Son Dakika Haberleri: Hdı Sigorta Acenteleri ile Buluştu

Hdı Sigorta Acenteleri ile Buluştu

4 yıl önce

HDI Sigorta, Türkiye'nin dört bir yanından gelen acenteleri ile birlikte bugün Genel Müdürlük binasında Acente Konseyi düzenledi.

Hdı Sigorta Acenteleri ile Buluştu, System.String[]
HDI SigortaTürkiye'nin dört bir yanından gelen acenteleri ile birlikte bugün Genel Müdürlük binasında Acente Konseyi düzenledi.Türkiye'de karlılık alanında ilk üçe giren acenteler ile birlikte bölge 1. olan acentelerin davet edildiği konseyde, 20 kişiyi aşkın bir grup ile sektörle alakalı birçok önemli konu görüşüldü. HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tevfik Somer'in yönettiği toplantının açılışını HDI Sigorta Genel Müdür'ü Ceyhan Hancıoğlu yaptı. Hancıoğlu, HDI Sigorta'nın mevcut durumu ve şirketin gelecek planları üzerinde dururken, teknik, hasar, tahsilat gibi birçok departman yöneticileri tarafından acentelerin sorularına cevap verildi. Acentelerin tüm talep ve önerilerinin tek tek dinlendiği toplantı akabinde tüm konsey üyeleri ve HDI yöneticileri ile birlikte Poyraz Restoran'ta çok keyifli bir akşam yemeği yendi. Akşam yemeği boyunca tüm acenteler ile tek tek sohbet eden HDI Sigorta yöneticileri en kısa süre içinde konseyi tekrar toplayacaklarını belirtti. - ANKARA
Ebru Polat, Ünlü Bir İş Adamının 100 Bin Dolarlık Yemek Teklifini ReddettiTrump'ın Görevi Devralmasından Sonra Başlayan Protestolar Büyüyor!
Papua Yeni Gine'de 8 Büyüklüğünde Deprem

    1