SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 24 Kasım 2016 20:31Baykal: 'Terörün Masum Insanları Kurban Etmesine Izin Vermememiz Lazım'Baykal: 'Terörün Masum Insanları Kurban Etmesine Izin Vermememiz Lazım'CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Terörün masum insanları kurban etmesine, terörle bağlantısı olan olmayan insanları kendi çekim alanı içerisine almasına izin vermememiz lazımdır.
 • 24 Kasım 2016 19:20CHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Terörün masum insanları kurban etmesine, terörle bağlantısı olan olmayan insanları kendi çekim alanı içerisine almasına izin vermememiz lazımdır.
 • 24 Kasım 2016 16:24Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret Etti (2)"OLAY ÜLKENİN TEMEL SORUNUYLA BAĞLANTILI"Mardin'de, önce görevden alınan ve sonra da gözaltına alınan Ahmet Türk'ün eşini ziyaret etmek için kentte gelen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Mardin Valisi Mustafa Yaman'ı makamında ziyaret etti.
 • 24 Kasım 2016 16:24Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Ailesini Ziyaret EttiDeniz Baykal, Ahmet Türk'ün Ailesini Ziyaret EttiDeniz Baykal, Ahmet Türk'ün ailesini ziyaret etti
 • 24 Kasım 2016 16:21Mardin Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret EttiMardin Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret EttiDeniz Baykal, Ahmet Türk'ün eşini evinde ziyaret etti (2)BAYKAL, "BÖLGE HALKI ŞİDDET POLİTİKASI SAHİPLERİNE YÖNELİK DEĞERLENDİRMELERİNİ GÖZDEN GEÇİRDİLER"MARDİN'de, önce görevden alınan ve sonrada gözaltına alınan Ahmet Türk'ün eşini ziyaret etmek için kentte gelen CHP Antalya Milletvekili...
 • 24 Kasım 2016 16:14Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret Etti (2)Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret Etti (2)"OLAY ÜLKENİN TEMEL SORUNUYLA BAĞLANTILI"Mardin'de, önce görevden alınan ve sonra da gözaltına alınan Ahmet Türk'ün eşini ziyaret etmek için kentte gelen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Mardin Valisi Mustafa Yaman'ı makamında ziyaret etti.
 • 24 Kasım 2016 15:36Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Ailesini Ziyaret EttiDeniz Baykal, Ahmet Türk'ün Ailesini Ziyaret EttiAhmet Türk’ün ailesini ziyaret etmek için Mardin’e gelen eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, terörle bir yere varılmayacağını ve terörün tecrit edilmesi gerektiğini söyledi.
 • 24 Kasım 2016 14:25Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret EttiDeniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret EttiCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, görevden uzaklaştırıldıktan sonra gözaltına alınan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Ahmet Türk'ün eşi Mülkiye Türk'ü Mardin'de evinde ziyaret etti.
 • 24 Kasım 2016 14:08Mardin Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşi Mülkiye Türk'ü Evinde Ziyaret EttiMardin Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşi Mülkiye Türk'ü Evinde Ziyaret EttiMardin Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün eşi Mülkiye Türk'ü evinde ziyaret ettiDeniz Baykal, Ahmet Türk'ün eşi Mülkiye Türk'ü evinde ziyaret ettiCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, görevden uzaklaştırıldıktan sonra gözaltına alınan Mardin...
 • 24 Kasım 2016 13:58Dha Yurt Bülteni-5Dha Yurt Bülteni-5Kılıçdaroğlu'dan 'askerlerimizi rejim vurdu' açıklaması uyarısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genelkurmay Başkanlığı'nın, Fırat Kalkanı Operasyonu'nda üç şehit, 10 yaralıyla sonuçlanan saldırıyı rejime ait uçakların yaptığına ilişkin açıklamasının, Türkiye'yi çok tehlikeli bir...
 • 24 Kasım 2016 13:27Deniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret EttiDeniz Baykal, Ahmet Türk'ün Eşini Evinde Ziyaret EttiDeniz Baykal, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen eski Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Türk'ün eşi Mülkiye Türk'ü Mardin'de evinde ziyaret etti.
 • 22 Kasım 2016 19:39Kaset SoruşturmasıKaset Soruşturması"Nda Fetö İzleriCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve bazı MHP'lilere ait görüntülerin kaydedilerek internette yayınlanmasına ilişkin soruşturma kapsamında 12 kişi tutuklandı.
 • 17 Kasım 2016 15:23Lice Davasında Baykal'ın Dinlenmesi Talebi ReddedildiLice Davasında Baykal'ın Dinlenmesi Talebi ReddedildiKAMUOYUNDA 'Lice Davası' olarak bilinen ve güvenlik gerekçesiyle İzmir'de görülen, Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde 1993 yılında, dönemin Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Bahtiyar Aydın'ın da aralarında bulunduğu 16 kişinin yaşamını yitirdiği, evlerin yandığı olaylarla ilgili açılan davaya...
 • 16 Kasım 2016 00:01Baykal ve Bazı MHP'lilere Baykal ve Bazı MHP'lilere "Kaset" Kumpası Soruşturmasında "Böcek" Sanıklarına TutuklamaCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve bazı MHP'lilere ait görüntülerin kaydedilerek, internette yayınlanmasına ilişkin soruşturma kapsamında eski polisler İlker Usta ve Sedat Zavar tutuklandı.
 • 15 Kasım 2016 23:50Baykal ve Bazı MHP'lilere Baykal ve Bazı MHP'lilere "Kaset" Kumpası Soruşturmasında "Böcek" Sanıklarına TutuklamaCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve bazı MHP'lilere ait görüntülerin kaydedilerek, internette yayınlanmasına ilişkin soruşturma kapsamında eski polisler İlker Usta ve Sedat Zavar tutuklandı.
 • 15 Kasım 2016 22:12Baykal ve Bazı MHP'lilere Baykal ve Bazı MHP'lilere "Kaset" Kumpası Soruşturmasında "Böcek" Sanıklarına TutuklamaCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve bazı MHP'lilere ait görüntülerin kaydedilerek, internette yayınlanmasına ilişkin soruşturma kapsamında eski polisler İlker Usta ve Sedat Zavar tutuklandı.
 • 14 Kasım 2016 14:28Gökçek'in, Baykal Hakkındaki İddiasıEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, "Sayın Baykal, Sayın Cumhurbaşkanımızdan gidip Meclis Başkanlığını istemişti" yönündeki iddiasına, "Bu iddiaya cevap vermesi gereken artık bizzat Sayın Cumhurbaşkanıdır.
 • 14 Kasım 2016 07:32FETÖ'cü Röntgen Çetesi Çöktü! Kumpaslar AydınlatıldıFETÖ'cü Röntgen Çetesi Çöktü! Kumpaslar AydınlatıldıTelefon dinlemesi yaparak, insanların ev ve iş yerlerine gizli kameralar yerleştirip kumpas kuran FETÖ'cü çeteyle ilgili soruşturma tamamlandı. Çetenin kameraları nasıl yerleştirdiği de ortaya çıktı.
 • 05 Kasım 2016 11:16Bakan Müezzinoğlu: "Bu Arkadaşların Ayrıcalıkları Ne"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, HDP eş başkanları ve milletvekillerinin tutuklanmasıyla alakalı, “Devlet Bahçeli, Deniz Baykal ve Kemal Kılıçdaroğlu gidip ifade verdi.
 • 25 Ekim 2016 17:18CHP Grup Toplantısı - DetaylarCHP Grup Toplantısı - DetaylarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Deniz Baykal'ın gelişi, selamlaşması Detaylar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelişi, selamlaşması Kılıçdaroğlu'nun gazeteyi incelemesi Kılıçdaroğlu'nun kürsüye çıkması Detaylar TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM grup toplantısında konuştu.
 • 22 Ekim 2016 18:34CHP Antalya Milletvekili Deniz BaykalCHP Antalya Milletvekili Deniz BaykalCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, her ülkede zaman zaman sıkıntılar, gerginlikler, çatışmalar, kutuplaşmalar olabileceğini belirterek, "Ama bizim bu son dönemde tanık olduğumuz olaylar, ne Türkiye tarihinde tanık olduğumuz, ne de herhangi bir demokratik rejimde doğal karşılanabilecek türden olaylar değil. Türkiye'de siyaset şirazesinden çıkmış konumdadır.
 • 22 Ekim 2016 17:02Deniz Baykal'dan 'Başkanlık Sistemi' AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Yaşadığımız sorunların temelinde, parlamenter rejimin bile keyfi ve şahsi karar alma anlayışına teslim edilmiş olması yatıyor.
 • 22 Ekim 2016 15:41CHP Antalya Milletvekili Baykal AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, her ülkede zaman zaman sıkıntılar, gerginlikler, çatışmalar, kutuplaşmalar olabileceğini belirterek, "Ama bizim bu son dönemde tanık olduğumuz olaylar, ne Türkiye tarihinde tanık olduğumuz, ne de herhangi bir demokratik rejimde doğal karşılanabilecek türden olaylar değil. Türkiye'de siyaset şirazesinden çıkmış konumdadır.
 • 22 Ekim 2016 12:32Baykal: Başkanlık Rejiminde, Keyfi ve Şahsi Karar Alma Daha da CesaretlendirilecekCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili, "Türkiye'de karar alma süreci bir şahsın gelgitlerine, idrak kısıtlamalarına, anlayış çerçevesine teslim ediliyor olduğu için Türkiye bugün parlamenter rejimi işletemiyor.
 • 22 Ekim 2016 12:31Manavgat Baykal Keyfi ve Şahsi Karar Alma Daha da CesaretlendirilecekManavgat Baykal Keyfi ve Şahsi Karar Alma Daha da CesaretlendirilecekBaykal Keyfi ve şahsi karar alma daha da cesaretlendirilecekCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili, "Türkiye'de karar alma süreci bir şahsın gelgitlerine, idrak kısıtlamalarına, anlayış çerçevesine teslim ediliyor olduğu için Türkiye bugün parlamenter rejimi işletemiyor.