00:5600
SON DAKİKA DENİZ BAYKAL HABERLERİ

Son Dakika Deniz Baykal Haberleri


DENİZ BAYKAL

Türk avukat ve siyasetçi. Kafkasya göçmeni Hüseyin Hilmi Bey ile Mısır göçmeni (aslen Giritli olduğu iddia edilir) Feride Hanım'ın oğludur. 1952 yılında Antalya Atatürk Ortaokulundan, 1955 yılında Antalya Lisesi'nden mezun oldu. 1959 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Ankara... Devamı

   

  CHP'de Adaylığını Açıklayan İkinci İsim Manyaslıoğlu Oldu

  CHP'de Adaylığını Açıklayan İkinci İsim Manyaslıoğlu Oldu

  CHP'nin Antalya'da 12 Ekim'de yapılacak Antalya kongresinde il başkanlığı için adaylığını açıklayan ikinci isim Mimar Bahadır Manyaslıoğlu oldu. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Cavit Arı, CHP Antalya İl Başkanlığına Aday

  Cavit Arı, CHP Antalya İl Başkanlığına Aday

  Antalya'da 2009-2014 yılları arasında İl Genel Meclisi Başkanlığı yapan ve 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na CHP'den aday adayı olan avukat Cavit Arı, 12 Ekim'de yapılacak CHP İl Kongresi'nde il başkanı adayı olduğunu açıkladı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  CHP'den Açıklama : İftira, Komplo, Şantaj ve Tehditle Görevli Havuz Medyası Görevinin Başında

  Chp Genel Başkan İletişim Koordinatörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a yönelik olarak kurulan komplo ile ilişkilendirilmek istenen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki iftira amaçlı haber, üç yıl önce de gündeme getirilmek istenmiş, ancak, bu aşağılık tezgah, saygın ve seçkin bir gazetecinin köşesinde komployu teşhir etmesi sonucu bozulmuş, tertip beklemeye alınmıştı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP'den Açıklama Açıklaması

  CHP'den Açıklama Açıklaması

  "Talimatla haber yapılıp, manşet atılan bazı gazetelerde Sayın Kemal Kılıçdaroğlu hakkında gerçekle uzaktan, yakından ilgisi olmayan, iftira amaçlı bir haber yayınlandı" "Herkes çok iyi bilir ki yel kayadan bir şey koparamaz ve güneş balçıkla sıvanmaz. Çöplükten atılan hiçbir şey de Kılıçdaroğlu'na bulaşmaz" (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Chp: Havuz Medyasının Kılıçdaroğlu Haberi İftira ve Uydurma

  CHP Genel Başkan İletişim Koordinatörlüğü, iktidara yakın medya haberlerinde, mevcut Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal’a yönelik olarak kurulan komplo ile ilişkilendirilmek istenmesine tepki gösterdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin '30. Onur Yılı ve Ödül Töreni'

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin "30. Onur Yılı ve Ödül Töreni"

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen 30. Onur Yılı ve Ödül Töreni'nde, Anadolu Ajansı muhabirlerine 21. Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması kapsamında yılın haber, spor ve çevre fotoğrafı ödülleri verildi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 00:56:38. #1.12#