SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 24 Eylül 2016 17:18Eski CHP Genel Başkanı BaykalEski CHP Genel Başkanı BaykalEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Son krizden dolayı 'Malum cemaatle alakalı olanları yakalayalım, bunları etkisiz hale getirelim, tasfiye edelim, devletin kritik noktalarından uzaklaştıralım' humması içinde Türkiye, bir sürü iş yapıyor.
 • 24 Eylül 2016 17:15Baykal: Türkiye'yi Buraya Getiren Eğitim Konusunda Ki ZafiyetBaykal: Türkiye'yi Buraya Getiren Eğitim Konusunda Ki ZafiyetCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Eğitimi, 5- 6 yaşındaki çocukları merdiven altı cemaatleşmelere emanet ederek çözemeyiz.
 • 24 Eylül 2016 16:34Kocaeli - Deniz Baykal: Türkiye'yi Buraya Getiren Eğitim Konusundaki ZafiyettirKocaeli - Deniz Baykal: Türkiye'yi Buraya Getiren Eğitim Konusundaki ZafiyettirDeniz Baykal: Türkiye'yi buraya getiren eğitim konusundaki zafiyettirCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye'nin eğitim bakımından geri bir ülke olduğunu belirterek, "Eğitimi, 5 - 6 yaşındaki çocukları merdivenaltı cemaatleşmelere emanet ederek çözemeyiz.
 • 24 Eylül 2016 16:01Deniz Baykal'dan Fetö Açıklaması AçıklamasıDeniz Baykal'dan Fetö Açıklaması AçıklamasıDarbe girişimi sonrasında FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik olarak başlatılan soruşturmalara değinen CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, bu işin, ‘O FETÖ’cü, bu FETÖ’cü’ ihbarları ile çözülecek gibi olmadığını söyledi.
 • 24 Eylül 2016 15:46Deniz Baykal'dan Fetö Açıklaması AçıklamasıDeniz Baykal'dan Fetö Açıklaması AçıklamasıDarbe girişimi sonrasında FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik olarak başlatılan soruşturmalara değinen CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, bu işin, ‘O FETÖ’cü, bu FETÖ’cü’ ihbarları ile çözülecek gibi olmadığını söyledi.
 • 24 Eylül 2016 15:27Eski CHP Genel Başkanı Baykal AçıklamasıEski CHP Genel Başkanı Baykal AçıklamasıEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Son krizden dolayı 'Malum cemaatle alakalı olanları yakalayalım, bunları etkisiz hale getirelim, tasfiye edelim, devletin kritik noktalarından uzaklaştıralım' humması içinde Türkiye, bir sürü iş yapıyor.
 • 22 Eylül 2016 23:00CHP Milletvekili Kara'nın Annesi Hatipler'de Toprağa VerildiCHP Milletvekili Kara'nın Annesi Hatipler'de Toprağa VerildiKalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara’nın annesi Ünzile Kara, Antalya’da toprağa verildi.
 • 13 Eylül 2016 13:00CHP'li Budak: Darbe Girişiminin Ardından Gelen de Darbe GirişimiCHP'li Budak: Darbe Girişiminin Ardından Gelen de Darbe GirişimiCHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, başarısız darbe girişiminin ardından gelenin de darbe girişimi olduğunu söyledi.
 • 12 Eylül 2016 11:53Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili BaykalEski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili BaykalEski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Türkiye'nin hayatını, geleceğini tehdit eden bir darbe teşebbüsü ortaya çıkmışsa bunun gereği yapılmalıdır, hesabı sorulmalıdır, sorulmaktadır.
 • 12 Eylül 2016 11:50Antalya Baykal: Aldanma Hakkı Kitleye de TanınmalıAntalya Baykal: Aldanma Hakkı Kitleye de TanınmalıBaykal: Aldanma hakkı kitleye de tanınmalıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Ülkeyi yönetenler, yanılma, aldanma hakkını sadece kendilerine değil, iyi niyetle, masum duygularla bir suç örgütünün parçası haline geldiğini bilmeden hareket eden geniş kitleye de tanımalıdır" dedi.
 • 12 Eylül 2016 09:43Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıEski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Türkiye'nin hayatını, geleceğini tehdit eden bir darbe teşebbüsü ortaya çıkmışsa bunun gereği yapılmalıdır, hesabı sorulmalıdır, sorulmaktadır.
 • 12 Eylül 2016 09:25Baykal'dan Fetö Soruşturması YorumuBaykal'dan Fetö Soruşturması YorumuPDY soruşturması ile ilgili olarak, “İnsanlar yanlışı görmeden bilmeden, yanlış yapma niyeti, arzusu olmadan bazen bir yanlışın parçası haline gelebilirler.
 • 11 Eylül 2016 12:55Baykal: Türkiye Milletten Cemaate Sürüklenmek İstendiBaykal: Türkiye Milletten Cemaate Sürüklenmek İstendiCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Türkiye millet oluşumundan cemaat oluşumunun etkin olduğu bir noktaya doğru devlet katkılarıyla sürüklenmek istendi" dedi.
 • 02 Eylül 2016 19:13Antalya İmam Hatip Sınıfına İmzalı EngelAntalya İmam Hatip Sınıfına İmzalı EngelAntalya'da CHP'nin eski lideri Deniz Baykal'ın Konyaaltı Caddesi üzerindeki evinin yanındaki Barbaros Ortaokulu'nda imam hatip öğrencileri için iki sınıf açılması, bir grup velinin tepkisine neden oldu.
 • 01 Eylül 2016 07:46Kaset Komplosundaki Çilingirlerin Parası Örtülü Ödenekten ÖdenmişKaset Komplosundaki Çilingirlerin Parası Örtülü Ödenekten ÖdenmişKaset komploları için KOM bünyesinde özel bir ekip oluşturulmuş. Sivil kökenli çilingirlerin açtıkları kapıların parası ise emniyetin örtülü ödeneğinden karşılanmış.
 • 26 Ağustos 2016 13:09Kaset Soruşturması Şüphelilerinin Malvarlıklarına TedbirKaset Soruşturması Şüphelilerinin Malvarlıklarına TedbirAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü, kaset soruşturması kapsamında, FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 96 kişinin mal varlıklarına el konuldu.
 • 24 Ağustos 2016 17:02Kaset" SoruşturmasıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve bazı eski MHP milletvekillerine ait olduğu ileri sürülen görüntülerle ilgili soruşturma kapsamında, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 41 kişi hakkında, yokluğunda tutuklama kararı çıkartıldı.
 • 23 Ağustos 2016 14:41KasetKaset" SoruşturmasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve bazı eski MHP milletvekillerine ait olduğu ileri sürülen görüntülerle ilgili soruşturma kapsamında 38 şüphelinin tutuklanması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının sulh ceza hakimliğine gönderdiği sevk yazısında, bazı şüphelilerde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının haberleşmekte kullandıkları "ByLock" isimli programın bulunduğuna yer verildi.
 • 23 Ağustos 2016 04:39Deniz Baykal'a Kaset Kumpasında 38 TutuklamaDeniz Baykal'a Kaset Kumpasında 38 TutuklamaDeniz Baykal ve bazı eski MHP'li milletvekillerine ait olduğu ileri sürülen görüntülerle ilgili adliyeye sevk edilenlerden 38'i tutuklandı, 9'u ise serbest bırakıldı.
 • 20 Ağustos 2016 16:28Baykal'a Kaset Kumpası Soruşturmasında Gözaltı 48'e YükseldiBaykal'a Kaset Kumpası Soruşturmasında Gözaltı 48'e YükseldiCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve bazı eski MHP'li milletvekillerine ait olduğu ileri sürülen görüntülerle ilgili soruşturmada gözaltı sayısı 48'e yükseldi.
 • 15 Ağustos 2016 07:48Baykal'ın Kızını FETÖ'cü Diye Gözaltına AlacaklardıBaykal'ın Kızını FETÖ'cü Diye Gözaltına AlacaklardıAkdeniz Üniversitesi'nde Aslı Baykal Ataman'ın odasını basan polis, arama yapmak istedi. Devreye baba Deniz Baykal girdi. "Yanlışlık olmuş" denildi ve polisler odayı terk etti.
 • 14 Ağustos 2016 20:17CHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "CHP'nin uyarılarına rağmen, hem iç hem de dış politikada sürekli yanlış yaptılar.
 • 14 Ağustos 2016 16:39Deniz Baykal: 17-25 Aralık Öncesini Yok mu Sayacağız?Deniz Baykal: 17-25 Aralık Öncesini Yok mu Sayacağız?CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Başbakan Binali Yıldırım'ın Fetullahçı Terör Örgütüyle mücadeleyle ilgili "17-25 Aralık'ı milat olarak kabul edelim" şeklindeki açıklamasını eleştirdi.
 • 14 Ağustos 2016 15:32Antalya 15 Dakikada 2 Kilo 300 Gram Bal YediAntalya 15 Dakikada 2 Kilo 300 Gram Bal Yedi15 dakikada 2 kilo 300 gram bal yediAntalya'nın Finike İlçesi'nde düzenlenen Bal Festivali kapsamında yapılan Bal Yeme Yarışması'nda 15 dakikada 2 kilo 300 gram bal yiyen 65 yaşındaki Ali Atakan birinci oldu.
 • 14 Ağustos 2016 10:24Deniz Baykal, Antalya'da Bal Festivali'ne KatıldıDeniz Baykal, Antalya'da Bal Festivali'ne KatıldıAntalya'da düzenlenen Bal Festivali'ne Deniz Baykal da katıldı. Baykal, yararlı bir gıda olan balın adının Kur'an'da da defalarca geçtiğini söyledi.