00:3200
SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri


DENİZ BAYKAL

Türk avukat ve siyasetçi. Kafkasya göçmeni Hüseyin Hilmi Bey ile Mısır göçmeni (aslen Giritli olduğu iddia edilir) Feride Hanım'ın oğludur. 1952 yılında Antalya Atatürk Ortaokulundan, 1955 yılında Antalya Lisesi'nden mezun oldu. 1959 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Ankara... Devamı

  Baykal: Bu Yönetim Anlayışını Aşmamız Lazım

  Baykal: Bu Yönetim Anlayışını Aşmamız Lazım

  Chp Antalya Milletvekili Deniz Baykal Türkiye'nin 12 yılı aşkın bir süredir belli bir anlayışla yönetildiğini belirterek, "Bu anlayışı artık aşmamız lazım. Bu anlayışı aşmaya yönelik etkin halkın özlemlerine cevap verecek, gerçekten demokratik siyasi çözüm, bir siyasi yapılanma, en kısa zamanda devreye girecek, girmek zorundadır" dedi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  CHP'li Deniz Baykal Seydişehir'de

  CHP'li Deniz Baykal Seydişehir'de

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Deniz Baykal, siyasette değişimin çok önemli olduğunu belirterek, "Yolun sonuna varıldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Deniz Baykal, Akseki'de İftara Programına Katıldı

  Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Akseki ilçesinde eski Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal tarafından verilen iftar yemeğine katıldı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Masum Türker: Başbakan İki Yıldır Gazze'ye Gidemedi Daha

  Masum Türker: Başbakan İki Yıldır Gazze'ye Gidemedi Daha

  Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, "İsrail’de büyükelçimiz olsaydı belki de Gazze’de yaşanan bu katliamlar belli bir ölçüde Türkiye’nin araya girmesi ile engellenebilirdi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  DSP İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan Türker: "Eğer Başbakan ve AK Partililer istikrara önem veriyorlarsa onlara tavsiyem genel başkanlarını cumhurbaşkanı seçmesinler, oy vermesinler ki AK Parti'de istikrar bozulmasın, Türkiye'de de bozulmasın" (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  SON DAKİKA ! HABERLER.COM | GÜNCEL HABERLER / SON DAKİKA HABERLER / FLAŞ HABER

  SON DAKİKA ! HABERLER.COM | GÜNCEL HABERLER / SON DAKİKA HABERLER / FLAŞ HABER

  HABERLER.COM / Gündemden sıcak gelişmeler. Güncel Haberler. Son Dakika Haberler. Türkiye ve Dünya gündeminden sıcak haberler. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Baykal'ın Genel Başkan Adayı Muharrem İnce

  Baykal'ın Genel Başkan Adayı Muharrem İnce

  CHP'de Köşk seçimlerinde alınacak olası bir yenilgi sonrası, Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlık koltuğundan indirilerek yerine Muharrem İnce'nin getirileceği konuşuluyor. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan (1): "1989'da merhum Özal'a 'diktatör', 'sivil diktatör' diyen, 'seçilirse indiririz' diye tehdit eden CHP, 2007'de de aynı tehditleri bizim için savurdu. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  AK Parti Grup Toplantısı

  AK Parti Grup Toplantısı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de cumhurbaşkanlığı seçimlerinin her zaman sıkıntılı geçtiğini belirterek, “Biz siyaset yaptığımız süre boyunca cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ve bu makamın millete yüklediği faturayı gördük. Her zaman cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini savunduk. ‘Egemenlik Milletindir’ dedik ve bunun gereğini yapmanın mücadelesi içerisinde olduk” dedi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kadınlardan Tarhan İçin Son Çağrı

  Emine Ülker Tarhan'ın cumhurbaşkanı adayı gösterilmesini isteyen Anadolu Kadınları Platformu, milletvekillerine son kez çağrı yaptı. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Anadolu Kadınları Platformu'ndan 'Tarhan' çağrısı -

  Anadolu Kadınları Platformu'ndan "Tarhan" çağrısı -

  Anadolu Kadınları Platformu üyeleri, CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın cumhurbaşkanı adayı gösterilebilmesi için eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve arkadaşlarına çağrıda bulundu. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kadınlardan Baykal'a Çağrı

  Kadınlardan Baykal'a Çağrı

  Antalya Anadolu Kadınları Platformu, CHP milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesi konusunda CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a çağrı yaptı. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 00:32:50. #1.13#