SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 12:25Baykal: Tarım Bakanlığı'nı Kesin AlmalıyızBaykal: Tarım Bakanlığı'nı Kesin AlmalıyızCHP Eski Genel Başkanı Baykal, "Hedefimiz tek başına iktidar olmak ama oldu da bir koalisyon hükümeti olursa kesin olarak Tarım Bakanlığı'nı bizim almamız gerekiyor." dedi.
 • 20:27Deniz Baykal Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı EleştirdiDeniz Baykal Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı EleştirdiCumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Erdoğan baktı Davutoğlu ile bu iş olmuyor; İndi meydanlara, miting yapıyor” dedi.
 • 19:10CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Konya'daCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Konya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Deniz Baykal'ın Mevlana Müzesine gelişi- Diğer ziyaretçilerle fotoğraf çektirmesi - Müze hakkında yetkililerden bilgi alması - Sanduka başında dua etmesi - AçıklamalarıBir yakınının düğünü için Konya'ya gelen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti.
 • 16:32Baykal: Bu Seçim Türkiye İçin En Önemli SeçimCumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal,7 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemli bir seçim olduğunu belirterek “CHP’nin zaferine sayılı günler kaldı” diye konuştu.
 • 16:41Deniz Baykal: Ankara'da Yangın Var Bu Seçim O Yangını SöndürecektirDeniz Baykal: Ankara'da Yangın Var Bu Seçim O Yangını SöndürecektirCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye'de bir dönemin bitmekte olduğunu, 'hormonlu iktidarın' döneminin sonuna gelindiğini savundu.
 • 03:05Agc 2014 Medya Başarı Ödülleri TöreniAgc 2014 Medya Başarı Ödülleri TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Deniz Baykal ve törene katılanlar - Çavuşoğlu'nun konuşması- Baykal'ın konuşması- Ödüllerin dağıtılması AGC 2014 Medya Başarı Ödülleri Töreni- Alanya Gazeteciler Cemiyeti 2014 Medya Başarı Ödülleri sahiplerini buldu- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "Herkes kendi görev çizgisini, saygı duymasını bildiği zaman ortak çıkarlarda birleştiğimiz zaman her şey güzel oluyor.
 • 20:44CHP'nin Antalya Mitingi (2)CHP'nin Antalya Mitingi (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitinge katılan vatandaşlardan detaylar- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Kılıçdaroğlu'nun milletvekili adaylarıyla tokalaşması- Deniz Baykal ile tokalaşması- Kılıçdaroğlu'nun milletvekili adaylarıyla birlikte vatandaşlara çiçek atması CHP'nin Antalya mitingi (2)- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Bizim projelerimizin maliyetini söyleyeyim, milli gelirin yüzde 2,9'u. Eğer ben, eğer Cumhuriyet Halk Partisi milli gelirin yüzde 2,9'unu bu ülkenin insanına refahı yaymak için veremiyorsa, beceremiyorsa niye iktidar olsun? Yapacağız, becereceğiz, halka vereceğiz ve iktidar olacağız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim projelerimizin maliyetini söyleyeyim, milli gelirin yüzde 2,9'u. Eğer ben, eğer Cumhuriyet Halk Partisi milli gelirin yüzde 2,9'unu bu ülkenin insanına refahı yaymak için veremiyorsa, beceremiyorsa niye iktidar olsun? Yapacağız, becereceğiz, halka vereceğiz ve iktidar olacağız" dedi.
 • 20:13CHP'nin Antalya MitingiCHP'nin Antalya MitingiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Meydandaki vatandaşlar ve çocuklardan detay görüntüler - Milletvekili adayları ve Deniz Baykal - Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP'nin Antalya mitingi (1)- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Halka söz verdim, namus sözü verdim, refahı tabana yayacağım. Bu ülkede 4 yıl içinde hiç kimse 'Ben yoksulum' demeyecek, hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek"- "Kavga olmayan bir Türkiye, gerilmeyen bir Türkiye, huzur içinde bir Türkiye istiyoruz"- "Sorun üreten bir iktidardan kurtulma, sorun çözen bir iktidara kavuşmanın yolu 7 Haziran'dan geçiyor" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Halka söz verdim, namus sözü verdim, refahı tabana yayacağım. Bu ülkede 4 yıl içinde hiç kimse 'Ben yoksulum' demeyecek, hiç bir çocuk yatağa aç girmeyecek" dedi.
 • 15:57Baykal, Dösiad'a Misafir OlduBaykal, Dösiad'a Misafir OlduCumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye siyasetinde yeni bir dönemin açılmasına neden olacağını söyledi.
 • 13:59Eski CHP Genel Başkanı BaykalEski CHP Genel Başkanı BaykalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın salona gelişi- Baykal'dan detay görüntü- Baykal'ın konuşması Eski CHP Genel Başkanı Baykal: - "Kamuoyu araştırmaları gösteriyor ki belki de tek parti hükümeti kurmanın mümkün olmayacağı yeni bir noktaya geliyoruz.
 • 13:30Baykal: Artık Tek Parti Hükümeti Kurmak İmkansızBaykal: Artık Tek Parti Hükümeti Kurmak İmkansızCHP eski genel başkanı ve Antalya milletvekili adayı Deniz Baykal, Türkiye'nin, tek parti hükümeti kurmanın mümkün olamayacağı yeni bir noktaya gittiğini söyledi.
 • 11:49Baykal: Faiz Tartışmasını Zararı Anayasa Kitapçığı Atılmasından FazlaBaykal: Faiz Tartışmasını Zararı Anayasa Kitapçığı Atılmasından FazlaChp eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya'da sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında bir araya geldiği işadamlarına yaptığı konuşmada, "Türkiye'de bir faiz kavgası yaratıldı, tamamen siyasi çerçevede bir faiz kavgası. Daha önce bir anayasa kitapçığı atıldı diye ülkede kıyamet kopmuştu.
 • 20:13Baykal - Başkan Türel'in Akaydın Hakkındaki İddialarıBaykal - Başkan Türel'in Akaydın Hakkındaki İddialarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın yolda yürümesi- Baykal'ın vatandaşlarla selamlaşması- Baykal'ın açıklamaları Eski CHP Genel Başkanı Baykal: - "(Başkan Türel'in Akaydın hakkındaki iddiaları) Ortada bir yolsuzluk varsa 'kapatılsın' demiyorum.
 • 15:58Baykal: AKP Balonu Eskisi Gibi ŞişmiyorBaykal: AKP Balonu Eskisi Gibi ŞişmiyorChp eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Ak Parti'nin 'abartılmış, şişirilmiş, hormonlu' olarak nitelendirdiği siyasi temsiliyetini kaybetmeye başladığını belirterek, "Belli bir ölçüde bunu kaybettiğiniz zaman başka süreçler de başlıyor.
 • 15:20Baykal: Baykal: "Kimin Elinde Belge Varsa Yetkili Mercilere Verip Gereğini Yaptırmalı"Seçim çalışmalarına memleketi Antalya’da kendi mahallesinden başlayan CHP Antalya 2’nci sıra milletvekili adayı Deniz Baykal, siyasetçiler arasında siyasi suçlamalarla bir algı oluşturmanın Türkiye’de yaygın bir uygulama olduğunu belirterek, artık Türkiye’de bunun sonuna geldiklerini ve kimin elinde ne delili ve iddiası varsa yetkili mercilere devrederek gereğini yaptırması gerektiğini söyledi.
 • 14:48Baykal: Hakimlerin HSYK Tarafından Görevden Alınması Çok AcıBaykal: Hakimlerin HSYK Tarafından Görevden Alınması Çok AcıCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile polislerin tahliye kararının reddedilmesini eleştirdi.
 • 06:52Deniz Baykal Chp?nin Strasbourg Seçim Koordinasyon Merkezini Ziyaret EttiDeniz Baykal Chp?nin Strasbourg Seçim Koordinasyon Merkezini Ziyaret EttiCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Fransa'nın Strasbourg kentindeki CHP Seçim Koordinasyon Merkez Bürosu'nu ziyaret etti.
 • 14:042 Türk Vekil, Sözde Soykırım İçin Saygı Duruşuna Durdu, Baykal Ayağa Kalkmadı2 Türk Vekil, Sözde Soykırım İçin Saygı Duruşuna Durdu, Baykal Ayağa KalkmadıAvrupa Konseyi Parlamenterler Asamblesi genel kurulunda CHP'li ve HDP'li bir vekil 'sözde soykırım' için saygı duruşunda durdu. Baykal ise tepki gösterdi, ayağa kalkmadı.
 • 17:03Deniz Baykal: Bunlar Tek Kişiye Yetki Vermek İstiyorlarDeniz Baykal: Bunlar Tek Kişiye Yetki Vermek İstiyorlarChp eski Genel Başkanı Deniz Baykal, "Bunlar çareyi başkanlık rejimi tartışmasında buldu.
 • 23:17Antalya Deniz Baykal: Silahlar Niye Patladı, Bunun Altında Ne YatıyorAntalya Deniz Baykal: Silahlar Niye Patladı, Bunun Altında Ne YatıyorDeniz Baykal: Silahlar niye patladı, bunun altında ne yatıyor Deniz Baykal, seçim çalışmaları kapsamında Antalya'nın Korkuteli İlçesi'nde parti örgütünü ziyaret etti.
 • 18:34Deniz Baykal, Antalya'da Cami Açtı (2)Deniz Baykal, Antalya'da Cami Açtı (2)'silahlar NİYE PATLADI, BUNUN ALTINDA NE YATIYOR' Deniz Baykal, seçim çalışmaları kapsamında Antalya'nın Korkuteli İlçesi'nde parti örgütünü ziyaret etti.
 • 18:23Baykal, Ağrı'da Yaşanan Silahlı Çatışmayla İlgili Yorumda BulunduBaykal, Ağrı'da Yaşanan Silahlı Çatışmayla İlgili Yorumda BulunduMilletvekili seçim çalışmaları kapsamında Korkuteli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü’nü ziyaret eden Antalya Milletvekili Adayı Deniz Baykal, Ağrı’da yaşanan silahlı çatışmayla ilgili de yorumda bulundu.
 • 16:30Deniz Baykal, Antalya'da Cami AçtıDeniz Baykal, Antalya'da Cami AçtıChp eski Genel Başkanı Deniz Baykal, memleketi ve seçim bölgesi Antalya'da cami açılışı yaptı.
 • 18:28Deniz Baykal: Birden Bire Çıkan Bu Çatışmalar Ne İş?Deniz Baykal: Birden Bire Çıkan Bu Çatışmalar Ne İş?CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Bu çatışmalar ortaya birden bire çıktı.
 • 11:35Kılıçdaroğlu'nu Baykal ve Diğer Adaylar KarşıladıKılıçdaroğlu'nu Baykal ve Diğer Adaylar KarşıladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Deniz Baykal'ın havalimanı önünde uçağın durumunu sorması, Kılıçdaroğlu ile Baykal'ın birlikte havalimanından çıkması, Baykal ve Kılıçdaroğlu'nun tokalaşması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi programa katılmak üzere Antalya'ya geldi.
 • 16:26Antalya Baykal CHP Siyasetinde Külhanbeylik YokturAntalya Baykal CHP Siyasetinde Külhanbeylik YokturCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, uzun yılların ardından buzları erittiği Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'a iadei ziyarette bulundu.
 • 15:58Deniz Baykal, AK Parti'den Aday Olan Savcı Sayan'a Sahip ÇıktıDeniz Baykal, AK Parti'den Aday Olan Savcı Sayan'a Sahip ÇıktıDeniz Baykal, sağ kolu Savcı Sayan'ın AK Parti'den aday gösterilmesiyle ilgili, "Beraber çalıştığımız arkadaşlarımın etkinliklerini sürdürmelerinden şikayetçi olmam" dedi.
 • 14:39Baykal: Cumhurbaşkanı 400'le Başladı, Millet 'İn İn İn' DiyorBaykal: Cumhurbaşkanı 400'le Başladı, Millet 'İn İn İn' DiyorDeniz Baykal, Erdoğan'ın 400 milletvekili isterken şimdi rakamları değiştirmeye başladığını söyleyerek, "Milletin 'İn in in' dediğini duyar gibiyim." dedi.
 • 23:35Deniz Baykal'ın Dili Sürçtü, Deniz Baykal'ın Dili Sürçtü, "Kılıçdaroğlu" DiyemediCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun soyadını 'Kırıkoğlu' diye iki kez yanlış söyledi.
 • 22:10Antalya Baykal Mazbatasını AldıAntalya Baykal Mazbatasını AldıDeniz Baykal: Milleti sen aldattın (ek) BAYKAL MAZBATASINI ALDI CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 7 Haziran seçimleri nedeniyle partisinde katıldığı önseçim sonrasında ilk kez CHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
 • 19:49Deniz Baykal: Milleti Sen Aldattın (2)Deniz Baykal: Milleti Sen Aldattın (2)Baykal MAZBATASINI ALDI CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 7 Haziran seçimleri nedeniyle partisinde katıldığı önseçim sonrasında ilk kez CHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
 • 19:13Şentop: Şentop: "Başkanlık Sistemine İhtiyaç Var"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Türkiye'nin güçlenebilmesi, ekonomik ve siyasi olarak istikrar bulabilmesi için başkanlık sistemine ihtiyaç var"-"Siyasi istikrarın kesin teminat altına alınması başkanlık sistemiyle mümkün ve hakikaten daha ileri demokrasi dediğimiz şey, ancak başkanlık sistemiyle gerçekleşiyor"- " Bu Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi değil, Deniz Baykal'ın kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi'dir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Türkiye'nin güçlenebilmesi, ekonomik ve siyasi olarak istikrar bulabilmesi için başkanlık sistemine ihtiyaç var" dedi.
 • 18:58Deniz Baykal'dan Burdur'a ZiyaretDeniz Baykal'dan Burdur'a ZiyaretCHP Eski Lideri ve Antalya Milletvekili Adayı Deniz Baykal, eşi Olcay Baykal ile birlikte Burdur İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
 • 17:57Deniz Baykal: Partinin Kıblesi Örgüttür, ÜyedirDeniz Baykal: Partinin Kıblesi Örgüttür, ÜyedirBaykal, "Artık partinin kıblesi Ankara'daki kapalı kapılar ardındaki 2-3 kişi arasındaki kulis değil; örgüttür, üyedir, tabandır, gerçek CHP'dir" dedi.
 • 14:11AK Partili Savcı Sayan'dan CHP'ye Sert EleştiriAK Partili Savcı Sayan'dan CHP'ye Sert EleştiriDeniz Baykal'a yakınlığıyla bilinen ve AK Parti'den İzmir Milletvekili adayı gösterilen eski CHP'li Savcı Sayan, "CHP, paralel yapının ve dış güçlerin maşası oldu" dedi.
 • 12:56CHP'de İki Deniz Baykal Milletvekili AdayıCHP'de İki Deniz Baykal Milletvekili AdayıCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal Antalya'dan, adaşı ve meslektaşı Av. Deniz Baykal ise Bursa’dan milletvekili adayı oldu.
 • 19:08Arşiv) CHP'nin Bursa Milletvekili Adayı Deniz BaykalArşiv) CHP'nin Bursa Milletvekili Adayı Deniz BaykalDeniz Baykal Bursa'dan Milletvekili aday adayı olduBursa'da çalışmalarını sürdüren Baykal, esnafı ziyaret ederek oy istiyor Eski Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal'ın adaşı ve meslektaşı Av. Deniz Baykal, Bursa'da CHP'den milletvekili aday adayı oldu.
 • 17:46AK Parti Deniz Baykal'a Yakın İsmi Aday GösterdiAK Parti Deniz Baykal'a Yakın İsmi Aday GösterdiKesin aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim eden AK Parti'de Deniz Baykal'a yakın isimlerden Saycı Sayan İzmir 2. bölge 7. sıradan aday gösterildi.
 • 15:27Ön Seçimden İkinci Çıkan Deniz Baykal, Mazbata Törenine KatılamadıÖn Seçimden İkinci Çıkan Deniz Baykal, Mazbata Törenine KatılamadıCHP Antalya’da, ön seçimle belirlenen milletvekili adayları, adliyede düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
 • 13:48Baykal, Mazbata Almaya GelmediBaykal, Mazbata Almaya GelmediAntalya'da ön seçimle belirlenen CHP milletvekili adayları, adliyede düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
 • 15:56CHP Antalya Ön Seçim Birincisi Doktor Niyazi Nefi Kara, CHP Antalya Ön Seçim Birincisi Doktor Niyazi Nefi Kara, "Baykal'ı Devirdi" Sözlerinden RahatsızCHP Antalya’da ön seçimden aday listesinde birinci çıkan Dr.Niyazi Nefi Kara, kendisine "halkın doktoru" denilmesinin nedenini, "Biz devrimcilerin, ülkücülerin, demoktratların listesinde olduk. Biz hepsine dokunan bir yapıyız. O nedenle halkın doktoru diyorlar" şeklinde değerlendirirken, "Baykal’ı deviren isim" söylemlerine katılmadığını belirterek, "Eski CHP Genel Başkanımız Deniz Baykal bizim büyüğümüz. Birilerini devirmek gibi bir derdimiz yok. Bir devirme var, AKP’yi devireceğiz" diye konuştu.
 • 18:14Analysis: CHP Members Deliver Message Of Change İn PrimariesThe hopes of the main opposition Republican People's Party's (CHP) old guards that they would make a glorious comeback were disappointed over the weekend after party members selected fresh faces in the weekend's primary elections. Hundreds of thousands of CHP members flocked to polling stations on March.
 • 17:30Ön Seçimde Baykal'ı Geriden Bırakan Dr. Kara: Böyle Bir Sonucu BekliyordumÖn Seçimde Baykal'ı Geriden Bırakan Dr. Kara: Böyle Bir Sonucu BekliyordumMilletvekilliği aday adaylığı ön seçiminde CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a bin 390 oyla fark atarak birinci olan beyin cerrahı Niyazi Nefi Kara, doğum yeri Antalya'nın Manavgat ilçesinde partililer tarafından alkışlarla karşılandı.
 • 16:51CHP'de İl İl Kesinleşen Ön Seçim SonuçlarıCHP'de İl İl Kesinleşen Ön Seçim SonuçlarıCHP'nin Antalya, İzmir, Ankara ve İstanbul ön seçim sonuçları kesinleşti. Ankara kesinleşen ön seçim sonuçlarında sürprizler var.
 • 10:37Selvi Kılıçdaroğlu'ndan Baykal Kasetine İlginç YorumSelvi Kılıçdaroğlu'ndan Baykal Kasetine İlginç YorumCHP'yi sarsan Deniz Baykal kaseti hakkında konuşan Selvi Kılıçdaroğlu "Şimdiki cumhurbaşkanımız hepiniz oradaydınız, diyor ya; vallahi hepsi de oradaydılar" dedi.
 • 10:29Antalya Oyu Geçersiz Sayılan Baykal, Memleketinde İkinci OlduAntalya Oyu Geçersiz Sayılan Baykal, Memleketinde İkinci OlduOyu geçersiz sayılan Baykal, memleketinde ikinci oldu Emre BAYLAN/ ANTALYA,(DHA)- CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, memleketi Antalya'da 96 milletvekili aday adayının yarıştığı önseçimde, ikinci sırada yer aldı.
 • 10:19Oyu Geçersiz Sayılan Baykal, Memleketinde İkinci OlduOyu Geçersiz Sayılan Baykal, Memleketinde İkinci OlduCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, memleketi Antalya'da 96 milletvekili aday adayının yarıştığı önseçimde, ikinci sırada yer aldı.
 • 00:58Baykal Ön Seçimden 2. ÇıktıCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya'da 14 kişilik milletvekili aday listesinin belirlenmesi için yapılan ön seçimden kesin olmayan sonuçlara 2. sırada çıktı.
 • 20:24Antalya'da CHP Ön Seçimine Büyük İlgi (3)Antalya'da CHP Ön Seçimine Büyük İlgi (3)Baykal'a SANDIK ŞOKU Antalya'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kontenjan teklifini reddederek 96 aday adayıyla birlikte önseçime giren CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, oy kullandığı sandıktan 3'üncü çıktı.
 • 19:49Baykal'a Sandık ŞokuCumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Muratpaşa ilçesindeki Telekom Anadolu Lisesi’nde oy kullandığı 11 numaralı sandıktan 33 oyla üçüncü çıktı.