SON DAKİKA BOZYAZI HABERLERİ

Son Dakika Bozyazı Haberleri

17:05
Mersin'de Kuvvetli Yağış Uyarısı Mersin'in bazı ilçeleri için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı.
17:38
Yaşlı Kadına Çarparak Kaçan Sürücü Yakalandı Mersin’in Bozyazı ilçesinde, yolun karşısına geçmek isteyen 70 yaşındaki Zeynep Top’a çarptıktan sonra kaza yerinden kaçan sürücü, Bozyazı jandarmasının sıkı çalışması sonucunda yakalandı.
16:15
Elektrik Kesintileri Çiftçileri ve Mahalle Sakinlerini Mağdur Etti Mersin Bozyazı ilçe merkezinde ve özellikle Gözce ve Gözsüzce Mahallerinde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşları mağdur etti.
15:46
Bozyazı'da Meyve ve Sebze Seralarını Don Vurdu Mersin'in Bozyazı ilçesinde, 2 günden beri etkili olan rüzgar ve soğuk hava meyve ve sebzeyi etkiledi.
17:54
Silifke KKTC Feribot Seferleri İptal Edildi Şiddetli yağmur Mersin'in Silifke İlçesi'nde de etkili oldu.
Silifke KKTC Feribot Seferleri İptal Edildi
16:57
Şiddetli Yağmur Mersin'de Hayatı Felç Etti (2) Kktc FERİBOT SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ Şiddetli yağmur Mersin'in Silifke İlçesi'nde de etkili oldu.
Şiddetli Yağmur Mersin'de Hayatı Felç Etti (2)
10:51
Vali Asrın Projesini İnceledi, Köylüler Eylem Yaptı Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Anamur İlçesi'nde KKTC'ye su temini için yapılan Alaköprü Barajı'nın deniz ishale hattında incelemelerde bulundu.
Vali Asrın Projesini İnceledi, Köylüler Eylem Yaptı
00:26
Mersin Valisi, Asrın Projesini İnceledi, Köylüler Eylem Yaptı Mersin Valisi Özdemir Çakacak, mahalle muhtarlarının talebi doğrultusunda Alaköprü Barajında başlanacak su tutulması işlemini bir ay erteledi.
13:32
Mersin'de Kuvvetli Sağanak Uyarısı Mersin ve ilçeleri için kuvvetli sağanak uyarısında bulunuldu.
Mersin'de Kuvvetli Sağanak Uyarısı
12:37
Bozyazı'da Fuhuş Operasyonu Mersin İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Bozyazı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçede bir eve düzenlediği fuhuş operasyonunda 3’ü Gürcistan uyruklu kadın olmak üzere 5 kişiyi gözaltına aldı.
Bozyazı'da Fuhuş Operasyonu
17:00
Yörükler Yaylalardan Dönüşü Tamamladı Yörükler yaylalardan dönüşü tamamladı- Yaz aylarını Konya ve Karaman yaylarında geçiren Sarıkeçili Yörükler, havaların soğumasının ardından sahil kesimlerindeki kışlaklarına döndü- Sarıkeçililer Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Gök: "Göçebe hayatı her geçen yıl daha da zorlaşıyor"MERSİN (AA) - Yaz aylarını Konya ve Karaman yaylarında geçiren Sarıkeçili Yörüklerin, havaların soğumasıyla sahil kesimine başlattıkları göç yolculukları tamamlandı.
16:41
Yörükler Yaylalardan Dönüşü Tamamladı Yaz aylarını Konya ve Karaman yaylarında geçiren Sarıkeçili Yörükler, havaların soğumasının ardından sahil kesimlerindeki kışlaklarına döndü.
16:28
Sarıkeçili Yörükleri Kışlaklarına Döndü Türkiye'nin son göçerleri Sarıkeçili Yörükler, havanın soğuması ile birlikte Toroslar'dan Mersin'in Silifke ilçesine indi.
Sarıkeçili Yörükleri Kışlaklarına Döndü
14:36
Bozyazı'da Mahalle İmamından Engelli Vatandaşlara Ziyaret Mersin’in Bozyazı ilçesi Tekeli Mahallesi Örtülü Cami İmamı İsmet Bakır, sosyal sorumluluk projesi kapsamında engelli vatandaşları ve ailelerini eşiyle birlikte ziyaret etti.
Bozyazı'da Mahalle İmamından Engelli Vatandaşlara Ziyaret
14:00
Feshane Mersin Tanıtım Günleri Devam Ediyor Mersin Valiliği himayesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin ve Mersin İşadamları, Yöneticileri, Sanatçıları ve Akademisyenleri Derneği (MİYSAD) katkılarıyla İstanbul Feshane’de organize edilen ’Mersin Tanıtım Günleri’ devam ediyor.
Feshane Mersin Tanıtım Günleri Devam Ediyor
09:27
İstanbul Feshane'de, Mersin Günleri 1 İstanbul Feshane'de bu yıl ilk kez, 'Akdeniz'in incisi İstanbul'da' sloganı ile düzenlenen Mersin Tanıtım Günleri tanıtım etkinliği bugün düzenlenen törenle başladı.
İstanbul Feshane'de, Mersin Günleri 1
09:27
İstanbul Feshane'de, Mersin Günleri 2 İstanbul Feshane'de bu yıl ilk kez, 'Akdeniz'in incisi İstanbul'da' sloganı ile düzenlenen Mersin Tanıtım Günleri tanıtım etkinliği bugün düzenlenen törenle başladı.
İstanbul Feshane'de, Mersin Günleri 2
23:24
İstanbul Feshane'de, Mersin Tanıtım Günleri İstanbul Feshane'de bu yıl ilk kez, 'Akdenizin incisi İstanbul'da' sloganı ile düzenlenen Mersin Tanıtım Günleri etkinliği bugün düzenlenen törenle başladı.
İstanbul Feshane'de, Mersin Tanıtım Günleri
16:37
İstanbul Feshane'de, Mersin Günleri İstanbul Feshane'de bu yıl ilk kez, 'Akdeniz'in incisi İstanbul'da' sloganı ile düzenlenen Mersin Tanıtım Günleri tanıtım etkinliği bugün düzenlenen törenle başladı.
İstanbul Feshane'de, Mersin Günleri
10:06
Kocamaz: "Bu Fuar Anamur'un İl Olma Yolundaki En Büyük Girişimidir" Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’nın tüm Mersin için önemli bir adım olduğunu belirterek, “Bu fuar, Anamur’un il olma yolundaki en önemli girişimidir” dedi.
Kocamaz: 'Bu Fuar Anamur'un İl Olma Yolundaki En Büyük Girişimidir'
12:44
Anamur Tarım ve Gıda Fuarı Açıldı Mersin’in Anamur ilçesinde belediyenin öncülüğünde ilki düzenlenen Tarım ve Gıda Fuarı törenle açıldı.
Anamur Tarım ve Gıda Fuarı Açıldı
10:16
Bozyazı Bal Ormanı Açıldı Mersin Orman Bölge Müdürlüğünün Bozyazı ilçesi Kavaklı mevkiinde oluşturdu 'Bal Ormanı' düzenlenen törenle açıldı.
Bozyazı Bal Ormanı Açıldı
10:16
Anamur'da Tarımsal Analiz Laboratuvarı Hizmete Girdi Mersin İli Anamur İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün Tarımsal Analiz Laboratuvarı hizmete girdi.
Anamur'da Tarımsal Analiz Laboratuvarı Hizmete Girdi
14:13
Anamur Çevre Yolu Asfaltlanıyor Mersin’in Anamur ilçesinde çevre yolunun asfaltlanması çalışmalarına başlandı.
Anamur Çevre Yolu Asfaltlanıyor
17:48
Bozyazı'da 'Bereketli Kazanç Yılı' Etkinliği Düzenlendi Mersin’in Bozyazı ilçesinde Anamur Ticaret ve Sanayi Odası ‘Bereketli Kazanç Yılı’ etkinliği düzenledi.
Bozyazı'da 'Bereketli Kazanç Yılı' Etkinliği Düzenlendi
14:53
Bozyazı'da Orman Köylüleri Sertifikalarını Aldı Mersin’in Bozyazı ilçesinde, ‘Ağaç Kesme ve Boylama Operatörlüğü’ kursuna katılan orman köylülerine sertifika verildi.
Bozyazı'da Orman Köylüleri Sertifikalarını Aldı
14:36
Tüm Bel-Sen'den Mersin Büyükşehir'e Dava Tüm Bel-Sen Mersin Şubesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne dava açıyor.
12:44
Muz Üreticileri Birliği Üründe Fiyat İstikrarı İstiyor Anamur Muz Üreticileri Birliği (MUZ-BİR), muzun piyasada tüketiciye iki kat fiyatla satılırken, üreticiden alınan ham muz fiyatını geri çekme çabalarının anlamsız ve gayri ahlaki olduğunu açıkladı.
Muz Üreticileri Birliği Üründe Fiyat İstikrarı İstiyor
11:27
Muzun Meyvesi Sofraları, Ağacının Lifi Evleri Süslüyor Mersin'in Bozyazı ilçesinde, muz ağacı lifi eğrilerek elde edilen ipten halı, kilim, çanta gibi hediyelik eşya üretiliyor.
Muzun Meyvesi Sofraları, Ağacının Lifi Evleri Süslüyor
09:38
Üretim Tatbikatları Başladı Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, 2015 yılı üretim sezonunun başlamış olması dolayısıyla üretim tatbikatlarına Anamur ve Bozyazı Orman İşletme Müdürlüklerinde yapılan tatbikatla başlandı.
Üretim Tatbikatları Başladı
17:21
Ormancılar, Fıstıkçamı Budama Tatbikatı Yaptı Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, odun dışı orman ürünleri içerisinde oldukça önemli bir yere sahip fıstık veriminin arttırılması amacıyla fıstıkçamı budama tatbikatı yaptı.
Ormancılar, Fıstıkçamı Budama Tatbikatı Yaptı
13:38
Rekabet Kurulu Kararları İstanbul 3. havalimanının, yap işlet devret modeli ile yapılması işleminin izne tabi olmadığına karar verildi.
Rekabet Kurulu Kararları
19:32
Ergun Saygun: 45 Yıl Bu Devlete Hizmet Ettim, Helali Hoş Olsun Balyoz Planı davasından sağlık sorunları nedeni ile tahliye edilen emekli Orgeneral Ergun Saygun, "45 yıl bu devlete hizmet ettim. Her saniyesi helali hoş olsun" dedi.
Ergun Saygun: 45 Yıl Bu Devlete Hizmet Ettim, Helali Hoş Olsun
10:29
MESKİ'nin Silifke ve Bozyazı Hizmet Binaları Törenle Açıldı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresinin, Silifke ve Bozyazı şubesinin hizmet binaları, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın katılımıyla açıldı.
MESKİ'nin Silifke ve Bozyazı Hizmet Binaları Törenle Açıldı
10:54
Bozyazı'da 5. Kültür Muz ve Gölevez Festivali Düzenlendi Bozyazı Belediyesi 5. Kültür Muz ve Gölevez Festivali düzenledi.
Bozyazı'da 5. Kültür Muz ve Gölevez Festivali Düzenlendi
16:16
Bozyazı 5. Kültür - Muz ve Gölevez Festivali Başladı Mersin'in Bozyazı İlçesinde 5. Kültür - Muz ve Gölevez Festivali Merkez Mahmut Bey parkı'nda renkli görüntüler eşliğinde başladı.
Bozyazı 5. Kültür - Muz ve Gölevez Festivali Başladı
12:53
Meski'den İki Hizmet Binası Daha MESKİ Genel Müdürlüğü, Silifke ve Bozyazı’da vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni hizmet binaları açıyor.
11:30
Bozyazı'da Trafik Kazası: 1 Ölü Mersin’in Bozyazı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi hayatını kaybetti.
12:23
Bozyazı'da Dünya Kalp Günü Etkinliği Düzenlendi Mersin'in Bozyazı ilçesinde bulunan Akdeniz Aile Sağlığı Merkezinde, Dünya Kalp Günü etkinliği düzenlendi.
Bozyazı'da Dünya Kalp Günü Etkinliği Düzenlendi
15:56
Doğu Akdeniz İçin Meteorolojik Uyarı Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü Doğu Akdeniz için hafta sonu çok kuvvetli yağış uyarısında bulundu.
Doğu Akdeniz İçin Meteorolojik Uyarı
15:26
Meteorolojiden Çok Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji, İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde beklenen çok kuvvetli, yer yer şiddetli yağışlara karşı vatandaşları uyardı.
Meteorolojiden Çok Kuvvetli Yağış Uyarısı
14:16
Marmara, Kuzey Ege ve Batı Akdeniz'de Kuvvetli Yağış Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesinde beklenen çok kuvvetli, yer yer şiddetli yağışlara dikkat edilmesini istedi.
Marmara, Kuzey Ege ve Batı Akdeniz'de Kuvvetli Yağış
13:44
Meteoroloji'den 30 Milyon Kişiyi İlgilendiren Uyarı Meteoroloji, İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde beklenen çok kuvvetli, yer yer şiddetli yağışlara karşı vatandaşları uyardı.
Meteoroloji'den 30 Milyon Kişiyi İlgilendiren Uyarı
13:17
Vali Güzeloğlu Veda Ziyaretlerini Aydıncık'ta Bitirdi Kocaeli’ne atanan Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, veda ziyaretlerini Aydıncık ilçesinde noktaladı.
Vali Güzeloğlu Veda Ziyaretlerini Aydıncık'ta Bitirdi
12:58
Vali Güzeloğlu'nun Veda Ziyaretleri Kocaeli Valiliği görevine atanan Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, veda ziyaretleri kapmasında Anamur’dan sonra gittiği Bozyazı’da vatandaşlarca coşkuyla karşılandı.
Vali Güzeloğlu'nun Veda Ziyaretleri
11:46
Emekli Orgeneral Saygun'dan Gazilere Destek Mersin'in Bozyazı ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü, Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenle kutlandı.
Emekli Orgeneral Saygun'dan Gazilere Destek
17:27
Tohum Meşçerelerinin Bakım Çalışması Başladı Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, sınırları dahilindeki tohum meşçerelerinde bakım çalışmaları başladı.
Tohum Meşçerelerinin Bakım Çalışması Başladı
12:13
Ülkücü İşçiler Derneği Bozyazı Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu Ülkücü İşçiler Derneği Bozyazı Şube Başkanlığına Ercan Baş seçildi.
Ülkücü İşçiler Derneği Bozyazı Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu
16:41
Halk, Halkın Katılımı Toplantısını Protesto Etti Mersin'in Bozyazı ilçesi'nde, Katı Atık Bertaraf Tesisi'nin kapsamında yapılan 'Halkın Katılımı Toplantısı'nı protesto eden vatandaşlar toplantı salonunu terk etti.
Halk, Halkın Katılımı Toplantısını Protesto Etti
15:27
Doğu Akdeniz'de Elektrik Kesintisi Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Osmaniye ve Kilis'in bazı bölgelerine 23 Ağustos'ta elektrik verilemeyecek.
Doğu Akdeniz'de Elektrik Kesintisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:20. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOZYAZI HABERLERİ
[Hata Bildir]