SON DAKİKA BOZDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bozdoğan Haberleri

 • 04:09Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Sosyal Medya Canlı YayınındaBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Sosyal Medya Canlı YayınındaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Nereden geldiğimiz unutmayacağız. Türkiye gibi bir yerde biz 200 yıldır derin bir mücadele yapıyoruz.
 • 03:30Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Sosyal Medya Canlı YayınındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, nereden geldiklerini unutmayacaklarını belirterek, "Türkiye gibi bir yerde biz 200 yıldır derin bir mücadele yapıyoruz.
 • 15:22Bozüyük Tso'dan Görkemli İftarBozüyük Tso'dan Görkemli İftarBilecik’in Bozüyük ilçesinde sanayici ve iş adamları Ticaret ve Sanayi Odası tarafından verilen iftar yemeğinde buluştu.
 • 16:34Alector Projesi TamamlandıDoğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) Trabzon Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mehmet Bozdoğan, Sınır Ötesi İşbirliği Ağlarının Kurularak Kültür Turizminde Kalite Standartlarının Artması (ALECTOR) Projesi kapsamında, kültürel miras değerlerinin oluşturulan tematik konseptler üzerinden turizm gibi sektörlerde daha etkin kullanımı için çeşitli aktiviteler gerçekleştirildiğini söyledi.
 • 13:20Marco Polo'nun Vasiyeti' GerçekleşiyorMarco Polo'nun Vasiyeti' GerçekleşiyorKaradeniz Sınır Ötesi İşbirliği Program kapsamında Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOKA) da ortak olarak yer aldığı ‘Sınır Ötesi İşbirliği Ağlarının Kurularak Kültür Turizminde Kalite Standartlarının Artması’ konulu ALECTOR Projesi tamamlandı.
 • 18:30Akyazı'da Trafik Kazası: 1 YarılıSakarya'nın Akyazı ilçesinde bir otomobilin uçuruma yuvarlanması sonucu bir kişi yaralandı.
 • 10:43Şanlıurfa Msk'dan Toplu TransferŞanlıurfa Msk'dan Toplu TransferŞanlıurfa Memleket Spor Kulübü (MSK), erkek voleybol takımına transfer ettiği 2 antrenör ve 7 sporcu ile toplu sözleşme imzaladı.
 • 08:49Erkekler Voleybol 1. Ligi'nde TransferErkekler Voleybol 1. Lig'inin yeni ekiplerinden Şanlıurfa Memleketspor Kulübü, antrenör Hamit Binmez ve 5 oyuncuyla sözleşme imzaladı.
 • 15:53Başsavcı Bozdoğan'dan Başkan Bakıcı'ya Veda ZiyaretiBaşsavcı Bozdoğan'dan Başkan Bakıcı'ya Veda ZiyaretiGörev yeri değişikliği nedeniyle Diyarbakır’a Başsavcı Vekili olarak atanan Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Tuncay Bozdoğan, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı ziyaret etti.
 • 14:23Başkan Çerçioğlu, Üreticiye Destek İçin 250 Ton Patates AldıBaşkan Çerçioğlu, Üreticiye Destek İçin 250 Ton Patates AldıAydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu üreticiye destek olmaya devam ediyor.
 • 14:07Kayıp Oğlunu ArıyorGaziantep'in Araban ilçesinde bir kişi, 4 gündür kayıp olduğunu belirttiği oğlunu arıyor.
 • 11:45Bozüyük'te Veda İftarıBozüyük'te Veda İftarıBozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Tuncay Bozdoğan, Hakime Suzan Sarıkaya, Savcı Ersin Tosun ve Savcı Süleyman Sarı’nın görev yerlerinin değişmesi nedeni ile iftar yemeği düzenlendi.
 • 15:32Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Bozdoğan'dan Veda ZiyaretleriBozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Bozdoğan'dan Veda ZiyaretleriHSYK yaz kararnamesi ile Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcı vekilliği görevine atanan Bilecik’in Bozüyük ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı Tuncay Bozdoğan, veda ziyaretlerine başladı.
 • 09:00Bosnalı; Bosnalı; "Aydın İncirine Sahip Çıkmak Durumundayız"Aydın Ticaret Odası Başkanı Adnan Bosnalı, Türkiye de birçok incir çeşidi mevcut olduğu ve bunların içinde en iyi “Sarı Lop” türünün olduğunu belirtti.
 • 18:01Aydın'dan Kısa KısaSpor Toto 2. lig takımlarından Nazilli Belediyespor, 2 oyuncusuyla sözleşme yeniledi.
 • 11:37Aydın'da 12 Bin Genç Çiftçi Hibe Başvurusu YaptıAydın'da 12 Bin Genç Çiftçi Hibe Başvurusu YaptıAydın’da 12 bin 806 genç çiftçi, kırsal kalkınma destekleri kapsamında hazırlanan ’Genç Çiftçi’ projelerinde sağlanan hibeden yararlanmak için müracaat yaptı.
 • 08:52Bozdoğan Meslek Yüksek Okulu Mezunlarını UğurladıBozdoğan Meslek Yüksek Okulu Mezunlarını UğurladıAdnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Bozdoğan Meslek Yüksek Okulu, 2015-2016 eğitim öğretim yılı sonunda mezun olan öğrencilerini törenle uğurladı.
 • 10:58Büyükşehir İftar Sofralarına Yoğun İlgiBüyükşehir İftar Sofralarına Yoğun İlgiAydın Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu iftar sofraları yoğun ilgi görüyor.
 • 19:57Galericiyi Eşinin Yanında KurşunladılarGalericiyi Eşinin Yanında KurşunladılarAydın’ın Nazilli ilçesinde, eşinin gözleri önünde silahlı saldırıya uğrayan oto galerici bacağından yaralandı.
 • 11:33Göletler İhale EdiliyorGöletler İhale EdiliyorKalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın seçim döneminde söz verdiği gölet ve sulama projeleri için çalışmalar hızla sürüyor.
 • 11:30Leylekler Aydın'da Akçay Vadisini Tercih EdiyorLeylekler Aydın'da Akçay Vadisini Tercih EdiyorHer yıl binlerce göçmen kuşu ağırlayan ve özellikle leylerin uğrak mekanı olan Akçay Vadisi, önceki senelerde olduğu gibi bu yaz da binlerce leyleği ağırlıyor.
 • 12:26Bakan Elvan: Bakan Elvan: "Verdiğimiz Sözleri Bir Bir Gerçekleştireceğiz"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Mersin’e gelişinde söz verdiği 33 göletten 10’unun proje yapım ihalesinin 30 Mayıs 2016 tarihinde yapıldığını, 7’sinin göletin ihalesinin de 9 Haziran 2016’da yapılacağını açıkladı.
 • 11:11Mersin'de Gölet ve Sulama Projeleri Devam EdiyorKalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın seçim döneminde söz verdiği gölet ve sulama projeleri için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
 • 00:03Tdv'nin Kırgızistan'daki Ramazan Yardımı Rus Nineyi de SevindirdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TDV, Kırgızistan, Türkiye bayrakları TDV ile Din Hizmetleri Müşaviri yetkililerin görüşmesi Gıda kumanyaların yüklenmesi ve dağıtımı Çocuklara ikramlar Kırgız dedenin teşekkür konuşması Çocuklara balonların verilmesi Kuran-ı Kerim'in verilmesi Ahıskalı dedelere ve kadınlara Kuran-ı Kerim'in verilmesi TDV'nin Kırgızistan'daki ramazan yardımı Rus nineyi de sevindirdi Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı, "Gelin gönüller yapalım bu ramazan ve her zaman" kampanyası çerçevesinde, Kırgızistan'ın Bişkek ve Oş kentlerinde, ihtiyaç sahiplerine kumanya dağıttı Rusça mealli Kur'an-ı Kerim de hediye edilen Kırgız ve Ahıska Türkleri, görevlilere ve Türk halkına teşekkürlerini iletti Hediye edilen Kur'an-ı Kerim'i eline alan bir Rus ninenin, "Ben bugün çok mutluyum. Beni de insanlar seviyormuş. Türkler bana hediyede bulundu" ifadesini kullanması dikkat çekti Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Kırgızistan'ın Bişkek ve Oş kentlerinde, ihtiyaç sahiplerine gıda kumanyalarını dağıtmaya başladı.
 • 19:11Tdv'nin Kırgızistan'daki Ramazan Yardımı Rus Nineyi de SevindirdiTürkiye Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Kırgızistan'ın Bişkek ve Oş kentlerinde, ihtiyaç sahiplerine gıda kumanyalarını dağıtmaya başladı.
 • 13:14Doka, Bölgeye Yatırımcı Çekmek İçin Her Fırsatı DeğerlendiriyorDoka, Bölgeye Yatırımcı Çekmek İçin Her Fırsatı DeğerlendiriyorDoğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA), bölgeye yatırım çekmek için her fırsatı değerlendiriyor.
 • 10:32Aydın Eğitiminde Ramazan BereketiAydın Eğitiminde Ramazan BereketiBozdoğan İmam Hatip Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nuri Topaloğlu ve Dernek Başkan Başkan Yardımcısı Kemal Bozoğlu, Bozdoğanlı hayırsever Bahattin Çırpanlı ve eşi Gülten Çırpanlı’nın yaptırdıkları 24 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni Milli Eğitim Bakanlığına devretti.
 • 09:50Ödüllü Yönetmen Aydın'a Hayran KaldıÖdüllü Yönetmen Aydın'a Hayran KaldıKuşadası’nda çektiği ‘Vicdan Ağacı’ filminin ardından Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde ‘Mor Ufuklar’ isimli yeni filminin çekimlerine başlayan ödüllü yönetmen Olgun Özdemir, Aydın’ın çok önemli bir turizm potansiyeline sahip olduğunu kaydetti.
 • 19:00Aydın'dan Kısa KısaSpor Toto 2 lig takımlarından Nazilli Belediyespor'un, Sivas Belediyespor'un sağ kanat oyuncusu Ali Akburç ile sözleşme imzalandığı bildirildi.
 • 10:54Eğitim-bir-sen Futbol Turnuvası Öğretmenleri KaynaştırdıEğitim-bir-sen Futbol Turnuvası Öğretmenleri KaynaştırdıEğitim-Bir-Sen Aydın 1 Nolu Şubesi öncülüğünde düzenlenen ‘Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası’ il genelinde görev yapan öğretmenlerin kaynaşmasına vesile oldu.
 • 13:07Madalyasızlık Başarımızı Gölgeledi"Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Ahmet Bozdoğan, sporcuların Avrupa Şampiyonası'ndaki performanslarından memnun olduğunu ancak madalya alamadıkları için bu başarının gölgelendiğini söyledi.
 • 12:18Başkan Çerçioğlu'nun 2016 Yılı Hedefi 1,5 Milyon Yerel FideAydın Büyükşehir Belediye Başkanı, Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu, sosyal belediyeciliğin marka hizmetlerini tarımsal alandaki proje ve çalışmalarla çok daha yukarılara çekiyor.
 • 10:15Suriye'nin Çığlığı Bozdoğan'dan DuyulacakSuriye'nin Çığlığı Bozdoğan'dan Duyulacak‘Vicdan Ağacı’ filmi ulusal ve uluslar arası pek çok yarışmada ödül alan yönetmen Olgun Özdemir, Suriye meselesinin ele alındığı yeni filmi ‘Mor Ufuklar’ın çekimlerine Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde başladı.
 • 15:20Türkiye Yüzme Şampiyonası'nda Diskalifiye KriziTürkiye Yüzme Şampiyonası'nda Diskalifiye KriziMersin'de Mustafa Acet anısına gerçekleştirilen Türkiye Turkcell Açık Yaş Yüzme Şampiyonası'nda genç erkekler ve açık yaş erkekler bayrak yarışlarında diskalifiye krizi yaşandı.
 • 13:22Adana, 1. Lig Takımını Şanlıurfa'ya KaptırdıErkekler Voleybol 1. Ligi'ne yükselen Adana Toros BYZ Spor'da destek arayışları sonuç vermeyince, takıma Şanlıurfa yolu gözüktü.
 • 08:18Adü Öğretim Üyelerine Tubitak DesteğiAdü Öğretim Üyelerine Tubitak DesteğiAydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Bülent Bozdoğan ve Doç. Dr. Gamze Başbülbül’ün koordinatörlüğünde düzenlenecek ‘Gen Klonlama Kursu’ ve ‘Mikrobiyolojide PCR Temelli Yöntemler’ kursuları 2229-Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulundu.
 • 15:42Adü Öğretim Üyesi Bozdoğan, Vıt'e 'Adjunct Professor' Olarak AtandıAdü Öğretim Üyesi Bozdoğan, Vıt'e 'Adjunct Professor' Olarak AtandıAydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Bozdoğan, Hindistan’ın VIT Üniversitesi tarafından ‘Adjunct Professor’ olarak atandı.
 • 22:35Inspo Turkey 2016 Bilim Olimpiyatları?nın Birincileri Belli OlduInspo Turkey 2016 Bilim Olimpiyatları?nın Birincileri Belli Oldu* Çevre, Enerji ve mühendislik dallarında 6 öğrenci Türkiye adına dünya olimpiyatlarına katılabilecekMustafa AKIN/ İstanbul DHADünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen öğrenciler, birbirinden özel buluşları ve araştırmaları ile yine jüriyi zorladılar.
 • 13:28Aydın'da 8 İlçenin Milli Eğitim Müdürü DeğiştiAydın'da 8 İlçenin Milli Eğitim Müdürü DeğiştiAydın’da geçtiğimiz hafta sessiz sedasız görevden alınan 8 ilçe milli eğitim müdürünün yerine yenileri atandı.
 • 16:49Öğrencilerin Objektifinden Sergisine İlgi BüyükÖğrencilerin Objektifinden Sergisine İlgi BüyükDiyarbakır'ın Çermik İlçesi Atatürk Ortaokulu öğrencileri fotoğrafçılık yeteneklerini sergiledi
 • 15:23Ege Haritasını Ege Haritasını "Sıvı Altın" ile ÇizdilerTariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, Kuzey ve Güney Ege’den üyesi olan 32 kooperatifin kendine has zeytinyağını özel tasarlanmış 32 ayrı özel şişede koleksiyon haline getirerek bir ilke imza attı.
 • 15:5519 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Bozüyük, Pazaryeri, Gölpazarı, Söğüt ve Osmaneli ilçelerinde çelenk sunma törenleri düzenlendi.
 • 13:03Bozüyük'te 19 Mayıs CoşkusuBozüyük'te 19 Mayıs CoşkusuBilecik’in Bozüyük ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 97.’inci yıl dönümü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenlerle coşkuyla kutlandı.
 • 09:51Aydın'da Kadın Çiftçi Eğitimleri Devam EdiyorAydın'da Kadın Çiftçi Eğitimleri Devam EdiyorAydın’da hayata geçirilen “Kadın Çiftçi Eğitimi” protokolü kapsamında ilçelerde kadın çiftçilerin eğitimleri devam ediyor.
 • 13:58Bozüyük "Fatih Sultan Mehmet Parkı" AçıldıBozüyük Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan "Fatih Sultan Mehmet Parkı" düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • 11:26Bozüyük'te Mustafa Ceceli FırtınasıBozüyük'te Mustafa Ceceli FırtınasıBozüyük Belediyesi tarafından Yeşilkent Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Fatih Sultan Mehmet Parkı görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.
 • 19:13Adü'de Görev Yeri Değişen Üniversite Personeli İçin Basın AçıklamasıAdü'de Görev Yeri Değişen Üniversite Personeli İçin Basın AçıklamasıAydın Adnan Menderes Üniversitesi'nin (ADÜ) eski rektörünün görevden uzaklaştırılmasının ardından destek eylemi yapanlar içinden üç üniversite personelinin başka yerlere atanması nedeniyle bugün basın açıklaması düzenlendi.
 • 14:03Adü'de Gergin AçıklamaAdü'de Gergin AçıklamaAydın Tabip Odası ve KESK Şubeler Platformu tarafından Üniversite’nin görevden uzaklaştırılan eski Rektörü Prof. Dr. Şükrü Boylu’ya destek için yapılan eylemlerde yer alan 3 kişinin başka yerlere görevlendirildiği gerekçesi ile açıklama yapıladı.
 • 13:53Thm Korosundan Bahar KonseriThm Korosundan Bahar KonseriBozüyük Halk Eğitim Merkezi Türk Halk Müziği Korosu’nun “Bahar Konseri” yoğun ilgi gördü.
 • 10:55AK Parti'li Özmen; AK Parti'li Özmen; "Chp'li İnce'nin Açıklamaları Talihsiz"AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, “AK Parti hareketi içinde fitne bekleyenler boşuna ellerini ovuşturmasınlar” dedi.