SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 18:27Kılıçdaroğlu Antalya'da (2)Kılıçdaroğlu Antalya'da (2)Cenaze TÖRENİNE KATILDICHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Antalya'nın Güzeloba semtinde önceki gün vefat eden babası 75 yaşındaki Asım Erdoğdu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, çok sayıda genel başkan yardımcısı, milletvekili, belediye başkanı ve üst düzey partilinin katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:25Cenaze Törenine KatıldıCenaze Törenine KatıldıKılıçdaroğlu Antalya'da (2)CENAZE TÖRENİNE KATILDICHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Antalya'nın Güzeloba semtinde önceki gün vefat eden babası 75 yaşındaki Asım Erdoğdu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, çok sayıda genel başkan yardımcısı, milletvekili, belediye başkanı ve üst düzey partilinin katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:58CHP İl Başkanlığında BayramlaşmaCHP İl Başkanlığında BayramlaşmaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Deniz Baykal'ın parti il teşkilatına gelmesi -Partililerle bayramlaşması -Çetin Osman Budak'ın açıklamaları -İl Başkanı Semih Esen konuşma -Partililerin bayramlaşması detay -Baklava ikramı CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, "Bu kadar, ekonominin, iç politikanın içine bu kadar girmiş bir dış politika dönemini hatırlamıyoruz.
 • 12:36Baykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur Değiliz (2)Baykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur Değiliz (2)Baykal GELENEĞİ BOZMADI, DENİZE GİRDİCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal bu Ramazan Bayramı'nda da geleneği bozmadı.
 • 11:55Baykal'dan Turizme Kurşun Dökme ÖnerisiBaykal'dan Turizme Kurşun Dökme Önerisi78 yaşındaki CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, tatilini geçirdiği memleketi Antalya’da Konyaaltı Plajı’ndan plajından denize girdi.
 • 11:42Baykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizBaykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 'Komşuda yangın var' diye o yangında perişan olanları nüfusumuza kaydetmeye mecbur değiliz. Türkiye'nin çevresine yardımcı olabilmesi için önce kendisine sahip çıkması lazım. Kendisi olmaya devam edebilmesi lazım" dedi.
 • 11:42Antalya Deniz Baykal Denizde YüzdüAntalya Deniz Baykal Denizde YüzdüAntalya Deniz Baykal denizde yüzdü(Tür: Yurt)
 • 11:25Deniz Baykal: Suriyelileri Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizDeniz Baykal: Suriyelileri Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizEski CHP Genel Başkanı Baykal, "Komşuda yangın var diye, o yangında perişan olan insanları nüfusumuza kaydetmeye mecbur değiliz" dedi. Baykal, bayramda deniz keyfi yaptı.
 • 10:27Baykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizBaykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizChp Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 'Komşuda yangın var' diye o yangında perişan olanları nüfusumuza kaydetmeye mecbur değiliz. Türkiye'nin çevresine yardımcı olabilmesi için önce kendisine sahip çıkması lazım. Kendisi olmaya devam edebilmesi lazım" dedi.
 • 09:10Eski CHP Genel Başkanı Baykal Antalya'daEski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve Antalya milletvekili Deniz Baykal, yaşanan terör olaylarına dikkati çekerek, "Bizim özellikle inancımızı, İslamiyeti teröre karşı korumamız lazım." dedi.
 • 08:35Deniz Baykal: Deniz Baykal: "Suriyelileri Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur Değiliz"CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye’nin zor durumdaki komşularına karşı görevini yerine getirdiğini vurgulayarak, "Elbette komşuda acı çekenlere yardımcı olmak görevimizdir, bunu yapıyoruz.
 • 18:32CHP'li Baykal: 40 Yıllık Direklerle Hizmet OlmazCHP'li Baykal: 40 Yıllık Direklerle Hizmet OlmazAntalya'nın Kumluca İlçesi Erentepe Mahallesi'nde çıkan orman yangınında zarar görenlerirı ziyaret eden CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, bölgedeki enerji nakil hatlarının kendi Enerji Bakanlığı döneminde yapıldığını hatırlatarak, "40 yıllık direklerle, hatlarla hizmet olmaz" dedi.
 • 18:17Deniz Baykal Yangın BölgesindeDeniz Baykal Yangın BölgesindeCumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Kumluca’da yangın bölgesinde incelemelerde bulundu, vatandaşları dinledi.
 • 00:21Baykal 6 Yıl Sonra Kürsüye Çıktı, Gören Telefona SarıldıBaykal 6 Yıl Sonra Kürsüye Çıktı, Gören Telefona SarıldıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 6 yıl sonra kürsüye çıktı. Baykal'ı kürsüde gören milletvekilleri cep telefonlarına sarıldı.
 • 18:07Baykal'dan Esnaf Odası'na ZiyaretBaykal'dan Esnaf Odası'na ZiyaretCumhuriyet Halk partisi (CHP) Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Antalya Esnaf Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere’yi ziyaret etti.
 • 17:20Baykal'dan Esnaf Odası'na ZiyaretCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Antalya Esnaf Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere'yi ziyaret etti.
 • 20:06Baykal'ın Torunu Deniz Baykal'ın Mezuniyet SevinciBaykal'ın Torunu Deniz Baykal'ın Mezuniyet SevinciGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Öğrencilerden detaylar Deniz Baykal ve ailesinden detaylar Yıldırım Akbulut ve ailesinden detaylar Sayıştay Başkanı Recai Akyel ve ailesinden detaylar Deniz Baykal ve torunu Baykal'ın diplomasıyla fotoğraf çektirmesi Deniz Baykal ile röportaj Baykal'ın torunu Deniz Baykal'ın mezuniyet sevinci CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan ve kendisiyle aynı adı taşıyan torununun diploma törenine katıldı Baykal: "Annesinin yıllar önce çocuğumun adını 'Deniz koyabilir miyim?' diye sorduğu anı hatırlıyorum.
 • 18:34Baykal'ın Torunu Deniz Baykal'ın Mezuniyet SevinciCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden ikincilikle mezun olan torunu Deniz Baykal'ın diploma törenine katıldı.
 • 21:16Baykal: Türkiye'de İç ve Dış Siyasette Önemli Kırılmalar OlacakBaykal: Türkiye'de İç ve Dış Siyasette Önemli Kırılmalar OlacakCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Önümüzdeki aylar Türkiye'de iç ve dış siyasette çok önemli kırılmalar olacak.
 • 18:36Baykal: Muhalefetin Yeniden Şekillenmesine İhtiyaç VarBaykal: Muhalefetin Yeniden Şekillenmesine İhtiyaç VarAntalya Milletvekili Baykal, "Muhalefetin yeniden şekillenmesine ihtiyaç var. Üslubumuzla, politikamızla, toplumun önüne koyacağımız hedeflerle, her şeyi yeniden şekillendirmemiz lazım" dedi.
 • 18:26CHP Antalya Milletvekili BaykalCHP Antalya Milletvekili BaykalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Belde gezisinden görüntüler BVaykal'ın CHP Belde binasında konuşması - "Partinin başarısı konusunda 'Partide tartışma var. Ondan başarılı olmuyor' demek doğru değildir.
 • 16:45CHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Partinin başarısı konusunda 'Partide tartışma var. Ondan başarılı olmuyor' demek doğru değildir.
 • 19:32Deniz Baykal Kuşadası'ndaDeniz Baykal Kuşadası'ndaCumhuriyet Halk Partisi eski genel başkanı ve Antalya milletvekili Deniz Baykal, Kuşadası’na geldi.
 • 21:44Deniz Baykal, Kuşadası'nda Belediye Başkanı Özer Kayalı'yı Makamında Ziyaret EttiDeniz Baykal, Kuşadası'nda Belediye Başkanı Özer Kayalı'yı Makamında Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Deniz Baykal'lın Kuşadası Belediyesi ziyaretinden detay görüntüler CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal: "Bir milletvekilinin dokunulmazlığını kullanarak teröre destek verdiği iddiası dolayısıyla onun dokunulmazlığının kaldırılmasına ihtiyaç varsa, o ihtiyacın gereği anayasayı değiştirmeden, bugünkü anayasamızın çerçevesinde çok doğal olarak gerçekleştirilebilir" CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, milletvekillerinin dokunulmazlığının mevcut anayasayla da kaldırılabileceğini belirtti.
 • 20:59CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, milletvekillerinin dokunulmazlığının mevcut anayasayla da kaldırılabileceğini belirtti.
 • 19:25Deniz Baykal, Kuşadası'ndaDeniz Baykal, Kuşadası'ndaChp eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Söke eski Belediye Başkanı Nejdet Özekmekçi'nin oğlu Onur'un nikah şahitliğini yapmak için Aydın'ın Kuşadası İlçesi'ne geldi.
 • 09:41Davutoğlu, Yeni Evine Taşınıyor! Deniz Baykal'la Komşu OlacaklarDavutoğlu, Yeni Evine Taşınıyor! Deniz Baykal'la Komşu OlacaklarBaşbakanlık konutunu boşaltan Ahmet Davutoğlu, Ankara Çayyolu'ndaki yeni evine pazartesi günü taşınıyor. Davutoğlu, müstakil villasında Deniz Baykal'a da komşu olacak.
 • 07:37Kılıçdaroğlu'ndan Kaset Sorusuna Bomba Yanıt: HatırlamıyorumKılıçdaroğlu'ndan Kaset Sorusuna Bomba Yanıt: HatırlamıyorumDeniz Baykal'ı koltuğundan indiren kaset olayıyla ilgili ifade vermeye gitmeyen Kılıçdaroğlu, savcılığa verdiği dilekçede kasetin kim tarafından izlettirildiğini hatırlamadığını söyledi.
 • 11:38Kaş'ta Deniz Baykal'a Şok Tepki: 30 Yıldır Konuşuyorsunuz, YeterKaş'ta Deniz Baykal'a Şok Tepki: 30 Yıldır Konuşuyorsunuz, YeterKaş'ta partisinin düzenlediği pikniğe katılan Deniz Baykal, konuşması sırasında bir partilinin "30 yıldır konuşuyorsunuz yeter artık" tepkisiyle neye uğradığını şaşırdı.
 • 15:39Antalya - Baykal'ın Yüzündeki Kızarıklık İyileştiAntalya - Baykal'ın Yüzündeki Kızarıklık İyileştiBaykal'ın yüzündeki kızarıklık iyileştiCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın partisinin salı günü yapılan grup toplantısında dikkat çeken yüzündeki kızarıklık iyileşti.
 • 15:39Antalya - Baykal: Kılıçdaroğlu Direniş Kararlılığımızı İfade EttiAntalya - Baykal: Kılıçdaroğlu Direniş Kararlılığımızı İfade EttiBaykal: Kılıçdaroğlu direniş kararlılığımızı ifade ettiCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Böyle bir başkanlık sistemini kan dökmeden gerçekleştiremezsiniz' sözlerini, 'Türkiye'de rejimi değiştirme çabaları karşısında direniş kararlılığımızı etkili bir şekilde ifade etmektir" diye değerlendirdi.
 • 14:56Baykal'dan Yüzündeki Kızarıklığa İlginç Yorum AçıklamasıBaykal'dan Yüzündeki Kızarıklığa İlginç Yorum AçıklamasıCHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, yüzündeki kızarıklığı hakkında, gülerek "Siyasi düşüncelerimle gündeme gelemediğimi görünce ben de böyle kişisel özelliklerime dikkati çekerek gündeme girmenin yollarını arıyorum ve çok da başarılı oluyor" dedi.
 • 14:40Baykal: Kılıçdaroğlu Direniş Kararlılığımızı İfade EttiBaykal: Kılıçdaroğlu Direniş Kararlılığımızı İfade EttiCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Başkanlık sistemini kan dökmeden gerçekleştiremezsiniz' sözlerine destek verdi.
 • 10:59Baykal'ın Yüzündeki Kızarıklık İyileşti! Güneşten EtkilenmişBaykal'ın Yüzündeki Kızarıklık İyileşti! Güneşten EtkilenmişCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın partisinin salı günü yapılan grup toplantısında dikkat çeken yüzündeki kızarıklık iyileşti. Baykal, güneşten etkilenmiş.
 • 07:31Kılıçdaroğlu: Bildiklerimi TV'de Anlattım, Savcı Orayı KullanabilirKılıçdaroğlu: Bildiklerimi TV'de Anlattım, Savcı Orayı Kullanabilir"Kaset" soruşturmasında savcılık tarafından ifadeye çağrılan ancak, gitmeme kararı alan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Bütün bildiklerimi televizyonda anlattım" dedi.
 • 17:29AK Parti Denizli Milletvekili ÖzkanAK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Bugün demokrasimizin önündeki en büyük engel, muhalefet partilerinin, özellikle anamuhalefetin paralel yapı vesayeti altında bulunmasıdır.
 • 16:43Deniz Baykal'ın Yüzündeki Kızarıklıklar Dikkat ÇektiDeniz Baykal'ın Yüzündeki Kızarıklıklar Dikkat ÇektiCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, partisinin grup toplantısında yüzündeki kızarıklıklar nedeniyle dikkat çekti. Baykal'ı gören telefona sarıldı.
 • 12:24Baykal'a Ait Olduğu İddia Edilen Görüntülerle İlgili SoruşturmaEski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen görüntülerle ilgili soruşturma kapsamında savcının tanık olarak ifadeye çağırdığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ifadeye gitmeyeceği öğrenildi.
 • 10:37Kılıçdaroğlu, Kaset Soruşturmasında İfade Vermeye GitmeyecekKılıçdaroğlu, Kaset Soruşturmasında İfade Vermeye GitmeyecekDeniz Baykal'a kaset soruşturması nedeniyle savcılığın tanık olarak ifadeye çağırdığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ifade vermeye gitmeyecek.
 • 22:59Kılıçdaroğlu "Kaset" Soruşturmasında İfadeye ÇağırıldıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a ait olduğu ileri sürülen görüntülerle ilgili soruşturma kapsamında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu "tanık" sıfatıyla ifade vermeye davet etti.
 • 22:39CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Kaset Soruşturmasında İfade VerecekCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Kaset Soruşturmasında İfade VerecekCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu, CHP Milletvekili Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen kaset komplosu soruşturmasıyla ilgili olarak ifade vermeye çağrıldı.
 • 16:13Bakan Çavuşoğlu'ndan AB'ye Vize RestiBakan Çavuşoğlu'ndan AB'ye Vize RestiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Vizeyi kaldıracaksınız diye başımıza kakmayın. Bu bir lütuf değil, var olan bir haksızlık ortadan kalkıyor" dedi.
 • 17:55Baykal'a Ait Olduğu İddia Edilen Görüntülerle İlgili SoruşturmaGazeteci Süleyman Özışık, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a ait olduğu ileri sürülen görüntüler ile ilgili soruşturma kapsamında, "Tanık" sıfatıyla ifade verdi.
 • 17:37Bakan Elitaş, Komisyonda Kavga Eden Milletvekillerine Sert ÇıktıBakan Elitaş, Komisyonda Kavga Eden Milletvekillerine Sert ÇıktıEkonomi Bakanı Mustafa Elitaş, “Deniz Baykal, Kemal Kılıçdaroğlu ve birçok milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılması için geçen sene dilekçe vermişlerdi.
 • 00:41CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a yönelik kaset komplosuna ilişkin, "Ben bunu yapanın, kaseti Erdoğan'a izletenlerin Paralel Yapı olduğuna inanmıyorum.
 • 23:51CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Devlet içinde paralel yapı olmaz. Devletin bir yapısı vardır, anayasa çerçevesinde.
 • 00:57Deniz Baykal: Kaset Komplosunu Aydınlatacak Kişi Kemal KılıçdaroğluDeniz Baykal: Kaset Komplosunu Aydınlatacak Kişi Kemal KılıçdaroğluKendisine kurulan kaset komplosuyla ilgili konuşan Deniz Baykal, "Bu işi çözecek iki kişi var. Dönemin Başbakanı'na ve Kemal Kılıçdaroğlu'na sorun." dedi.
 • 14:58Ahmet Davutoğlu'nu İlk Tebrik Eden Deniz Baykal OlduAhmet Davutoğlu'nu İlk Tebrik Eden Deniz Baykal OlduBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun Avrupa Parlementerler meclsisi'ndeki konuşmasını dinleyenler arasında Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Üyesi ve CHP Antalya milletvekili Deniz Baykal da yer aldı.
 • 13:01Antalya CHP'lileri Buluşturan DüğünAntalya CHP'lileri Buluşturan DüğünAntalya'da Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek'in kızı Dr. Emine Handan Şimşek ile Dr. İlker Turan, Su Otel'de yapılan düğünle dünya evine girdi.
 • 21:18Nesrin Baytok İfade Vermeyi ReddettiNesrin Baytok İfade Vermeyi ReddettiAnkara Cumhuriyet Başsavcılığınca, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a ait olduğu ileri sürülen görüntüler ile ilgili soruşturma kapsamında, eski CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, "tanık" sıfatıyla çağrıldığı adliyede, konuyla ilgili ifade vermeyeceğini bildirdi.