Son Dakika Haberleri: İş Arayanlar ve Firmalar Bu Zirvede Buluşacak

İş Arayanlar ve Firmalar Bu Zirvede Buluşacak

Bursa'da eleman arayan firmalar ile iş arayanlar "İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması"nda bir araya gelecek.öncesi basın toplantısı yapıldı.

16.11.2012 14:08
İş Arayanlar ve Firmalar Bu Zirvede Buluşacak,
Bursa'da eleman arayan firmalar ile iş arayanlar "İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması"nda bir araya gelecek.

Bursa Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Kent Konseyi, Türkiye İş Kurumu ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) iş birliği ile düzenlenecek olan 'Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması (BİİB)

öncesi basın toplantısı yapıldı.

Toplantıya Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İş-Kur Bursa İl Müdürü Kasım Tilki katıldı.Toplantıda konuşan Başkan Altepe, "Şu anda Türkiye'nin gündeminde, dünyanın gündeminde işsizlik ve yeni iş sahaları oluşturulması var. Biz istiyoruz ki Bursa her alanda en iyisi, en güzeli ve güçlü bir il olsun. İşçi arayan firmalar ile iş arayan gençlerimiz, mesleğinde kariyer yapmak isteyen gençlerimiz arasında köprü olmak istiyoruz" dedi.

İş-Kur Müdürü Kasım Tilki ise, "Kamu kurum ve kuruluşlarını bir çatı altında toplayarak işsizliğin önlenmesine yönelik herkesin kendine düşen görevi en iyi şeklide yapması için bu organizasyonu gerçekleştireceğiz" dedi.

"Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması" 22-23-24 Kasım 2012 tarihlerinde işverenler ile iş arayanları bir araya getirecek. Merinos Kongre Kültür Merkezi'nde yapılacak zirvede AKKM Fuar Alanı'nda 150 şirket ve kurum tarafından stant açılacak. Salonlarda ünlü isimlerin konuşmacı olarak katılacağı paneller ve çok sayıda seminer düzenlenecek. Buluşmada 'girişimcilik', 'iş arama teknikleri', 'iş güvenliği' gibi farklı konular da gündeme taşınacak.

(MŞ)

16.11.2012 13: 44: 29

TSI

NNNN - BURSA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 07:05:29. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: İş Arayanlar ve Firmalar Bu Zirvede Buluşacak
  [Hata Bildir]