SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 25 Ekim 2016 17:18CHP Grup Toplantısı - DetaylarCHP Grup Toplantısı - DetaylarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Deniz Baykal'ın gelişi, selamlaşması Detaylar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelişi, selamlaşması Kılıçdaroğlu'nun gazeteyi incelemesi Kılıçdaroğlu'nun kürsüye çıkması Detaylar TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM grup toplantısında konuştu.
 • 22 Ekim 2016 18:34CHP Antalya Milletvekili Deniz BaykalCHP Antalya Milletvekili Deniz BaykalCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, her ülkede zaman zaman sıkıntılar, gerginlikler, çatışmalar, kutuplaşmalar olabileceğini belirterek, "Ama bizim bu son dönemde tanık olduğumuz olaylar, ne Türkiye tarihinde tanık olduğumuz, ne de herhangi bir demokratik rejimde doğal karşılanabilecek türden olaylar değil. Türkiye'de siyaset şirazesinden çıkmış konumdadır.
 • 22 Ekim 2016 17:02Deniz Baykal'dan 'Başkanlık Sistemi' AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Yaşadığımız sorunların temelinde, parlamenter rejimin bile keyfi ve şahsi karar alma anlayışına teslim edilmiş olması yatıyor.
 • 22 Ekim 2016 15:41CHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, her ülkede zaman zaman sıkıntılar, gerginlikler, çatışmalar, kutuplaşmalar olabileceğini belirterek, "Ama bizim bu son dönemde tanık olduğumuz olaylar, ne Türkiye tarihinde tanık olduğumuz, ne de herhangi bir demokratik rejimde doğal karşılanabilecek türden olaylar değil. Türkiye'de siyaset şirazesinden çıkmış konumdadır.
 • 22 Ekim 2016 12:32Baykal: Başkanlık Rejiminde, Keyfi ve Şahsi Karar Alma Daha da CesaretlendirilecekCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili, "Türkiye'de karar alma süreci bir şahsın gelgitlerine, idrak kısıtlamalarına, anlayış çerçevesine teslim ediliyor olduğu için Türkiye bugün parlamenter rejimi işletemiyor.
 • 22 Ekim 2016 12:31Manavgat Baykal Keyfi ve Şahsi Karar Alma Daha da CesaretlendirilecekManavgat Baykal Keyfi ve Şahsi Karar Alma Daha da CesaretlendirilecekBaykal Keyfi ve şahsi karar alma daha da cesaretlendirilecekCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili, "Türkiye'de karar alma süreci bir şahsın gelgitlerine, idrak kısıtlamalarına, anlayış çerçevesine teslim ediliyor olduğu için Türkiye bugün parlamenter rejimi işletemiyor.
 • 22 Ekim 2016 11:42Baykal: Başkanlık Rejiminde, Keyfi ve Şahsi Karar Alma Daha da CesaretlendirilecekBaykal: Başkanlık Rejiminde, Keyfi ve Şahsi Karar Alma Daha da CesaretlendirilecekCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili, "Türkiye'de karar alma süreci bir şahsın gelgitlerine, idrak kısıtlamalarına, anlayış çerçevesine teslim ediliyor olduğu için Türkiye bugün parlamenter rejimi işletemiyor.
 • 21 Ekim 2016 15:17Baykal'dan 'Başkanlık' Açıklaması: Chp, Başkanlık Projesine Sonuna Kadar ve Tüm Gücüyle...Baykal'dan 'Başkanlık' Açıklaması: Chp, Başkanlık Projesine Sonuna Kadar ve Tüm Gücüyle...CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili "CHP, bu başkanlık projesine sonuna kadar ve tüm gücüyle direnmelidir ve direnecektir.
 • 21 Ekim 2016 14:29Baykal'dan Süpriz Başkanlık Çıkışını Düzeltti, Mitterand'ı HatırlattıBaykal'dan Süpriz Başkanlık Çıkışını Düzeltti, Mitterand'ı HatırlattıBaykal, başkanlık sistemine ilişkin sözleriyle ilgili, "Ben, başkanlık bize rağmen gelirse CHP'nin ne yapabileceği sorusuna yanıt verdim. Elbette CHP, tüm gücüyle direnmelidir" dedi.
 • 21 Ekim 2016 14:20CHP İstanbul Milletvekili Bekaroğlu AçıklamasıCHP İstanbul Milletvekili Bekaroğlu AçıklamasıCHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Korkarız ki Lozan'ı geçeceğiz diye çıkılan yolda 1914, 1918 ve 1920 şartları söz konusu olabilir.
 • 21 Ekim 2016 09:40Deniz Baykal: Başkanlık DeğerlendirilmeliDeniz Baykal: Başkanlık DeğerlendirilmeliCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, başkanlık sistemine destek vererek "Başkanlık değerlendirilmeli." ifadelerini kullandı.
 • 20 Ekim 2016 20:11Fetö Darbe Girişimini Araştırma KomisyonuFetö Darbe Girişimini Araştırma KomisyonuGazeteci Fehmi Koru, "ABD'nin Fetullah Gülen'i neden iade etmediğini doğrusu anlamakta güçlük çekiyorum.
 • 06 Ekim 2016 18:51Faruk Bayındır'ın Eşi GözaltındaFaruk Bayındır'ın Eşi GözaltındaDeniz Baykal ve MHP kasetleri komplosu ile gazeteci Haydar Meriç cinayetinde adı geçen İbrahim Faruk Bayındır'ın eşi Betül Özbey Bayındır FETÖ soruşturmasından gözaltına alındı.
 • 01 Ekim 2016 15:45Son Dakika! Erdoğan, Konuşmaya Başlayınca Bazı İsimler Salonu Terk EttiSon Dakika! Erdoğan, Konuşmaya Başlayınca Bazı İsimler Salonu Terk EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Kurul'da açılış konuşmasını yaparken aralarında Deniz Baykal'ın da olduğu bazı vekiller salonu terk etti.
 • 24 Eylül 2016 17:18Eski CHP Genel Başkanı BaykalEski CHP Genel Başkanı BaykalEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Son krizden dolayı 'Malum cemaatle alakalı olanları yakalayalım, bunları etkisiz hale getirelim, tasfiye edelim, devletin kritik noktalarından uzaklaştıralım' humması içinde Türkiye, bir sürü iş yapıyor.
 • 24 Eylül 2016 17:15Baykal: Türkiye'yi Buraya Getiren Eğitim Konusunda Ki ZafiyetBaykal: Türkiye'yi Buraya Getiren Eğitim Konusunda Ki ZafiyetCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Eğitimi, 5- 6 yaşındaki çocukları merdiven altı cemaatleşmelere emanet ederek çözemeyiz.
 • 24 Eylül 2016 16:34Kocaeli - Deniz Baykal: Türkiye'yi Buraya Getiren Eğitim Konusundaki ZafiyettirKocaeli - Deniz Baykal: Türkiye'yi Buraya Getiren Eğitim Konusundaki ZafiyettirDeniz Baykal: Türkiye'yi buraya getiren eğitim konusundaki zafiyettirCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye'nin eğitim bakımından geri bir ülke olduğunu belirterek, "Eğitimi, 5 - 6 yaşındaki çocukları merdivenaltı cemaatleşmelere emanet ederek çözemeyiz.
 • 24 Eylül 2016 16:01Deniz Baykal'dan Fetö Açıklaması AçıklamasıDeniz Baykal'dan Fetö Açıklaması AçıklamasıDarbe girişimi sonrasında FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik olarak başlatılan soruşturmalara değinen CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, bu işin, ‘O FETÖ’cü, bu FETÖ’cü’ ihbarları ile çözülecek gibi olmadığını söyledi.
 • 24 Eylül 2016 15:46Deniz Baykal'dan Fetö Açıklaması AçıklamasıDeniz Baykal'dan Fetö Açıklaması AçıklamasıDarbe girişimi sonrasında FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik olarak başlatılan soruşturmalara değinen CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, bu işin, ‘O FETÖ’cü, bu FETÖ’cü’ ihbarları ile çözülecek gibi olmadığını söyledi.
 • 24 Eylül 2016 15:27Eski CHP Genel Başkanı Baykal AçıklamasıEski CHP Genel Başkanı Baykal AçıklamasıEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Son krizden dolayı 'Malum cemaatle alakalı olanları yakalayalım, bunları etkisiz hale getirelim, tasfiye edelim, devletin kritik noktalarından uzaklaştıralım' humması içinde Türkiye, bir sürü iş yapıyor.
 • 22 Eylül 2016 23:00CHP Milletvekili Kara'nın Annesi Hatipler'de Toprağa VerildiCHP Milletvekili Kara'nın Annesi Hatipler'de Toprağa VerildiKalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara’nın annesi Ünzile Kara, Antalya’da toprağa verildi.
 • 13 Eylül 2016 13:00CHP'li Budak: Darbe Girişiminin Ardından Gelen de Darbe GirişimiCHP'li Budak: Darbe Girişiminin Ardından Gelen de Darbe GirişimiCHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, başarısız darbe girişiminin ardından gelenin de darbe girişimi olduğunu söyledi.
 • 12 Eylül 2016 11:53Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili BaykalEski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili BaykalEski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Türkiye'nin hayatını, geleceğini tehdit eden bir darbe teşebbüsü ortaya çıkmışsa bunun gereği yapılmalıdır, hesabı sorulmalıdır, sorulmaktadır.
 • 12 Eylül 2016 11:50Antalya Baykal: Aldanma Hakkı Kitleye de TanınmalıAntalya Baykal: Aldanma Hakkı Kitleye de TanınmalıBaykal: Aldanma hakkı kitleye de tanınmalıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Ülkeyi yönetenler, yanılma, aldanma hakkını sadece kendilerine değil, iyi niyetle, masum duygularla bir suç örgütünün parçası haline geldiğini bilmeden hareket eden geniş kitleye de tanımalıdır" dedi.
 • 12 Eylül 2016 09:43Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıEski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Türkiye'nin hayatını, geleceğini tehdit eden bir darbe teşebbüsü ortaya çıkmışsa bunun gereği yapılmalıdır, hesabı sorulmalıdır, sorulmaktadır.