahibi kadınlarının öncülüğünde başka bir Türkiye’yi yaratacağız” dedi.

 • 10.03.2023 10 Mar 10:16 Başkan Tunç Soyer Narlıdere Metrosu İçin Müjdeyi Verdi Başkan Tunç Soyer Narlıdere Metrosu İçin Müjdeyi Verdi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, yapımında sona gelinen Narlıdere Metrosu’nda incelemelerde bulundu. Şehitlik İstasyonu’ndan peronlara inen Başkan Tunç Soyer, “Hiçbir şey bizi yolumuzdan alıkoyamadı ve bitireceğiz. Nisanda ilk deneme seferini yapacağız. Cumhuriyet’in 100. yılında İzmir’e Narlıdere Metrosu’nu hediye edeceğiz” dedi.

 • 08.03.2023 08 Mar 12:03 Özdere'de Depremzedelerin Kullanımına Sunulan Tesisi Ziyaret Eden Tunç Soyer: 'Tek Dileğimiz Vatandaşlarımızın Dertlerine Derman Olmak' Özdere'de Depremzedelerin Kullanımına Sunulan Tesisi Ziyaret Eden Tunç Soyer: "Tek Dileğimiz Vatandaşlarımızın Dertlerine Derman Olmak"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Özdere’de yapımı tamamlanan ve depremzedelerin kullanımına sunulan Gençlik Kampı’nı ziyaret etti. Afet bölgesinden kente gelen yurttaşlar için belediyenin tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirten Başkan Soyer, “Tek dileğimiz, yeni bir hayat kurana kadar vatandaşlarımızın dertlerine derman olmak” dedi.

 • 04.03.2023 04 Mar 13:42 Tunç Soyer: 'Önceliğimiz Afet Bölgesindeki İnsanımız' Tunç Soyer: "Önceliğimiz Afet Bölgesindeki İnsanımız"

  Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilin etkilendiği depremin ardından Hatay’da yaşanan su sıkıntına karşı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden destek geldi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hatay’a 3 TIR içme suyu gönderildiğini açıkladı.

 • 04.03.2023 04 Mar 11:06 Gaziemir Gençlik Merkezi Mayısta Açılacak Gaziemir Gençlik Merkezi Mayısta Açılacak

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in seçim vaatleri arasında bulunan Gaziemir Gençlik Merkezi’nin yapımı hızla sürüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Gaziemir Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilecek Gençlik Merkezi mayıs ayında açılacak.

 • 02.03.2023 02 Mar 16:05 Tunç Soyer Osmaniye'de Depremzedeleri Ziyaret Etti: 'Siz Burada Sıkıntı Çekerken, Biz İzmirliler Olarak Huzur İçinde Yaşayamayız' Tunç Soyer Osmaniye'de Depremzedeleri Ziyaret Etti: "Siz Burada Sıkıntı Çekerken, Biz İzmirliler Olarak Huzur İçinde Yaşayamayız"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Osmaniye’de depremzedeleri ziyaretinde “İzmirli vatandaşlarımıza ne hizmet veriyorsak burada yaşayan Osmaniyeli kardeşlerimize de ulaştırmaya çalışacağız. Siz burada sıkıntı çekerken biz İzmirliler olarak huzur içinde yaşayamayız. Elimizden ne geliyorsa, gücümüz neye yetiyorsa buradaki hikâyeyi canlandırmak için seferber etmeye hazırız” dedi.

 • 01.03.2023 01 Mar 11:11 İzmir'de yapı durum tespiti için başvurular başladı İzmir'de yapı durum tespiti için başvurular başladı

  İzmir'de yapı durum tespiti için başvurular başladıİZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmirlilerin yaşadığı binaya dair fikir sahibi olmasını sağlamak için yapı durum tespiti başvuru sürecini başlattı.

 • 28.02.2023 28 Şub 16:24 Tunç Soyer: Bu Enkazdan Bambaşka Bir Türkiye Doğacak Tunç Soyer: Bu Enkazdan Bambaşka Bir Türkiye Doğacak

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinin ilk gününden itibaren bölgede görev yapan Eşrefpaşa Hastanesi personeline teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkan Soyer, “Bütün bu enkazdan bambaşka bir Türkiye doğacak. İyi insanların, kocaman yürekli insanların Türkiye’si olacak” dedi.

 • 28.02.2023 28 Şub 16:24 Tunç Soyer: Bu Enkazdan Bambaşka Bir Türkiye Doğacak Tunç Soyer: Bu Enkazdan Bambaşka Bir Türkiye Doğacak

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinin ilk gününden itibaren bölgede görev yapan Eşrefpaşa Hastanesi personeline teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkan Soyer, “Bütün bu enkazdan bambaşka bir Türkiye doğacak. İyi insanların, kocaman yürekli insanların Türkiye’si olacak” dedi.

 • 28.02.2023 28 Şub 14:09 Osmaniye'de Depremzede Vatandaşlara Sağlık Hizmeti Veren Dr. Bahar Tek: 'Şehirde Sağlıklı Uyuyabilen İnsan Sayısı Yok Denecek Kadar Az' Osmaniye'de Depremzede Vatandaşlara Sağlık Hizmeti Veren Dr. Bahar Tek: "Şehirde Sağlıklı Uyuyabilen İnsan Sayısı Yok Denecek Kadar Az"

  Osmaniye Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu’nda kurulan Koordinasyon Merkezi’nde depremzede vatandaşların tedavisinde çalışan iş yeri hekimi Dr. Bahar Tek, "Doktorlar vefat etmiş. Dört tane sağlık ocağı çalışıyor şu an aktif olarak. Devlet hastanesi aktif çalışıyor. Ambulanslar çok kısıtlı sayıda. Hastaneye gitmesi gereken insanlar evde bir şekilde kendi imkanlarıyla tedavi olmaya çalışıyorlar. Herkesin zaten psikolojisi altüst olmuş durumda. Şehirde sağlıklı uyuyabilen, sağlıklı düşünebilen insan sayısı yok denecek kadar az" dedi.

 • 28.02.2023 28 Şub 14:09 Osmaniye'de Depremzede Vatandaşlara Sağlık Hizmeti Veren Dr. Bahar Tek: 'Şehirde Sağlıklı Uyuyabilen İnsan Sayısı Yok Denecek Kadar Az' Osmaniye'de Depremzede Vatandaşlara Sağlık Hizmeti Veren Dr. Bahar Tek: "Şehirde Sağlıklı Uyuyabilen İnsan Sayısı Yok Denecek Kadar Az"

  Osmaniye Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu’nda kurulan Koordinasyon Merkezi’nde depremzede vatandaşların tedavisinde çalışan iş yeri hekimi Dr. Bahar Tek, "Doktorlar vefat etmiş. Dört tane sağlık ocağı çalışıyor şu an aktif olarak. Devlet hastanesi aktif çalışıyor. Ambulanslar çok kısıtlı sayıda. Hastaneye gitmesi gereken insanlar evde bir şekilde kendi imkanlarıyla tedavi olmaya çalışıyorlar. Herkesin zaten psikolojisi altüst olmuş durumda. Şehirde sağlıklı uyuyabilen, sağlıklı düşünebilen insan sayısı yok denecek kadar az" dedi.

 • 26.02.2023 26 Şub 13:52 Tunç Soyer'den Fuar İzmir'e Gönüllü Çağrısı: 'İzmirlileri Bu Dayanışmanın Parçası Olmaya Davet Ediyorum' Tunç Soyer'den Fuar İzmir'e Gönüllü Çağrısı: "İzmirlileri Bu Dayanışmanın Parçası Olmaya Davet Ediyorum"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 6 Şubat depremlerinin ilk gününden bu yana yardımların toplandığı Fuar İzmir'i ziyaret etti. Fuar İzmir'e gelen bağışların ayrıştırılmasında gönüllülerden destek beklediklerini belirten Başkan Soyer, “İzmirlileri bu dayanışmanın parçası olmaya davet ediyorum” dedi.

 • 26.02.2023 26 Şub 13:52 Tunç Soyer'den Fuar İzmir'e Gönüllü Çağrısı: 'İzmirlileri Bu Dayanışmanın Parçası Olmaya Davet Ediyorum' Tunç Soyer'den Fuar İzmir'e Gönüllü Çağrısı: "İzmirlileri Bu Dayanışmanın Parçası Olmaya Davet Ediyorum"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 6 Şubat depremlerinin ilk gününden bu yana yardımların toplandığı Fuar İzmir'i ziyaret etti. Fuar İzmir'e gelen bağışların ayrıştırılmasında gönüllülerden destek beklediklerini belirten Başkan Soyer, “İzmirlileri bu dayanışmanın parçası olmaya davet ediyorum” dedi.

 • 26.02.2023 26 Şub 11:39 Tunç Soyer, Kentteki Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileriyle Buluştu: 'Ancak Ortak Akılla, Dayanışmayla Büyük Felaket İhtimalleriyle Başa... Tunç Soyer, Kentteki Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileriyle Buluştu: "Ancak Ortak Akılla, Dayanışmayla Büyük Felaket İhtimalleriyle Başa...

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, deprem felaketinin ardından kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir kez daha buluştu. Depremin ilk gününden bu yana bölgede yapılan faaliyetler ve İzmir’de olası bir depreme karşı alınan önlemlerin anlatıldığı toplantıda Başkan Soyer, “Ancak ortak akılla, dayanışmayla büyük felaket ihtimalleriyle başa çıkmamız mümkün” dedi.

 • 26.02.2023 26 Şub 11:39 Tunç Soyer, Kentteki Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileriyle Buluştu: 'Ancak Ortak Akılla, Dayanışmayla Büyük Felaket İhtimalleriyle Başa... Tunç Soyer, Kentteki Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileriyle Buluştu: "Ancak Ortak Akılla, Dayanışmayla Büyük Felaket İhtimalleriyle Başa...

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, deprem felaketinin ardından kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir kez daha buluştu. Depremin ilk gününden bu yana bölgede yapılan faaliyetler ve İzmir’de olası bir depreme karşı alınan önlemlerin anlatıldığı toplantıda Başkan Soyer, “Ancak ortak akılla, dayanışmayla büyük felaket ihtimalleriyle başa çıkmamız mümkün” dedi.

 • 25.02.2023 25 Şub 13:09 'Başka Bir Tarım Mümkün' Vizyonu Depremzede Üreticilere de Nefes Aldıracak 'Başka Bir Tarım Mümkün' Vizyonu Depremzede Üreticilere de Nefes Aldıracak

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in deprem bölgesinde üretimin sürmesi için kırsalın desteklenmesi yönündeki hedefi doğrultusunda çalışmalar hızlandırıldı. Deprem bölgesinde yaşamın devam etmesi için dün itibariyle 5 TIR yem daha yola bölge üreticisine dağıtılmak üzere yola çıkarıldı.

 • 23.02.2023 23 Şub 20:27 Tunç Soyer: Hükümete Çağrımız, Müteahhitlik Müessesesinin Tümüyle Yeniden Yapılandırılması Tunç Soyer: Hükümete Çağrımız, Müteahhitlik Müessesesinin Tümüyle Yeniden Yapılandırılması

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Hükümete çağrımız, müteahhitlik müessesesinin tümüyle yeniden yapılandırılması. Uzmanlığı, eğitimi olmayan kişilere müteahhit unvanının verilmesini derhal engellemek zorundayız. Şehirlerimizi bir grup müteahhitin değil, halkımızın menfaatleri için inşa etmek hükümetin asli görevi olmalı” dedi. Soyer, “İzmir’in hangi ilçesinde olursa olsun başvuran her vatandaşımıza binalarının deprem karnesini çıkarmak için ücretsiz destek vereceğiz. Her İzmirli, Belediyemize başvurarak depremle ilgili hızlı tarama hizmetinden yararlanabilir” diye konuştu.

 • 23.02.2023 23 Şub 15:27 Tunç Soyer: Bu Şehirde Çocuklarımız da Torunlarımız da Güvenle Yaşasın İstiyorsak Birbirimizi Dinleyip Birbirimizden Ders Alacağız Tunç Soyer: Bu Şehirde Çocuklarımız da Torunlarımız da Güvenle Yaşasın İstiyorsak Birbirimizi Dinleyip Birbirimizden Ders Alacağız

  ‘İzmir Afet Planı: Deprem Hazırlık ve Dirençlilik Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “İzmir bir deprem bölgesi ve fay hatları hepimizi tedirgin edecek kadar güçlü. Bugün ne yapıyorsak, 4 yıldır ne yaptıysak bunları masaya yatıracağız. Bunları yaparken size yalan söylemeyip, popülizm yapmayacağız. Yaptığımız çalışmaları bilin istiyoruz ki eksik bulduğunuz, kusurlu bulduğunuz ne varsa onları bizimle paylaşın. Bugüne kadar yaptığımız her şeyi detaylı size anlatıyor olacağız. Çünkü bir şey bize net göründü bu süreçte. Ortak akıl, ortak enerji ve güce dönüştürmezsek hepimiz eksiğiz. Bu şehirde çocuklarımız da torunlarımız da güvenle yaşasın istiyorsak birbirimizi dinleyip birbirimizden ders alacağız” dedi.

Advertisement