Murat Karaçanta, hastanede tedavi gören sanatçı Uğurtan Sayıner'i ziyaret etti

Türk sinema ve tiyatrosunun usta sanatçılarından Uğurtan Sayıner, dün hastaneye kaldırıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un talimatlarıyla, oyuncuyu ziyaret giden İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Karaçanta, son durum hakkında bilgi verdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un talimatlarıyla, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Karaçanta, Türk sinema ve tiyatrosunun usta sanatçılarından Uğurtan Sayıner'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

YETERSİZ BESLENMEDEN RAHATSIZLANDI

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre; İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Karaçanta, 'Bizimkiler' dizisinde canlandırdığı 'Cemil' karakteri ile bir döneme damgasını vuran Uğurtan Sayıner'i tedavi gördüğü İzmir Eşrefpaşa Hastenesi'nde ziyaret etti. Sayıner'in beslenme yetersizliğinden kaynaklı bir rahatsızlığı olduğunun belirtildiğini kaydeden Karaçanta, sanatçının genel sağlık durumunun bir hafta içinde düzeleceğinin öğrenildiği bilgisini aktardı. Karaçanta; Covid-19 şüphesi nedeniyle kendisine detaylı test yapıldığı ve sonucunun da iki gün içinde çıkmasının beklendiğini bildirdi.

Bakan Ersoy'un geçmiş olsun dileklerini sanatçıya ileten ve bakanlık olarak kendisinin her zaman yanında olunacağı mesajını aktaran Karaçanta, sanatçının ziyaretten dolayı son derece memnun olduğu bilgisini verdi.

Berna Laçin'in yardım istediği Bizimkiler dizisinin Cemil'i hastaneye kaldırıldı

Kaynak: DHA
07 Ağustos 2020 Cuma 15:54
YORUMLAR (23)
  • halim selim : Anadolu hiçbir zaman fakirlik sebebiyle açlıktan ölen insanların ülkesi olmayacak ... laf doğru da ülkeyi mi yanlış söyledim ne ...
  • turgut : iş işten gecmıs bu hale geldıkten sonramı yardım edılıyor
  • kemal akçay : Allah şifa versin ne olur sağlık konusunda bütünleşsek sağ sol yada her neyse bi kenara bıraksak bu ülkenin insanına sahip çıkalım biz bir olunca güzeliz
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika