Son Dakika Haberleri: Başbakan Erdoğan'ın Belediye Başkan Adaylarını Açıklaması

Başbakan Erdoğan'ın Belediye Başkan Adaylarını Açıklaması

AK Parti Kahranmanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erkoç:  "İnşallah yeni dönemde, kentimizi yeni enerji ve yeni kadrolarla beraber hakkettiği yere taşıyacağız"

26.11.2013 16:05
Başbakan Erdoğan'ın Belediye Başkan Adaylarını Açıklaması,
AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç, "İnşallah yeni dönemde, kentimizi yeni enerji ve yeni kadrolarla beraber hakkettiği yere taşıyacağız" dedi. 

Başbakan Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında "Sütçü İmam'ın, Üstat Necip Fazıl'ın şehri" diye tanımladığı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayının Fatih Mehmet Erkoç olduğunu açıkladı.

Erkoç ise adaylığının açıklanmasının ardından AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, Başbakan Erdoğan'ın kendisini Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı belirlemesinden dolayı onur duyduğunu dile getirdi.

Verilen görevin ve sorumluluğun bilincinde olduğunu dile getiren Erkoç, şunları kaydetti:

"Bu onurlu görev, bizim için çok önemli. Bu görevi, layıkıyla yerine getirebilmek için gecemizi gündüzümüze katacağız. Kahramanmaraşımız, büyükşehir statüsüyle önemli bir ivme kazandı. Kahramanmaraş'ın büyükşehir olma hayali vardı. İnşallah yeni dönemde, kentimizi yeni enerji ve yeni kadrolarla beraber hakkettiği yere taşıyacağız. Kendimizi Kahramanmaraş halkına vakfedeceğiz." - Kahramanmaraş

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 10:16:03. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Başbakan Erdoğan'ın Belediye Başkan Adaylarını Açıklaması
  [Hata Bildir]