15:3300
SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri


DENİZ BAYKAL

Türk avukat ve siyasetçi. Kafkasya göçmeni Hüseyin Hilmi Bey ile Mısır göçmeni (aslen Giritli olduğu iddia edilir) Feride Hanım'ın oğludur. 1952 yılında Antalya Atatürk Ortaokulundan, 1955 yılında Antalya Lisesi'nden mezun oldu. 1959 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Ankara... Devamı

   

  Merak Uyandıran Görüşme

  Merak Uyandıran Görüşme

  TBMM Genel Kurulu’nda CHP eski Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun baş başa görüşmesi merak konusu oldu. (Bugün 15:22)

   

  Tuncay Özkan Narlıdere'de Konferans Verdi

  'DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLERDE TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR' konulu konferansa CHP Parti Meclisi üyesi ve gazeteci-yazar Tuncay Özkan konuşmacı olarak katıldı. (Bugün 14:35)

   

  Deniz Baykal, Cemaat'e Operasyonla İlgili Hükümeti Eleştirdi

  Deniz Baykal, Cemaat'e Operasyonla İlgili Hükümeti Eleştirdi

  Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Cemaat'e operasyon konusunda hükümeti eleştirerek "Yaşananlardan Cemaat kadar sen de sorumlusun" dedi. (Bugün 03:21)

   

  Kaş Deniz Baykal Cemaat Kadar İktidar da Sorumlu

  Kaş Deniz Baykal Cemaat Kadar İktidar da Sorumlu

  CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, hükümeti eleştirerek Sen değil misin 'Ne istediler de vermedik' diyen. İstenen her şeyi vermiş bir iktidar olarak yaşananların tümünden cemaat kadar sen de sorumlusun dedi. (Dün 21:06)

   

  Deniz Baykal: Cemaat Kadar İktidar da Sorumlu

  Deniz Baykal: Cemaat Kadar İktidar da Sorumlu

  – CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, hükümeti eleştirerek "Sen değil misin 'Ne istediler de vermedik' diyen. İstenen her şeyi vermiş bir iktidar olarak yaşananların tümünden cemaat kadar sen de sorumlusun" dedi. (Dün 20:33)

   

  'Bir Toplumun Yaşam Kalitesini Belirleyen Temel Öge Sanattır'

  "Bir Toplumun Yaşam Kalitesini Belirleyen Temel Öge Sanattır"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir toplumun yaşam kalitesini belirleyen temel öge sanattır." dedi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 15:33:02. #1.13#