SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 21 Şubat 2017 17:31 Ankara) CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal: "Barış İçinde Birlikte Yaşamanın, Ortaklaşa... (ANKARA) CHP Antalya milletvekili Deniz Baykal: "Barış içinde birlikte yaşamanın, ortaklaşa değerlerimiz olduğunu, o değerlere bağlı olarak toplum ve siyaset, millet olduğumuzu idrak ederiz"ANKARA (İHA) - Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Barış içinde birlikte...
 • 21 Şubat 2017 16:35 Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti (3) MARDİN Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 16:34 Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Dha ANKARA - Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı ziyaret ettiMARDİN Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 16:26 Deniz Baykal Ahmet Türk'ü Konuk Etti Deniz Baykal Ahmet Türk'ü Konuk Etti CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, eski Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Türk ile bir araya geldi.
 • 21 Şubat 2017 16:17 Dha Ankara - Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Dha Ankara - Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti MARDİN Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 16:16 Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Ahmet Türk, cezaevindeyken eşini ziyarete giden ve dostluk mesajları veren CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 16:16 Baykal-Türk Görüşmesi Baykal-Türk Görüşmesi Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Barış içinde birlikte yaşamanın, ortaklaşa değerlerimiz olduğunu, o değerlere bağlı olarak toplum ve siyaset, millet olduğumuzu idrak ederiz” dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:59 Ahmet Türk'ten Baykal'a Ziyaret Ahmet Türk'ten Baykal'a Ziyaret Terör soruşturması kapsamında tutuklandıktan sonra adli kontrol şartıyla tahliye edilen eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile görüştü.
 • 21 Şubat 2017 15:57 Ahmet Türk, Deniz Baykal Ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal Ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal ile görüştü (2)(Tür: Ankara)
 • 21 Şubat 2017 15:54 Ahmet Türk, Deniz Baykal ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal ile Görüştü Mardin'de sürdürülen soruşturma kapsamında görevden uzaklaştırılarak gözaltına alınan ve daha sonra 24 Kasım'da tutuklanarak 3 Şubat'ta tahliye edilen Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, HDP grubunda konuşma yaptı.
 • 21 Şubat 2017 15:33 Ahmet Türk, Deniz Baykal Ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal Ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal ile görüştü(Tür: Ankara)
 • 21 Şubat 2017 14:23 Mardin Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Türk Hdp Grup Toplantısı Sonrası Soruları Cevapladı Mardin Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Türk Hdp Grup Toplantısı Sonrası Soruları Cevapladı Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, “Sayın Bahçeli’nin düşüncesi farklı, benim düşüncem farklı. Ama insan olarak böyle bir çağrısı oldu.
 • 19 Şubat 2017 17:04 Bremen Mızıkacıları Bremen Mızıkacıları Bremen Mızıkacıları, Deniz Baykal Kültür Merkezi Tiyatro Salonu'nda seyircisiyle buluşuyor.
 • 18 Şubat 2017 22:27 CHP Antalya Milletvekili Baykal (1) CHP Antalya Milletvekili Baykal (1) CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişikliğine ilişkin, "Türkiye niçin birdenbire bir anayasa krizi içine çekildi?
 • 18 Şubat 2017 22:11 CHP Antalya Milletvekili Baykal (2) CHP Antalya Milletvekili Baykal (2) CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişikliğine ilişkin, "Türkiye niçin birdenbire bir anayasa krizi içine çekildi?
 • 18 Şubat 2017 20:51 Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın" CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişikliğiyle ilgili referanduma ilişkin, "Bu oy çok kıymetli. Bu oyunuzun kıymetini bilin.
 • 18 Şubat 2017 20:38 Deniz Baykal: Deniz Baykal: "Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın" CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişikliğiyle ilgili referanduma ilişkin, "Bu oy çok kıymetli, bu oyunuzun kıymetini bilin.
 • 18 Şubat 2017 20:38 CHP Antalya Milletvekili Baykal Açıklaması CHP Antalya Milletvekili Baykal Açıklaması CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişikliğine ilişkin, "Türkiye niçin birdenbire bir anayasa krizi içine çekildi?
 • 18 Şubat 2017 20:25 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (7) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (7) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:24 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (8) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (8) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:24 Aktüel Görüntü) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın Aktüel Görüntü) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:22 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (3) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (3) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:22 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (4) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (4) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:21 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (5) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (5) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.
 • 18 Şubat 2017 20:21 Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (6) Deniz Baykal: Bu Oy Olağanüstü Önemli, Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın (6) – CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal partisinin Zeytinburnu'nda düzenlediği referandumla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Türkiye'de giderek yükselen, kabaran 'anayasaya hayır' dalgası var. Bu Türkiye'nin her yerinde var. Bunu anlamak lazım.