Son Dakika Haberleri: Merdivenleri Fark Etmeyen Kadın Sürücü Kaza Yaptı

Merdivenleri Fark Etmeyen Kadın Sürücü Kaza Yaptı

6 gün önce

Batman'da aracıyla otoparka girmek isteyen kadın sürücü, bir anlık dalgınlığı sonucu binanın kazan dairesinin merdivenlerinde kaldı.

Batman'da aracıyla otoparka girmek isteyen kadın sürücü, merdivenleri fark etmeyince aracıyla girdiği merdivenlerde mahsur kaldı. Çevrede bulunan vatandaşlar, başka bir araca halat bağlayarak aracı çekmeye çalıştı ancak başarılı olamayınca çekici çağırdılar.

PANİKLE YARDIM İSTEDİ

Kadın sürücü Z.G.,  Turgut Özal Bulvarı üzerindeki otomobilini bir bankanın otoparkına park etmek istedi. Ancak otoparkın bitişiğindeki binanın kazan dairesi girişinin merdivenleri fark etmeyen Z.G., buradan aşağıya inmeye başladı. Durumu fark ederek, frene basan kadın sürücü, panikle çevredeki vatandaşlardan yardım istedi. Vatandaşlar, aracı başka bir araca halat bağlayarak çekmeye çalıştı ancak halatın kopması yüzünden başarılı olamadı. Araç, daha sonra, çağrılan çekiciyle bulunduğu yerden çıkarıldı.

Köprü Değil Ölüm Yolu! Her Şey Okula Gidebilmek İçin Cezaevine Ziyarete Gitti, Park Ettiği Otomobilinden 9 Bin Lirası Çalındı Belediye Ekipleri, Bir Evden 5 Kamyon Çöp ve 3 Ölü Kedi Yavrusu Çıkardı

1