SON DAKİKA DİYARBAKIR MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Diyarbakır Merkez Haberleri

14:25
Kürtçe Okulda İlk Karne Sevinci Diyarbakır merkez Bağlar İlçesi'nde Kürtçe eğitim verilen ve Milli Eğitim Bakanlığı'nca özel okul statüsü tanınan Ferzat Kemanger Eğitim Destek Evi öğrencileri, ilk kez karne aldı.
Kürtçe Okulda İlk Karne Sevinci
13:49
Diyarbakır'daki Kürtçe Okulda İlk Karne Sevinci Diyarbakır merkez Bağlar İlçesi'nde bulunan ve Kürtçe eğitimin verildiği Ferzat Kemanger İlkokul öğrencileri, ilk kez karne aldı.
Diyarbakır'daki Kürtçe Okulda İlk Karne Sevinci
18:37
Diyarbakır'da Belediye, DEDAŞ'ın Girişini Kanal Kazıp Kapattı Diyarbakır Belediyesine bağlı DİSKİ'nin, DEDAŞ'ın elektrik kesintileri için 5. Asliye Hukuk Mahkemesine yaptığı başvuru üzerine yürütmeyi durdurma kararı verildi.
15:29
Diyarbakır'da Kriz Büyüyor: Belediye, Dedaş'ın Önüne Hendek Kazdı Diyarbakır'da DEDAŞ`ın, DİSKİ Genel Müdürlüğü`ne ait tesislerinde elektrik kesintisi uygulaması yeni boyuta taşındı.
Diyarbakır'da Kriz Büyüyor: Belediye, Dedaş'ın Önüne Hendek Kazdı
18:24
Diyarbakır - Hüda-Par Lideri Yapıcıoğlu: Nihat'ı Kim Katlettiyse, Allah Onu Kahretsin Hüda-Par lideri Yapıcıoğlu: Nihat'ı kim katlettiyse, Allah onu kahretsin HÜR Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Şırnak'ın Cizer İlçesi'nde öldürülen 12 yaşındaki Nihat Kazanhan'ın faillerinin bir an önce bulunup ortaya çıkarılması isteyerek, "Herkes provokasyondan bahsediyor.
Diyarbakır - Hüda-Par Lideri Yapıcıoğlu: Nihat'ı Kim Katlettiyse, Allah Onu Kahretsin
17:41
Hüda-Par Lideri Yapıcıoğlu: Nihat'ı Kim Katlettiyse, Allah Onu Kahretsin Hür Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Şırnak'ın Cizer İlçesi'nde öldürülen 12 yaşındaki Nihat Kazanhan'ın faillerinin bir an önce bulunup ortaya çıkarılması isteyerek, "Herkes provokasyondan bahsediyor.
Hüda-Par Lideri Yapıcıoğlu: Nihat'ı Kim Katlettiyse, Allah Onu Kahretsin
16:20
Diyarbakır'daki Atatürk Heykeli 'Bakım-Onarım' İçin Kaldırıldı Diyarbakır merkez Yenişehir İlçesi Dağkapı Meydanı'nda yıllardır bulunan ve yıpranıp tahrip olan Atatürk heykeli, Diyarbakır Valiliği kararı ile vinçle yerinden söküldü.
Diyarbakır'daki Atatürk Heykeli 'Bakım-Onarım' İçin Kaldırıldı
15:32
Diyarbakır'daki Atatürk Heykeli 'Bakım-onarım' İçin Kaldırıldı Diyarbakır merkez Yenişehir İlçesi Dağkapı Meydanı'nda yıllardır bulunan ve yıpranıp tahrip olan Atatürk heykeli, Diyarbakır Valiliği kararı ile vinçle yerinden söküldü.
Diyarbakır'daki Atatürk Heykeli 'Bakım-onarım' İçin Kaldırıldı
16:45
Diyarbakır'da Bombalı Saldırıda Ölenler Anıldı Diyarbakır'da 2008 yılında PKK'nın bombalı saldırısında ölen 6'sı öğrenci 7 kişin bugün iki ayrı törenle anıldı.
Diyarbakır'da Bombalı Saldırıda Ölenler Anıldı
15:14
AK Parti'li Eronat: PKK'ya Katılım Yaşı 9'a Kadar Düştü Diyarbakır'da 2008 yılında PKK'nın bombalı saldırısında oğlunu kaybeden Oya Eronat, anma töreninde "PKK'ya katılım yaşı 9'a kadar düşmüş durumda." dedi.
AK Parti'li Eronat: PKK'ya Katılım Yaşı 9'a Kadar Düştü
11:49
Diyarbakır Bakan Eker, "Olaylar, Süreci Zehirleme Girişimidir" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, son dönemde Diyarbakır'da yaşanan gösteri ve olayların kentte ve sürece zarar verdiğini belirterek, bunun süreci zehirleme girişimi olduğunu söyledi.
Diyarbakır Bakan Eker, 'Olaylar, Süreci Zehirleme Girişimidir'
11:46
Bakan Eker: Olaylar, Süreci Zehirleme Girişimidir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, son dönemde Diyarbakır'da meydana gelen olayların, kente ve sürece zarar verdiğini belirterek, bunun süreci zehirleme girişimi olduğunu söyledi.
Bakan Eker: Olaylar, Süreci Zehirleme Girişimidir
23:06
Diyarbakır'da Siyer-i Nebi Yarışması Düzenledi Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Diyarbakır Şubesi, "Liseli Gençler Efendimizin İzinde" adlı Siyer-i Nebi yarışması düzenledi.
Diyarbakır'da Siyer-i Nebi Yarışması Düzenledi
20:24
Madde Bağımlılığıyla Mücadele İçin 10 Bin 355 Kişiyle Görüşülecek 'Diyarbakır İli Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması Projesi' kapsamında 10 bin 355 kişiyle görüşüp koruyucu ve önleyici çalışmalar için veri toplayacak anketörlere eğitim verildi.
Madde Bağımlılığıyla Mücadele İçin 10 Bin 355 Kişiyle Görüşülecek
10:29
Diyarbakır'da Kuyumcu Soygunu Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi Ofis semtinde İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yakın mesafede bulunan kuyumcu dükkanı soyuldu.
12:40
Diyarbakır'da Bir Polis Kazayla Arkadaşını Yaraladı Diyarbakır merkez Sur İlçesi'nde dün gece, görevli polislerden birinin tabancasının kazayla ateş alması sonucu, bir polis memurunun sağ kolundan hafif yaralandığı bildirildi.
16:09
Diyarbakır?da Avm?nin Tavanı Çöktü: 2 Yaralı Diyarbakır'da bir alışveriş merkezinin tavanında meydana gelen çökme 2 kişi yaralandı.
Diyarbakır?da Avm?nin Tavanı Çöktü: 2 Yaralı
15:18
Diyarbakır'da Avm'nin Tavanında Çökme Oldu, 2 Yaralı Diyarbakır'da bir alışveriş merkezinin tavanında meydana gelen çökme sonucu 2 kişi yaralandı.
Diyarbakır'da Avm'nin Tavanında Çökme Oldu, 2 Yaralı
16:36
Temiz Hava Merkezleri Kuruluyor Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin talimatı ile sekiz büyükşehirde "Temiz Hava Merkezleri" kuruluyor.
12:42
Diyarbakır'da Uzun Namlulu Silahla Kuyumcu Soygununun Görüntüsü Ortaya Çıktı Diyarbakır’da uzun namlulu silahla soygun girişiminin görüntüleri ortaya çıktı.
22:28
Göstericinin, Polise Atmak İstediği Ses Bombası Elinde Patladı Diyarbakır'ın IŞİD'in Kobani'ye saldırılarını protesto etmek isteyen göstericilerden birinin elinde, polise atmak istediği ses bombası patladı.
Göstericinin, Polise Atmak İstediği Ses Bombası Elinde Patladı
22:35
Cuma Hutbesi: Eğlence Araçlarıyla Yalan ve Gıybet Sektörü Oluştu Cuma hutbesinde eğlence unsuru gibi gösterilen teknolojik araçlar da kullanılarak yapılan dedikodu faaliyetleri ile yalan ve gıybet sektörünün oluşturulduğu belirtildi.
Cuma Hutbesi: Eğlence Araçlarıyla Yalan ve Gıybet Sektörü Oluştu
12:18
Papa, İstanbul Ziyaretine Onu da Davet Etti Papa Francesco, İstanbul'daki etkinliklerine, bir süre önce kendisini Vatikan'da ziyaret eden Kırklar Meclisi üyesi, Sur Belediye eski Başkanı Demirbaş'ı da davet etti.
Papa, İstanbul Ziyaretine Onu da Davet Etti
21:14
Diyarbakır'da Anasınıflarında Flor Vernik Uygulaması Diyarbakır'da öğretmenlere, öğrenci ve ebeveynlere ağız ve diş sağlığı farkındalık eğitimleri verildi.
Diyarbakır'da Anasınıflarında Flor Vernik Uygulaması
02:32
Bakan Eker 6-7 Ekim Olayları Çözüm Sürecini Zehirleme Teşebbüsü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 6-7 Ekim günlerinde yaşanan olayları değerlendirirken, 6-7 Ekim olayları çözüm sürecini zehirleme teşebbüsüdür.
Bakan Eker 6-7 Ekim Olayları Çözüm Sürecini Zehirleme Teşebbüsü
02:26
Diyarbakır1 Bakan Eker 6-7 Ekim Olayları Çözüm Sürecini Zehirleme Teşebbüsü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 6-7 Ekim günlerinde yaşanan olayları değerlendirirken, 6-7 Ekim olayları çözüm sürecini zehirleme teşebbüsüdür.
Diyarbakır1 Bakan Eker 6-7 Ekim Olayları Çözüm Sürecini Zehirleme Teşebbüsü
18:56
Bakan Eker: 6-7 Ekim Olayları Çözüm Sürecini Zehirleme Teşebbüsü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 6-7 Ekim günlerinde meydana gelen olayları değerlendirirken, "6-7 Ekim olayları çözüm sürecini zehirleme teşebbüsüdür.
Bakan Eker: 6-7 Ekim Olayları Çözüm Sürecini Zehirleme Teşebbüsü
18:30
Bakan Eker: Barış Sürecini Sabote Etmeye Kalkışıyorlar (2) "insanları TEHDİT EDİYORLAR" Mardin'den Diyarbakır'a geçen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, partisinin Diyarbakır merkez Kayapınar İlçesi kongresine katıldı.
Bakan Eker: Barış Sürecini Sabote Etmeye Kalkışıyorlar (2)
17:45
AK Parti Yöneticisi Trafik Polisini Darp Etti Diyarbakır'da AK Parti il teşkilatı yöneticilerinden Uğur A., kendisini yasaklı yere park ettiği gerekçesiyle uyaran trafik polisini darp etti.
AK Parti Yöneticisi Trafik Polisini Darp Etti
15:13
Eğitim Sistemini Protesto Eden 14 Liseli Gözaltında Diyarbakır'da polis Berkin Elvan'ı anmak ve eğitim sistemini protesto etmek isteyen lise öğrencilerine müdahale etti.
17:16
AK Parti'li Altaç İstişare Toplantısına Katıldı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, merkez ilçe ve taşra ilçe belediye meclis üyeleriyle istişare toplantısı yaptı.
AK Parti'li Altaç İstişare Toplantısına Katıldı
16:45
Şehit Astsubay Aydoğdu'nun Cenazesi Samsun'a Getirildi (2) - Yeniden Sayın Yazıişleri müdürlerine 'Şehit astsubay Aydoğdu'nun cenazesi Samsun'a getirildi' başlıklı haberimizi gelişmeler nedeniyle yeniden veriyoruz.
Şehit Astsubay Aydoğdu'nun Cenazesi Samsun'a Getirildi (2) - Yeniden
16:25
Şehit Astsubay Aydoğdu'nun Cenazesi Samsun'a Getirildi Diyarbakır'da uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan Hava Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu'nun cenazesi askeri uçakla Samsun'a getirildi.
Şehit Astsubay Aydoğdu'nun Cenazesi Samsun'a Getirildi
12:30
Diyarbakır'da Astsubay Aydoğdu'ya Yönelik Silahlı Saldırı Genelkurmay Başkanlığı: "Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi Körhat mahallesi çarşamba pazarında, ailesi yanında olduğu halde alışveriş yapmakta olan Hv.Astsb.Üçvş. Nejdet Aydoğdu, yüzleri maskeli, kimlikleri ve eşgalleri henüz belirlenemeyen 2 kişi tarafından, yakın mesafeden başına ateş edilmek suretiyle.
Diyarbakır'da Astsubay Aydoğdu'ya Yönelik Silahlı Saldırı
11:00
Genelkurmay Başkanlığı'ndan Şehit Astsubay İçin Başsağlığı Mesajı Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır’da Hv. Astsb. Üçvç Nejdet Aydoğdu’nun şehit edilmesi ile ilgili ailesine ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı ve sabır diledi.
Genelkurmay Başkanlığı'ndan Şehit Astsubay İçin Başsağlığı Mesajı
09:46
Diyarbakır'da Şehit Edilen Astsubay Ordu'da Toprağa Verilecek Diyarbakır'da dün akşam maskeli 2 kişi tarafından şehit edilen Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu'nun cenazesi memleketi Ordu'nun Ünye İlçesi'nde toprağa verilecek.
Diyarbakır'da Şehit Edilen Astsubay Ordu'da Toprağa Verilecek
07:59
10 Tane Petrol İşletme Ruhsatı Verildi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Petrol İşleri Genel Müdürlüğü tarafından şirketlere toplam 10 tane petrol işletme ruhsatı.
01:05
Genelkurmay'dan Diyarbakır'daki Saldırı ile İlgili Açıklama Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır merkez Bağlar ilçesinde ailesi ile pazar alış-verişi yaparken, yüzleri maskeli iki kişi tarafından yakın mesafeden başına ateş edilen Hava Astsubay Üsçavuş Nejdet Aydoğdu ile ilgili açıklamada bulundu.
19:22
Genelkurmay Başkanlığından Saldırı Açıklaması Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır’da astsubaya yapılan silahlı saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
19:16
Diyarbakır'da Maskeli 2 Saldırgan Astsubayı Pazarda Başından Vurdu (4) Genelkurmay'dan AÇIKLAMA Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'da Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu'nun vurularak ağır yaralanması ile ilgili internet sitesinden açıklama yaptı.
Diyarbakır'da Maskeli 2 Saldırgan Astsubayı Pazarda Başından Vurdu (4)
19:09
Genelkurmay: Astsubayın Sağlık Durumu Stabil, Hayati Tehlikesi Mevcut Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır’da pazarda alışveriş yaparken saldırıya uğrayan astsubayın sağlık durumunun stabil, hayati tehlikesinin mevcut olduğunu açıkladı.
22:41
'Sünet Ettireceğiz' Diyerek Aldıkları 4 Aylık Bebeği Kaçırdılar (2) Polis OPERASYONLA BEBEĞİ KURTARDI Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi'nde oturan Emine- Emrullah Teyfur çiftinin evinden sünnet yaptırılacağı belirtilerek kaçırılan 4 aylık Yunus Teyfur için Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri yaptığı çalışmada, bebeğin Kulp ilçesinde bir köye götürüldüğünü belirledi.
'Sünet Ettireceğiz' Diyerek Aldıkları 4 Aylık Bebeği Kaçırdılar (2)
17:01
Arkadaşları Öldürülen Genç: Polisi Aradık, Gelemiyoruz Denildi Kobani'ye destek eylemlerinde Diyarbakır'da çıkan olaylarda arkadaşları öldürülürken kendisi de yaralı kurtulan Yusuf Er, "Polisi Aradık, gelemiyoruz denildi." dedi
Arkadaşları Öldürülen Genç: Polisi Aradık, Gelemiyoruz Denildi
10:28
Diyarbakır ve Silvan'da Polise Silahlı Saldırı Diyarbakır merkez Bağlar ve Silvan ilçelerinde dün akşam saatlerinde güvenlik güçlerine uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.
02:01
Güneydoğu'da Kırmızı Alarm Güneydoğu'da polis merkezlerine düzenlenen saldırılardan sonra alarm verildi. Cizre'de PKK'nın dağ kadrosundan 15 kişinin kentte olduğu polislere bildirildi.
Güneydoğu'da Kırmızı Alarm
22:14
Diyarbakır'da Amatör Maçlar Ertelendi Diyarbakır'da yaşanan olaylar spor müsabakalarına da yansıdı. Profesyonel müsabakalarının ardından Diyarbakır'daki amatör müsabakalarda ileri bir tarihe ertelendi.
20:19
Eker: "Güvenlik Kuvvetlerimiz Metanetle Görevlerini Yaptı" Bakan Eker, Diyarbakır'da- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "Diyarbakır merkezde 80, ilçelerde dahil olmak üzere 116 kişi gözaltına alındı.
Eker: 'Güvenlik Kuvvetlerimiz Metanetle Görevlerini Yaptı'
20:08
Bakan Eker - Hasar Tespit ve Ödemeler Bakan Eker, Diyarbakır'da- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "Diyarbakır merkezde 80, ilçelerde dahil olmak üzere 116 kişi gözaltına alındı.
Bakan Eker - Hasar Tespit ve Ödemeler
19:45
Bakan Eker, Diyarbakır'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "Diyarbakır merkezde 80, ilçelerde dahil olmak üzere 116 kişi gözaltına alındı.
18:55
Bakan Eker: Sokağa Çıkma Yasağını Kaldırdık Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır'daki sokağa çıkma yasağının kaldırıldığını açıkladı.
Bakan Eker: Sokağa Çıkma Yasağını Kaldırdık
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:16:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİYARBAKIR MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]