SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 16 Ocak 2017 16:57AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Elitaş AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti'nin erken seçim gibi bir düşüncesi olmadığını belirterek, "İstikrarı sürekli olarak savunan bir partinin, seçimi, 'haydi şimdi yapayım' demesi uygun düşmez.
 • 15 Ocak 2017 12:13Karne Hediyesi; Sinema ve TiyatroKarne Hediyesi; Sinema ve TiyatroYıl boyunca gerçekleştirdiği etkinliklerle çocukları kültür ve sanatla buluşturan Karşıyaka Belediyesi, yarıyıl tatili için de dopdolu bir program hazırladı.
 • 14 Ocak 2017 17:57KasetKaset" SoruşturmasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın avukatı Muzaffer Yılmaz, Baykal'a ait olduğu ileri sürülen görüntülerle ilgili, kasetin montaj olduğunun bilinmesine rağmen asılsız haberler yapılmasının anlaşılır bir durum olmadığını belirtti.
 • 14 Ocak 2017 08:18Baykal'a Kaset Komplosu Çözülüyor! FETÖ'cü Polisler Adım Adım Takip EtmişBaykal'a Kaset Komplosu Çözülüyor! FETÖ'cü Polisler Adım Adım Takip EtmişFETÖ'nün, CHP'li Deniz Baykal ve MHP'li vekillere kurduğu kaset kumpasında ayrıntılar ortaya çıktı. FETÖ hedef aldığı siyasetçileri adım adım izlemiş.
 • 13 Ocak 2017 18:30TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu, anayasa değişiklik teklifi görüşmeleri öncesinde CHP ile MHP'nin karşılıklı tartışmasına sahne oldu.
 • 13 Ocak 2017 17:08AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk AçıklamasıAK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, “CHP’nin Genel Başkan değişimi bir 15 Temmuz operasyonudur.
 • 13 Ocak 2017 16:22AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk AçıklamasıAK Parti İstanbul Milletvekili Külünk AçıklamasıAK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "Deniz Baykal operasyonu ve MHP'deki Sayın Bahçeli'ye yönelik parti içi operasyon, 15 Temmuz'un altlık operasyonudur.
 • 13 Ocak 2017 15:44MHP'li Akçay,parlamento Yenilenmeli Çağrısı: CHP'deki Dengeleri Alt Üst Etmeye YettiMHP'li Akçay,parlamento Yenilenmeli Çağrısı: CHP'deki Dengeleri Alt Üst Etmeye YettiMİLLİYETÇİ Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Devlet Bahçeli'nin "teklif Meclis'ten geçmezse parlamento yenilenmeli" çağrısının CHP'de dengeleri alt üst ettiğini öne sürdü.
 • 13 Ocak 2017 15:43Dha Ankara- MHP'li Akçay,parlamento Yenilenmeli Çağrısı: CHP'deki Dengeleri Alt Üst Etmeye YettiDha Ankara- MHP'li Akçay,parlamento Yenilenmeli Çağrısı: CHP'deki Dengeleri Alt Üst Etmeye YettiMilliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Devlet Bahçeli'nin "teklif Meclis'ten geçmezse parlamento yenilenmeli" çağrısının CHP'de dengeleri alt üst ettiğini öne sürdü.
 • 13 Ocak 2017 01:17CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi Antalya milletvekili Deniz Baykal, “Erken seçim konusuyla ilgili olarak söylemek istediğim şudur: Eğer bu bir tehdit ise yakışıksızdır, eğer bu bir tespit ise zamansızdır;
 • 13 Ocak 2017 00:25Anayasa Değişiklik Teklifi Genel KuruldaAnayasa Değişiklik Teklifi Genel KuruldaCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişiklik teklifinin "Türkiye'nin asırlık medeniyet tercihini değiştirmeye yönelik" olduğunu ileri sürdü.
 • 10 Ocak 2017 15:05Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Sayın Deniz Baykal Tarihe Geçecek Bir Konuşma Yaptı"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulundaki anayasa değişikliği teklifi görüşmelerine ilişkin, "CHP Grubu adına önceki genel başkanımız Sayın Deniz Baykal tarihe geçecek bir konuşma yaptı.
 • 09 Ocak 2017 22:10Baykal: Baykal: "Şimdi Hepimiz Büyük Bir Sorumlulukla Karşı Karşıyayız"CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişiklik teklifine ilişkin, "Biz Dolmabahçe Sarayından egemenliği Ankara'ya Meclise getirdik, şimdi siz Ankara'da Meclisteki egemenliği götürüp Beştepe'deki saraya emanet ediyorsunuz. Biz kapı kulları değiliz.
 • 09 Ocak 2017 21:53Baykal: Baykal: "Yüzde 50, Yüzde 100'ü Feshediyor"CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişiklik teklifine ilişkin, "Biz Dolmabahçe Sarayından egemenliği Ankara'ya Meclise getirdik, şimdi siz Ankara'da Meclisteki egemenliği götürüp Beştepe'deki saraya emanet ediyorsunuz. Biz kapı kulları değiliz.
 • 09 Ocak 2017 21:25Baykal: Baykal: "Ohal Rejimi Içinde Yapılacak Bir Anayasa Değişikliği Demokrasi Ahlakıyla Bağdaştırılamaz"CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişiklik teklifinin alelacele, telaşla hazırlanmış, hukuki ve siyasal olgunlaşmaktan uzak bir sipariş proje olduğunu belirterek, "Milletin egemenliği ve Meclisin üstünlüğü anlayışını temel alan bir asırlık siyasi geleneğimizi tahrip edecek,...
 • 09 Ocak 2017 21:15Anayasa Değişiklik Teklifi Genel KuruldaAnayasa Değişiklik Teklifi Genel KuruldaCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişiklik teklifine ilişkin, "Biz Dolmabahçe Sarayı'ndan egemenliği Ankara'ya Meclise getirdik, şimdi siz Ankara'da Meclisteki egemenliği götürüp Beştepe'deki saraya emanet ediyorsunuz. Biz kapı kulları değiliz.
 • 09 Ocak 2017 20:59Baykal: Baykal: "Bu Tasarıdan Türk Halkının Haberi Yok"CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişiklik teklifinin alelacele, telaşla hazırlanmış, hukuki ve siyasal olgunlaşmaktan uzak bir sipariş proje olduğunu belirterek, "Milletin egemenliği ve Meclisin üstünlüğü anlayışını temel alan bir asırlık siyasi geleneğimizi tahrip edecek,...
 • 09 Ocak 2017 20:40Anayasa Değişiklik Teklifi Genel KuruldaAnayasa Değişiklik Teklifi Genel KuruldaCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişiklik teklifinin alelacele, telaşla hazırlanmış, hukuki ve siyasal olgunlaşmaktan uzak bir sipariş proje olduğunu belirterek, "Milletin egemenliği ve Meclisin üstünlüğü anlayışını temel alan bir asırlık siyasi geleneğimizi tahrip edecek,...
 • 09 Ocak 2017 20:06Deniz Baykal: Tasarı Meclis'te Reddedilirse Türkiye'nin Ufkunun Açılacağına İnanıyorumDeniz Baykal: Tasarı Meclis'te Reddedilirse Türkiye'nin Ufkunun Açılacağına İnanıyorumCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal anayasa değişikliğine ilişkin "Bu proje muhalefete değil AKP iktidarına karşıdır.
 • 09 Ocak 2017 19:51Deniz Baykal'dan Yeni Anayasaya Eleştiri: Halkın Haberi YokDeniz Baykal'dan Yeni Anayasaya Eleştiri: Halkın Haberi YokCHP adına anayasa değişiklik paketine dair eleştirilerini dile getiren Baykal, paketteki değişiklik maddeleri hakkında halkın yeterli bilgi sahibi olmadığını söyledi.
 • 09 Ocak 2017 19:45Anayasa Değişiklik Teklifi GörüşmeleriAnayasa Değişiklik Teklifi GörüşmeleriANKARA (İHA) – CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Anayasamızın, devletimizin en temel dayanaklarıyla oynayan böyle bir tasarıdan milletin haberi olmadan alelacele, komisyonlarda, Genel Kurulda bu tasarıyı görüşme durumunda kalıyoruz.
 • 09 Ocak 2017 13:53CHP TBMM Grup ToplantısıCHP TBMM Grup ToplantısıCHP TBMM Grubu, anayasa değişikliği teklifinin Meclis Genel Kurulundaki görüşmeleri öncesinde basına kapalı toplandı.
 • 25 Aralık 2016 08:51Daha Fazla İmam Hatip Lisesi Açacağız (3)DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, herkesin ihtiyacına göre okullar açılmasından rahatsız olmamak gerektiğini belirterek, "Denizcilik lisesi yoktu, spor lisesi yoktu şimdi var. Eskiden ilçelere fen liseleri kurulamıyordu, şimdi Manavgat'ta ve Alanya'da fen liseleri var.
 • 24 Aralık 2016 19:37Çavuşoğlu'ndan İmam Hatip Açıklaması: Daha Fazla AçacağızÇavuşoğlu'ndan İmam Hatip Açıklaması: Daha Fazla AçacağızDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, herkesin ihtiyacına göre okullar açılmasından rahatsız olmamak gerektiğini belirterek, "Daha fazla imam hatip ortaokulu, daha fazla imam hatip lisesi de açacağız" dedi.
 • 24 Aralık 2016 19:32Antalya Çavuşoğlu: Daha Fazla Imam Hatip Lisesi AçacağızAntalya Çavuşoğlu: Daha Fazla Imam Hatip Lisesi AçacağızÇavuşoğlu: Daha fazla imam hatip lisesi açacağızDIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, herkesin ihtiyacına göre okullar açılmasından rahatsız olmamak gerektiğini belirterek, "Denizcilik lisesi yoktu, spor lisesi yoktu şimdi var.