06:0200
SON DAKİKA ERCİŞ HABERLERİ

Son Dakika Erciş Haberleri

  Erciş'te Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü

  Erciş ilçesinde obeziteye ve sağlıklı yaşama dikkati çekmek için "Ne otirisiz, haydi yürüyağ" sloganlıyla yürüyüş düzenlendi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Ak Partili Çiftçi: "Van Bölgenin Cazibe Merkezi Olacak"

  AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, bölgenin can damarlarından biri olan Van’ın her açıdan önemli olduğunu ve hükümetleri döneminde 16 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını söyledi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Erciş'te Su ve Ulaşım Sorunu

  Erciş'te Su ve Ulaşım Sorunu

  Van'ın Erciş ilçesindeki TOKİ'lerde yaşanan su ve ulaşım sorunu için çözüm toplantısı düzenlendi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Van Gölü Çekilince Tarihi Kalıntılar Ortaya Çıktı

  Van Gölü Çekilince Tarihi Kalıntılar Ortaya Çıktı

  Son 15 yılın en büyük su kaybının yaşandığı Van Gölündeki su çekilmesi, batık şehirlere ait kalıntıların gün yüzüne çıkmasını sağladı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Erciş'te Genç Kadının Evinde Öldürülmesi Protesto Edildi

  Erciş'te Genç Kadının Evinde Öldürülmesi Protesto Edildi

  Erciş Belediye Başkanı Keskin "Bugün bu genç çiftimize reva görülen haksızlığı, şiddeti, Ercişli seçilmiş kadınlar ve duyarlı tüm insanlar olarak lanetliyoruz." dedi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Van'daki Cinayet

  Erciş ilçesinde genç kadının evinde bıçaklanarak öldürülmesi protesto edildi Erciş Belediye Başkanı Keskin: "Bugün bu genç çiftimize reva görülen haksızlığı, zulmü, şiddeti, biz Ercişli seçilmiş kadınlar ve duyarlı tüm insanlar olarak nefretle lanetliyoruz" (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 06:02:42. #1.12#