Omar Elabdellaoui'nin transferi sonrası Martin Linnes Galatasaray'dan ayrılmayı düşünüyor

Galatasaray yönetimi Omer Elabdellaoui ile anlaşınca, Norveç Milli Takımı'nda da mevkidaşı ile rekabet eden Martin Linnes, gemileri yaktı. Elabdellaoui'nin transferine bozulan Linnes, sarı-kırmızılılardan ayrılmayı planlıyor.

Galatasaray yeni sezona sağ bekte Martin Linnes-Şener Özbayraklı ikilisi ile girmeyecek. Fenerbahçe'den gelen Şener hayal kırıklığı yarattı ve kadroda düşünülmüyor. Linnes'i ilk 11 için yeterli bulmayan sarı-kırmızılılar, Olympiakos'la sözleşmesi sona eren Omar Elabdellaoui ile 2+1 yıllık anlaşmaya vardı.

TRANSFER SONRASI KÜSTÜ

Jimmy Durmaz'ın menajeri Martin Dahlin'in önerdiği Omar, Aslan'ın yeni sağ beki oldu. Norveçli oyuncu, milli takımdan sonra Galatasaray'da da Linnes'le forma rekabetine girecek. Ancak bu transfere Linnes'in bozulduğu ortaya çıktı.

AYRILIĞI DÜŞÜNMEYE BAŞLADI

Mariano'nun gidişiyle ilk 11 için kendisini hazırlayan Linnes, Omar Elabdellaoui transferi sonrası ayrılmayı düşünmeye başladı. 1 yıl daha sözleşmesi bulunan ve 1.4 milyon Euro kazanan Norveçli oyuncuyu yönetim kulüp bulması halinde serbest bırakacak.

OMAR ELABDELLAOUI: Bu sezon 46 maça çıkan Norveçli oyuncu 44'üne ilk 11'de başladı.

MARTIN LINNES: Sezonun 2. yarısında lisansı çıkarılan Linnes'e ligde sadece 6 maçta ilk 11 şansı verildi.

(Sabah)

02 Ağustos 2020 Pazar 12:36
YORUMLAR (9)
  • ali kara : fener şikeci,
  • Ao : Tam parladığı zamanda sezon yarısına kadar kadro dışı bırak adamı sonra performans bekle adamdan
  • YALNIZ ADAM : asi tff süper ligde şike yapmayan takım varmı göstersene yapsınlar seri a gibi düşürsünler bakalım milan jüventus iskoçyada glasgow gibi göremedim öyle bir tff başkanını öyle yürekli adam gibi adam yok adam gibi adamı oraya getirmezler adam gibi adamda oraya gelmez spor kardeşlikten saygıdan sağlıktan çıkmıştır spor holiganlaştı saygılar
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika