19:0600
SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri


DENİZ BAYKAL

Türk avukat ve siyasetçi. Kafkasya göçmeni Hüseyin Hilmi Bey ile Mısır göçmeni (aslen Giritli olduğu iddia edilir) Feride Hanım'ın oğludur. 1952 yılında Antalya Atatürk Ortaokulundan, 1955 yılında Antalya Lisesi'nden mezun oldu. 1959 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Ankara... Devamı

   

  Oktay Vural: Kasetler, MHP'ye Yönelik Siyasi Bir Operasyondu

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 2011 seçimleri öncesinde kamuoyuna bazı MHP’lilere ait görüntülerin olduğu kasetlerin yansımasının siyasi bir operasyon olduğunu söyledi. (Bugün 16:34)

   

  Deniz Baykal Antalya'da Genel Başkan Gibi Karşılandı

  Deniz Baykal Antalya'da Genel Başkan Gibi Karşılandı

  CHP eski genel başkanı Deniz Baykal, memleketi Antalya'da 2.5 yıldır ayak basmadığı İl Başkanlığı'nda genel başkan gibi karşılandı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Baykal: "Ortadoğu Sorunu Bombayla Değil, Siyasetle Çözülür"

  Eski CHP Genel Başkanı Baykal: - "Ne yazık ki 2,5 yıldır çok sevdiğim partimin Antalya'daki il örgütünü ziyaret etme olanağını kaybetmiş durumdaydım. Bu doğrultuda bugüne kadar hiçbir açıklama yapmadım, kimseyi suçlamadım. Ne yazık ki bir gerçek olarak bu ortaya çıkmıştı, ben onun gereğini yapmakla yetindim. Buraya başı dik, onurlu şekilde geleceğim anı sabırla bekledim"- "Ortadoğu'nun sorunu bombayla değil, siyasetle çözülür, bombalayarak değil, siyaset yaparak çözülür"ANTALYA (AA) - Eski (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Baykal, 2.5 Yıl Sonra Partisinin Antalya İl Örgütünde

  Baykal, 2.5 Yıl Sonra Partisinin Antalya İl Örgütünde

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 2,5 yıl aradan sonra ilk kez partisini ziyaret etti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Eski CHP Genel Başkanı Baykal Açıklaması

  Eski CHP Genel Başkanı Baykal Açıklaması

  "Ne yazık ki 2,5 yıldır çok sevdiğim partimin Antalya'daki il örgütünü ziyaret etme olanağını kaybetmiş durumdaydım. Bu doğrultuda bugüne kadar hiçbir açıklama yapmadım, kimseyi suçlamadım. Ne yazık ki bir gerçek olarak bu ortaya çıkmıştı, ben onun gereğini yapmakla yetindim. Buraya başı dik, onurlu. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  CHP Antalya'da Yeni İl Başkanı Cavit Arı Oldu

  Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Antalya Olağanüstü İl Kongresi sonrası, il başkanlığına Cavit Arı seçildi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Strazburg'da 'Erdoğan'ın En Uzun Günü' Belgeseli Gösterildi

  Strazburg'da 'Erdoğan'ın En Uzun Günü' Belgeseli Gösterildi

  Fransa'nın Strazburg kentinde, gazeteci- yazar Can Dündar'ın çektiği 'Erdoğan'ın En Uzun Günü' adlı belgesel gösterildi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  CHP'de Adaylığını Açıklayan İkinci İsim Manyaslıoğlu Oldu

  CHP'de Adaylığını Açıklayan İkinci İsim Manyaslıoğlu Oldu

  CHP'nin Antalya'da 12 Ekim'de yapılacak Antalya kongresinde il başkanlığı için adaylığını açıklayan ikinci isim Mimar Bahadır Manyaslıoğlu oldu. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Cavit Arı, CHP Antalya İl Başkanlığına Aday

  Cavit Arı, CHP Antalya İl Başkanlığına Aday

  Antalya'da 2009-2014 yılları arasında İl Genel Meclisi Başkanlığı yapan ve 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na CHP'den aday adayı olan avukat Cavit Arı, 12 Ekim'de yapılacak CHP İl Kongresi'nde il başkanı adayı olduğunu açıkladı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  CHP'den Açıklama : İftira, Komplo, Şantaj ve Tehditle Görevli Havuz Medyası Görevinin Başında

  Chp Genel Başkan İletişim Koordinatörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a yönelik olarak kurulan komplo ile ilişkilendirilmek istenen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki iftira amaçlı haber, üç yıl önce de gündeme getirilmek istenmiş, ancak, bu aşağılık tezgah, saygın ve seçkin bir gazetecinin köşesinde komployu teşhir etmesi sonucu bozulmuş, tertip beklemeye alınmıştı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP'den Açıklama Açıklaması

  CHP'den Açıklama Açıklaması

  "Talimatla haber yapılıp, manşet atılan bazı gazetelerde Sayın Kemal Kılıçdaroğlu hakkında gerçekle uzaktan, yakından ilgisi olmayan, iftira amaçlı bir haber yayınlandı" "Herkes çok iyi bilir ki yel kayadan bir şey koparamaz ve güneş balçıkla sıvanmaz. Çöplükten atılan hiçbir şey de Kılıçdaroğlu'na bulaşmaz" (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Chp: Havuz Medyasının Kılıçdaroğlu Haberi İftira ve Uydurma

  CHP Genel Başkan İletişim Koordinatörlüğü, iktidara yakın medya haberlerinde, mevcut Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal’a yönelik olarak kurulan komplo ile ilişkilendirilmek istenmesine tepki gösterdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin '30. Onur Yılı ve Ödül Töreni'

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin "30. Onur Yılı ve Ödül Töreni"

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen 30. Onur Yılı ve Ödül Töreni'nde, Anadolu Ajansı muhabirlerine 21. Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması kapsamında yılın haber, spor ve çevre fotoğrafı ödülleri verildi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin "30. Onur Yılı ve Ödül Töreni"

  Anadolu Ajansı muhabirleri, Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması'nda 2013 yılının haber, spor ve çevre fotoğrafı dallarında ödüle layık görüldü. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Yılın Gazetecileri Ödüllerini Aldı

  Yılın Gazetecileri Ödüllerini Aldı

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti geleneksel 2013 yılı 29. Antalya Basın Ödülleri ve 21. Hasan Özkay Fotoğraf yarışmasında dereceye giren gazeteciler ödüllerini düzenlenen törenle aldı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  CHP İzmir'de 91.yıldönümü Kutlaması

  CHP İzmir'de 91.yıldönümü Kutlaması

  CHP’liler İzmir’de Cumhuriyet Alanı’na giderek Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Zonguldak'ta CHP'nin 91. Yıl Dönümü Kutlandı

  Zonguldak'ta CHP'nin 91. Yıl Dönümü Kutlandı

  Zonguldak'ta CHP'nin kuruluşunun 91. yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Deniz Baykal'ın Antalya'daki İş Merkezine Kiracı Aranıyor

  Deniz Baykal'ın Antalya'daki İş Merkezine Kiracı Aranıyor

  Antalya'nın Zeytinköy semtinde CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kat karşılığı yaptırdığı iş merkezi inşaatı tamamlandı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu, PM ve YDK seçimleri için oyunu kullandı -

  Kılıçdaroğlu, PM ve YDK seçimleri için oyunu kullandı -

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) üyelikleri için oyunu kullandı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 19:06:51. #1.12#