05:5900
SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri


DENİZ BAYKAL

Türk avukat ve siyasetçi. Kafkasya göçmeni Hüseyin Hilmi Bey ile Mısır göçmeni (aslen Giritli olduğu iddia edilir) Feride Hanım'ın oğludur. 1952 yılında Antalya Atatürk Ortaokulundan, 1955 yılında Antalya Lisesi'nden mezun oldu. 1959 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Ankara... Devamı

  "Sağlık Olsun"

  Emine Ülker Tarhan'ın partisinden istifası üzerine ilk kez konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sağlık olsun arkadaşlar." dedi. (Dün 18:12)

   

  'Sağlık Olsun Daha İstifa Metnini Okumadım'

  "Sağlık Olsun Daha İstifa Metnini Okumadım"

  Kemal Kılıçdaroğlu, Emine Ülker Tarhan'ın partisinden istifa etmesi ile ilgili yöneltilen sorulara, "Sağlık olsun daha istifa metnini okumadım." şeklinde yanıt verdi. (Dün 17:56)

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  "(CHP Ankara Milletvekili Tarhan'ın istifası) Sağlık olsun. Daha istifa metnini okumadım" (Dün 17:46)

   

  Manavgat'taki Şiddetli Yağışın Ardından

  Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Baykal, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i makamında ziyaret etti. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Deniz Baykal: Manavgat'taki Sel Felaketini Meclise Taşıyacağız

  Deniz Baykal: Manavgat'taki Sel Felaketini Meclise Taşıyacağız

  Antalya Milletvekili Deniz Baykal, sağanak yağışa bağlı Antalya'nın Manavgat ilçesinde meydana gelen sel felaketini Meclis gündemine taşıyacaklarını söyledi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Aa Muhabirinin Koleksiyonu Sergilenecek

  Anadolu Ajansı muhabiri Hüseyin Kanber'in 15 yıl boyunca müzayadelere katılarak topladığı ve aralarında Osmanlı'nın ilk şirketine ait hisse senedi ile Necmettin Erbakan, Deniz Baykal ve Turgut Özal imzalı hisse senetleri ile tahvillerin bulunduğu 120 orijinal belge, açılacak sergide meraklıları ile buluşacak Sultan 2. Abdülhamit'in çocukları ve torunları tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan bir şirkete ait hisse senedi de ilk kez bu sergide kamoyuyla paylaşılacak. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Oktay Vural: Kasetler, MHP'ye Yönelik Siyasi Bir Operasyondu

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 2011 seçimleri öncesinde kamuoyuna bazı MHP’lilere ait görüntülerin olduğu kasetlerin yansımasının siyasi bir operasyon olduğunu söyledi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Deniz Baykal Antalya'da Genel Başkan Gibi Karşılandı

  Deniz Baykal Antalya'da Genel Başkan Gibi Karşılandı

  CHP eski genel başkanı Deniz Baykal, memleketi Antalya'da 2.5 yıldır ayak basmadığı İl Başkanlığı'nda genel başkan gibi karşılandı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Baykal: "Ortadoğu Sorunu Bombayla Değil, Siyasetle Çözülür"

  Eski CHP Genel Başkanı Baykal: - "Ne yazık ki 2,5 yıldır çok sevdiğim partimin Antalya'daki il örgütünü ziyaret etme olanağını kaybetmiş durumdaydım. Bu doğrultuda bugüne kadar hiçbir açıklama yapmadım, kimseyi suçlamadım. Ne yazık ki bir gerçek olarak bu ortaya çıkmıştı, ben onun gereğini yapmakla yetindim. Buraya başı dik, onurlu şekilde geleceğim anı sabırla bekledim"- "Ortadoğu'nun sorunu bombayla değil, siyasetle çözülür, bombalayarak değil, siyaset yaparak çözülür"ANTALYA (AA) - Eski (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Baykal, 2.5 Yıl Sonra Partisinin Antalya İl Örgütünde

  Baykal, 2.5 Yıl Sonra Partisinin Antalya İl Örgütünde

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 2,5 yıl aradan sonra ilk kez partisini ziyaret etti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Eski CHP Genel Başkanı Baykal Açıklaması

  Eski CHP Genel Başkanı Baykal Açıklaması

  "Ne yazık ki 2,5 yıldır çok sevdiğim partimin Antalya'daki il örgütünü ziyaret etme olanağını kaybetmiş durumdaydım. Bu doğrultuda bugüne kadar hiçbir açıklama yapmadım, kimseyi suçlamadım. Ne yazık ki bir gerçek olarak bu ortaya çıkmıştı, ben onun gereğini yapmakla yetindim. Buraya başı dik, onurlu. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  CHP Antalya'da Yeni İl Başkanı Cavit Arı Oldu

  Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Antalya Olağanüstü İl Kongresi sonrası, il başkanlığına Cavit Arı seçildi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Antalya'da CHP Kongresi Olaylı Başladı

  Antalya'da CHP Kongresi Olaylı Başladı

  Antalya'da CHP'nin olağanüstü ilk kongresi, olaylı başladı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  CHP İl Kongresi Olaylı Başladı

  CHP İl Kongresi Olaylı Başladı

  CHP’in Antalya Olağanüstü İl Kongresi olaylı başladı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  CHP İl Kongresi Olaylı Başladı

  CHP İl Kongresi Olaylı Başladı

  CHP'in Antalya Olağanüstü İl Kongresi olaylı başladı.Yaşanan arbedenin ardından salonda güvenliği polis sağladı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  RTÜK Hiçbir Dönemde Bu Kadar Politize Olmamıştı"

  RTÜK üyesi Esat Çıplak, RTÜK’ün iktidara göre şekil değiştirerek taraflı davranmasının ve sürekli cezalarla gündeme gelmesinin büyük bir yanlış olduğuna dikkat çekti. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 05:59:26. #1.11#