SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

 • 17:25Antalya - Baykal: Türkiye Mülteciler Konusunda Haklı Bir ZemindeAntalya - Baykal: Türkiye Mülteciler Konusunda Haklı Bir ZemindeBaykal: Türkiye mülteciler konusunda haklı bir zeminde CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, 28 Eylül'de başlayacak Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Sonbahar Oturumu'nun en önemli gündeminin mülteci sorunu olduğunu belirterek, "Bu, Avrupa için başarısızlık tablosudur.
 • 16:10Baykal: Muhalefet Kof Çıkınca Erdoğan Tavır DeğiştirdiBaykal: Muhalefet Kof Çıkınca Erdoğan Tavır DeğiştirdiDeniz Baykal, seçim sonuçlarını ilk başta kabullenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhalefetin kof çıktığını görünce tavrını değiştirdiğini söyledi.
 • 15:30Kemer Baykal: Türkiye Mülteciler Konusunda Haklı Bir Zeminde'Kemer Baykal: Türkiye Mülteciler Konusunda Haklı Bir Zeminde'Baykal: Türkiye mülteciler konusunda haklı bir zeminde' (2) 'HÜKÜMETİ KURDURMADILAR' CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, partisinin Kemer İlçe Örgütü'nü ziyaret etti.
 • 15:12Baykal: Türkiye Mülteciler Konusunda Haklı Bir Zeminde' (2)Baykal: Türkiye Mülteciler Konusunda Haklı Bir Zeminde' (2)'hükümeti KURDURMADILAR' CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, partisinin Kemer İlçe Örgütü'nü ziyaret etti.
 • 15:09Baykal Partililerle BayramlaştıBaykal Partililerle BayramlaştıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Deniz Baykal, AK Parti’yi ve MHP lideri Devlet Bahçeli’yi eleştirdi.
 • 15:08Baykal'a Göre, Uluslararası Yönlendirmeler Mülteci Sorununu DoğurduBaykal'a Göre, Uluslararası Yönlendirmeler Mülteci Sorununu DoğurduEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Avrupa'yı alarma geçiren mülteci sorununa uluslararası yönlendirmelerle karıştırılan Irak, Suriye, Libya gibi ülkelerdeki savaş ve terörün sebep olduğunu belirtti.
 • 13:54Baykal: Baykal: "Avrupa'da Mülteci Kaygısı Başladı"CHP Antalya İl Başkanlığı’nın bayramlaşma programına katılan CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, giderek artan mülteci sorunu ile ilgili olarak, “Bu sorunun, ülkelerin iç savaşlara sürükleniyor olmasından kaynaklanan boyutu var. Terörle doğrudan bağlantısı var. Ciddi bir panik ve alarm duygusu Avrupa kuruluşlarında egemen olmaya başladı.
 • 13:38Baykal: Türkiye Mülteciler Konusunda Haklı Bir Zeminde'Baykal: Türkiye Mülteciler Konusunda Haklı Bir Zeminde'Chp eski Genel Başkanı Deniz Baykal, 28 Eylül'de başlayacak Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Sonbahar Oturumu'nun en önemli gündeminin mülteci sorunu olduğunu belirterek, "Bu, Avrupa için başarısızlık tablosudur.
 • 09:15CHP'li Baykal: Bayramlar Fırsat OlmalıdırCHP'li Baykal: Bayramlar Fırsat OlmalıdırCHP'li Deniz Baykal, "Bayramlar hepimizin kafamızdaki husumetleri, düşmanlıkları, nefreti sorgulamak için fırsat olmalıdır" dedi.
 • 12:13Deniz Baykal, Aday Tanıtım Toplantısına KatılmadıDeniz Baykal, Aday Tanıtım Toplantısına Katılmadı1 Kasım seçimlerinde iktidarı hedefleyen ve çalışmalarına tam gaz devam eden CHP'de Antalya'da 26'ncı dönem milletvekili adayları Baykal olmadan tanıtıldı.
 • 19:58Deniz Baykal Yeniden CHP'nin Milletvekili AdayıDeniz Baykal Yeniden CHP'nin Milletvekili AdayıCHP adayı Baykal'ın açıklamaları- Detay görüntüler Eski Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal ile ad ve soyad benzerliği bulunan avukat Deniz Baykal, yeniden Bursa'dan CHP'nin milletvekili adayı oldu.
 • 07:54CHP'den HDP'nin Oy Patlaması Yaptığı Bölgelere Alevi AdaylarCHP'den HDP'nin Oy Patlaması Yaptığı Bölgelere Alevi AdaylarCHP, HDP'ye kayan Alevi oylarını geri almak için HDP'nin oy patlaması yaptığı İstanbul 3. bölge ve Ankara 1. bölgeyi Alevi isimlerle takviye etti.
 • 08:30Kılıçdaroğlu: Deniz Baykal Yeniden Aday OlacakKılıçdaroğlu: Deniz Baykal Yeniden Aday OlacakAnkara kulislerine bomba gibi düşen Baykal'ın yeniden aday gösterilmeyeceği iddiasına yanıt veren CHP Lideri, "Baykal seçimle geldi. Seçimle gelene dokunmayacağız" dedi.
 • 00:00CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan AçıklamalarCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gelecek seçimlerde Deniz Baykal’ın tekrar aday olacağını söyledi.
 • 19:53Şehit Polis Memuru Serkan Çölkesen'in CenazesiŞehit Polis Memuru Serkan Çölkesen'in CenazesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antalya Valisi Muammer'in gelişi - Şehit yakınları ziyareti- Şehit için dua edilmesi- Bayrakların asılı olduğu şehit evinin gösterimi- Şehidin cenaze aracında gelmesi- Kadın polis memurlarının ağlama görüntüleri- Şehit yakınlarının şehidin tabutuna dokunmak istemesi ve feryatları- Cenaze namazının kılınması - Antalya CHP Milletvekili Deniz Baykal'ın görüntüsü - Şehidin defni Hakkari'deki polis aracına bombalı saldırı- Saldırıda şehit edilen polis memuru Serkan Çölkesen, Antalya'da son yolculuğuna uğurlandı Hakkari'de polis aracına yapılan bombalı saldırıda şehit düşen polis memuru Serkan Çölkesen, Antalya'da toprağa verildi.
 • 09:01Bomba İddia: Kılıçdaroğlu, Baykal ve İnce'yi Aday GöstermeyecekBomba İddia: Kılıçdaroğlu, Baykal ve İnce'yi Aday GöstermeyecekCHP'yi 1 Kasım seçiminde de kavgalı bir süreç bekliyor. Kulislerde, Kılıçdaroğlu'nun Deniz Baykal ve Muharrem İnce'yi yeniden aday göstermeyeceği konuşuluyor.
 • 18:45Manavgat'ta 14 İşyeri Yakıldı (2)Manavgat'ta 14 İşyeri Yakıldı (2)Baykal SİDE'YE GELDİ CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, dün gece Side'de yaşanan olaylarda tahrip edilen ve yakılan işyerlerini ziyaret etti.
 • 18:58Genel Seçime DoğruCHP'de 1 Kasım'da yapılacak genel seçimler için milletvekili aday adayı başvuruları bugün sona erdi.
 • 17:27Genel Seçime DoğruCHP'de 1 Kasım'da yapılacak genel seçimler için milletvekili aday adayı olmak isteyenlerin başvuruları, yarın saat 17.00'de sona erecek.
 • 20:06Bakan Çavuşoğlu ve Baykal Arasında Esprili DiyalogBakan Çavuşoğlu ve Baykal Arasında Esprili Diyalog– MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ile Akdeniz Üniversitesi'nin (AÜ) işbirliğiyle Antalya'da AÜ Manavgat Turizm Fakültesi'nin temel atma töreninde CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
 • 19:53Bakan Çavuşoğlu ile Baykal Arasında Mektup DiyaloğuBakan Çavuşoğlu ile Baykal Arasında Mektup DiyaloğuManavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından yaptırılarak Akdeniz Üniversitesi’ne devredilecek olan Manavgat MATSO Turizm Fakültesi’nin temelinin atılacağı alana gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve CHP Eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal arasında mektup diyaloğu yaşandı.
 • 17:45Seçim Hükümeti ŞekilleniyorBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun geçici Bakanlar Kurulunu kurmak üzere bakanlık teklifinde bulunduğu CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "12 Mart 1971, 12 Eylül 1980 ateş çemberinden geçmiş, 1991 Hükümeti'nde ve daha sonraki dış zorlamalara dayanan hükümet modellerinde en yukarı düzeyde yer almayı kendisi ve partisi için reddetmiş bir siyaset anlayışına muhatap olmaktasınız. Nasıl geçmişte 12 Eylül Kenan Evren hukukuna karşı rakiplerimiz olan siyasetçilerin hukukunu savunduysam, şimdi de milletin hukukunu sizlere karşı savunmak boynumun borcudur" değerlendirmesinde bulundu.
 • 17:35Baykal Bakanlık Teklifini 3 Sayfalık Mektupla Reddetti (2) - YenidenBaykal Bakanlık Teklifini 3 Sayfalık Mektupla Reddetti (2) - YenidenCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçici hükümeti kurma görevi verdiği Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bakanlık teklif ettiği CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Başbakanlığa yazdığı 3 sayfalık mektupta görevi kabul etmediğini bildirdi.
 • 17:25Deniz Baykal: Deniz Baykal: "Muhalefet Dağınıklığının Sorumlusu Hiçbir Şekilde CHP Değildir"CHP Antalya Milletvekili ve CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, muhalefet dağınıklığında CHP’nin hiçbir sorumluluğu olmadığını ifade etti.
 • 16:58Antalya Deniz Baykal 3 Sayfalık Mektup ile Bakanlık Teklifini Reddeti-3Antalya Deniz Baykal 3 Sayfalık Mektup ile Bakanlık Teklifini Reddeti-3(Tür: Yurt)
 • 20:39Seçim Hükümeti ŞekilleniyorBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun geçici Bakanlar Kurulunu kurmak üzere teklif götürdüğü 11 isimden şu ana kadar sadece MHP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş bu görevi kabul ettiğini açıklarken, daha önce seçim hükümetine bakan vereceğini açıklayan HDP'de ise karar yetkili kurullarda değerlendiriliyor.
 • 15:10Seçim Hükümeti İçin Deniz Baykal'a da Bakanlık Teklif EdildiSeçim Hükümeti İçin Deniz Baykal'a da Bakanlık Teklif EdildiBaşbakan Davutoğlu'nun, seçim hükümetinde yer almasını istediği isimler arasında en dikkat çeken isim Deniz Baykal oldu. Böylece Erdoğan, Baykal görüşmesi sürpriz meyvesini verdi.
 • 17:20Bahçeli: Bahçeli: "Biz Dimdik Durduk, Eğilmedik"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin basın toplantısı MHP Genel Başkanı Bahçeli: (1)- "(Başbakan Davutoğlu'nun bazı MHP'lilere bakanlık teklifi götürülebileceği yönündeki açıklamaya ilişkin) Bizim partililerimiz değil, dava arkadaşlarımız vardır, dava ne alınır ne satılır"- "Sayın Deniz Baykal olmasaydı, Erdoğan olmazdı, AKP iktidar olmazdı" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bazı MHP'li isimlere bakanlık teklifi götürülebileceği yönündeki açıklamalarına ilişkin, " Bizim partililerimiz değil, dava arkadaşlarımız vardır, dava ne alınır ne satılır" dedi.
 • 12:15MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman AçıklamasıMHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın bir gazeteye vermiş olduğu röportajda MHP’ye yönelik ifadelerine ilişkin, "Tayyip Bey her başı sıkıştığından Baykal onun hamisi koruyucusu olmuştur.
 • 12:04Baykal, Erdoğan'a Değnekçilik Yapmakla Neyi Amaçlamaktadır?'MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın CHP’ye yönelik sözlerine tepki göstererek, “İlk günden beri erken seçim açıklamaları yapan ve koalisyon istemediğini açık açık beyan eden Erdoğan’a değnekçilik yapmakla Sayın Baykal neyi amaçlamaktadır?
 • 07:26Bakanlık Teklif Edileceği Konuşulan Baykal: Teklif Olmadan KonuşmamBakanlık Teklif Edileceği Konuşulan Baykal: Teklif Olmadan KonuşmamErken seçim kararının ardından Davutoğlu'nun Deniz Baykal'a bakanlık teklif edeceği konuşulurken Baykal buna ilişkin, "Olmadan konuşmam, siyasi duruşuma yakışmaz." dedi.
 • 07:57AK Parti, Sürpriz İsimlere Bakanlık Teklif EdecekAK Parti, Sürpriz İsimlere Bakanlık Teklif EdecekAK Parti, ortaya çıkan HDP algısını yıkmak için aralarında Deniz Baykal ve Meral Akşener'in de olduğu bazı isimlere bakanlık teklif edecek.
 • 07:46Deniz Baykal: Ben Seçilseydim Koalisyon KurulmuştuDeniz Baykal: Ben Seçilseydim Koalisyon KurulmuştuSeçim sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmeyle dikkat çeken Deniz Baykal'dan çarpıcı açıklamalar geldi.
 • 19:30Mersin CHP'li Balbay: Bu Süreci AşacağızMersin CHP'li Balbay: Bu Süreci AşacağızCHP'li Balbay: Bu süreci aşacağız CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmemesi gerektiğini savunarak, "Orada Erdoğan tekrar siyasi sahnesine geldi arkadaşlar.
 • 18:57CHP'li Balbay: Bu Süreci AşacağızCHP'li Balbay: Bu Süreci AşacağızChp İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmemesi gerektiğini savunarak, "Orada Erdoğan tekrar siyasi sahnesine geldi arkadaşlar.
 • 18:27Kılıçdaroğlu'nu Sinirlendiren Soru! Toplantıyı Apar Topar BitirdiKılıçdaroğlu'nu Sinirlendiren Soru! Toplantıyı Apar Topar BitirdiKoalisyon görüşmeleri sonrası basın açıklaması yapan CHP lideri, "Deniz Baykal görüşmeler esnasında, 'tiyatro sahnesi sergileniyor' demişti. Aynı fikirde misiniz?" sorusuna tepki gösterdi.
 • 19:20Fikret Otyam İçin Cemevi'nde Tören DüzenlendiFikret Otyam İçin Cemevi'nde Tören DüzenlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Fikret Otyam'ın tabutunun Cemevi'ne getirilmesi- Konuşmalardan detaylar- CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'dan detay görüntü- Mustafa Akaydın- Filiz Otyam'ın taziyeleri kabulü Fikret Otyam için Cemevi'nde tören düzenlendiAntalya - Antalya'da önceki gün 89 yaşında hayatını kaybeden ressam, gazeteci- yazar Fikret Otyam için Antalya'da Cemevi'nde tören düzenlendi.
 • 13:38Baykal, Çalınan Telefonunu YenilediBaykal, Çalınan Telefonunu YenilediMemleketi Antalya'da denizde yüzerken otomobilinden cep telefonunu çaldıran CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, cep telefonunu yeniledi.
 • 12:12Antalya Güvenlik Yok Ki Zafiyeti OlsunAntalya Güvenlik Yok Ki Zafiyeti OlsunGüvenlik yok ki zafiyeti olsun ANTALYA'da CHP eski lideri ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın otomobilinin soyulduğu Konyaaltı Beach Park'ta zafiyet olabilecek kadar bile güvenlik yok. Park girişinde tek görevi içeri girenlerden para almak olan bir görevli, bir plaj işletmesinin önünde içinde kimse olmadan bekleyen bir zabıta arabası göze çarptı.
 • 00:00Baykal'ın Cüzdanı ve Telefonu ÇalındıBaykal'ın Cüzdanı ve Telefonu ÇalındıCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın aracından cep telefonu ve cüzdanı çalındı.
 • 23:04CHP Eski Lideri Deniz Baykal, Memleketi Antalya'da SoyulduCHP Eski Lideri Deniz Baykal, Memleketi Antalya'da SoyulduCHP'nin eski lideri Deniz Baykal ile eşi, memleketleri Antalya'da yüzdükleri sırada otoparkta olan otomobilleri soyuldu. Hırsızlar, Baykal'ın cep telefonunu çaldı.
 • 22:58Deniz Baykal'a Hırsızlık ŞokuANTALYA (İHA) – CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal Antalya’da spor yaptığı esnada otomobili soyuldu.
 • 10:20Baykal'dan Erken Seçim DeğerlendirmesiBaykal'dan Erken Seçim DeğerlendirmesiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye’de biran önce ciddi bir hükümetin kurulması zorunluluğunun idrak edilmesi ve o doğrultuda adım atılması gerektiğini söyledi.
 • 00:06Antalya - Baykal: Kasımdaki Tuzak Seçimi Vatandaşa Anlatmak LazımAntalya - Baykal: Kasımdaki Tuzak Seçimi Vatandaşa Anlatmak LazımBaykal: Kasımdaki tuzak seçimi vatandaşa anlatmak lazım CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Ak Parti'nin ülkeyi seçime götürmek istediğini söyleyerek, "Vatandaşa kasım ayında yapılması muhtemel seçimin bir tuzak seçimi olduğunu anlatmamız lazım" dedi.
 • 23:46Baykal: Kasımdaki Tuzak Seçimi Vatandaşa Anlatmak LazımBaykal: Kasımdaki Tuzak Seçimi Vatandaşa Anlatmak LazımChp Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Ak Parti'nin ülkeyi seçime götürmek istediğini söyleyerek, "Vatandaşa kasım ayında yapılması muhtemel seçimin bir tuzak seçimi olduğunu anlatmamız lazım" dedi.
 • 09:29Deniz Baykal: Kasım'da Seçim VarDeniz Baykal: Kasım'da Seçim VarCHP eski genel başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, yeni koalisyon görüşmelerinin tiyatrodan ibaret olduğunu belirterek "Kasımda erken seçim var" dedi.
 • 13:03Baykal, Küçüklüğünü BulduBaykal, Küçüklüğünü BulduCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, partisinin Antalya İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
 • 13:20Baykal: Seçimin 40'ı Çıkıyor Bugün, Bir An Önce Hükümet Kurulmalı(2)Baykal: Seçimin 40'ı Çıkıyor Bugün, Bir An Önce Hükümet Kurulmalı(2)Yüzerken GAZETECİLERLE SOHBET ETTİ Deniz Baykal, börekçideki kahvaltının ardından denize girdi.
 • 13:04Baykal, Denizin Ortasında Gazetecilerle Röportaj Yaptı: Beni Mülteci SandılarBaykal, Denizin Ortasında Gazetecilerle Röportaj Yaptı: Beni Mülteci SandılarCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, memleketi Antalya'da denize girdi. Gazetecilerin de peşinden geldiği Baykal, soruları yanıtlayıp ilginç bir anısını anlattı.
 • 16:48CHP'li Gürkan: Ben Deniz Baykal Değilim, Dışarı Çıkarma Şansım YoktuCHP'li Gürkan: Ben Deniz Baykal Değilim, Dışarı Çıkarma Şansım YoktuCHP’li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı meşrulaştıracak kadar gücünün olduğunu zannetmediğini belirterek, “Ben Deniz Baykal değilim, dışarı çıkarma şansım yoktu.