SON DAKİKA BOZYAZI HABERLERİ

Son Dakika Bozyazı Haberleri

 • 17:26Meski Aydıncık'ta Çalışmalarına Devam EdiyorMeski Aydıncık'ta Çalışmalarına Devam EdiyorMersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyu çalışmalarına Aydıncık ilçesinde devam ediyor.
 • 16:53Bozyazı'da İtfaiye Aracı Devrildi: 3 YaralıBozyazı'da İtfaiye Aracı Devrildi: 3 YaralıMersin’in Bozyazı ilçesi D-400 Karayolu üzerinde seyir halinde olan itfaiye aracının virajı alamayarak devrilmesi sonucu, araç sürücüsü ile 2 itfaiye eri yaralandı.
 • 15:04Çka, Bozyazı'da 2016 Desteklerini AnlattıÇka, Bozyazı'da 2016 Desteklerini AnlattıMersin’in Bozyazı ilçesinde Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) uzmanları, 2016 Mali Destek Programları hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı.
 • 14:24Mersin'deki Kamu Hastaneleri Yılda 7 Milyon Hastaya BakıyorMersin'deki Kamu Hastaneleri Yılda 7 Milyon Hastaya BakıyorMersin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Memnune Çamsarı, 745 uzman hekim, 184 pratisyen hekim, 147 diş hekimi, ve bin 968 hemşire ile Mersin genelinde bir yılda muayene edilen 13 milyon hastadan yaklaşık 7 milyonuna hizmet verdiklerini belirterek, “Anamur, Mut ve Gülnar dışında hemşire ve doktor eksiğimiz yok” dedi.
 • 14:21Kırşehir'de Aranan Zanlı Mersin'de YakalandıKırşehir'de, 2 aracı çalarak kaçtığı iddia edilen zanlı, Mersin'de yakalandı.
 • 19:26Erzincan 'Azmin Zaferi' Fulya, Avukat OlduErzincan 'Azmin Zaferi' Fulya, Avukat Oldu'Azmin Zaferi' Fulya, avukat oldu Erzincan'da 8 yıl önce üniversite sınavına girdiği gün babasının kullandığı otomobilin kaza yapması sonucu ağır yaralanan ve komadayken Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazanan 27 yaşındaki Fulya Yalvaç, stajını tamamlayarak avukat oldu.
 • 18:35Azmin Zaferi' Fulya, Avukat OlduAzmin Zaferi' Fulya, Avukat OlduErzincan'da 8 yıl önce üniversite sınavına girdiği gün babasının kullandığı otomobilin kaza yapması sonucu ağır yaralanan ve komadayken Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazanan 27 yaşındaki Fulya Yalvaç, stajını tamamlayarak avukat oldu.
 • 13:29Bozyazı'da Cinsel İstismar ve Yaralama İddiasıMersin’in Bozyazı ilçesinde, iki kadını bıçakla yaraladığı ve küçük yaştaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen bir kişi gözaltına alındı.
 • 22:47Anamur Hırsızlık İçin Girdiği Evdeki Kıza Cinsel İstismarda BulunduAnamur Hırsızlık İçin Girdiği Evdeki Kıza Cinsel İstismarda BulunduHırsızlık için girdiği evdeki kıza cinsel istismarda bulundu MERSİN'in Bozyazı İlçesi'nde hırsızlık için girdiği evdeki 11 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunan, başka bir evde de anne ile kızını bıçakla yaralanan 23 yaşındaki O.K., bir evin tavan arasında yakalandı.
 • 18:583 Ayrı Suçtan Aranan Hırsız Dehşet Saçtı3 Ayrı Suçtan Aranan Hırsız Dehşet SaçtıMersin'de 3 ayrı suçtan aranan hırsız girdiği evdeki 11 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulundu, başka bir evde de anne ile kızını bıçakla yaraladıktan sonra yakalandı.
 • 17:31Mersin'de Cinsel İstismar ve Cinayete Teşebbüs İddiasıMersin'in Bozyazı ilçesinde iki kadının bıçakla yaralanması ve küçük yaştaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunulması olayıyla ilgili bir kişi gözaltına alındı.
 • 10:30Limon Diyarından Muz DiyarınaLimon Diyarından Muz DiyarınaDünyaca ünlü ‘Lamas’ limonunun yetiştirildiği Limonlu deltası yerini muz seralarına bıraktı.
 • 13:54Bozyazı'da AB Projesi BaşarısıBozyazı'da AB Projesi BaşarısıBozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan, ’Eğitimde Yaratıcılık ve Yenilenme Hareketi’ projesi, Avrupa Birliği Bakanlığı ve Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı’nca değerlendirilerek hibe almaya hak kazandı.
 • 15:05Bozyazı'da Öğrenciler Atatürk İçin KoştuBozyazı'da Öğrenciler Atatürk İçin KoştuMersin’in Bozyazı ilçesinde düzenlenen ‘Atatürk Koşusu’nda dereceye giren öğrenciler madalya ve kupalarını aldı.
 • 12:59Bozyazı Kaymakamından İş Adamlarına Teşekkür BelgesiBozyazı Kaymakamından İş Adamlarına Teşekkür BelgesiMersin’in Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız, ilçedeki sosyal çalışmalar kapsamında kendisinden bisiklet isteyen çocukların bu dileklerini yerine getirerek, 67 çocuğa bisiklet alıp sevindiren 10 iş adamına ‘Teşekkür Belgesi’ verdi.
 • 10:21Aşılanan Yabani Zeytin Ağaçları Orman Köylüsüne DağıtılacakMersin Orman Bölge Müdürlüğü, merkez Mezitli ilçesi Çevlik Mahallesi’nde aşıladığı 21 bin 800 yabani zeytin ağacını, düzenlenecek törenle 109 orman köylüsüne dağıtacak.
 • 16:38Hoş Geldin 2016 Festivali'ne Ziyaretçi Akını2016 yılına sayılı günler kala açılışı gerçekleştirilen, içerisinde binlerce hediyelik eşyanın sergilendiği ‘Hoş Geldin 2016 Festivali’ ilk günde ziyaretçilerle doldu taştı.
 • 16:3512 Yaşındaki Çocuk, Anne ve Babasına Not Bırakıp İntihar Etti12 Yaşındaki Çocuk, Anne ve Babasına Not Bırakıp İntihar EttiMersin'de 7. sınıf öğrencisi 12 yaşındaki Özgür M., anne ve babasının sabah erken saatlerde seraya gitmesinin ardından evdeki av tüfeğiyle yaşamına son verdi.
 • 14:13CHP İl Başkanı Özyiğit Yeniden AdayCHP İl Başkanı Özyiğit Yeniden AdayCHP Mersin İl Başkanı Abdullah Özyiğit, önümüzdeki cumartesi günü yapılacak Mersin İl Kongresi’nde il başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.
 • 10:59Meski, Bilgilendirme Toplantıları DüzenlediMeski, Bilgilendirme Toplantıları DüzenlediMersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürü Turgut Aybak, kurum olarak merkez ve ilçelerde düzenledikleri bilgilendirme toplantılarıyla vatandaşlarla diyalogu en üst seviyeye çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.
 • 15:32Meski'den Bozyazı'da Bilgilendirme ToplantısıMeski'den Bozyazı'da Bilgilendirme ToplantısıMersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü İşletmeler Daire Başkanı Ali Rıza Özdemir, Bozyazı ilçesinde bilgilendirme toplantısı düzenledi.
 • 10:18Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Gülnar, Tarsus ve Yenişehir ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:19Anamur'da Genç Girişimciler Sertifikalarını AldıAnamur'da Genç Girişimciler Sertifikalarını AldıMersin’in Anamur ve Bozyazı ilçelerinde düzenlenen girişimcilik kurslarına katılanlara sertifikaları törenle verildi.
 • 10:44Bozyazı'da Aile ve Dini Rehberlik Bürosu'nun Yeni Hizmet Binası AçıldıBozyazı'da Aile ve Dini Rehberlik Bürosu'nun Yeni Hizmet Binası AçıldıMersin’in Bozyazı İlçesinde, Türkiye Diyanet Vakfı Bozyazı Şubesi ve Bozyazı Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’nun yeni hizmet binası, düzenlenen etkinlikle açıldı.
 • 14:03Bozyazı'da Engelliler UnutulmadıBozyazı'da Engelliler UnutulmadıBozyazı Sağlık Müdürü ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Ahmet Hakan Acı, "Engelli vatandaşlarımızın toplum ile bütünleşmesi, sosyal hayata katılması ve üreten bireyler olması için ilk olarak zihinlerdeki engelleri ortadan kaldırmalıyız" dedi.
 • 16:59Dr. Acı: Dr. Acı: "Aıdsten Korunmada En Önemli Önlem Tek Eşliliktir"Mersin Bozyazı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Hakan Acı, AIDS’ten korunmada en önemli önlemin tek eşlilik olduğunu belirtti.
 • 15:46Bozyazı'da Kapalı Sulama Suyu SistemiBozyazı'da Kapalı Sulama Suyu SistemiBozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı, su potansiyeli olarak zengin bir ülke olmadığımızı belirterek, "Bitmez dediğimiz ormanları bitirdik.
 • 13:12Meski İlçelerde 2 Bin 500 Öğrenciye Eğitim VerdiMeski İlçelerde 2 Bin 500 Öğrenciye Eğitim VerdiMersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, ’Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’ dolayısıyla Aydıncık, Bozyazı, Anamur ve Gülnar ilçelerinde eğitim çalışmaları gerçekleştirdi.
 • 14:41Bozyazı'ya İki Yeni Bal OrmanıBozyazı'ya İki Yeni Bal OrmanıMersin’in Bozyazı ilçesinde, Kavaklı Bal Ormanında kovan kapasite artırımı yapılarak Ardıç ve Yelbiz Kalesi Bal Ormanlarının açılışı gerçekleştirildi.
 • 14:54Öğretmenler Günü Bozyazı'da KutlandıÖğretmenler Günü Bozyazı'da KutlandıMersin’in Bozyazı ilçesinde, 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 14:33Meski'den Ağız ve Diş Sağlığı SemineriMeski'den Ağız ve Diş Sağlığı SemineriMESKİ Genel Müdürlüğü, ’Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’ dolayısıyla Gökçebelen ve Fatih İlkokulu öğrencilerine eğitim semineri verdi.
 • 13:3624 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler GünüBozyazı Kaymakamı Suat Yıldız, öğretmenlerin oldukça kutsal bir görev ifa ettiklerini söyledi.
 • 13:19Bozyazı'da Sağlıklı Yaşam YürüyüşüBozyazı'da Sağlıklı Yaşam YürüyüşüMersin’in Bozyazı ilçesinde Toplum Sağlığı Merkezi koordinatörlüğünde, ’Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam’ yürüyüşü düzenlendi.
 • 10:34Muz Üretimi Yeni Bir Rekora KoşuyorMuz Üretimi Yeni Bir Rekora KoşuyorTZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, muz üretiminin yeni bir rekora koştuğunu bildirerek, "Bu yıl da 269 bin 501 tonla yeni bir rekora ulaşacağı tahmin ediliyor." dedi.
 • 11:08Bozyazı'da Vatandaşa Obezite Danışmanlığı Hizmeti VerildiBozyazı'da Vatandaşa Obezite Danışmanlığı Hizmeti VerildiMersin’in Bozyazı ilçesinde, Mersin Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde görevli Uzman Diyetisyen Züleyha Kaplan tarafından vatandaşlara Sağlıklı Beslenme ve Obezite Danışmanlığı poliklinik hizmeti verildi.
 • 11:55Kaçak Kazıyı Şikayet Etti, Sanık OlduKaçak Kazıyı Şikayet Etti, Sanık OlduMersin'in Bozyazı İlçesi'nde 65 yaşındaki Mustafa Uysal, evinin yanında kaçak kazı yaptığı iddiasıyla haklarında suç duyurusunda bulunduğu eski kaymakam ve eski AK Parti ilçe başkanının şikayeti üzerine 'hakaret' suçundan yargılanıyor.
 • 12:05Bozyazı Toplum Sağlığı Merkezi Diyabete Dikkat ÇektiBozyazı Toplum Sağlığı Merkezi Diyabete Dikkat ÇektiMersin’in Bozyazı Toplum Sağlığı Merkezi tarafından pazar yerine kurulan stantta, vatandaşlara ‘Diyabetle Yaşam, KOAH, Akılcı İlaç Kullanımı, Ağız Diş Sağlığı ve Obezite’ konularında broşür dağıtılarak, boy, kilo ve şeker ölçümü yapıldı.
 • 15:29Metab'ın Üye Sayısı 40'a YükseldiMetab'ın Üye Sayısı 40'a YükseldiMersin ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği’ne (METAB) 12 yeni ilçe belediyesi üye olurken, birliğin toplam üye sayısı 40’a yükseldi.
 • 16:38Bozyazı'da 'Koah ve Organ Bağışı' SemineriBozyazı'da 'Koah ve Organ Bağışı' SemineriBozyazı İlçe Sağlık Müdürü ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Ahmet Hakan Acı, ülkemizde ve dünyada birçok insanın organ nakli beklerken yaşamını yitirdiğini belirterek, bağışlanan her organın bir can anlamına geldiğini söyledi.
 • 10:16Mersin'de Elektrik KesintisiMersin'in Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinde Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:19Atatürk Bozyazı'da Törenle AnıldıAtatürk Bozyazı'da Törenle AnıldıUlu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 77. yıl dönümünde Mersin'in Bozyazı ilçesinde düzenlenen törenle anıldı.
 • 14:19Elvan: Elvan: "Aşkla Şevkle Çalışacağız"Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, 1 Kasım seçiminin Türkiye’nin yönünün tayin edildiği seçim olduğunu söyledi.
 • 13:51Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Anamur AK Parti binası önünde toplanan kalabalık- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması - Partililerden detay görüntü Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Seçim beyannamemizde yer alan her bir cümlenin, her bir paragrafın, kelimenin sonuna kadar arkasındayız. Her birini teker teker gerçekleştireceğiz" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, " Seçim beyannamemizde yer alan her bir cümlenin, her bir paragrafın, kelimenin sonuna kadar arkasındayız. Her birini teker teker gerçekleştireceğiz" dedi.
 • 12:26Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, " Seçim beyannamemizde yer alan her bir cümlenin, her bir paragrafın, kelimenin sonuna kadar arkasındayız. Her birini teker teker gerçekleştireceğiz" dedi.
 • 10:29Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Bozyazı, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:06Bozyazılılardan Kızılay'a Kan BağışıBozyazılılardan Kızılay'a Kan BağışıTürk Kızılayı Mersin Kan Bağış Merkezinin yürüttüğü kan bağışı kampanyasına Bozyazılı vatandaşlar kan vererek destek oldu.
 • 15:34Anamur'da Anamur'da "Bereketli Kazanç Yılı" EtkinliğiMersin’in Anamur ilçesinde “Bereketli Kazanç Yılı“ etkinliği düzenlendi.
 • 11:26MHP'li Öztürk: "Halkın Tercihine Saygı Duyuyoruz"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, seçim sonuçlarını saygı ile karşıladıklarını söyledi.
 • 14:03AK Parti Mersin'de de Birinci26. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Mersin'de eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ı birinci sıradan aday gösteren AK Parti, bir önceki seçime göre oy oranını 13 ilçenin tamamında da arttırarak birinci parti oldu.
 • 10:39Bozyazı'da AK Parti'nin Zaferi Havai Fişekle KutlandıBozyazı'da AK Parti'nin Zaferi Havai Fişekle KutlandıMersin’in Bozyazı ilçesinde AK Parti’nin 1 Kasım genel seçim zaferi coşkuyla ve havai fişek gösterileri ile kutlandı.