SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 18:27Kılıçdaroğlu, Gürsel Tekin'in Oğlunun Nikahında Şahitlik YaptıKılıçdaroğlu, Gürsel Tekin'in Oğlunun Nikahında Şahitlik YaptıHaber-Kamera: İdris TİFTİKCİ - İSTANBUL DHA Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in oğlu Ulaş ve Gizem Tekin'in nikah törenine katıldı.
 • 13:19Kemer Deniz Baykal: Terör Örgütüyle Müzakere Edilmez, Mücadele EdilirKemer Deniz Baykal: Terör Örgütüyle Müzakere Edilmez, Mücadele EdilirDeniz Baykal: Terör örgütüyle müzakere edilmez, mücadele edilir CUMHURİYET Halk Partisi eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye'nin cumhuriyet tarihi boyunca yaşamadığı sıkıntılı günler yaşadığını söyledi.
 • 17:37Antalya - Deniz Baykal'dan İlçelere ZiyaretAntalya - Deniz Baykal'dan İlçelere ZiyaretDeniz Baykal'dan ilçelere ziyaret CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, ilçe ziyaretleri kapsamında Kaş'ta partililerle görüştü.
 • 16:16Baykal: Baykal: "Çıkış Yolu, Türkiye'nin Temel Politikalarında"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP İl Başkanlığı dışı Baykal'a heykelciğinin hediye edilmesi Baykal'ın açıklamaları - CHP Antalya Milletvekili Baykal: "Türkiye'yi daha iyi bir noktaya taşımak için yine öncülük görevimizi yapmaya devam edeceğiz.
 • 15:27Baykal: Dağdaki Terörü Mahalleye İndirdilerBaykal: Dağdaki Terörü Mahalleye İndirdilerDeniz Baykal, terör konusunda çok büyük yanlışlar yapıldığını belirterek, "Başbakan benimle görüşmek isteyince mektup yazdım. 'Bu politikayı gel birlikte götürelim' demişti bana. 'Sizin bu politikanızın sonucu bu olur' diye bugünkü tabloyu mektupta yazdım ona. Şimdi buradan çıkmak için dağdaki terörü mahalleye indirdiler.
 • 15:09Baykal'dan Terör AçıklamasıBaykal'dan Terör AçıklamasıCumhuriyet halk Partisi (CHP) Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, iktidarın terör politikasını eleştirerek, "Türkiye’nin ulusal birliğinin, bütünlüğünün, kardeşliğinin mutlaka korunması lazım. Yanlış muhatap seçtiler şimdi bunun bedelini ağır şekilde ödüyorlar.
 • 14:58CHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Türkiye'yi daha iyi bir noktaya taşımak için yine öncülük görevimizi yapmaya devam edeceğiz.
 • 00:02CHP Seçmeni, Deniz Baykal'ı Daha Başarılı BuluyorCHP Seçmeni, Deniz Baykal'ı Daha Başarılı BuluyorORC Araştırma Şirketi'nin yaptığı araştırmaya göre; CHP seçmenin yüzde 44,5'ü Deniz Baykal'ı, yüzde 30,7 Kemal Kılıçdaroğlu'nu daha başarılı bulduğu yönünde görüş bildirdi.
 • 19:24Çavuşoğlu, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin Türk Üyeleriyle Bir Araya GeldiÇavuşoğlu, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin Türk Üyeleriyle Bir Araya GeldiGörüntü Dökümü: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin Türk üyeleri ile tokalaşması -Deniz Baykal'ın gelişi ve Çavuşoğlu ile tokalaşması -Görüşmeden detaylar STRAZBURG - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Türk üyeleriyle bir araya geldi.
 • 20:40CHP'nin 35. Olağan Kurultayı - Seçim ÖncesiCHP'nin 35. Olağan Kurultayı - Seçim ÖncesiGörüntü Dökümü: -Salondaki kalabalık -Partililerin broşür ve liste dağıtması -Liste inceleyen partililer -Sandık alanlarındaki broşürler -Şarkıcı Atilla Taş'ın partililerle bir arada olması -Partililerin Deniz Baykal ile hatıra fotoğrafı çektirmeleri -Dağıtılan broşürlerin oluşturduğu kirlilik CHP'nin 35. Olağan Kurultayı CHP'nin 35. Olağan Kurultayı'nda, Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) üyelerinin belirlenmesi için yapılacak seçimin hazırlıkları sürüyor.
 • 00:19CHP'nin 35. Olağan Kurultayında Oy Kullanma İşlemi Sona ErdiCHP'nin 35. Olağan Kurultayında Oy Kullanma İşlemi Sona ErdiGörüntü Dökümü: Oy kullanma işlemlerinden detaylar, Deniz Baykal'ın oy kullanması, Kemal Kılıçdaroğlu'nun salona gelişi oy kullanması, CHP'nin 35. Olağan Kurultayı Genel başkanlık seçimin yapıldığı kurultayda, oy kullanma işlemi sona erdi CHP'nin 35. Olağan Kurultayı'nda, oy verme işlemi bitti.
 • 14:02Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek AçıklamasıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Mimarlar Odası’nın 22 seneden beri tek amacı var; o da Ankara’da Büyükşehir Belediyesi’ne iş yaptırmamaktır” dedi.
 • 09:08Gizli Kamera Komplosunda İstihbaratçı Polise ve Çilingire GözaltıGizli Kamera Komplosunda İstihbaratçı Polise ve Çilingire GözaltıEski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve MHP'li bazı siyasetçilere yönelik 'gizli kamera kaydı yapılması' soruşturmasında bir polis ve çilingir gözaltına alındı.
 • 22:42Bakan Ünal: Bakan Ünal: "Bizim Şu Anda, Güvenlik ve Beğenilirlikle İlgili Bir Sorunumuz Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TYD'nin düzenlediği toplantıya katılanlardan detaylar- Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın toplantıya gelişi- Bakan Ünal'ın Deniz Baykal ile tokalaşması- Bakan Ünal Ünal'ın kürsüye çıkması- Bakan Ünal'ın konuşması- TYD Başkanı Murat Ersoy'un, Bakan Ünal'a tablo hediye etmesi Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: - "Bizim şu anda, güvenlik ve beğenilirlikle ilgili bir sorunumuz var. Bu yapacağımız tanıtım kampanyalarıyla aşacağımız bir şey değil. Bu, daha çok temasla, insani temasla ve birebir görüşmelerle aşabileceğimiz bir süreç"- "Artık bir konaklama, otelcilik ülkesi olmaktan, bir turizm ülkesi olma eşiğine yükselmemiz gerekiyor" Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Bizim şu anda, güvenlik ve beğenilirlikle ilgili bir sorunumuz var. Bu, yapacağımız tanıtım kampanyalarıyla aşacağımız bir şey değil. Bu, daha çok temasla, insani temasla ve birebir görüşmelerle aşabileceğimiz bir süreç" dedi.
 • 20:20CHP Antalya'da Olaylı KongreCHP Antalya'da Olaylı KongreCHP Antalya’da 35’inci olağan kongresinde il başkanı adayı ile belediye başkanı arasındaki sözlü tartışma ortamı gerdi.
 • 22:04Baykal, Diyarbakır Barosu'nu Ziyaret EttiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 16:48Deniz Baykal, Diyarbakır Barosu'nu Ziyaret EttiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 28 Kasım’da öldürülen Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 16:11Deniz Baykal: Terörün Dağ Başından Mahalleye İndiği OrtamdayızDeniz Baykal: Terörün Dağ Başından Mahalleye İndiği OrtamdayızBaroya TAZİYEDE BULUNDU CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkan Elçi'nin ardından Diyarbakır Barosu'na taziye ziyaretinde bulundu.
 • 15:45Deniz Baykal: Elçi'nin Öldürülmesi Hepimizi Derinden YaraladıDeniz Baykal: Elçi'nin Öldürülmesi Hepimizi Derinden YaraladıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 28 Kasım’da Diyarbakır’ın Sur ilçesinde öldürülen Baro Başkanı Tahir Elçi’nin ölümünün kendilerini derinden yaraladığını söyledi.
 • 15:19Deniz Baykal: Terörün Dağ Başından Mahalleye İndiği OrtamdayızDeniz Baykal: Terörün Dağ Başından Mahalleye İndiği OrtamdayızChp Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Diyarbakır'da öldürülen Baro Başkanı Tahir Elçi'nin eşi Türkan Elçi'ye taziye ziyaretinde bulundu.
 • 14:15Baykal'dan Elçi'nin Ailesine Taziye ZiyaretiBaykal'dan Elçi'nin Ailesine Taziye ZiyaretiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski genel başkanı ve Antalya milletvekili Deniz Baykal, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde çıkan çatışmada hayatını kaybeden Tahir Elçi’nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 09:46Deniz Baykal: Biz Birbirimize Mecburuz, Türkiye Bize MuhtaçDeniz Baykal: Biz Birbirimize Mecburuz, Türkiye Bize MuhtaçCumhuriyet Halk Partisi(CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, parti içindeki farklılıklara Attila İlhan'ın sevgilisine yazdığı 'Ben Sana Mecburum' şiiri ile göndermede bulundu.
 • 18:10Deniz Baykal: Seçim Sonrası Bir Parti İktidara 'Dur' Deme Yerine 'Buyur' DediDeniz Baykal: Seçim Sonrası Bir Parti İktidara 'Dur' Deme Yerine 'Buyur' DediCumhuriyet Halk Partisi(CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, bir partinin seçim meydanlarında iktidarın keyfi uygulamalarına durdurmak için oy aldığını belirtip, "Bu parti seçim öncesi iktidara dur demek için oy almasına karşı seçim sonrası dur demek yerine 'buyur' dedi" ifadeleriyle MHP'yi eleştirdi.
 • 17:44Deniz Baykal: Birdenbire İşler Tam Tersine DöndüDeniz Baykal: Birdenbire İşler Tam Tersine DöndüChp eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Birdenbire öyle bir tablonun içerisine girdik ki istikrar var, kalkınma var, turizm hızla gelişiyor, işte G-20 ülkeleri toplantıları Antalya'da yapıldı, büyük bir propaganda oldu derken birdenbire işler tam tersine döndü" dedi.
 • 16:51CHP Antalya Milletvekili BaykalCHP Antalya Milletvekili BaykalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detay, - Deniz Baykal'ın açıklamaları, CHP Antalya Milletvekili Baykal: - "Şimdi çok ağır bir turizm darbesiyle karşı karşıyayız" CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Rus uçağının düşürülmesi nedeniyle ağır bir turizm darbesiyle karşı karşıya olduklarını söyledi.
 • 19:12Meclisin Yeni Başkanı İsmail KahramanMeclisin Yeni Başkanı İsmail KahramanTBMM'nin yeni meclis başkanı İsmail Kahraman oldu. 75 yaşındaki Kahraman'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile geçmişte yakın arkadaş oldukları öğrenildi.
 • 18:24Baluken'in, 'Mithat Sancar Çağrısı' Baykal Tarafından Kabul EdilmediBaluken'in, 'Mithat Sancar Çağrısı' Baykal Tarafından Kabul EdilmediHDP Milletvekili İdris Baluken'in, polis müdahalesi sırasında yaralanan Mithat Sancar'ın fotoğrafıyla Deniz Baykal'a yaptığı 'tavrınızı belirleyin' çağrısı kabul görmedi.
 • 17:03TBMM Başkanı SeçimiTBMM Genel Kurulu'nda, HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan yemin etti.
 • 16:36TBMM Yeni Başkanını Seçiyor (2)Tbmm Genel Kurulu, Meclis Başkanı seçimi için TBMM Geçici Başkanı Deniz Baykal başkanlığında toplandı.
 • 15:36Başbakan Ahmet Davutoğlu, Baykal'ın Cevabını AlkışladıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Baykal'ın Cevabını AlkışladıHDP'li İdris Baluken, Meclis Başkanlığı seçiminin ertelenmesini istedi. Deniz Baykal, HDP'li vekilin bu isteğini reddetti. Başbakan Davutoğlu, Baykal'ı alkışladı.
 • 15:29Mecliste Hdp GerginliğiMecliste Hdp GerginliğiMeclis Başkanlığı seçimi için toplanan Genel Kurul’da HDP’li milletvekilleri gündem dışı görüşme isteyince Geçici Meclis Başkanı Deniz Baykal, duruma müdahale etti.
 • 15:17TBMM Başkanı SeçimiTBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanı seçimi için TBMM Geçici Başkanı Deniz Baykal başkanlığında toplandı.
 • 13:41Umut Oran: Umut Oran: "Son Olağanüstü Kurultaydan Bugüne Kadar Geçen Sürede 177 İmza Eşiği Aşılmıştır"CHP Genel Başkanlığı’na aday olan Umut Oran, “Son olağanüstü kurultaydan bugüne kadar geçen sürede 177 imza eşiği aşılmıştır.
 • 00:45Baykal: Besmeleyle Yemin Daha Kuvvetli OlurBaykal: Besmeleyle Yemin Daha Kuvvetli OlurGeçici Meclis Başkanı olan Deniz Baykal, yemine besmele ile başlanmasının o yemini daha kuvvetli yapacağını söyledi.
 • 15:19Baykal: 549 Milletvekili Okudu, 550'ncisi de Saygı GöstermeliBaykal: 549 Milletvekili Okudu, 550'ncisi de Saygı GöstermeliGeçici Meclis Başkanı Deniz Baykal, HDP Milletvekili Leyla Zana'nın yemininin geçersiz sayılmasına neden olan girişimine ilişkin "549 milletvekili yemin metnini hiç tartışmaya kalkışmadan, şova alet etme gereğini duymadan Anayasa'daki metni aynen okudu.
 • 08:04Baykal'dan Zana Yorumu: Yemini Tekrar EtmeliBaykal'dan Zana Yorumu: Yemini Tekrar EtmeliBaykal, "Türk milleti" yerine "Türkiye milleti" ibaresi kullandığı için yemini geçersiz sayılan Leyla Zana için, "İsteyen istediği gibi yemin metninde değişiklik yaparsa, bu yemin olmaktan çıkar" dedi.
 • 07:33Leyla Zana Yemin Etmezse Statüsünü Kaybedip Oylamalara KatılamayacakLeyla Zana Yemin Etmezse Statüsünü Kaybedip Oylamalara KatılamayacakDünkü yemin töreninde kullandığı "Türkiye Milleti" ifadesi nedeniyle yemini geçersiz sayılan Leyla Zana, vekil statüsünü kaybedecek, oylamalara katılamayacak.
 • 01:2926. Dönem Milletvekillerinin Yemini Tamamlandı26. Dönem Milletvekillerinin Yemini TamamlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM'de 26. dönemde geçici Meclis Başkanı Deniz Baykal'ın oturumu kapatması TBMM Genel Kurulu'nda, 26. Dönem milletvekillerinin yemini tamamlandı.
 • 01:16AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ Yemin EttiAK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ Yemin EttiTBMM'de 26. Dönem ve yemin töreni, geçici Meclis Başkanı Deniz Baykal'ın başkanlığında başladı.
 • 01:07CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Yemin EttiCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Yemin EttiTBMM'de 26. Dönem ve yemin töreni, geçici Meclis Başkanı Deniz Baykal'ın başkanlığında başladı.
 • 01:0126. Dönem Milletvekilleri Yemin EttiTBMM Genel Kurulu'nda, 26. Dönem milletvekillerinin yemini tamamlandı.
 • 18:02Cumhurbaşkanı Hükümeti Kurma Görevini Davutoğlu'na VerdiCumhurbaşkanı Hükümeti Kurma Görevini Davutoğlu'na VerdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 64. Hükümeti kurma görevini AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na verdi.
 • 16:54Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM'de 26. Dönem Milletvekili Yemin Törenine KatıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM'de 26. Dönem Milletvekili Yemin Törenine KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 26. dönem milletvekillerinin yemin törenine katıldı.
 • 16:43Meclis'te Yemin KriziTBMM’de 26. Dönem resmen başladı.
 • 16:42Zana, 24 Yıl Önce de Benzer Bir Krize Neden OlmuştuZana, 24 Yıl Önce de Benzer Bir Krize Neden OlmuştuTürkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 26. döneminin açılmasıyla milletvekilleri de yemin etmeye devam başladı.
 • 16:3526. Dönem Milletvekili Ant İçme Töreni26. Dönem Milletvekili Ant İçme TöreniGeçici TBMM Başkanı Deniz Baykal, "2 milyon 200 bin mülteciye kollarını açmış bir ülke olarak zaten bu konuda en büyük fedakarlığı yapmış durumdayız. Artık ilk görevimiz Ortadoğu’daki yangının Türkiye’ye sıçramasına engel olmak" dedi.
 • 16:18Meclis'te Leyla Zana KriziMeclis'te Leyla Zana KriziTBMM’nin 26. Döneminde milletvekili yeminini tam okumayan HDP’li Leyla Zana, Meclis Başkanı Deniz Baykal’ın tüm uyarılarına rağmen yeminini tekrarlamadan Genel Kurul Salonunu terk etti.
 • 16:08Meclis'te 26. Dönem BaşladıTBMM'nin Geçici Başkanı Deniz Baykal, geçmiş dönemle ilgili kişisel değerlendirme yapmasının yakışık almayacağını, bunun yeri ve zamanı olmadığını belirterek, "Üzüntüm, Meclis'in seçimden sonra işler, görevini yapar, hükümeti kurar bir noktaya getirilememiş olmasıdır.
 • 16:03Deniz Baykal Frak GiydiCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, görevi TBMM Başkanı İsmet Yılmaz’dan devraldı.
 • 15:58Leyla Zana, Yemin Metnini Değiştirip OkuduTürkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 26. dönemi bugün saat 15.00'te yemin töreniyle başladı.