SON DAKİKA ÇUKURCA HABERLERİ

Son Dakika Çukurca Haberleri

 • 22:26Zonguldak - Güvenlik Güçlerine 'Bayram Tebriği' KampanyasıZonguldak - Güvenlik Güçlerine 'Bayram Tebriği' KampanyasıGüvenlik güçlerine 'bayram tebriği' kampanyasıZonguldak PTT Başmüdürlüğü, Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla, 'Tebrik kartı bizden, güvenlik güçlerimize göndermek sizden' sloganıyla bayram tebriği kartı kampanyası başlattı.
 • 16:26Güvenlik Güçlerine 'Bayram Tebriği' KampanyasıGüvenlik Güçlerine 'Bayram Tebriği' KampanyasıZonguldak PTT Başmüdürlüğü, Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla, 'Tebrik kartı bizden, güvenlik güçlerimize göndermek sizden' sloganıyla bayram tebriği kartı kampanyası başlattı.
 • 18:26Vedaş'tan Terör Mağdurlarına Gıda YardımıVedaş'tan Terör Mağdurlarına Gıda YardımıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gıda malzemelerin koli haline getirilmesi VEDAŞ Hakkari İl Müdürü İsmail Özdemir'in açıklaması Kolilerin ailelere dağıtılması VEDAŞ'tan terör mağdurlarına gıda yardımı VEDAŞ Hakkari İl Müdürlüğü'nce, Yüksekova ilçesindeki terör mağduru 400 aileye, gıda yardımı yapıldı Vangölü Elektrik Dağıtım ve Anonim Şirketi (VEDAŞ) Hakkari İl Müdürlüğü personellerince toplanan yardımlar, Yüksekova ilçesindeki terör mağduru 400 aileye ulaştırıldı.
 • 17:04Vedaş'tan Terör Mağdurlarına Gıda YardımıVangölü Elektrik Dağıtım ve Anonim Şirketi (VEDAŞ) Hakkari İl Müdürlüğü personellerince toplanan yardımlar, Yüksekova ilçesindeki terör mağduru 400 aileye ulaştırıldı.
 • 16:01Vedaş Çalışanlarında Yüksekova Halkına DestekVedaş Çalışanlarında Yüksekova Halkına DestekVangölü Elektrik ve Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Hakkari İl Müdürlüğü ve çalışanları, Yüksekova halkına destekte bulunmak amacıyla 400 koli gıda paketi dağıttı.
 • 11:46Başkandan Şehide VefaBaşkandan Şehide VefaOrdu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Hakkari’de PKK’lı teröristlerin tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Ordulu 24 yaşındaki Uzman Çavuş Kerim Örtücü’nün 5 yıldır inşaat halindeki sıvasız ve tuğlalı, yarım kalan 2 katlı baba evini tamamlayacaklarını söyledi.
 • 20:50Çukurca'da Şehit Aileleri ve Gazilere İftarÇukurca Kaymakamlığı tarafından ilçedeki şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği verildi.
 • 20:07Şehidin Yarım Kalan İnşaat Halindeki Baba Evini Ordu Büyükşehir Belediyesi TamamlayacakŞehidin Yarım Kalan İnşaat Halindeki Baba Evini Ordu Büyükşehir Belediyesi TamamlayacakOrdu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Hakkari'de PKK'lı teröristlerin tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Ordulu 24 yaşındaki Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün inşaat halindeki sıvasız ve tuğlalı, yarım kalan 2 katlı baba evini tamamlayacaklarını söyledi.
 • 17:55Çukurca'da Patlama: 1 Ölü, 1 YaralıÇukurca'da Patlama: 1 Ölü, 1 YaralıHakkari'nin Çukurca ilçesinde meydana gelen patlamada arazide koyun otlatan 2 çoban yaralandı. Çobanlardan biri hastanede hayatını kaybetti.
 • 00:52Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş (1)Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un sergi açılışını yapması Sergi gezisi Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş'un konuşması Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "(Uyuşturucuyla mücadele) Bu işin, açık söyleyelim, narkoterör dediğimiz kısmı var. Dünyanın her yerinde birçok terör örgütleri, Kolombiya'daki Farc gerillalarından, Tamil gerillalarına, bu milletin başına bela olan PKK'ya kadar, dünyanın dört bir tarafından tüm terör örgütleri vasıtasıyla uyuşturucu ticareti kullanılıyor.
 • 00:23Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele GünüBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, uyuşturucuyla mücadelenin bir de narkoterör kısmı olduğunu belirterek, "Dünyanın her yerinde birçok terör örgütleri, Kolombiya'daki Farc gerillalarından, Tamil gerillalarına, bu milletin başına bela olan PKK'ya kadar, dünyanın dört bir tarafından tüm terör örgütleri vasıtasıyla uyuşturucu ticareti kullanılıyor.
 • 15:55Ordu Şehidine Selam DurduOrdu Şehidine Selam DurduHakkari’de PKK’lı teröristlerin tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen 26 yaşındaki Jandarma Uzman Onbaşı Kerim Örtücü’nün cenazesi Ordu’nun Ünye ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.
 • 15:47Şehit Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün Annesi: Ağlamayacağım, Kimseyi Sevindirmeyeceğim KuzumŞehit Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün Annesi: Ağlamayacağım, Kimseyi Sevindirmeyeceğim KuzumHakkari'de bombalı saldırıda şehit olan uzman çavuş Kerim Örtücü'nün cenazesi memleketi Ordu'nun Ünye İlçesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14:59Şehit Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün Annesi: Ağlamayacağım, Kimseyi Sevindirmeyeceğim KuzumŞehit Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün Annesi: Ağlamayacağım, Kimseyi Sevindirmeyeceğim KuzumHakkari'de bombalı saldırıda şehit olan uzman çavuş Kerim Örtücü'nün cenazesi memleketi Ordu'nun Ünye İlçesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14:12Şehit Annesinin Sözleri Yürekleri DağladıŞehit Annesinin Sözleri Yürekleri DağladıŞehit Jandarma Uzman Onbaşı Kerim Örtücü'nün cenaze töreninde, annesinin söylediği sözler yürekleri dağladı.
 • 18:42Antalya Şehit Uzman Çavuş Antalya'da Defnedildi-2Antalya Şehit Uzman Çavuş Antalya'da Defnedildi-2Şehit uzman çavuş Antalya'da defnedildiHakkari'de PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan 4 askerden 27 yaşındaki uzman çavuş Ali Daniyar, ailesinin yaşadığı Antalya'da toprağa verildi.
 • 18:33Şehit Uzman Çavuş Antalya'da DefnedildiŞehit Uzman Çavuş Antalya'da DefnedildiHakkari'de teröristlerce şehit edilen 27 yaşındaki uzman çavuş Ali Daniyar, gözyaşları arasında Antalya'da toprağa verildi.
 • 18:32Antalyalı Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğa UğurlandıAntalyalı Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğa UğurlandıHakkari'de dün terör örgütü PKK ile çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş 27 yaşındaki Ali Daniyar, bugün Antalya'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:22Antalya Şehidine AğladıAntalya Şehidine AğladıHakkari’de PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Ali Daniyar, baba ocağı Antalya’da toprağa verildi.
 • 15:58Şehit Astsubayı, Kırşehir'de 5 Bin Kişi UğurladıŞehit Astsubayı, Kırşehir'de 5 Bin Kişi UğurladıHakkari'nin Çukurca'da teröristler tarafından yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek bugün memleketi Kırşehir'de 5 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:49Şehit Astsubay Gevrek, Kırşehir'de Dualarla Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Astsubay Gevrek, Kırşehir'de Dualarla Son Yolculuğuna UğurlandıHakkari Çukurca'da teröristler tarafından yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek, gözyaşları ve dualar ile son yolculuğuna uğurlandı.
 • 12:47Yurt Dışı ve Yurt İçindeki PKK Hedeflerine Hava HarekatıKars, Hakkari ve Şırnak kırsalında tespit edilen PKK hedeflerine hava harekatı düzenlendi.
 • 12:39Şehit Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün Ailesi Dna Testi İçin Ankara'ya GittiŞehit Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün Ailesi Dna Testi İçin Ankara'ya GittiHakkari'de PKK'lı teröristlerin tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen 24 yaşındaki uzman çavuş Kerim Örtücü'nün Ordu'nun Ünye'de oturan ailesi DNA testi için Ankara'ya gitti.
 • 12:13Şehit Evinde Acı Bekleyiş SürüyorŞehit Evinde Acı Bekleyiş SürüyorHakkari’de dün şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Kerim Örtücü’nün Ünye’deki evinde acı bekleyiş sürüyor.
 • 11:42Şehitler Törenle Memleketlerine UğurlandıŞehitler Törenle Memleketlerine UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehitlerin naaşlarının tören alanına getirilmesi Şehitler için saygı duruşunda bulunulması Şehitler için dua edilmesi Şehitlerin uğurlanması Hakkari'deki terör saldırısıÇukurca'da teröristlerin tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Gevrek ile uzman çavuşlar Koçak ve Danıyar'ın cenazeleri memleketlerine uğurlandıHakkari'nin Çukurca ilçesinde teröristlerin tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek ile uzman çavuşlar Harun Koçak ve Ali Danıyar için tören düzenlendi.
 • 11:32Van'da Şehitlere Tören HazırlığıVan'da Şehitlere Tören HazırlığıHakkari’nin Çukurca ilçesinde güvenlik güçlerinin yol emniyeti aldığı sırada el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 4 güvenlik görevlisi için Van’da tören düzenleniyor.
 • 11:31Çukurca Şehitleri Memleketlerine UğurlandıÇukurca Şehitleri Memleketlerine UğurlandıHakkari’nin Çukurca ilçesinde güvenlik güçlerinin yol emniyeti aldığı sırada el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 4 askerden 3’ü düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.
 • 11:06Bölücü Terör Örgütüne Hava HarekatıTürk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) ait savaş uçaklarıyla Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesi ile Kars, Şırnak ve Hakkari'de tespit edilen 13 terör hedefi imha edildi.
 • 11:01Hakkari Şehitleri Van'dan Törenle UğurlandıHakkari Şehitleri Van'dan Törenle UğurlandıHakkari-çukurca karayolunda güvenliği sağlarken, Çimenlik ile Oğul Köyü arasında pusu kuran PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen 4 askerden 3'ü Van'da yapılan törenle memleketlerine uğurlandı.
 • 10:54Kuzey Irak'a Hava HarekatıTürk Silahlı Kuvvetleri, Kuzey Irak’ın Hakurk bölgesinde tespit edilen iki hedef ile Kars, Şırnak ve Hakkari’de tespit edilen 11 hedefin düzenlenen hava harekatı ile imha edildiğini açıkladı.
 • 10:52TSK, PKK'ya Ait 13, IŞİD'e Ait 31 Hedefi İmha EttiTSK, PKK'ya Ait 13, IŞİD'e Ait 31 Hedefi İmha EttiTSK, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesi ile Kars, Şırnak ve Hakkari'de tespit edilen 13 terör hedefini imha etti.TSK ayrıca Suriye'nin kuzeyindeki 31 IŞİD hedefini de vurdu.
 • 05:20Kırşehir'de Şehit Astsubayın Baba Evi, Türk Bayrakları ile DonatıldıKırşehir'de Şehit Astsubayın Baba Evi, Türk Bayrakları ile DonatıldıHakkari Çukurca'da teröristler tarafından yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek'in Kırşehir'deki baba evinin olduğu cadde sahur vakti Türk bayrakları ile donatıldı.
 • 18:22Antalya Şehit Uzman Çavuşun Antalya'daki Baba Ocağına Ateş DüştüAntalya Şehit Uzman Çavuşun Antalya'daki Baba Ocağına Ateş DüştüŞehit uzman çavuşun Antalya'daki baba ocağına ateş düştüHakkari'de PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan 4 askerden 27 yaşındaki uzman çavuş Ali Daniyar'ın Antalya'daki baba ocağına ateş düştü.
 • 18:22Ordu Hakkari'de Şehit Olan Uzman Çavuş'un Ailesi Gözyaşlarına BoğulduOrdu Hakkari'de Şehit Olan Uzman Çavuş'un Ailesi Gözyaşlarına BoğulduHakkari'de şehit olan Uzman Çavuş'un ailesi gözyaşlarına boğulduHakkari'de teröristlerce şehit edilen 24 yaşındaki Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün acı haberi, memleketi Ordu'nun Ünye İlçesi'nde yaşayan ailesine verildi.
 • 16:41Sandıklı Kaymakamı Arıcan'dan İncelemelerSandıklı Kaymakamı Faik Arıcan, ilçeye bağlı köylerdeki çalışmaları inceleyerek köy muhtarlarından çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 • 16:31Jandarma, Mısır Tarlasında Uyuşturucu Ele GeçirdiJandarma, Mısır Tarlasında Uyuşturucu Ele GeçirdiAdıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Adıyaman’da mısır tarlasına gizlenmiş çok sayıda kenevir bitkisi ve kubar esrar maddesi ele geçirdi.
 • 16:23Antalya'ya Şehit Ateşi DüştüAntalya'ya Şehit Ateşi DüştüHakkari’de PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen 27 yaşındaki Uzman Çavuş Ali Daniyar’ın Antalya’daki baba ocağına ateş düştü.
 • 16:01Belediye Başkanı Bahçeci'den Şehit İçin TaziyeBelediye Başkanı Bahçeci'den Şehit İçin TaziyeBelediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde PKK’lı hainlerin yola döşediği patlayıcıların infilak etmesi sonucu şehit düşen Boztepe İlçesi nüfusuna kayıtlı Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek’ için taziye mesajı yayınladı.
 • 15:54Konyalı Uzman Çavuş Hakkari'de Şehit OlduKonyalı Uzman Çavuş Hakkari'de Şehit OlduHakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristler tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 4 askerden biri olan Uzman Çavuş Ali Daniyar’ın, Konya’nın Halkapınar ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.
 • 15:18Hakkari'de Şehit Olan Uzman Çavuş'un Ailesi Gözyaşlarına BoğulduHakkari'de Şehit Olan Uzman Çavuş'un Ailesi Gözyaşlarına BoğulduHakkari'de teröristlerce şehit edilen 24 yaşındaki Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün acı haberi, memleketi Ordu'nun Ünye İlçesi'nde yaşayan ailesine verildi.
 • 15:15Kırşehirli Şehit Ağustos Ayında Düğününü YapacaktıKırşehirli Şehit Ağustos Ayında Düğününü YapacaktıHakkari Çukurca'da teröristler tarafından yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek'in (24) Kırşehir'deki baba ocağına acı haber ulaştı.
 • 15:13Şehit Uzman Çavuşun Antalya'daki Baba Ocağına Ateş DüştüŞehit Uzman Çavuşun Antalya'daki Baba Ocağına Ateş DüştüHakkari'de PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan 4 askerden 27 yaşındaki uzman çavuş Ali Daniyar'ın Antalya'daki baba ocağına ateş düştü.
 • 15:11Şehit Astsubay Mustafa Gevrek'in Baba EviŞehit Astsubay Mustafa Gevrek'in Baba EviGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit askerin evine acı haberin verilmesi Şehidin baba evine Türk Bayrağı asılması Şehidin yakınlarının ağlaması Hakkari'deki terör saldırısıTerör örgütü PKK mensuplarının yola döşediği el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen jandarma astsubay Mustafa Gevrek'in Kırşehir'deki baba evi, acı haberin ardından yasa büründü Ankara'ya tayini çıkan Gevrek'in gittiği son görevinde şehit olduğu belirtildiHakkari'de terör örgütü PKK mensuplarının yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen jandarma astsubay Mustafa Gevrek'in (24) Kırşehir'deki baba evine acı haber ulaştı.
 • 15:07Kırşehir Acı Haber Kırşehir'e UlaştıKırşehir Acı Haber Kırşehir'e UlaştıKırşehir acı haber Kırşehir'e ulaştıHAKKARİ 'deki 4 şehitten birinin Kırşehirli Mustafa Gevrek olduğu belirlendi.
 • 15:05Şehit Ateşi Ünye'ye DüştüŞehit Ateşi Ünye'ye DüştüHakkari’deki hain saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Kerim Örtücü’nün henüz 4 aylık uzman çavuş olduğu ve ilk görev yerinde şehit düştüğü bildirildi.
 • 14:24Kırşehir'de Şehit AcısıKırşehir'de Şehit AcısıHakkari'de çatışmada şehit düşen 24 yaşındaki Astsubay Mustafa Gevrek'in acı haberi, Kırşehir'deki ailesini yasa boğdu.
 • 13:48Hakkari'de Bazı Alanlar 'Özel Güvenlik Bölgesi' İlan EdildiHakkari'de Bazı Alanlar 'Özel Güvenlik Bölgesi' İlan EdildiValilik tarafından yapılan açıklamada, Hakkari'de 26 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında bazı alanlar 'özel güvenlik bölgesi' ilan edildi.
 • 13:26Hakkari Merkeze Bağlı İlçe Sınırlarında Özel Güvenlik Bölgeleri İlan EdildiHakkari Valiliği merkeze bağlı ilçe sınırlarındaki özel güvenlim bölgelerinin açıkladı.
 • 13:08Hakkari'de Çatışma: 4 Asker ŞehitHakkari'de Çatışma: 4 Asker ŞehitHakkari'de çatışma: 4 asker şehit (1)HAKKARİ, (DHA) - HAKKARİ'de PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 4 asker şehit oldu.
 • 12:45Şehidin Son Paylaşımı Bayrak ve Namus OlduŞehidin Son Paylaşımı Bayrak ve Namus OlduHakkari-Çukurca karayolunun emniyetini aldıkları sırada el yapımı patlayıcıların patlaması sonucu şehit olan 4 askerden biri olan Ordulu Uzman Çavuş Kerim Örtücü’nün sosyal medyadaki son paylaşımı adeta şehit olmaya hazır olduğunu gösterdi.