SON DAKİKA ÇUKURCA HABERLERİ

Son Dakika Çukurca Haberleri

18:58
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Kutlaması Suriye'nin Kobani kentinin kontrolünün tamamen YPG güçlerinin eline geçtiği haberleri üzerine Hakkari ve Çukurca ilçesinde kutlama yapıldı.
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Kutlaması
18:33
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Kutlaması Suriye'nin Kobani kentinin kontrolünün tamamen YPG güçlerinin eline geçtiği haberleri üzerine bugün de Hakkari ve Çukurca İlçesi'nde kutlama yapıldı.
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Kutlaması
11:12
Kaderleri Benzer Mücadeleleri Ortak Hakkari'de, farklı tarihlerde mayına basmaları sonucu gazi olan Astsubay Ertuğrul Sarıtaş ve Er Mehmet Özefe, Ampute Futbol 1. Ligi'nde yer alan Atılım Ortopedi Engelliler Spor Kulübü'nde 2 yıldır birlikte mücadele ediyor Sarıtaş: "Takıma katılmak başka engellilerin yanında olabilmem açısından güzel.
15:35
Çukurca'daki 'Kürtçe Eğitim Evine' Belediyeden Destek Hakkari'nin Belediye Başkanı Dilek Hatipoğlu, Çukurca ilçesinin bir köyünde açılan Kürtçe eğitim evine kitap ve kırtasiye yardımında bulundu.
Çukurca'daki 'Kürtçe Eğitim Evine' Belediyeden Destek
12:37
Çukurca'da Karne Heyecanı Çukurca ilçesinde okulların yarıyıl tatiline girmesinden dolayı, öğrenciler karne almanın heyecanını yaşadı.
11:58
Çukurca'daki 'Kürtçe Eğitim Evine' Belediyeden Destek Hakkari Belediye Başkanı Dilek Hatipoğlu, Çukurca ilçesinin bir köyünde açılan Kürtçe eğitim evine kitap ve kırtasiye yardımında bulundu.
Çukurca'daki 'Kürtçe Eğitim Evine' Belediyeden Destek
10:25
Çukurca'da 2 Terörist Teslim Oldu Hakkari'nin Çukurca ilçesinde terör örgütünden kaçan 2 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu.
10:22
Çukurca'da 2 PKK'lı Teslim Oldu Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde 2 PKK'lı güvenlik güçlerine silahsız ve techizatsız olarak teslim oldu.
Çukurca'da 2 PKK'lı Teslim Oldu
19:14
Hakkari Çukurca'da Cizre Olayları Protesto Edildi Çukurca'da Cizre olayları protesto edildi ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde meydana gelen ve son 20 günde 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan olaylar, Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde düzenlenen yürüyüşle protesto edildi.
Hakkari Çukurca'da Cizre Olayları Protesto Edildi
18:42
Silopi'de Kütüphanelere Kitap Bağışı Şırnak Silopi'de görev yapan bir öğretmen sosyal medya üzerinden başlatılan kampanyada topladığı bin 100 kitabı, ilçedeki kütüphanelere bağışladı.
Silopi'de Kütüphanelere Kitap Bağışı
16:46
Çukurca'da Cizre Olayları Protesto Edildi Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde meydana gelen ve son 20 günde 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan olaylar, Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde düzenlenen yürüyüşle protesto edildi.
Çukurca'da Cizre Olayları Protesto Edildi
20:45
Çukurca'da Polisler Minikleri Ağırladı Çukurca Emniyet Müdürü Bitirik'e ziyaret Çukurca ilçesinde anaokulu öğrencileri, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Çukurca'da Polisler Minikleri Ağırladı
11:30
Çukurca Kaymakamı Koç Kitap Dağıttı Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde Kaymakamı Ünal Koç, Sosyal Destek Programı (SODES) bünyesinde açılan lise ve üniversiteye hazırlık kurslarını ziyaret ederek 42 öğrenciye ücretsiz kitap dağıttı.
Çukurca Kaymakamı Koç Kitap Dağıttı
11:15
Çukurca Kaymakamı Koç, Üniversiteye Kazırlık Kitapları Dağıttı Çukurca Kaymakamı Ünal Koç, Şehit Jandarma Üsteğmen Adnan Bahat Lisesi son sınıf öğrencilerine, üniversiteye hazırlık kitapları dağıttı.
09:29
PKK, Kürt İş Kadınını 'Hain' İlan Etti Kürt kökenli olduğu ve "kalekol" inşa ettiği için terör örgütü tarafından "hain" ilan edilen Mühendis Deniz Tural, "Her şeye rağmen pes etmedim." dedi.
PKK, Kürt İş Kadınını 'Hain' İlan Etti
17:10
Hakkari'de Keklikler İçin Doğaya Yem Bırakıldı Hakkari'de etkili olan kar yağışı ve hava sıcaklığında yaşanan düşüş nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken keklikler için doğaya yem bırakıldı.
12:37
Hakkari'de Halaylı Kayak Evi Açılışı Hakkari Valiliğinin hazırladığı proje kapsamında yapılan 3 katlı kayak evi, Hakkari Valisi Yakup Canbolat ve komutanların katıldığı törenle hizmete açıldı.
Hakkari'de Halaylı Kayak Evi Açılışı
11:22
Hakkari'de Halaylı Kayak Evi Açılışı Hakkari Valiliği'nin hazırladığı proje kapsamında yapılan 3 katlı kayak evi, Hakkari Valisi Yakup Canbolat ve komutanların katıldığı törenle hizmete açıldı.
Hakkari'de Halaylı Kayak Evi Açılışı
15:39
Çukurca'da Buz Sarkıtları Tehlike Saçıyor Çukurca'da buz sarkıtları tehlike saçıyor Çukurca'da kar yağışı sonrası etkili olan soğuk hava ve don nedeniyle binaların çatılarında uzun sarkıtlar oluştu.
Çukurca'da Buz Sarkıtları Tehlike Saçıyor
13:02
Çukurca'da Buz Sarkıtları Tehlike Saçıyor Çukurca'da kar yağışı sonrası etkili olan soğuk hava ve don nedeniyle binaların çatılarında uzun sarkıtlar oluştu.
18:04
Hakkari Van ve Çukurca'da da Protesto "Paris'te öldürülen 3 kadın için Hakkari'de yürüyüş yapıldı" haberine ek Van ve Çukurca'da da protesto Kürt kadın siyasetçiler Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Söylemez'in Paris'te öldürülmelerinin ölüm yıl dönümü nedeniyle Van'da da DÖKH üyeleri tarafından yürüyüş düzenlendi.
Hakkari Van ve Çukurca'da da Protesto
16:43
Paris'te Öldürülen 3 Kadın İçin Hakkari'de Yürüyüş Yapıldı Kürt kadın siyasetçiler Sakine Cansız,Fidan Doğan ve Leyla Söylemez'in Paris'te öldürülmelerinin ölüm yıl dönümü nedeniyle Van'da yürüyüş düzenlendi.
Paris'te Öldürülen 3 Kadın İçin Hakkari'de Yürüyüş Yapıldı
13:08
Van Hakkari ve Bitlis'te 527 Köy ve Mezranın Yolu Kapalı Van, Hakkari ve Bitlis'te dün öğlen saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı yaşamı felç etti.
Van Hakkari ve Bitlis'te 527 Köy ve Mezranın Yolu Kapalı
12:16
Van, Hakkari ve Bitlis'te 527 Köy ve Mezranın Yolu Kapalı Van, Hakkari ve Bitlis'te dün öğlen saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı yaşamı felç etti.
Van, Hakkari ve Bitlis'te 527 Köy ve Mezranın Yolu Kapalı
22:33
Doğu Kara Gömüldü, Hakkari'de Okullar Tatil (4) Hakkari'de eğitime bir gün ara verildi Kar yağışının etkili olduğu Hakkari merkez ve bağlı köylerde okullar bir gün daha tatil edildi.
Doğu Kara Gömüldü, Hakkari'de Okullar Tatil (4)
18:53
Hakkari İl Genel Meclisi Üyeleri, Derecik Sınır Kapısı'nda Hakkari İl Genel Meclisi üyeleri, Derecik Sınır Kapısı'nda Hakkari İl Genel Meclisi Başkanı Lokman Özdemir ve beraberindeki meclis üyeleri, Kuzey Irak'a açılacak olan Şemdinli ilçesine bağlı Derecik Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulundu.
Hakkari İl Genel Meclisi Üyeleri, Derecik Sınır Kapısı'nda
16:27
Çukurca'da 1 PKK'lı Teslim Oldu Hakkari'nin Çukurca ilçesi'nde 1 PKK'lı silahsız ve techizatsız olarak güvenlik güçlerine teslim oldu.
13:20
Hakkari İl Genel Meclisi Üyeleri, Derecik Sınır Kapısı'nda Hakkari İl Genel Meclisi Başkanı Lokman Özdemir ve beraberindeki meclis üyeleri, Kuzey Irak'a açılacak olan Şemdinli ilçesine bağlı Derecik Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulundu.
18:55
Hakkari Valisi, Üzümlü Sınır Kapısında İnceleme Yaptı Hakkari Valisi Yakup Canpolat, Çukurca ilçesinde yapım çalışmaları devam eden Üzümlü Sınır Kapısında incelemelerde bulundu.
Hakkari Valisi, Üzümlü Sınır Kapısında İnceleme Yaptı
18:41
Vali Canbolat, Üzümlü Sınır Kapısını İnceledi Vali Canbolat, Üzümlü Sınır Kapısını inceledi Vali Yakup Canbolat, Çukurca ilçesinde açılması için hazırlık yapılan Üzümlü Sınır Kapısı'nı inceledi.
Vali Canbolat, Üzümlü Sınır Kapısını İnceledi
16:50
Hakkari'de Bir Terörist Teslim Oldu Çukurca ilçesinde terör örgütünden kaçan bir terörist, güvenlik güçlerine teslim oldu.
16:28
Vali Canbolat, Üzümlü Sınır Kapısını İnceledi Vali Yakup Canbolat, Çukurca ilçesinde açılması için hazırlık yapılan Üzümlü Sınır Kapısı'nı inceledi.
16:10
Hakkari Valisi, Üzümlü Sınır Kapısı'nda İnceleme Yaptı Hakkari Valisi Yakup Canpolat, Çukurca İlçesi'nde yapım çalışmaları devam eden Üzümlü Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulundu.
Hakkari Valisi, Üzümlü Sınır Kapısı'nda İnceleme Yaptı
19:18
2 Terörist Teslim Oldu 1 Terörist Silahıyla Yakalandı Çukurca ve Cizre'de 2 terör örgütü mensubu teslim oldu Suruç'ta bir terörist sınırı geçmek isterken silahıyla yakalandı.
13:40
Bölücü Örgüt Mensubu 2 Terörist Teslim Oldu, 1 Terörist Yakalandı Genelkurmay Başkanlığı, bölücü terör örgütü mensubu 2 teröristin teslim olduğunu 1 teröristin ise yakalandığını açıkladı.
10:23
Çukurca'da 1 PKK'lı Teslim Oldu Hakkari'nin Çukurca ilçesi'nde 1 PKK'lı silahsız ve teçhizatsız olarak güvenlik güçlerine teslim oldu.
18:04
Bursa 'Ölüm Tacirleri' Yakalandı Bursa'da önceki gün uyuşturucu hap kullandıktan sonra fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 16 yaşındaki Can Aybek'e uyuşturucu sattığı öne sürülen biri kadın 2 kişi gözaltına alındı.
Bursa 'Ölüm Tacirleri' Yakalandı
17:38
Çukurca'da Uçak Hareketliliği Hakkari'nin Irak sınırındaki Çukurca İlçesi'nde akşam saatlerinde yoğun bir uçak hareketliliği görüldü.
17:23
Ölüm Tacirleri' Yakalandı Bursa'da önceki gün uyuşturucu hap kullandıktan sonra fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 16 yaşındaki Can Aybek'e uyuşturucu sattığı öne sürülen biri kadın 2 kişi gözaltına alındı.
Ölüm Tacirleri' Yakalandı
09:52
Çukurca'da 1 PKK'lı Teslim Oldu Hakkari'nin Çukurca ilçesi'nde kırsal alandan kaçan bir PKK'lı silahsız ve techizatsız olarak güvenlik güçlerine teslim oldu.
Çukurca'da 1 PKK'lı Teslim Oldu
23:38
Hakkari'de Bir Terörist Teslim Oldu Çukurca ilçesinde terör örgütünden kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim oldu.
Hakkari'de Bir Terörist Teslim Oldu
20:52
İp Genel Başkanı Perinçek İP Genel Başkanı Perinçek: - "Silopi'den, Cizre'den, Van'dan, Ahlat'tan, Çukurca'dan, Uludere'den, Urfa'dan, Diyarbakır'dan, Bismil'den her gün telefonlar alıyorum.
İp Genel Başkanı Perinçek
18:40
İp Genel Başkanı Perinçek Açıklaması "Silopi'den, Cizre'den, Van'dan, Ahlat'tan, Çukurca'dan, Uludere'den, Urfa'dan, Diyarbakır'dan, Bismil'den her gün telefonlar alıyorum.
16:28
Çukurca'da 'Doktor Yok' Protestosu Hakkari'nin Irak sınırında bulunan Çukurca İlçesi'nde 'Doktor yok' protestosu düzenlendi.
Çukurca'da 'Doktor Yok' Protestosu
17:43
Çukurca'da Uçak Hareketliliği Hakkari'nin ırak sınırındaki Çukurca İlçesi'nde akşam saatlerinde yoğun bir uçak hareketliliği görüldü.
15:15
Hakkari'de İş Geliştirme Merkezi Kuruluyor Hakkari İl Genel Meclis Başkanı Lokman Özdemir, Hakkari merkez ve ilçelerinde işsizlik sorununun gittikçe arttığını, ekonomiyi canlandırmak ve işsizlik sorunlarına çözüm bulmak amacıyla İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) kurulacağını söyledi.
14:49
Hakkari'de İş Geliştirme Merkezi Kuruluyor Hakkari İl Genel Meclis Başkanı Özdemir, Hakkari'de ekonomiyi canlandırmak ve işsizlik sorunlarına çözüm bulmak amacıyla İş Geliştirme Merkezi kurulacağını söyledi.
Hakkari'de İş Geliştirme Merkezi Kuruluyor
16:10
Hakkari'de Hayatını Kaybeden Asker Toprağa Verildi Hakkari’nin Çukurca ilçesinde, nöbette bilinmeyen bir sebepten dolayı intihar ettiği iddia edilen 20 yaşındaki Aykut K., memleketi Zonguldak’ta son yolculuğuna uğurlandı.
Hakkari'de Hayatını Kaybeden Asker Toprağa Verildi
15:53
İntihar Eden Asker Zonguldak'ta Toprağa Verildi Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde vatani görevini yaptığı birliğinde nöbet sırasında kendi silahı ile yaşamına son veren er 22 yaşındaki Aykut Kaya, memleketi Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi Akçahatipler Köyü'nde toprağa verildi.
İntihar Eden Asker Zonguldak'ta Toprağa Verildi
21:08
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "3. havalimanı için öngörülen yatırım tutarı 10 milyar Avro civarında.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 03:24:46. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇUKURCA HABERLERİ
[Hata Bildir]